logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Į Lietuvą atvyksta Kanų Kino Festivalio laureatas Jozefas Van Wissemas

Spalio 24 dieną, sekmadienį, Šv. Kotrynos bažnyčioje koncertuos Barokinio instrumento liutnios virtuozas iš Nyderlandų Jozefas Van Wissemas

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

Amerikos roko legenda Alice Cooper įspūdingą koncertą surengs Vilniuje

Oficialiai patvirtinta, kad Amerikos roko legenda Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje

Operos ir baleto teatre - išskirtinis „Daddy Was A Milkman“ lietuviško albumo pristatymo koncertas

Atlikėjas Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, surengs išskirtinį koncertą Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Šiauliuose - tūkstančiai vienu ritmu plakančių širdžių

„Laukėme dvejus metus, kad atiduotume duoklę mūsų gerbėjams“, - sako „Man-go“ merginos po grandiozinio koncerto Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje. Vienoje scenoje koncertavusios dvi grupės – „Man-go“ ir „Pikaso“ tūkstančiams iš visos Lietuvos atvykusiems gerbėjams padovanojo įspūdžius, kurie išliks atmintyje ilgam. Tai išskirtinis atvejis, kai populiariausi Lietuvos muzikos atstovai surengia įspūdingus pasirodymus kartu.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Pasaulinio hito „Reckoning Song" atlikėjas ASAF AVIDAN surengs išskirtinį koncertą Vilniuje

VILNIAUS FESTIVALIAI pristato:

Unikalaus balso savininkas, pasaulinio hito „Reckoning Song" atlikėjas ASAF AVIDAN surengs išskirtinį koncertą Vilniuje su savo grupe. Įspūdingą europinį turą rengiantis atlikėjas sutiko įtraukti ir Lietuvos sostinę į daugiau nei 20 miestų apimančių koncertų seriją 2021 m., o 2022 m. pavasarį jo lauks dar virš 30 miestų.
Koncertas Vilniuje vyks pačioje sostinės širdyje – VALDOVŲ RŪMŲ DIDŽIAJAME KIEME – bene nuostabiausioje miesto atviroje erdvėje, kur koncertai gali vykti itin saugiai.

Šiemet tai bene pirmasis ir bene vienintelis užsienio žvaigždės koncertas Lietuvoje, todėl RUGSĖJO 2 D. vakarą jau vien dėl to būtina pasižymėti. O dar kuomet scenoje charizmatiškasis, magiško balso AVIDANAS su visa savo grupe, šis koncertas tampa „as a must" – jo praleisti tiesiog negalima.

Asaf Avidan – išskirtinio balso dainininkas, muzikantas, dainų autorius, kilęs iš Izraelio, tačiau koncertuojantis ir gyvenantis ne vienoje šalyje. Karjeros pradžioje 2006–2011 m. jis koncertavo su bendraminčių grupe „Asaf Avidan & the Mojos”, vėliau atlikėjas pradėjo solinę karjerą. 2012 m. kartu su vokiečių didžėjumi Wankelmutu sukurtas remiksas pagal  „Asaf Avidan & the Mojos” singlą „Reckoning Song” užkopė į popmuzikos topų viršūnes visoje Europoje, singlas buvo sertifikuotas kaip auksinis ir platininis.

Milijonus širdžių užkariavusio Avidano ypatingo skambesio balsas lyginamas su Jeff Buckley, Janis Joplin, Amy Winehouse ir Nina Simone dainavimu. Naujausią dainų albumą „Anagnorisis“ išleidęs atlikėjas teigia, kad ketvirtojo solinio albumo pavadinimas susijęs su senovės graikų filosofo Aristotelio „Poetikoje” minimu momentu, kai suvokiama visa tiesa apie save.