logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Legendinė grupė ''Man–go'' po daugiau nei dviejų metų surengs planuotus koncertus ''Vėl kartu!''

Legendinė grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20 – metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Inga Jankauskaitė pristato kūrinį skambiu pavadinimu ''Gulinčių nemuša'' bei atskleidžia koncertinius planus

Viena populiariausių pastarojo meto šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė nuolatos savo gerbėjus džiuginanti naujienomis, šiandien pristato singlą „Gulinčių nemuša“. Apie ką naujasis kūrinys, intriguojančiu pavadinimu, atlikėja nelinkusi detalizuoti ir teigia, kad laukia klausytojų versijų. Be to, atlikėja jau kitą savaitę leisis į koncertinį turą, kurio metu aplankys dar seniai suplanuotus miestus.

Elektroninės muzikos diva Róisín Murphy pavasarį koncertuos Vilniuje

Oficialiai patvirtinta - Airijos elektroninės muzikos žvaigždė Róisín Murphy grįžta į Lietuvą.

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Monika Marija skelbia naują karjeros etapą, jį pradėdama tatuiruote ir koncertiniu turu

 Atlikėja dėkojo ją palaikantiems klausytojams, o paklausta apie meistrės Kamilos Kyrr darytą tatuiruotę, paaiškino jos simboliką: „Apskritai tatuiruotės man gražu dėl dviejų priežasčių – įkvėpimo ir įamžinimo. Tai tarsi brangus prisiminimas, kurį visada turėsi su savimi. Prisiminimai neišeina iš mados, nepasikeičia, keičiantis stiliams, jų negali ištrinti kaip įrašo iš „Facebook“ sienos. Jie tampa tavo istorijos dalimi. Ši mergina visada liks mano gražiausiu prisiminimu – prieš porą metų mano gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis ir gavau galimybę ne tik išpildyti visas savo didžiausias svajones, supratau, kad turiu tokių svajonių, apie kurias net nežinojau! Bet gyvenimas greitai juda į priekį ir keičiasi, kažkada gal pasikeis ir mano plaukai, atsiklijuos blakstienos... o ši mergina nepasikeis niekada.“ – Šmaikščiai pasakojo dainininkė.

Aštuonias tatuiruotes turinti atlikėja neslepia, jog ši nebūtinai yra paskutinė. Monika pagrindė naują žingsnį savo muzikinėje kelionėje:
„Jaučiu, kad atėjo naujas etapas – susikaupė naujos kūrybos, per šį pusmetį ir pati pasikeičiau. Noriu atversti naują lapą. Bet prieš tai – atiduoti žmonėms viską, ką iki šiol turėjau!“

Paprašyta apibūdinti gerbėjams dovanotą albumą, atlikėja nuoširdžiai pasakojo:
„Pirmąjį savo albumą juokaudama vadinu savo 20 metų ataskaita! Natūralu, kad ieškodama savęs norėjau išbandyti skirtingus muzikos stilius, skirtingas dainų tematikas. Jame sudėjau visus savo prisiminimus, visas savo turėtas ir saugotas emocijas, visus sentimentus... Matyt, taip jaučiasi autorius, parašęs savo pirmąją knygą. Dabar laikas antrajai!“

Monika Marija savo albumu pasidalino radusi dar vieną reikšmingą progą – spalio 9 – lapkričio 29 dienomis ji rengia koncertinį turą po Lietuvą. Renginiai pasižymės Monikos Marijos skambesio šviežumu: koncertų metu Monikos debiutiniame albume užfiksuoti kūriniai suspindės kitomis spalvomis, o – svarbiausia – bus galima išgirsti naujos kūrybos. Įspūdį sustiprins pasikeitęs atlikėją lydinčios grupės narių sąstatas.

Šis naujas muzikinis etapas ženklinamas ir Monikos duetu. Atlikėja kol kas nutyli detales, tačiau žada savo gerbėjams netikėtą tandemą ir kitas išgrynintos asmeninės stilistikos muzikines staigmenas.  

Turo metu atlikėja aplankys Pagėgius, Alytų, Jonavą, Telšius, Biržus, Radviliškį, Kelmę, Plungę, Tauragę, Ukmergę, Šilalę, Gargždus, Marijampolę, Uteną, Šiaulius.