logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Į Lietuvą atvyksta Kanų Kino Festivalio laureatas Jozefas Van Wissemas

Spalio 24 dieną, sekmadienį, Šv. Kotrynos bažnyčioje koncertuos Barokinio instrumento liutnios virtuozas iš Nyderlandų Jozefas Van Wissemas

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

Amerikos roko legenda Alice Cooper įspūdingą koncertą surengs Vilniuje

Oficialiai patvirtinta, kad Amerikos roko legenda Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje

Šiauliuose - tūkstančiai vienu ritmu plakančių širdžių

„Laukėme dvejus metus, kad atiduotume duoklę mūsų gerbėjams“, - sako „Man-go“ merginos po grandiozinio koncerto Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje. Vienoje scenoje koncertavusios dvi grupės – „Man-go“ ir „Pikaso“ tūkstančiams iš visos Lietuvos atvykusiems gerbėjams padovanojo įspūdžius, kurie išliks atmintyje ilgam. Tai išskirtinis atvejis, kai populiariausi Lietuvos muzikos atstovai surengia įspūdingus pasirodymus kartu.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Pasaulinio pripažinimo sulaukęs koncertas po vandeniu jau šį šeštadienį Klaipėdoje

Rugsėjo 12–19 d. Klaipėdoje vyks XIV Tarptautinis menų festivalis „Plartforma“, įvairiose miesto vietose pristatysiantis muzikos, šiuolaikinio šokio, dokumentinio ar lėlių teatrų programą. Festivalį Klaipėdos Švyturio arenoje rugsėjo 12 d. atidarys pasaulinio pripažinimo sulaukęs muzikinis projektas po vandeniu „AquaSonic“. Tai – net 10 metų vienos garsiausių Danijos trupių „Between music“ kurtas projektas, apdovanotas ne vienu prestižiniu prizu ir įvertintas pasaulinės žiniasklaidos grandų.

Penki atlikėjai it fantastiniame filme panyra į vandens sklidinus stiklo akvariumus ir beveik valandą dainuoja bei groja specialiai sukurtais instrumentais. Šiuose tamsoje žėrinčiuose vandens kambariuose jie kuria melodingas, kiek mistiškas ar net paslaptingas, lyg iš anapus atsklindančias kompozicijas, laužydami žmogaus ribų stereotipus. Projektas „AquaSonic“– tai daugelio metų tyrimų kulminacija, testuojant muzikinio pasirodymo po vandeniu galimybes. Siekdami sukurti visiškai naujus, povandeninius instrumentus, „Between music“ menininkai (kompozitorė ir atlikėja Laila Skovmand, prodiuseris ir atlikėjas Robert Karlsson bei komanda) atliko daugybę eksperimentų, bendradarbiaudami su giliavandeniais narais, muzikos instrumentų gamintojais ir mokslininkais. Taip gimė povandeniniai vargonai ar hidraulofonas, kristalofonas, rotakorda, mušamieji instrumentai, smuikas. Komanda taip pat ištobulino savitą vokalinio dainavimo techniką.

Kanados mokslininko Ryan Janzen sukonstruotas hidraulofonas – pirmasis muzikos instrumentas, garso išgavimui naudojantis ne orą, o vandenį. Publika taip pat išgirs išradėjo Andy Cavatorta vandeniui pritaikytą kristalofoną – besisukantį instrumentą, sudarytą iš didėjančia seka sumontuotų stiklinių indų, kurie sukuria garsą, panašų į sklindantį pirštais braukiant stiklinės pakraščiu. A. Cavatorta sukūrė ir rotakordą, kurio garsas išgaunamas rankena sukant ratą, braukiantį per stygas. Po vandeniu griežiama ir iš anglies pluošto pagamintu vandeniui atspariu smuiku, ir grojama perkusiniais instrumentais.

10 metų darbo rezultatas – visiškai neįprasta koncertinė patirtis: panirimas į magišką vaizdų ir garsų gelmę. New York Times rašė, kad „stebint pasirodymą, buvo sunku patikėti savo akimis“, o leidinio Edison (Hong Kong) apžvalgininkas „AquaSonic“ įvardijo „kaip nuostabų vaizduotės ir vaizdinių derinį, kurį galima pavadinti tik stebuklu.“

„AquaSonic“ yra Music Theatre Now nugalėtojas (išrinktas į geriausiųjų dešimtuką iš 436 projektų), o taip pat apdovaotas ADC Awards, Human Underwater Society ir Discovery channel specialiaisiais prizais už inovatyvumą ir pagarbą gamtai.

Pasaulinė „AquaSonic“ premjera įvyko 2016 m. Nyderlanduose ir nuo to laiko tai yra vienas labiausiai didžiausių šiuolaikinės muzikos ir teatro festivalių pageidaujamų projektų.

Treileris:

 

Festivalio renginiai organizuojami, vadovaujantis SAM rekomendacijomis dėl renginių uždarose erdvėse.  

Bilietais į festivalio projektus prekiauja bilietai.lt. Daugiau informacijos apie festivalį: www.plartforma.lt