logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Future Live 2 sezonas

Vienintelė Lietuvoje interaktyvi nuotykių ir pramogų paroda Future Live pradeda 2-ą sezoną.

Didžiausias muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ grįžta

Paskutinįjį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 28 dieną į jau namais tapusį Raudondvarį sugrįžtantis festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ žada tapti didžiausiu vasaros įvykiu ir vienoje scenoje suburti populiariausius muzikos vardus.

Shishi kviečia į pasimatymą Lukiškių kalėjime

Trys kietos merginos, grojančios, ką nori, kaip nori ir kur nori. Mylimos Lietuvoje, bet dar labiau užsienyje. Blizgučiai, spalvos, energija, gitaros, būgnai ir žavesys, kuris užpildys atgaivinto kalėjimo sienas.

Muzikos ikona Iggy Pop koncertuos Lietuvoje

Legendinis Iggy Pop surengs pirmąjį koncertą Lietuvoje. Vienas įtakingiausių Amerikos muzikantų, dainininkų, dainų autorių, įrašų prodiuserių ir aktorių mūsų šalyje koncertuos kitų metų vasarą.

8 KAMBARYS | TURAS: KAITRA | ŠIAULIAI

Visi esame beprotiškai išsiilgę koncertų, todėl rugsėjo 3 d. kviečiame visus susitikti Ch Frenkelio viloje.

SEL atskleidžia, kaip atrodys koncertas Klaipėdoje

Liepos 3 d. Klaipėdos vasaros estradoje įvyks ilgai lauktas grupės SEL koncertas.

Kol kas vienintelis Justino Jaručio pasirodymas Vilniuje!

“Lukiškės - tai scena, kurioje privalau pasirodyti. Istorinis pastatas ir vieta mane traukė visuomet ir nemeluosiu tikėjausi, kad ji bus atiduota žmonėms, miestui ir kultūrai. Tokios koncertinės aikštelės miesto širdyje galėtų pavydėti didžiausi pasaulio miestai.” - dalinasi atlikėjas. Koncerte nuskambės nauji, dar neišleisti atlikėjo kūriniai, bei jau hitais tapę kūriniai "Tavęs", "Rami", "Savęs" ir kiti.

Švyturys Nealkoholinis | BALTASIS KIRAS

Į rokenrolinį vasaros vakarą su gimtojo folko motyvais kviečia grupė „Baltasis Kiras“.

HAYEJIN pristato: Jazzu ''Grįžtu į save''

Liepos 15-ąją Vilniaus universiteto Didžiajame kieme –ypatingas charizmatiškosios dainininkės Jazzu koncertas „Grįžtu į save“.

HAYEJIN pristato: Jurga - „Jurga + Aukso pieva“

Jurga kviečia į specialų vasaros koncertą „Jurga + Aukso pieva“, kuriame susijungs ją išgarsinusios dainos iš debiutinio albumo „Aukso pieva“ ir naujausio albumo „Jurga“ kūriniai.

HAYEJIN pristato: ''Antikvariniai Kašpirovskio dantys''. Antimaterinis koncertas

„Per karantiną paliūdėjom savo kokone ir gana, atsigaukim – jau galima vėl paskraidyti!”

MANTAS | LIVE

"Amžinybė ir viena diena". Amžinybę nebuvom susitikę, ir tik viena diena susitikimui šią vasarą Vilniuje!

Anton Rumyantsev pristato: QUEEN in Jazz

Renginio žvaigždės – džiazo muzikos virtuozai iš Maskvos, jau spėję Vilnių sudrebinti bei nustebinti anšlagu tapusiais koncertais "NIRVANA in Jazz", "LED ZEPPELIN in Jazz" bei "QUEEN in Jazz".

SAULĖS KLIOŠAS | JONINĖS MIESTE

Joninių naktį jaunimas ieško paparčio žiedo ir atranda vieni kitus.

Į sceną grįžta muzikinė drama „Mažvydas“ kartu su Vladu Bagdonu

Su jauduliu, ambicingai ir kartu su koliažine opera „Mažvydas“ į sceną sugrįžta pagrindinio vaidmens aktorius Vladas Bagdonas.

ANDRIUS MAMONTOVAS | PALANGA

Liepos 17 d. – vienintelis Andriaus Mamontovo koncertas Palangoje

Pasiruošimas Olimpinės atrankos turnyrui

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė birželio mėnesį pradeda pasiruošimą Olimpinės atrankos krepšinio turnyrui, kuris birželio 29 – liepos 4 dienomis vyks Kaune

Lukiškių kalėjimas 2.0 Pasivaikščiojimai dieną arba naktį.

Istorinis ir aukšta tvora apjuostas Lukiškių kalėjimo kompleksas pradeda naują gyvenimą ir kviečia pasivaikščioti.

FESTIVALIS „KAUNAS JAZZ“ SKELBIA VASAROS PROGRAMĄ: SUGRĮŽTA IR SALVADORAS SOBRALIS

31-asis festivalis „Kaunas Jazz“, dėl pandemijos turėjęs pakoreguoti programą, šiandien turi džiugių naujienų savo lankytojams.

VDU BOTANIKOS SODO LANKYTOJO BILIETAS

1923 m. įsteigtas botanikos sodas kviečia magiškai pažinčiai su stulbinančiu augalijos pasauliu.

Švyturys Nealkoholinis | Colours of Bubbles

Išsilaisvinimas iš rutinos gniaužtų, išsitaškymas su roko muzika ir šiauliečių sugrįžimas į Vilnių – pirmajame „Colours of Bubbles“ koncerte šiais metais „Vasaros terasoje“ birželio 24 dieną!

Šostakovičiaus ir Pizzetti trio kompozicijas pristato italų virtuozai ''Trio di Parma''

Paskutinį gegužės sekmadienį iš karto po „Panoramos“ LRT PLIUS televizija pagerbs klasikinės muzikos mylėtojus – parodys jiems talentingų muzikantų iš Italijos „Trio di Parma“ koncerto įrašą. Koncertas nufilmuotas didingame ir tuščiame Bolonijos operos teatre pernai metų gruodžio mėnesį. Tai pirmasis šio vieno geriausių Italijoje ir pasaulyje ansamblio pasirodymas Lietuvos publikai. Šį rudenį suplanuoti du gyvi koncertai Klaipėdos koncertų salėje ir Kauno valstybinėje filharmonijoje.

Ilgai kurta vizija virsta realybė – Evgenya Redko pristato išskirtinio formato koncertą ''THE SOS SHOW''

Aktyviai šiltąjį sezoną pradėjusi viena ryškiausių šių dienų šalies atlikėjų Evgenya Redko savo klaustytojams vėl turi ypatingų naujienų. Spalio 15-ąją dainininkė surengs didžiausią iki šiol savo pasirodymą kviesdama vilniečius ir miesto svečius į „Compensa“ koncertų salę.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Monika Marija skelbia naują karjeros etapą, jį pradėdama tatuiruote ir koncertiniu turu

 Atlikėja dėkojo ją palaikantiems klausytojams, o paklausta apie meistrės Kamilos Kyrr darytą tatuiruotę, paaiškino jos simboliką: „Apskritai tatuiruotės man gražu dėl dviejų priežasčių – įkvėpimo ir įamžinimo. Tai tarsi brangus prisiminimas, kurį visada turėsi su savimi. Prisiminimai neišeina iš mados, nepasikeičia, keičiantis stiliams, jų negali ištrinti kaip įrašo iš „Facebook“ sienos. Jie tampa tavo istorijos dalimi. Ši mergina visada liks mano gražiausiu prisiminimu – prieš porą metų mano gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis ir gavau galimybę ne tik išpildyti visas savo didžiausias svajones, supratau, kad turiu tokių svajonių, apie kurias net nežinojau! Bet gyvenimas greitai juda į priekį ir keičiasi, kažkada gal pasikeis ir mano plaukai, atsiklijuos blakstienos... o ši mergina nepasikeis niekada.“ – Šmaikščiai pasakojo dainininkė.

Aštuonias tatuiruotes turinti atlikėja neslepia, jog ši nebūtinai yra paskutinė. Monika pagrindė naują žingsnį savo muzikinėje kelionėje:
„Jaučiu, kad atėjo naujas etapas – susikaupė naujos kūrybos, per šį pusmetį ir pati pasikeičiau. Noriu atversti naują lapą. Bet prieš tai – atiduoti žmonėms viską, ką iki šiol turėjau!“

Paprašyta apibūdinti gerbėjams dovanotą albumą, atlikėja nuoširdžiai pasakojo:
„Pirmąjį savo albumą juokaudama vadinu savo 20 metų ataskaita! Natūralu, kad ieškodama savęs norėjau išbandyti skirtingus muzikos stilius, skirtingas dainų tematikas. Jame sudėjau visus savo prisiminimus, visas savo turėtas ir saugotas emocijas, visus sentimentus... Matyt, taip jaučiasi autorius, parašęs savo pirmąją knygą. Dabar laikas antrajai!“

Monika Marija savo albumu pasidalino radusi dar vieną reikšmingą progą – spalio 9 – lapkričio 29 dienomis ji rengia koncertinį turą po Lietuvą. Renginiai pasižymės Monikos Marijos skambesio šviežumu: koncertų metu Monikos debiutiniame albume užfiksuoti kūriniai suspindės kitomis spalvomis, o – svarbiausia – bus galima išgirsti naujos kūrybos. Įspūdį sustiprins pasikeitęs atlikėją lydinčios grupės narių sąstatas.

Šis naujas muzikinis etapas ženklinamas ir Monikos duetu. Atlikėja kol kas nutyli detales, tačiau žada savo gerbėjams netikėtą tandemą ir kitas išgrynintos asmeninės stilistikos muzikines staigmenas.  

Turo metu atlikėja aplankys Pagėgius, Alytų, Jonavą, Telšius, Biržus, Radviliškį, Kelmę, Plungę, Tauragę, Ukmergę, Šilalę, Gargždus, Marijampolę, Uteną, Šiaulius.