logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Evgenya Redko Lukiškėse!

Atlikėja, kuriai derėtų suteikti superžvaigždės statusą. Išskirtinis balsas, unikalūs veido bruožai,gyvo pasirodymo jėga ir estetika ją išskiria iš kitų.

Saulės Kliošas | Šokiai

Harmonijoje su pušynu ir jūros ošimu, Saulės Kliošas žada sukurti dar vieną įsimintiną vakarą sau ir savo klausytojams.

Kauno VDU Botanikos sode – naujas vasaros festivalis „Vasara Kaune 2021“

Rugpjūčio 22 d. į įspūdingą koncertą Kaune po atviru dangumi kviečia Justė Arlauskaitė-Jazzu!

Džordana Butkutė su geriausiai visų laikų kūriniais leidžiasi į vasarinį turą: žinoma, kad jis bus ypatingas

Viena ryškiausių šalies kūrėjų, legendinė atlikėja Džordana Butkutė savo gerbėjams paruošė išskirtinę dovaną – surengs vasaros turą, kuriame skambės geriausios visų laikų jos atliekamos dainos. Scenos žvaigždė aplankys keturis miestus – Panevėžį, Marijampolę, Kėdainius ir Uteną. Pasak Džordanos, tai didžiausia dovana ir džiaugsmas pagaliau dainuoti gyvai publikai.

Grupės SEL nariai atvirai apie buvimą grupėje ir darbą su Egidijumi Dragūnu: tai kartu ir iššūkis, ir laimėjimas

Artėjant grupės SEL koncertui Klaipėdos Vasaros estradoje, kuris įvyks liepos 3 dieną, grupės nariai vaizdo įraše atvirai pasakoja apie darbą su Egidijumi Dragūnu, išbandymus karantino metu bei jaudulį žengiant į sceną, kai pasirodymo laukia dešimtys tūkstančių gerbėjų.

Future Live 2 sezonas

Vienintelė Lietuvoje interaktyvi nuotykių ir pramogų paroda Future Live pradeda 2-ą sezoną.

Didžiausias muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ grįžta

Paskutinįjį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 28 dieną į jau namais tapusį Raudondvarį sugrįžtantis festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ žada tapti didžiausiu vasaros įvykiu ir vienoje scenoje suburti populiariausius muzikos vardus.

Muzikos ikona Iggy Pop koncertuos Lietuvoje

Legendinis Iggy Pop surengs pirmąjį koncertą Lietuvoje. Vienas įtakingiausių Amerikos muzikantų, dainininkų, dainų autorių, įrašų prodiuserių ir aktorių mūsų šalyje koncertuos kitų metų vasarą.

8 KAMBARYS | TURAS: KAITRA | ŠIAULIAI

Visi esame beprotiškai išsiilgę koncertų, todėl rugsėjo 3 d. kviečiame visus susitikti Ch Frenkelio viloje.

SEL atskleidžia, kaip atrodys koncertas Klaipėdoje

Liepos 3 d. Klaipėdos vasaros estradoje įvyks ilgai lauktas grupės SEL koncertas.

Kol kas vienintelis Justino Jaručio pasirodymas Vilniuje!

“Lukiškės - tai scena, kurioje privalau pasirodyti. Istorinis pastatas ir vieta mane traukė visuomet ir nemeluosiu tikėjausi, kad ji bus atiduota žmonėms, miestui ir kultūrai. Tokios koncertinės aikštelės miesto širdyje galėtų pavydėti didžiausi pasaulio miestai.” - dalinasi atlikėjas. Koncerte nuskambės nauji, dar neišleisti atlikėjo kūriniai, bei jau hitais tapę kūriniai "Tavęs", "Rami", "Savęs" ir kiti.

Švyturys Nealkoholinis | BALTASIS KIRAS

Į rokenrolinį vasaros vakarą su gimtojo folko motyvais kviečia grupė „Baltasis Kiras“.

MANTAS | LIVE

"Amžinybė ir viena diena". Amžinybę nebuvom susitikę, ir tik viena diena susitikimui šią vasarą Vilniuje!

Į sceną grįžta muzikinė drama „Mažvydas“ kartu su Vladu Bagdonu

Su jauduliu, ambicingai ir kartu su koliažine opera „Mažvydas“ į sceną sugrįžta pagrindinio vaidmens aktorius Vladas Bagdonas.

Lukiškių kalėjimas 2.0 Pasivaikščiojimai dieną arba naktį.

Istorinis ir aukšta tvora apjuostas Lukiškių kalėjimo kompleksas pradeda naują gyvenimą ir kviečia pasivaikščioti.

VDU BOTANIKOS SODO LANKYTOJO BILIETAS

1923 m. įsteigtas botanikos sodas kviečia magiškai pažinčiai su stulbinančiu augalijos pasauliu.

Šostakovičiaus ir Pizzetti trio kompozicijas pristato italų virtuozai ''Trio di Parma''

Paskutinį gegužės sekmadienį iš karto po „Panoramos“ LRT PLIUS televizija pagerbs klasikinės muzikos mylėtojus – parodys jiems talentingų muzikantų iš Italijos „Trio di Parma“ koncerto įrašą. Koncertas nufilmuotas didingame ir tuščiame Bolonijos operos teatre pernai metų gruodžio mėnesį. Tai pirmasis šio vieno geriausių Italijoje ir pasaulyje ansamblio pasirodymas Lietuvos publikai. Šį rudenį suplanuoti du gyvi koncertai Klaipėdos koncertų salėje ir Kauno valstybinėje filharmonijoje.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Oficialu: pirmą kartą Baltijos šalyse koncertuos Blue System/D.Bohlen!

Oficialu: pirmą kartą Baltijos šalyse koncertuos Blue System/D.Bohlen!

Legendinėmis žvaigždėmis mus lepinantis koncertų organizatorius „Back To The 80’s 90’s Lietuva” pranoko net pats save. Lapkričio 30 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje pirmą kartą ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse koncertuos Vokietijos bei Europos pop muzikos legenda – Blue System/ D.Bohlen!

Derybos truko kelerius metus

Tai – jau oficialu: absoliučiai geidžiamiausia ir šiais laikais Europos devintojo dešimtmečio pop muzikos mega žvaigždė D.Bohlen, įvertinęs puikius atsiliepimus apie profesionalią „Back To The 80’s 90’s Lietuva” veiklą, „Žalgirio“ areną ir čia susirenkančius klausytojus, pasidavė po kelerius metus trukusių derybų.

Žemutinės Saksonijos miestelyje Berne gimęs, ilgai maištavęs, metus internate praleidęs, Hamburge ekonomikos diplomą su pagyrimu apsigynęs, buvęs Vokietijos komunistų partijos narys, multimilijonierius D.Bohlen su grupe į savo įtemptą grafiką pagaliau įrašė Baltijos šalims istorinę dieną: lapkričio 30 diena, Lietuva, Kaunas.

Blue System/ D.Bohlen „apšildys“ šiuo metu Maljorkoje gyvenanti „Say You‘ll Never“, „Fantasy“, „It‘s Up To You“ ir kitų superhitų atlikėja Lian Ross bei įvairiuose pasaulio kampeliuose skambėjusių hitų „Touch Me“, „Naughty Girls“, „I Wanna Have Some Fun“ atlikėja, buvęs D.Britanijos modelis, viena seksualiausių devintojo dešimtmečio pop muzikos žvaigždžių ir daugelio vyrų svajonė Samantha Fox!

 


 

Pirmą kartą ne tik į Kauną, bet ir Baltijos šalis atvyksianti Blue System/ D.Bohlen papildys solidų „Back To The 80’s 90’s Lietuva” vilionėms pasidavusių devintojo bei dešimtojo dešimtmečio pop muzikos žvaigždžių sąrašą, kuriame puikuojasi CC Catch, Savage, Albano, Thomas Anders, Joy, Secret Servise, Kate Ryan, Silent Circle, Captain Hollywood, DJ Bobo ir kitos žvaigždės.

Parduota 200 milijonų muzikinių diskų

Apie Dieterį Bohleną, kas beje, ir vyko, galima rašyti romanus, kurti filmus ar pasakoti istorijas be galo.

Vienas garsiausių Vokietijos pop muzikos muzikantų, atlikėjų, dainų kūrėjų, prodiuserių į aukštumas pakėlė CC Catch, įkūrė legendines grupes „Modern Talking“, „Blue System“ ir per savo karjerą pardavė daugiau nei 200 milijonų muzikinių diskų!

Mokslo metais D.Bohlen buvo kelių muzikinių grupių narys, parašė daugiau nei 200 dainų ir nuolat siuntė savo kūrinių įrašus į garso įrašų studijas.

Sėkmingai susiklosčius aplinkybėms nuo 1979 metų sausio jis dirbo prodiuseriu bei kompozitoriumi muzikos leidykloje „Intersong“. Netrukus Steve Benson, pirmasis, bet nepaskutinis Dieter slapyvardis, sukurta „auksinė“ daina „Hale, Hey Louise“, kurią atliko gitaristas Ricky King, atnešė penkiaženklę sumą.

Vėliau D.Bohlen dirbo su daug muzikinių grupių: dainavo, grojo gitara, aranžavo, kūrė muziką, dainas.

Pats sėkmingiausias jo projektas – įkurta grupė „Modern Talking“ bei bendradarbiavimas su atlikėju Thomas Anders 1983-1987 ir 1998-2003 metais.

Dortmundo „Westfalenhalle“ rūmuose už nuopelnus D.Bohlen bei populiariam duetui per vakarą buvo įteikti net 75 auksiniai ir platininiai diskai, kuriuos į sceną atgabeno specialiu sunkvežimiu!

Pasaulyje buvo parduota net 185 milijonai „Modern Talking“ kompaktinių diskų, iš jų daugiau nei 26 milijonai - sėkmingiausio grupės albumo „Back For Good“! 

1989 metais dvejuose anšlaginiuose jų grupės koncertuose Sovietų Sąjungoje apsilankė po 350 tūkstančių žmonių!

 Viskas, prie ko prisiliečia, tampa auksu

 Po „skyrybų“ su Thomas Anders, kuris pasidavė savo žmonos Noros Bahling įtikinėjimams, jog viską gali pasiekti be D.Bohlen, Dieter sukūrė dar vieną galingą projektą – „Blue System“.

Ir kol Thomas Anders koncertuodamas vienas patyrė fiasko, Mesijus, Pop Titanas – dar kelios D.Bohlen pravardės – akimirksniu išgarsėjo su superhitu „My Bed Is Too Big“, jo „Mėlynoji Sistema“ išleido 13 albumų ir kelias dešimtis hitų, o 1989 metais jis gauna sėkmingiausio Vokietijos kompozitoriaus bei prodiuserio titulą.

Draugai susitaiko, „Modern Talking“ sėkmingai atgimsta, D.Bohlen bendradarbiauja su Al Martin, CC Catch, Chris Norman, Lory „Bonny“ Bianco, Bad Boys Blue, Fancy, Desireless, Kim Wilde ir kitais garsiais atlikėjais.

2002 metais su vokiete žurnaliste jis parašė bestselerį „Nieko išskyrus tiesą“ (Nichts als die Wahrheit). Knyga apie estrados užkulisius, nuotykius netrukus tapo „Focus“, „Spiegel“ žurnalų hitu, pradžioje daugelis atsiribojo nuo pikantiškų ir skandalingų detalių, bet netrukus prisiminė kairiarankio Dieter žodžius: „Viskas, prie ko aš prisiliečiu, tampa auksu“. Ir išties, seniai pamiršti veikėjai vėl išpopuliarėjo ir iš to ėmė „kalti“ pinigus.

O du kartus oficialiai išsiskyręs ir šešerius vaikus su trimis moterimis susilaukęs D.Bohlen, kurio turtas vertinamas apie 150 milijonų eurų, toliau koncertuoja su grupe, kepa sėkmingus projektus, bendradarbiauja su televizija, tampa Vokietijos metų žmogumi ir vis dar laukiamas įvairiuose pasaulio kampeliuose.

„Turėk prieš akis aiškų tikslą! – sako D.Bohlen, kuris lapkričio 30 dieną su grupe garsiausiais savo karjeros superhitais geriausiame rudens koncerte drebins „Žalgirio“ areną. – Tas tikslas gali atrodyti utopinis, net idiotiškas, nepasiekiamas, kvailas, bet jei išties tai - tavo tikslas, jei esi įsitikinęs, jog nori jį pasiekti, tau pavyks. Ir be šios minties net nepradėk!“