logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Į Lietuvą atvyksta Kanų Kino Festivalio laureatas Jozefas Van Wissemas

Spalio 24 dieną, sekmadienį, Šv. Kotrynos bažnyčioje koncertuos Barokinio instrumento liutnios virtuozas iš Nyderlandų Jozefas Van Wissemas

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

Amerikos roko legenda Alice Cooper įspūdingą koncertą surengs Vilniuje

Oficialiai patvirtinta, kad Amerikos roko legenda Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje

Operos ir baleto teatre - išskirtinis „Daddy Was A Milkman“ lietuviško albumo pristatymo koncertas

Atlikėjas Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, surengs išskirtinį koncertą Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Šiauliuose - tūkstančiai vienu ritmu plakančių širdžių

„Laukėme dvejus metus, kad atiduotume duoklę mūsų gerbėjams“, - sako „Man-go“ merginos po grandiozinio koncerto Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje. Vienoje scenoje koncertavusios dvi grupės – „Man-go“ ir „Pikaso“ tūkstančiams iš visos Lietuvos atvykusiems gerbėjams padovanojo įspūdžius, kurie išliks atmintyje ilgam. Tai išskirtinis atvejis, kai populiariausi Lietuvos muzikos atstovai surengia įspūdingus pasirodymus kartu.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

MOTERS DIENOS PROGA VILNIUJE IŠTVAN KVIK PRISTATYS IŠSKIRTINĮ ISPANIŠKĄ PROJEKTĄ:

MOTERS DIENOS PROGA VILNIUJE IŠTVAN KVIK PRISTATYS IŠSKIRTINĮ ISPANIŠKĄ PROJEKTĄ: KOMANDOJE ŽINOMI VEIDAI

Jau kovo 8 dieną “Compensa” koncertų salėje, Vilniuje žiūrovai turės galimybę pamatyti naują  teatralizuotą ispaniškos muzikos koncertą HISTORIA DE UN AMOR, kurio pagrindiniai herojai - puikiai Lietuvoje pažįstamas atlikėjas Ištvan Kvik ir neseniai pergalę Latvijos Eurovizijoje iškovojusi Samanta Tina.

Prie šio gražaus projekto prisijungė ir Lietuvoje puikiai pažįstamas režisierius ir choreografas Gytis Ivanauskas, “žvaigždžių” plaukų stilistu tituluojamas Karolis Murauskas, televizijos projektuose šmėžuojantys šokėjai: Greta Leitonaitė, Vidmantė Čepulytė, Justas Girdvainis bei Denisas Stech bei visas būrys profesionalių muzikantų. O tarp pritariančiųjų vokalisčių 2 “X faktoriaus” finalininkės Iveta Svilainytė ir Kristina Jurė bei didžiulę patirtį su žvaigždėmis scenoje turinti Žaneta Ježerytė.
Ištvan Kvik kalbėdamas apie šį projektą džiaugėsi, kad pavyko surinkti tokių dainų programą ispanų kalba, kurių dar nėra girdėjusi Lietuvos publika, tačiau dauguma jų yra puikiai pažįstamos dainos, kurias atlieka pasaulyje žinomos žvaigždės. Atlikėjui yra didžiulis iššūkis dainuoti ispaniškai, tačiau jam labai patinka ši kalba, ji dar geriau padeda atskleisti meilę ir jos skirtingas formas. Jis tikisi, kad ši programa suteiks žmonėms šiltų emocijų ir padės atsiverti meilei.

Programoje bus parodoma meilės istorija nuo dviejų žmonių susitikimo iki išsiskyrimo. Pagrindinis herojus išgyvens tikrą jausmų audrą: pirmąją meilę, aistrą, pyktį, išsiskyrimą, tačiau jam ši istorija yra ypatinga, paliekanti gilų pėdsaką gyvenime. Koncerte atlikėjai pasipuoš “Aurelie” prekinio ženklo kūrėjos Aurelijos Žebuolienės drabužiais, aksesuarų meistrės Svietos Šliževičienės papuošalais.

Šį projektą papildė išskirtinė Jurgos Anusauskienės fotopaveikslų paroda, kurią žiūrovai turės galimybę pamatyti koncertų metu.
Kalbėdamas ką jo gyvenime reiškia meilė, Ištvan Kvik sakė, jog tikriausiai gyvenimas tai ir yra meilė. Kas ji iš tiesų yra, jis greičiausia nesužinos iki pat gyvenimo pabaigos. Atlikėjas taip pat akcentavo, kad jo širdis yra pripildyta meile ir jis dėl to labai laimingas: meilė tėvams, vaikams,  antrajai pusei, meilė žmonėms. Tai yra jo gyvenimo variklis.

Tuo tarpu, Ištvano dueto partnerė, jo mūza Samanta Tina teigė, kad meilė jai yra kažkas švento, tai toks jausmas, kuris suteikia žmonėms laimės, daro pasaulį laimingesnį ir gaila, kad mes suprantame kas yra meilė tik tada, kai ją prarandame.

 Organizatoriai numatę vietas prie staliukų, su užkandžiais ir gėrimais tam, kad žiūrovai galėtų švęsti meilę ir gyvenimą kultūringoje aplinkoje prie žvakių šviesos stebėdami jaukią meilės istoriją scenoje.