Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Monika Marija skelbia naują karjeros etapą, jį pradėdama tatuiruote ir koncertiniu turu

 Atlikėja dėkojo ją palaikantiems klausytojams, o paklausta apie meistrės Kamilos Kyrr darytą tatuiruotę, paaiškino jos simboliką: „Apskritai tatuiruotės man gražu dėl dviejų priežasčių – įkvėpimo ir įamžinimo. Tai tarsi brangus prisiminimas, kurį visada turėsi su savimi. Prisiminimai neišeina iš mados, nepasikeičia, keičiantis stiliams, jų negali ištrinti kaip įrašo iš „Facebook“ sienos. Jie tampa tavo istorijos dalimi. Ši mergina visada liks mano gražiausiu prisiminimu – prieš porą metų mano gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis ir gavau galimybę ne tik išpildyti visas savo didžiausias svajones, supratau, kad turiu tokių svajonių, apie kurias net nežinojau! Bet gyvenimas greitai juda į priekį ir keičiasi, kažkada gal pasikeis ir mano plaukai, atsiklijuos blakstienos... o ši mergina nepasikeis niekada.“ – Šmaikščiai pasakojo dainininkė.

Aštuonias tatuiruotes turinti atlikėja neslepia, jog ši nebūtinai yra paskutinė. Monika pagrindė naują žingsnį savo muzikinėje kelionėje:
„Jaučiu, kad atėjo naujas etapas – susikaupė naujos kūrybos, per šį pusmetį ir pati pasikeičiau. Noriu atversti naują lapą. Bet prieš tai – atiduoti žmonėms viską, ką iki šiol turėjau!“

Paprašyta apibūdinti gerbėjams dovanotą albumą, atlikėja nuoširdžiai pasakojo:
„Pirmąjį savo albumą juokaudama vadinu savo 20 metų ataskaita! Natūralu, kad ieškodama savęs norėjau išbandyti skirtingus muzikos stilius, skirtingas dainų tematikas. Jame sudėjau visus savo prisiminimus, visas savo turėtas ir saugotas emocijas, visus sentimentus... Matyt, taip jaučiasi autorius, parašęs savo pirmąją knygą. Dabar laikas antrajai!“

Monika Marija savo albumu pasidalino radusi dar vieną reikšmingą progą – spalio 9 – lapkričio 29 dienomis ji rengia koncertinį turą po Lietuvą. Renginiai pasižymės Monikos Marijos skambesio šviežumu: koncertų metu Monikos debiutiniame albume užfiksuoti kūriniai suspindės kitomis spalvomis, o – svarbiausia – bus galima išgirsti naujos kūrybos. Įspūdį sustiprins pasikeitęs atlikėją lydinčios grupės narių sąstatas.

Šis naujas muzikinis etapas ženklinamas ir Monikos duetu. Atlikėja kol kas nutyli detales, tačiau žada savo gerbėjams netikėtą tandemą ir kitas išgrynintos asmeninės stilistikos muzikines staigmenas.  

Turo metu atlikėja aplankys Pagėgius, Alytų, Jonavą, Telšius, Biržus, Radviliškį, Kelmę, Plungę, Tauragę, Ukmergę, Šilalę, Gargždus, Marijampolę, Uteną, Šiaulius.