logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Lietuvoje – analogų neturinti radijo laida, kurioje skambės lietuvių kuriama muzika ir pasieks visus regionus

Šalies muzikos apdovanojimus „M.A.M.A.“ organizuojanti asociacija imasi iniciatyvos suvienydama regionines radijo stotis ir pristatydama radijo laidą „M.A.M.A. TOP 40“. Ši laida bus skirta apžvelgti klausomiausius kūrinius pasiklausymo platformoje „Spotify“, kas savaitę atnaujins ir pristatys populiariausių dainų 40 – uką bei tai, ką Lietuvos kūrėjai išleido per pastarąją savaitę.

Jau šį savaitgalį startuoja festivalio ''Tai – aš'' renginiai

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ jau šį savaitgalį startuoja su festivalio įžanginiais renginiais, o spalio 19 dieną prasideda ir oficialioji festivalio programa! Joje šiemet ne tik pagrindiniai festivalio koncertai, ekskursijos, edukacijos, tačiau ir kvietimas būtent festivalio metu kaupti geras emocijas bei įspūdžius, kad žiemą visi turėtume kuo „susišildyti“!

A lyga: FK „Žalgiris“ – „Sūduva“

FK „Žalgiris“ gina Lietuvos futbolo čempionų titulą, į kurį kėsinasi Marijampolės „Sūduva“.

Tarptautinis akordeono festivalis VILNIUS 2021: Ansamblis Face2Face

Dvi išskirtinai kūrybiškos asmenybės, akordeonistai iš Lenkijos Bartosz Kołsut ir Paweł Janas, muzikinį talentą sujungė į ansamblį Face to Face.

Kitą vasarą Latvijos Siguldoje – grupės „Placebo“ koncertas

2022 m. birželio 22 d. Siguldos pilyje (Latvija) įvyks britų alternatyvaus roko žvaigždžių – grupės „Placebo“ pasirodymas, o kartu su juo grįš ir aktyvus koncertinis gyvenimas.

Prisukamas Abrikosas: Visi Šventieji

Pats lengviausias būdas pajausti laiko tėkmę ir metų laikus – atidžiai sekti Prisukamą Abrikosą.

Naujas muzikinis projektas klausytojus nukėlė į Holivudą

Savaitgalį nugriaudėjo muzikinė premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas „Holivudo žvaigždės“. Išskirtinio formato muzikinis-edukacinis projektas surinko pilnas sales Vilniuje ir Kaune. Visų laikų geriausia kino muzika lydėjo žiūrovus po kino pasaulio užkulisius ir Holivudo gyvenimą.

Dviese Gondoloje. Jau 15 metų!

Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas jau 15 metų yra vienas mylimiausių duetų Lietuvoje!

Londone Viktorija atrado naują meilę

Šią savaitę suplanuotiems koncertams su grupe „Man-go“ iš Jungtinės Karalystės grįžusios Viktorijos Perminaitės – Emanuel akys švyti. 11 metų Londone gyvenanti klaipėdietė neslepia atradusi naują meilę.

Įspūdingą šou „Žalgirio“ arenoje ruošiantis D.Montvydas: ''Tai bus svarbiausias koncertas mano karjeroje''

Šie metai Donatui Montvydui – ypatingi. Ką tik visose skaitmeninėse muzikos platformose gerbėjams į rankas atidavęs savo naujausią albumą „1987“, atlikėjas nesiruošia sustoti. Priešingai – su galinga jėga jis grįžta į Kauno „Žalgirio“ areną ir sako: „Tai bus svarbiausias koncertas mano karjeroje, po kurio galėčiau daryti pertrauką“.

Festivalio ''Tai – aš'' programoje: eksperimentai, ekskursijos, edukacijos bei dirbtinio intelekto kuriama poezija!

Spalio 18-24 dienomis, Vilniuje prasideda devynioliktą kartą rengiamas tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“! Jau anksčiau skelbta pagrindinė festivalio programa, kurioje jaukiuose koncertuose klausytojų lauks tokie atlikėjai, kaip Lina Rastokaitė, Gabija Jaraminaitė, jaunučių choras „Liepaitės“, choras „Melomanai“, Neda ir Olegas Ditkovskis, Saulius Bareikis, Jokūbas Bareikis su žmona Dominyka ir dukromis, Artūro Noviko džiazo mokyklos auklėtiniai, Andrijauskų Trio, Aidas Giniotis su sūnumi Ignu bei Vaicenavičių šeima, festivalio užsienio atlikėjai bei daugelis kitų! Vilniaus mokytojų namai, organizuodami festivalį kviečia ne tik į koncertus, bet ir įvairias edukacines veiklas, kuriose siekiama ugdyti ir lavinti jaunąją festivalio auditoriją.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Pasaulinio pripažinimo sulaukęs koncertas po vandeniu jau šį šeštadienį Klaipėdoje

Rugsėjo 12–19 d. Klaipėdoje vyks XIV Tarptautinis menų festivalis „Plartforma“, įvairiose miesto vietose pristatysiantis muzikos, šiuolaikinio šokio, dokumentinio ar lėlių teatrų programą. Festivalį Klaipėdos Švyturio arenoje rugsėjo 12 d. atidarys pasaulinio pripažinimo sulaukęs muzikinis projektas po vandeniu „AquaSonic“. Tai – net 10 metų vienos garsiausių Danijos trupių „Between music“ kurtas projektas, apdovanotas ne vienu prestižiniu prizu ir įvertintas pasaulinės žiniasklaidos grandų.

Penki atlikėjai it fantastiniame filme panyra į vandens sklidinus stiklo akvariumus ir beveik valandą dainuoja bei groja specialiai sukurtais instrumentais. Šiuose tamsoje žėrinčiuose vandens kambariuose jie kuria melodingas, kiek mistiškas ar net paslaptingas, lyg iš anapus atsklindančias kompozicijas, laužydami žmogaus ribų stereotipus. Projektas „AquaSonic“– tai daugelio metų tyrimų kulminacija, testuojant muzikinio pasirodymo po vandeniu galimybes. Siekdami sukurti visiškai naujus, povandeninius instrumentus, „Between music“ menininkai (kompozitorė ir atlikėja Laila Skovmand, prodiuseris ir atlikėjas Robert Karlsson bei komanda) atliko daugybę eksperimentų, bendradarbiaudami su giliavandeniais narais, muzikos instrumentų gamintojais ir mokslininkais. Taip gimė povandeniniai vargonai ar hidraulofonas, kristalofonas, rotakorda, mušamieji instrumentai, smuikas. Komanda taip pat ištobulino savitą vokalinio dainavimo techniką.

Kanados mokslininko Ryan Janzen sukonstruotas hidraulofonas – pirmasis muzikos instrumentas, garso išgavimui naudojantis ne orą, o vandenį. Publika taip pat išgirs išradėjo Andy Cavatorta vandeniui pritaikytą kristalofoną – besisukantį instrumentą, sudarytą iš didėjančia seka sumontuotų stiklinių indų, kurie sukuria garsą, panašų į sklindantį pirštais braukiant stiklinės pakraščiu. A. Cavatorta sukūrė ir rotakordą, kurio garsas išgaunamas rankena sukant ratą, braukiantį per stygas. Po vandeniu griežiama ir iš anglies pluošto pagamintu vandeniui atspariu smuiku, ir grojama perkusiniais instrumentais.

10 metų darbo rezultatas – visiškai neįprasta koncertinė patirtis: panirimas į magišką vaizdų ir garsų gelmę. New York Times rašė, kad „stebint pasirodymą, buvo sunku patikėti savo akimis“, o leidinio Edison (Hong Kong) apžvalgininkas „AquaSonic“ įvardijo „kaip nuostabų vaizduotės ir vaizdinių derinį, kurį galima pavadinti tik stebuklu.“

„AquaSonic“ yra Music Theatre Now nugalėtojas (išrinktas į geriausiųjų dešimtuką iš 436 projektų), o taip pat apdovaotas ADC Awards, Human Underwater Society ir Discovery channel specialiaisiais prizais už inovatyvumą ir pagarbą gamtai.

Pasaulinė „AquaSonic“ premjera įvyko 2016 m. Nyderlanduose ir nuo to laiko tai yra vienas labiausiai didžiausių šiuolaikinės muzikos ir teatro festivalių pageidaujamų projektų.

Treileris:

 

Festivalio renginiai organizuojami, vadovaujantis SAM rekomendacijomis dėl renginių uždarose erdvėse.  

Bilietais į festivalio projektus prekiauja bilietai.lt. Daugiau informacijos apie festivalį: www.plartforma.lt