logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Nauja renginio data!!

Sveiki, brangūs „Pasitikite“ žiūrovai,
gyvename viename keistesnių laikotarpių mūsų gyvenime – išgyvenome pirmąjį (ir, tikėkimės, vienintelį) pandeminį karantiną, žiemines padangas nuo šiol aunamės labiau simboliškai, o ne iš reikalo, o Šaras grįžo į Barceloną.
Šiandien kreipiuosi į Jus su džiugia žinia, kad tarp daugybės blogų ir labai blogų naujienų, mes pagaliau turime ir vieną gerą – gyvenimas tęsiasi ir po ilgų derybų, pokalbių šou „Pasitikite“ turi tuos pačius namus ir naują datą.
Gruodžio 3d., ketvirtadienį, pirmųjų Žalgirio ir Barcelonos Eurolygos rungtynių Kauno Žalgirio arenoje išvakarėse, pagaliau prisėsime su Šarūnu Jasikevičiumi pasikalbėti apie gyvenimą, krepšinį ir, žinoma, pabandysime kažką paderinti dėl rytojaus rungtynių rezultato.
Kiekviena legenda turi pradžią ir pabaigą –  visi žinojome, kad Šaro legenda, užkariavus Europą ir pagaliau patekus į savo mylimo gimtojo miesto komandą kažkada gali baigtis, todėl dabar atėjo laikas su juo deramai atsisveikinti ir išlydėti į trofėjų medžioklę Katalonijoje.
Kartu su „Pasitikite“ komanda ruošiame Jums ne tik pokalbius su Lietuvos krepšinio legenda, tačiau ir įspūdingą gyvos muzikos didžiosios pertraukos šou, todėl labai tikimės, kad nepaisant pasikeitusios datos, galėsite sudalyvauti mūsų visų renginyje, Gruodžio 3d.  Žalgirio arenoje.


Pagarbiai,
Tas, kur dabar jau tikisi, kad jo komanda pagaliau LKL‘o auksą ims,

Justinas Jankevičius