logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Atskleidžiami M.A.M.A apdovanojimų vedėjai: tai – duetas, kokio nesitikėjote!

Prestižiniai Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2021 jau sausio 28 dieną įvyks Kauno „Žalgirio“ arenoje. Šiandien organizatoriai atskleidžia, kas taps laukiamiausio muzikos renginio vedėjais.

Žavusis scenos duetas R. Karpis ir J. Bareikis kviečia išgirsti John Lenon istoriją

Draugai scenoje ir gyvenime – operos solistas Rafailas Karpis ir aktorius bei muzikantas Jokūbas Bareikis – ruošia kokybiškos muzikos gerbėjams naują staigmeną. Visų klausytojų širdis palietę teatralizuotu muzikiniu pasakojimu apie legendinę grupę The Beatles, dabar muzikantai pasakos John Lenon istoriją.

Lietuviškos kilmės garsus muzikos projektas „Low Roar“ pavasarį koncertuose Vilniuje

Islandijoje gyvenantis lietuvių kilmės muzikantas Ryanas Karazija, žinomas kaip „Low Roar“, pavasarį surengs koncertą Vilniuje.

Jurga – Gimtadienio turas

Gimtadienį netrukus minėsianti Jurga kviečia į svarbiausius šių metų koncertus!

M.A.M.A apdovanojimų šou pasirodys J. Jarutis: ruošiamos išskirtinės dekoracijos

Sausio 28 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje 11-ą kartą įvyks didieji, prestižiniai Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2021. Įspūdingoje ceremonijoje skambės populiariausi praėjusių metų superhitai. Šventėje dalyvaus ir penkiskart M.A.M.A nominuotas dainų autorius bei atlikėjas Justinas Jarutis.

Hiphopo scenos revoliucionierius Aries vasarą surengs pasirodymą Vilniuje

ar vienas naujas vardas šauna tiesiai į šios vasaros koncertų kolekciją ir agentūros šlovės sieną – Aries.

Inhaler - European Tour 2022 - Vilnius

„U2” lyderio Bono sūnaus grupė „Inhaler“ pavasarį atvyks į Lietuvą

Į Lietuvą grįžta naujos kartos orkestras LORDS OF THE SOUND su nauja programa „The Music of Hans Zimmer“

Hansas Zimmeris – vokiečių kino kompozitorius, išpopuliarėjęs po kultinio filmo „Lietaus žmogus“ pasirodymo.

SUKILIMAS: Europos kultūros sostinės titulo metų atidarymas

Europos kultūros sostinė Kaune ir Kauno rajone buvo kuriama penkis metus.

Šv. Valentino diena kartu su Donatu Montvydu!

Visų mylimas atlikėjas, dainų kūrėjas, nuostabaus balso savininkas Donatas Montvydas kviečia pasitikti Šv. Valentino dieną drauge. Koncerto metu atlikėjas ruošia ypatingai šventišką programą, kuri puikiai tiks kiekvienam romantikui ar įsimylėjėliui.

Inga Jankauskaitė skelbia savo koncertinį turą!

Saugumo reikalavimai nesutrukdė Jazzu surengti įsimintiną koncertą Palangoje

Viena garsiausių šalies dainininkių Justė Arlauskaitė – Jazzu trečiadienio vakarą Palangos koncertų salėje surengė įspūdingą koncertą, į kurį, laikantis visų saugumo reikalavimų, atvyko pilnutėlė koncertų salė gerbėjų. Pasak atlikėjos, tai didžiulė dovana jai ir akimirka, kurią bus gera prisiminti dar ilgai.

Į sceną grįžtantis Mantas Jankavičius: labiausiai mėgstu dainuoti moterims

Pavasaris žada atnešti šilumą į mūsų namų kiemus, o atlikėjas Mantas Jankavičius – į savo klausytojų širdis. Kovo mėnesį muzikos gerbėjus dainininkas kviečia į jaukius ir nuoširdžius gyvo garso koncertus.

Opera-performansas „SAULĖ IR JŪRA“ Vilniuje

Opera-performansas „SAULĖ IR JŪRA“ Vilniuje

Prestižiniu Venecijos meno bienalės „Auksiniu liūtu“ apdovanota ir sėkmingai po pasaulį keliaujanti Rugilės Barzdžiukaitės, Vaivos Grainytės ir Linos Lapelytės opera-performansas „Saulė ir jūra“ kviečia į saulėtą vasaros paplūdimį Vilniuje. Menininkės nukelia operą nuo scenos ir įkurdina prie menamos jūros. Pagrindinis „Saulės ir jūros“ veikėjas – šiuolaikinė ryškiaspalviais maudymosi kostiumėliais prisidengusi vasarotojų visuomenė. Paplūdimio poilsiautojai gulėdami ant kelių dešimčių tonų smėlio atlieka įprastas pliažo procedūras ir dainuoja. Operos librete atostogautojų mintys įgarsinamos gyva ir nerūpestinga kalba. Solo partijose – gyvenimiški rūpesčiai, prisiminimai, filosofiniai pamąstymai, net kremo nuo saulės sudėtis ir ryto planai kepti kiaušinienę. Pagaviai, su švelnia ironija ir nerimu „Saulė ir jūra“ pasakoja apie klimato kaitą, kūniškumą ir visuotinį nuovargį.
Ilgai laukto ir kelis kartus dėl pandemijos atidėto rodymo Vilniuje proga specialiai ruošiama lietuviška kūrinio versija.
„Saulė ir jūra“ gruodžio 16–19 dienomis bus rodomas išskirtinėje, dėl unikalios architektūros kūriniui ypatingai tinkančioje vietoje – buvusiame Vilniaus taksi parke (Pelesos g. 1 / Dariaus ir Girėno g. 2, Vilnius), kuriame žiūrovai operą-performansą galės stebėti iš kelių aukštų serpantino.
Svarbi informacija apie renginio vietą! „Saulė ir jūra“ bus rodoma 8 aukštų serpantinu apjuostoje aikštelėje. Turintiems aukščio baimę, negalavimų, susijusių su galvos svaigimu ar koordinacijos sutrikimų, rekomenduojame kūrinį stebėti iš žemesnių aukštų. Prašome saugoti save, artimuosius ir esančius šalia, nesisupti ir nepersisverti per turėklus, sekti erdvėje esančius ženklus. Kadangi pasirodymas bus stebimas iš viršaus, asmeninius daiktus prašome laikyti taip, kad jie nenukristų į pasirodymo aikštelę ir nesužeistų atlikėjų.
Taip pat prašome laikytis saugių atstumų ir kitų COVID-19 saugumo reikalavimų: viso renginio metu dėvėti nosį ir burną dengiančią medicininę kaukę, dezinfekuoti rankas. Jei jaučiate viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., karščiavimą, slogą, kosulį, pasunkėjusį kvėpavimą ir pan.) pasilikite namuose. Renginio organizatoriai serpantino turėklus dezinfekuos po kiekvieno pasirodymo.
Į renginį įleidžiami žiūrovai pateikę galimybių pasą. Daugiau informacijos www.gpasas.lt.
Bilieto turėjimas negarantuoja patekimo į renginį, jei nebus laikomasi aukščiau išvardytų saugumo reikalavimų.
Režisierė ir scenografė – Rugilė Barzdžiukaitė
Libreto autorė – Vaiva Grainytė
Kompozitorė ir muzikos režisierė – Lina Lapelytė
Koncepcija ir vystymas – Rugilė Barzdžiukaitė, Vaiva Grainytė, Lina Lapelytė
Kuratorė – Lucia Pietroiusti
Atlikėjai: Evaldas Alekna, Aliona Alymova, Teresė Andrijauskaitė, Milda Andrijauskaitė-Bakanauskienė, Svetlana Bagdonaitė, Renata Dobinskaitė, Auksė Dovydėnaitė, Saulė Dovydėnaitė, Deividas Janušas, Magdelena Kozlovskaja, Artūras Miknaitis, Tautvydas Navikas, Vytautas Pastarnokas, Eglė Paškevičienė, Salomėja Petronytė, Violeta Savickaitė, Ieva Skorubskaitė, Jonas Statkevičius, Lukas Vaičiūnas, Eglė Valčiukaitė, Šarūnas Visockis.

Renginys vyks lietuvių kalba su galimybe sekti libretą anglų kalba.


Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba
Projektą remia Vilniaus miesto savivaldybė
Projekto partneriai „Triniti Jurex“
Informaciniai partneriai: JCDecaux, LRT, „Žmonės“