Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Inga Jankauskaitė pristato dainą ir vaizdo klipą ''Ir tai praeis'': dabar įgavo daug daugiau prasmių ir aktualumo

Viena ryškiausių pastarojo meto atlikėjų, net trijose muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ kategorijose nominuota Inga Jankauskaitė ir toliau išlieka itin produktyvi. Šiandien žinoma moteris pristato singlą „Ir tai praeis“, iš visai neseniai pristatyto antrojo solinio albumo. Šiuo periodu aktualiai pavadintas kūrinys parašytas seniau, tačiau dabar įgavo dar daugiau prasmių.

Atlikėjas Jurijus perdainavo legendinę ''Foje'' dainą ''Geltoni krantai'', kuri A. Mamontovo nepaliko abejingu: šis kūrinys perdarytas itin skoningai

Visai neseniai savo antrąjį solinį albumą „Randai“ pristatęs dainininkas Jurijus Veklenko, šiandien klausytojams turi dar vieną staigmeną – perdarytą legendinės grupės „Foje“ kūrinį „Geltoni krantai“. Šis Jurijaus pasirinkimas ir dainos perdarymas pradžiugino ir kūrinio autorių, dainininką Andrių Mamontovą.

M.A.M.A. pristato Lietuvos muzikos kūrėjų grojaraštį

Svarbiausias šalies muzikos reiškinys – apdovanojimai „M.A.M.A.“ nuolatos stengiasi populiarinti Lietuvos kūrėjų darbus bei kuo plačiau visuomenei pristatyti atlikėjus. Šį kartą asociacija, organizuojanti muzikinius apdovanojimus, žengia dar vieną žingsnį – pristato muzikos grojaraštį, kuris kiekvieną savaitę bus atnaujinamas.

Pradėjus plaukti pirmosioms paraiškoms ''Aurum 1006 km lenktynių'' organizatoriai siūlo pasirūpinti ir bilietais

Tik prieš pusantros savaitės paskelbę dalyvių registraciją „Aurum 1006 km lenktynių“ organizatoriai susilaukė ir pirmųjų paraiškų. Norą pasivaržyti 2021 metų liepos 14-17 dienomis Palangoje vyksiančiose jau 22-osiose maratoninėse lenktynėse, kurias nuo pat pradžių kasmet rengia VšĮ „Promo Events“ ir kurios tituluojamos didžiausiu automobilių sporto renginiu Baltijos šalyse, jau pareiškė norą devynios komandos.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Nauja renginio data!!

Sveiki, brangūs „Pasitikite“ žiūrovai,
gyvename viename keistesnių laikotarpių mūsų gyvenime – išgyvenome pirmąjį (ir, tikėkimės, vienintelį) pandeminį karantiną, žiemines padangas nuo šiol aunamės labiau simboliškai, o ne iš reikalo, o Šaras grįžo į Barceloną.
Šiandien kreipiuosi į Jus su džiugia žinia, kad tarp daugybės blogų ir labai blogų naujienų, mes pagaliau turime ir vieną gerą – gyvenimas tęsiasi ir po ilgų derybų, pokalbių šou „Pasitikite“ turi tuos pačius namus ir naują datą.
Gruodžio 3d., ketvirtadienį, pirmųjų Žalgirio ir Barcelonos Eurolygos rungtynių Kauno Žalgirio arenoje išvakarėse, pagaliau prisėsime su Šarūnu Jasikevičiumi pasikalbėti apie gyvenimą, krepšinį ir, žinoma, pabandysime kažką paderinti dėl rytojaus rungtynių rezultato.
Kiekviena legenda turi pradžią ir pabaigą –  visi žinojome, kad Šaro legenda, užkariavus Europą ir pagaliau patekus į savo mylimo gimtojo miesto komandą kažkada gali baigtis, todėl dabar atėjo laikas su juo deramai atsisveikinti ir išlydėti į trofėjų medžioklę Katalonijoje.
Kartu su „Pasitikite“ komanda ruošiame Jums ne tik pokalbius su Lietuvos krepšinio legenda, tačiau ir įspūdingą gyvos muzikos didžiosios pertraukos šou, todėl labai tikimės, kad nepaisant pasikeitusios datos, galėsite sudalyvauti mūsų visų renginyje, Gruodžio 3d.  Žalgirio arenoje.


Pagarbiai,
Tas, kur dabar jau tikisi, kad jo komanda pagaliau LKL‘o auksą ims,

Justinas Jankevičius