logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

Legendinė grupė ''Man–go'' po daugiau nei dviejų metų surengs planuotus koncertus ''Vėl kartu!''

Legendinė grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20 – metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Inga Jankauskaitė pristato kūrinį skambiu pavadinimu ''Gulinčių nemuša'' bei atskleidžia koncertinius planus

Viena populiariausių pastarojo meto šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė nuolatos savo gerbėjus džiuginanti naujienomis, šiandien pristato singlą „Gulinčių nemuša“. Apie ką naujasis kūrinys, intriguojančiu pavadinimu, atlikėja nelinkusi detalizuoti ir teigia, kad laukia klausytojų versijų. Be to, atlikėja jau kitą savaitę leisis į koncertinį turą, kurio metu aplankys dar seniai suplanuotus miestus.

Elektroninės muzikos diva Róisín Murphy pavasarį koncertuos Vilniuje

Oficialiai patvirtinta - Airijos elektroninės muzikos žvaigždė Róisín Murphy grįžta į Lietuvą.

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje. 

Neoficiali koncerto „Holivudo žvaigždės“ premjera įvyko šią vasarą Pažaislio muzikos festivalyje ir nusinešė gausias žiūrovų ovacijas. Atlikėja, aktorė, projekto „Auksinis balsas“ nugalėtoja Lina Rastokaitė sako, jog koncertas „Holivudo žvaigždės“ – tai kur kas daugiau, nei muzikiniai potyriai.

„Šis koncertas – tai būdas susipažinti su Holivudo muzikos istorija, žymiausiomis asmenybėmis ir visų laikų hitais. Bus daug vietų nustebti, nusikvatoti ar net susigraudinti. Tai – tikrai praturtinanti muzikinė patirtis“, – sako Lina Rastokaitė.

Muzikinio projekto žiūrovai pradės kelionę nuo XIX a. 9 dešimtmečio, kuris laikomas kino eros pradžia. Būtent tuomet buvo išrasta pirmoji kamera. Profesionalūs aktoriai ir muzikantai lydės žiūrovus nuo nebyliojo kino ir Čarlio Čaplino iki Holivudo aukso amžiaus ir mūsų laikų. Skambės Eltono Džono, Stingo, Adelės, Lady Gagos dainos ir muzikiniai takeliai iš tokių filmų kaip „Rokis“, „Graži moteris“, „Taip gimė žvaigždė“, „Džeimsas Bondas“, „Jėzus Kristus Superžvaigždė“.

Mažuosius klausytojus džiugins dainos iš gerai žinomų animacinių filmų „Liūtas karalius“, „Ledo šalis“. Scenos atlikėjai pažers įdomių faktų iš kino virtuvės, juokingų ir neįtikėtinų istorijų iš Holivudo gyvenimo.

Atlikėjas, kino ir teatro aktorius Jokūbas Bareikis mano, kad projektas turėtų patikti visiems, kurie matė jau aštuonerius metus vykstantį projektą THE BEATLES SHOW.

„Žiūrovai gali laukti kažko panašaus, kaip ir šiame projekte. Jame taip pat buvo ne tik dainuojama, bet ir pasakojama istorija. Tokį konceptą galima vadinti edukacija per pramogą“, – sako aktorius.

Koncerte pasakojamos istorijos nustebins ir sudomins net tuos, kurie nedaug žino apie kino pasaulį. „Pavyzdžiui, daugelis matė vieną populiariausių, rekordus mušančių filmukų „Ledo šalis“. Įdomus faktas – jis turėjo būti visiškai kitoks. Pradiniame variante Ana ir Elza net nebuvo seserys. Ana buvo vargšė valstietė, kuriai piktoji ragana užšaldė sudaužytą širdį. Tačiau kai buvo sukurta paskutinė filmo daina, režisieriai suprato, jog viskas turi būti kitaip – muzika lėmė, kad filmukas buvo perkurtas“, – pasakoja Jokūbas Bareikis.

Jokūbo ir Linos duetui akomponuos Kostas Balčiūnas (gitara), Martynas Garbačas (bosinė gitara), Mindaugas Stundžia (perkusija), Vytis Smolskas (klavišiniai).

Pasiruoškite geriems įspūdžiams ir netikėtumams. Juk, kaip išgirsite koncerte:  „Nėra jokios evoliucijos istorijos. Yra tik gyvūnų sąrašas, kuriems Chuckas Norrisas leido gyventi.
 
Pirkti bilietą Holivudo žvaigždės | VILNIUS (Papildomas koncertas) PopuliarusPopuliarusHolivudo žvaigždės | VILNIUS (Papildomas koncertas) Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 19.00 - 26.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Holivudo žvaigždės | VILNIUS PopuliarusPopuliarusHolivudo žvaigždės | VILNIUS Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 19.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Holivudo žvaigždės | KAUNAS PopuliarusPopuliarusHolivudo žvaigždės | KAUNAS Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas 15.00 - 25.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Holivudo žvaigždės | KAUNAS PopuliarusPopuliarusHolivudo žvaigždės | KAUNAS Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas 15.00 - 25.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!