logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Dėl didelio susidomėjimo, pratęsiamas estafetės ''Red Bull 211'' registracijos laikas

„Red Bull 211“ – tai rugpjūčio 14 d. pirmąkart Lietuvoje vyksiantis unikalus sporto renginys, kuris apjungs irklavimą, važiavimą dviračiu bekele ir bėgimą. O svarbiausia, visa tai vyks ne bet kur, o gražiausiame Lietuvos kampelyje – Kuršių nerijoje. Tad nenuostabu, jog ši estafetė sulaukė didelio dalyvių susidomėjimo, o į tai reaguodami organizatoriai praneša, jog komandų registracijos laikas yra pratęsiamas.

UEFA Čempionų lyga: Žalgiris - Ferencvaros

FK „Žalgiris“ elitiniame Europos klubiniame turnyre – UEFA Čempionų lygoje – startavo dviem pergalėmis.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

Daddy Was A Milkman“ koncerte Trakuose - dviejų lietuviškų dainų premjeros

Pirmasis po ilgos pertraukos koncertas įvyks jau šį sekmadienį, liepos 18 d., Trakuose.

Grupė ''Pikaso'' pristato naują dainą: kai negali kartu ir atskirai

Kūrinys „Pabučiuosiu tave“ – pirmoji „Pikaso“ naujiena šią vasarą. Naujoji daina atskleidžia istoriją, kupiną siekio suprasti, kodėl žmonės išgyvena skirtingus pojūčius. Kaip išsaugoti ir sutvirtinti ryšį, ar būtina paleisti vienas kitą, kai meilė džiugina ir slegia vienu metu.

Netikėtas duetas: Soliaris ir OG Version pristato dainą ir vaizdo klipą, kuriame nusifilmavo ir Karolina Meschino

Itin netikėtas duetas: jėgas bendrai dainai ir vaizdo klipui suvienijo du skirtingas auditorijas turintys atlikėjai. Pop muzikai atstovaujantis Soliaris ir jaunimo dievaitis, trap muzikos atlikėjas OG Version pristato bendra darbą „Neskaičiuoju”.

Festivalis M.A.M.A. vasara skelbia dar daugiau atlikėjų – vienoje scenoje bus galima išvysti Justiną Jaurutį, Flying Saucer Gang, Vaidą Baumilą ir daugelį kitų

Rugpjūčio 28 dieną Raudondvaryje įvyksiantis didžiausias pastarųjų metų muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ žada būti kaip niekad stiprus. Vienoje gražiausių šalies vietų, paskutinį vasaros šeštadienį, garsiausius šalies atlikėjus subursiantis renginys, šiandien atskleidžia dar daugiau vardų. Justinas Jarutis, „Flying Saucer Gang“, Vaidas Baumila – tai tik dalis vardų, kurie prisijungia prie jau anksčiau pristatytų scenos žvaigždžių.

Naujoje ''Man-go'' dainoje - atviras Rimos laiškas mylintiems

Šiltai vasariška, kupina meilės ir vilties – savo naująją dainą „Gyvenime sekas“ apibūdina grupės „Man-go“ merginos. Iš karto po Joninių pasirodantis kūrinys - bendras darbas su latvių kompozitoriumi ir prodiuseriu Modriu Skaistkalniu. Žodžius dainai sukūrė „Man-go“ ilgametė lyderė Rima Petrauskytė – Paulauskienė: „Meilės nebūna be muzikos. O muzikos pasaulis gyvuoja todėl, kad kompozitoriai ir tekstų autoriai nenustoja mylėti, dalintis savo išgyvenimais posmuose ar natų kompozicijose.“

Jazzu pasirodys išskirtinėse erdvėse Šiauliuose ir Tauragėje: ši vasara atveria galimybes pakeliauti

Viena ryškiausių šalies atlikėjų, jausmingoji scenos diva Justė Arlauskaitė – Jazzu šią vasarą gerbėjus džiugina išskirtiniais koncertais įvairiuose Lietuvos miestuose. Jau liepos mėnesį garsi dainininkė koncertuos Šiauliuose ir Tauragėje. Šiuose miestuose bus surengti koncertai netradicinėse erdvėse, iš kurių viena jai asocijuojasi su mylimuoju Donatu Ivanausku.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

NIEKO NELAUKITE! DŽORDANA IR OG VERSION KONCERTAI KAUNE - ŠĮ SAVAITGALĮ

Dariaus ir Girėno aerodrome jau šį savaitgalį įvyks finaliniai, gyvos muzikos projekto DRIVE IN LIVE koncertai. Projektas gimė ir gyvavo Vilniuje, tačiau dėl didelio kauniečių susidomėjimo, organizatoriai sutiko visą infrastruktūrą dar dviems koncertams perkelti į Kauno aerodromą.

Gegužės 7 d., savo gimtajame mieste, koncertą surengs Lietuvos pop muzikos karalienė - DŽORDANA BUTKUTĖ. Bilietų į jos koncertą Vilniuje prekyboje nebeliko jau per kelias dienas, todėl, tikėtina, kad Kauno publika juos išgraibstys dar greičiau. Džordana koncertuos su pilna grupės sudėtimi, žiūrovų patogumui jau montuojama didžiulė scena bei ekranai, padėsiantys net galinėse eilėse stovintiems automobiliams jaustis “labai arti”.

Ne mažiau įspūdžių reikėtų tikėtis ir gegužės  8-tąją. Kartu su kitais atlikėjais į kaunietiškąją DRIVE IN LIVE sceną įsiverš ir visą projektą vainikuos Lietuvos trapo karalius - OG VERSION. Antram koncertui “pasirašęs” atlikėjas įžvelgė drive in formato privalumus - prieš “paleisdamas” kūrinį į eterį, Dominykas tikrina, kaip daina skamba automobilyje. Tokį testą OG atlieka su kiekvienu savo gabalu”.

Karantino ribojimai švelnėja, tačiau visiškos laisvės tikėtis nereikėtų. Jau dabar yra aišku, jog šią vasarą nevyks nei muzikos festivaliai, nei bet kokie didesni koncertai. Organizatoriai džiaugiasi, jog pasinaudojo galimybe ir ėmėsi organizuoti kažkada istoriniais tapsiančius koncertus. Istorinio šanso nepraleisti jie kviečia ir klausytojus.
                                                                
Koncertai vyks daug daugiau automobilių talpinančiame Kauno Aleksoto aerodrome, todėl jau vien dėl dvigubo-trigubo klausytojų skaičiaus, finaliniai koncertai nusimato dar efektyvesni nei sostinėj.

Bilietų skaičius išlieka labai ribotas, todėl visus norinčius organizatoriai skatina nedelsti. Gali būti, kad tai - paskutinė galimybė sudalyvauti istoriniuose DRIVE IN formato koncertuose.