logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Bonnie Tyler | Ricchi e Poveri | Pupo | F.R. David

Keturios žvaigždės, keturi atlikėjai, keturių valandų trukmės koncerte po vienu stogu!

Į Lietuvą atvyksta ''Eurovizijoje'' antrąją vietą laimėjusi prancūzė Barbara Pravi

Visos Europos širdis suvirpinusi lyriškoji atlikėja Barbara Pravi atvyksta į Lietuvą. Šių metų didžiausiame Europos muzikos konkurse „Eurovizija“ iškovojusi antrąją vietą ir vos nusileidusi nugalėtojų grupei „Maneskin“, surengs du pasirodymus. Oficialiai patvirtinta, kad žinoma atlikėja vasario 5 d. koncertuos Kauno „Žalgirio“ arenoje, o vasario 6 d. – Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje.

QUEEN in Jazz Vilniuje ir Kaune

Freddie Mercury charizma, rokeriška energija ir nevaldoma ekspresija atgims karališkame „Queen in Jazz“ koncerte.

Dukart lietuvius pakerėjęs atlikėjas Passenger grįš koncertuoti į Trakų pilį

Oficialiai patvirtinta - romantiškų dainų atlikėjas Passenger surengs koncertą Lietuvoje.

Lietuvoje – analogų neturinti radijo laida, kurioje skambės lietuvių kuriama muzika ir pasieks visus regionus

Šalies muzikos apdovanojimus „M.A.M.A.“ organizuojanti asociacija imasi iniciatyvos suvienydama regionines radijo stotis ir pristatydama radijo laidą „M.A.M.A. TOP 40“. Ši laida bus skirta apžvelgti klausomiausius kūrinius pasiklausymo platformoje „Spotify“, kas savaitę atnaujins ir pristatys populiariausių dainų 40 – uką bei tai, ką Lietuvos kūrėjai išleido per pastarąją savaitę.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Naujas muzikinis projektas klausytojus nukėlė į Holivudą

Savaitgalį nugriaudėjo muzikinė premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas „Holivudo žvaigždės“. Išskirtinio formato muzikinis-edukacinis projektas surinko pilnas sales Vilniuje ir Kaune. Visų laikų geriausia kino muzika lydėjo žiūrovus po kino pasaulio užkulisius ir Holivudo gyvenimą.  

Atlikėja, aktorė, projekto „Auksinis balsas“ nugalėtoja Lina Rastokaitė sako, kad šis projektas apjungė kelis žanrus: aktorystę, muziką ir istorijų pasakojimą. Visa tai kartu sukūrė netikėtumų ir emocijų kupiną vakarą.

„Paprastai muzika skamba emocionaliausiais filmo momentais, o kūriniuose telpa visos filmo istorijos koncentracija. Todėl vos išgirdus pirmuosius akordus, jie nukelia žiūrovą į tą filmą, tą sceną, tą laikmetį. O mes su Jokūbu dar ir pasakojame negirdėtas istorijas, įdomius faktus apie kino kūrimą. Taigi kartu susijungia vaidyba, muzika ir pasakojimas. Koncerto metu tiesiog matau tuos didingus kino vaizdus, išgyvenu graudų ar pakilų filmo momentą. Kai atliekame kūrinį iš filmo „Ištrūkęs Džango“, mes patys dainuojame tarsi norėdami išsilaisvinti, jaučiame herojų kovą, o tą emociją sustiprina matomi vaizdai“, – pasakoja L. Rastokaitė.

Muzikantai pradeda pasakojimą nuo XIX a. 9 dešimtmečio, kai buvo išrasta pirmoji kamera ir prasidėjo kino eros pradžia. Skamba žymiausia Holivudo muzika: Eltono Džono, Stingo, Adelės, Lady Gagos dainos ir muzikiniai takeliai iš tokių filmų kaip „Rokis“, „Graži moteris“, „Taip gimė žvaigždė“, „Džeimsas Bondas“, „Jėzus Kristus Superžvaigždė“, „Liūtas karalius“, „Ledo šalis“ ir kitų.

Atlikėjas, kino ir teatro aktorius Jokūbas Bareikis sako, jog muzikinio-edukacinio pobūdžio formatas pavyko puikiai, o ateityje tokių projektų galėtų būti daugiau. „Mes ne tik suteikiame pramogą, bet ir pagiliname klausytojų žinias apie kiną ir muziką. Todėl šis projektas įgauna dvigubai daugiau prasmės. Ateityje tokių projektų galėtų atsirasti daugiau. Juk per muziką žmogų galima edukuoti visomis temomis. O tokia edukacija suprantama ir įdomi visiems – nuo mažiausio iki didžiausio“, – sako J. Bareikis.

Jokūbo ir Linos duetui akomponuoja gausus būrys profesionalių muzikantų: Kostas Balčiūnas (gitara) arba Jurgis Sakalauskas (gitara), Martynas Garbačas (bosinė gitara) arba Rytis Vasiliauskas ( bosinė gitara), Mindaugas Stundžia (perkusija), Vytis Smolskas (klavišiniai).

Bosistas M. Garbačas sako, jog renginys neeilinis tiek klausytojams, tiek patiems atlikėjams. „Tai nėra eilinis koncertas – jo formatas tikrai išskirtinis ir labai įtraukiantis net mane, kaip šio projekto muzikantą. Gyvo pasirodymo metu mes atliekame kūrinius iš filmų, su dauguma kurių aš užaugau ir dar prieš pradėdamas groti jau mokėjau mintinai. Lina ir Jokūbas tikrai labai gyvai ir teatrališkai pasakoja istorijas bei įvairiausias plonybes apie šiuos filmus. Tačiau repeticijų metu jie ne viską atskleidžia net ir mums. Tad renginys vyksta ne tik klausytojams salėje bet ir muzikantams scenoje. Na ir savaime aišku, muzikuoti su tokia profesionalų ir draugų komanda visada yra tikras malonumas, neabejoju jog ši teigiama energija tikrai pasiekia ir pačius žiūrovus“, – džiaugiasi M. Garbačas.

Muzikinių projektų agentūros „Pepper Live“ prodiuseris, Simonas Kareckas džiaugiasi itin pavykusiu projektu ir tikisi, kad jį išvys kuo daugiau žiūrovų. „Tikrai ne visi norintys spėjo nusipirkti bilietus, bet tai – ne bėda. Šis projektas dar gyvuos ir važinės po visą Lietuvą. Tad pakeliauti po Holivudą neišvykus iš savo miesto dar galėsite. Žiūrovų lauks aukštas atlikėjų meistriškumas, visų laikų geriausi muzikiniai kūriniai ir naujoviškas formatas – tai, ko ilgai negalėsite pamiršti ir norėsite pakartoti“, – tikina S. Kareckas. 

Tiems, kurie nespėjo į „Holivudo žvaigždžių“ premjerą, patirti šį nuotykį bus galima lapkričio 17 d. Kaune, o gruodžio mėnesį Klaipėdoje, Marijampolėje bei Panevėžyje.

 

Pirkti bilietą Holivudo žvaigždės | KAUNAS PopuliarusPopuliarusHolivudo žvaigždės | KAUNAS Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas 15.00 - 25.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Holivudo žvaigždės | PANEVĖŽYS PopuliarusPopuliarusHolivudo žvaigždės | PANEVĖŽYS Panevėžio bendruomenių rūmai, Panevėžys 15.00 - 25.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Holivudo žvaigždės | MARIJAMPOLĖ PopuliarusPopuliarusHolivudo žvaigždės | MARIJAMPOLĖ Marijampolės kultūros centras, Marijampolė 15.00 - 25.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Holivudo žvaigždės | VILNIUS PopuliarusPopuliarusHolivudo žvaigždės | VILNIUS Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 19.00 - 26.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!