Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Inga Jankauskaitė pristato dainą ir vaizdo klipą ''Ir tai praeis'': dabar įgavo daug daugiau prasmių ir aktualumo

Viena ryškiausių pastarojo meto atlikėjų, net trijose muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ kategorijose nominuota Inga Jankauskaitė ir toliau išlieka itin produktyvi. Šiandien žinoma moteris pristato singlą „Ir tai praeis“, iš visai neseniai pristatyto antrojo solinio albumo. Šiuo periodu aktualiai pavadintas kūrinys parašytas seniau, tačiau dabar įgavo dar daugiau prasmių.

Atlikėjas Jurijus perdainavo legendinę ''Foje'' dainą ''Geltoni krantai'', kuri A. Mamontovo nepaliko abejingu: šis kūrinys perdarytas itin skoningai

Visai neseniai savo antrąjį solinį albumą „Randai“ pristatęs dainininkas Jurijus Veklenko, šiandien klausytojams turi dar vieną staigmeną – perdarytą legendinės grupės „Foje“ kūrinį „Geltoni krantai“. Šis Jurijaus pasirinkimas ir dainos perdarymas pradžiugino ir kūrinio autorių, dainininką Andrių Mamontovą.

M.A.M.A. pristato Lietuvos muzikos kūrėjų grojaraštį

Svarbiausias šalies muzikos reiškinys – apdovanojimai „M.A.M.A.“ nuolatos stengiasi populiarinti Lietuvos kūrėjų darbus bei kuo plačiau visuomenei pristatyti atlikėjus. Šį kartą asociacija, organizuojanti muzikinius apdovanojimus, žengia dar vieną žingsnį – pristato muzikos grojaraštį, kuris kiekvieną savaitę bus atnaujinamas.

Pradėjus plaukti pirmosioms paraiškoms ''Aurum 1006 km lenktynių'' organizatoriai siūlo pasirūpinti ir bilietais

Tik prieš pusantros savaitės paskelbę dalyvių registraciją „Aurum 1006 km lenktynių“ organizatoriai susilaukė ir pirmųjų paraiškų. Norą pasivaržyti 2021 metų liepos 14-17 dienomis Palangoje vyksiančiose jau 22-osiose maratoninėse lenktynėse, kurias nuo pat pradžių kasmet rengia VšĮ „Promo Events“ ir kurios tituluojamos didžiausiu automobilių sporto renginiu Baltijos šalyse, jau pareiškė norą devynios komandos.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Monika Marija skelbia naują karjeros etapą, jį pradėdama tatuiruote ir koncertiniu turu

 Atlikėja dėkojo ją palaikantiems klausytojams, o paklausta apie meistrės Kamilos Kyrr darytą tatuiruotę, paaiškino jos simboliką: „Apskritai tatuiruotės man gražu dėl dviejų priežasčių – įkvėpimo ir įamžinimo. Tai tarsi brangus prisiminimas, kurį visada turėsi su savimi. Prisiminimai neišeina iš mados, nepasikeičia, keičiantis stiliams, jų negali ištrinti kaip įrašo iš „Facebook“ sienos. Jie tampa tavo istorijos dalimi. Ši mergina visada liks mano gražiausiu prisiminimu – prieš porą metų mano gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis ir gavau galimybę ne tik išpildyti visas savo didžiausias svajones, supratau, kad turiu tokių svajonių, apie kurias net nežinojau! Bet gyvenimas greitai juda į priekį ir keičiasi, kažkada gal pasikeis ir mano plaukai, atsiklijuos blakstienos... o ši mergina nepasikeis niekada.“ – Šmaikščiai pasakojo dainininkė.

Aštuonias tatuiruotes turinti atlikėja neslepia, jog ši nebūtinai yra paskutinė. Monika pagrindė naują žingsnį savo muzikinėje kelionėje:
„Jaučiu, kad atėjo naujas etapas – susikaupė naujos kūrybos, per šį pusmetį ir pati pasikeičiau. Noriu atversti naują lapą. Bet prieš tai – atiduoti žmonėms viską, ką iki šiol turėjau!“

Paprašyta apibūdinti gerbėjams dovanotą albumą, atlikėja nuoširdžiai pasakojo:
„Pirmąjį savo albumą juokaudama vadinu savo 20 metų ataskaita! Natūralu, kad ieškodama savęs norėjau išbandyti skirtingus muzikos stilius, skirtingas dainų tematikas. Jame sudėjau visus savo prisiminimus, visas savo turėtas ir saugotas emocijas, visus sentimentus... Matyt, taip jaučiasi autorius, parašęs savo pirmąją knygą. Dabar laikas antrajai!“

Monika Marija savo albumu pasidalino radusi dar vieną reikšmingą progą – spalio 9 – lapkričio 29 dienomis ji rengia koncertinį turą po Lietuvą. Renginiai pasižymės Monikos Marijos skambesio šviežumu: koncertų metu Monikos debiutiniame albume užfiksuoti kūriniai suspindės kitomis spalvomis, o – svarbiausia – bus galima išgirsti naujos kūrybos. Įspūdį sustiprins pasikeitęs atlikėją lydinčios grupės narių sąstatas.

Šis naujas muzikinis etapas ženklinamas ir Monikos duetu. Atlikėja kol kas nutyli detales, tačiau žada savo gerbėjams netikėtą tandemą ir kitas išgrynintos asmeninės stilistikos muzikines staigmenas.  

Turo metu atlikėja aplankys Pagėgius, Alytų, Jonavą, Telšius, Biržus, Radviliškį, Kelmę, Plungę, Tauragę, Ukmergę, Šilalę, Gargždus, Marijampolę, Uteną, Šiaulius.