Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Inga Jankauskaitė pristato dainą ir vaizdo klipą ''Ir tai praeis'': dabar įgavo daug daugiau prasmių ir aktualumo

Viena ryškiausių pastarojo meto atlikėjų, net trijose muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ kategorijose nominuota Inga Jankauskaitė ir toliau išlieka itin produktyvi. Šiandien žinoma moteris pristato singlą „Ir tai praeis“, iš visai neseniai pristatyto antrojo solinio albumo. Šiuo periodu aktualiai pavadintas kūrinys parašytas seniau, tačiau dabar įgavo dar daugiau prasmių.

Atlikėjas Jurijus perdainavo legendinę ''Foje'' dainą ''Geltoni krantai'', kuri A. Mamontovo nepaliko abejingu: šis kūrinys perdarytas itin skoningai

Visai neseniai savo antrąjį solinį albumą „Randai“ pristatęs dainininkas Jurijus Veklenko, šiandien klausytojams turi dar vieną staigmeną – perdarytą legendinės grupės „Foje“ kūrinį „Geltoni krantai“. Šis Jurijaus pasirinkimas ir dainos perdarymas pradžiugino ir kūrinio autorių, dainininką Andrių Mamontovą.

M.A.M.A. pristato Lietuvos muzikos kūrėjų grojaraštį

Svarbiausias šalies muzikos reiškinys – apdovanojimai „M.A.M.A.“ nuolatos stengiasi populiarinti Lietuvos kūrėjų darbus bei kuo plačiau visuomenei pristatyti atlikėjus. Šį kartą asociacija, organizuojanti muzikinius apdovanojimus, žengia dar vieną žingsnį – pristato muzikos grojaraštį, kuris kiekvieną savaitę bus atnaujinamas.

Pradėjus plaukti pirmosioms paraiškoms ''Aurum 1006 km lenktynių'' organizatoriai siūlo pasirūpinti ir bilietais

Tik prieš pusantros savaitės paskelbę dalyvių registraciją „Aurum 1006 km lenktynių“ organizatoriai susilaukė ir pirmųjų paraiškų. Norą pasivaržyti 2021 metų liepos 14-17 dienomis Palangoje vyksiančiose jau 22-osiose maratoninėse lenktynėse, kurias nuo pat pradžių kasmet rengia VšĮ „Promo Events“ ir kurios tituluojamos didžiausiu automobilių sporto renginiu Baltijos šalyse, jau pareiškė norą devynios komandos.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

MOTERS DIENOS PROGA VILNIUJE IŠTVAN KVIK PRISTATYS IŠSKIRTINĮ ISPANIŠKĄ PROJEKTĄ:

MOTERS DIENOS PROGA VILNIUJE IŠTVAN KVIK PRISTATYS IŠSKIRTINĮ ISPANIŠKĄ PROJEKTĄ: KOMANDOJE ŽINOMI VEIDAI

Jau kovo 8 dieną “Compensa” koncertų salėje, Vilniuje žiūrovai turės galimybę pamatyti naują  teatralizuotą ispaniškos muzikos koncertą HISTORIA DE UN AMOR, kurio pagrindiniai herojai - puikiai Lietuvoje pažįstamas atlikėjas Ištvan Kvik ir neseniai pergalę Latvijos Eurovizijoje iškovojusi Samanta Tina.

Prie šio gražaus projekto prisijungė ir Lietuvoje puikiai pažįstamas režisierius ir choreografas Gytis Ivanauskas, “žvaigždžių” plaukų stilistu tituluojamas Karolis Murauskas, televizijos projektuose šmėžuojantys šokėjai: Greta Leitonaitė, Vidmantė Čepulytė, Justas Girdvainis bei Denisas Stech bei visas būrys profesionalių muzikantų. O tarp pritariančiųjų vokalisčių 2 “X faktoriaus” finalininkės Iveta Svilainytė ir Kristina Jurė bei didžiulę patirtį su žvaigždėmis scenoje turinti Žaneta Ježerytė.
Ištvan Kvik kalbėdamas apie šį projektą džiaugėsi, kad pavyko surinkti tokių dainų programą ispanų kalba, kurių dar nėra girdėjusi Lietuvos publika, tačiau dauguma jų yra puikiai pažįstamos dainos, kurias atlieka pasaulyje žinomos žvaigždės. Atlikėjui yra didžiulis iššūkis dainuoti ispaniškai, tačiau jam labai patinka ši kalba, ji dar geriau padeda atskleisti meilę ir jos skirtingas formas. Jis tikisi, kad ši programa suteiks žmonėms šiltų emocijų ir padės atsiverti meilei.

Programoje bus parodoma meilės istorija nuo dviejų žmonių susitikimo iki išsiskyrimo. Pagrindinis herojus išgyvens tikrą jausmų audrą: pirmąją meilę, aistrą, pyktį, išsiskyrimą, tačiau jam ši istorija yra ypatinga, paliekanti gilų pėdsaką gyvenime. Koncerte atlikėjai pasipuoš “Aurelie” prekinio ženklo kūrėjos Aurelijos Žebuolienės drabužiais, aksesuarų meistrės Svietos Šliževičienės papuošalais.

Šį projektą papildė išskirtinė Jurgos Anusauskienės fotopaveikslų paroda, kurią žiūrovai turės galimybę pamatyti koncertų metu.
Kalbėdamas ką jo gyvenime reiškia meilė, Ištvan Kvik sakė, jog tikriausiai gyvenimas tai ir yra meilė. Kas ji iš tiesų yra, jis greičiausia nesužinos iki pat gyvenimo pabaigos. Atlikėjas taip pat akcentavo, kad jo širdis yra pripildyta meile ir jis dėl to labai laimingas: meilė tėvams, vaikams,  antrajai pusei, meilė žmonėms. Tai yra jo gyvenimo variklis.

Tuo tarpu, Ištvano dueto partnerė, jo mūza Samanta Tina teigė, kad meilė jai yra kažkas švento, tai toks jausmas, kuris suteikia žmonėms laimės, daro pasaulį laimingesnį ir gaila, kad mes suprantame kas yra meilė tik tada, kai ją prarandame.

 Organizatoriai numatę vietas prie staliukų, su užkandžiais ir gėrimais tam, kad žiūrovai galėtų švęsti meilę ir gyvenimą kultūringoje aplinkoje prie žvakių šviesos stebėdami jaukią meilės istoriją scenoje.