Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Nauja renginio data!!

Sveiki, brangūs „Pasitikite“ žiūrovai,
gyvename viename keistesnių laikotarpių mūsų gyvenime – išgyvenome pirmąjį (ir, tikėkimės, vienintelį) pandeminį karantiną, žiemines padangas nuo šiol aunamės labiau simboliškai, o ne iš reikalo, o Šaras grįžo į Barceloną.
Šiandien kreipiuosi į Jus su džiugia žinia, kad tarp daugybės blogų ir labai blogų naujienų, mes pagaliau turime ir vieną gerą – gyvenimas tęsiasi ir po ilgų derybų, pokalbių šou „Pasitikite“ turi tuos pačius namus ir naują datą.
Gruodžio 3d., ketvirtadienį, pirmųjų Žalgirio ir Barcelonos Eurolygos rungtynių Kauno Žalgirio arenoje išvakarėse, pagaliau prisėsime su Šarūnu Jasikevičiumi pasikalbėti apie gyvenimą, krepšinį ir, žinoma, pabandysime kažką paderinti dėl rytojaus rungtynių rezultato.
Kiekviena legenda turi pradžią ir pabaigą –  visi žinojome, kad Šaro legenda, užkariavus Europą ir pagaliau patekus į savo mylimo gimtojo miesto komandą kažkada gali baigtis, todėl dabar atėjo laikas su juo deramai atsisveikinti ir išlydėti į trofėjų medžioklę Katalonijoje.
Kartu su „Pasitikite“ komanda ruošiame Jums ne tik pokalbius su Lietuvos krepšinio legenda, tačiau ir įspūdingą gyvos muzikos didžiosios pertraukos šou, todėl labai tikimės, kad nepaisant pasikeitusios datos, galėsite sudalyvauti mūsų visų renginyje, Gruodžio 3d.  Žalgirio arenoje.


Pagarbiai,
Tas, kur dabar jau tikisi, kad jo komanda pagaliau LKL‘o auksą ims,

Justinas Jankevičius
 
Pirkti bilietą (Perkeltas) ''Pasitikite'' Šarūnas Jasikevičius (Perkeltas) ''Pasitikite'' Šarūnas Jasikevičius Kauno Žalgirio arena, Kaunas 15.30 - 43.20
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!