logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Kastytis Kerbedis kviečia visus gerbėjus į koncertą Alytuje!

Kastytis Kerbedis - vienas populiariausių išskirtinio balso bei charizmos atlikėjų, kuris jau rugpjūčio 27d. pasirodys Alytaus kultūros centro amfiteatre ir į savo koncertą pakvies visus savo klausytojus bei gerbėjus!

Kauno VDU Botanikos sode - „Deep Forest“ ir „Ten Walls“ koncertas

Liepos 22 d. Kauno VDU Botanikos sode savo pasirodymą surengs žymūs prancūzų etninės elektronikos novatoriai „Deep Forest“. Pirmą kartą Lietuvoje koncertuosianti kūrėjų komanda yra pardavusi daugiau kaip 10 mln. įrašų visame pasaulyje ir tai pirma Prancūzijos grupė, pelniusi prestižinį „Grammy“ apdovanojimą „Geriausio World Music albumo“ kategorijoje.

Misterija „Dievai ir žmonės“

Į sceną grįžta žiūrovų pamiltas, vienas įspūdingiausių ansamblio „Lietuva“ muzikinių spektaklių

Jazzu skelbia pirmąsias vasaros koncertų datas – aplankys didžiuosius ir mažesnius miestus

Viena žinomiausių šalies atlikėjų Justė Arlauskaitė – Jazzu po kūrybinių atostogų Filipinuose, grįžta į sceną. Šiandien atlikėja atskleidžia koncertų datas bei miestus, kuriuose surengs didžiuosius vasaros pasirodymus.

GJan pristato naują klipą: prašmatnią karietą jam sukūrė populiarusis „youtuberis“ Whydotas

GJan pristato naują dainą „Leidžiu sau viską“ ir jos vaizdo klipą, kuriame išvysite savadarbę originalią transporto priemonę. Ją pagamino populiariausio lietuviško „Youtube“ kanalo savininkas – komikas Vaidotas Grincevičius-Whydotas.

Festivalis ''Cirkuliacija'': nuo rokenrolo iki egzistencinių klausimų

Tarptautinis šiuolaikinis cirko festivalis „Cirkuliacija“ laužo įsišaknijusius cirko stereotipus ir birželio 4-19 dienomis grįžta su šių metų duetų programa, kurioje svečių iš Švedijos, Belgijos, Prancūzijos, Čekijos spektakliai bei naujausi Baltijos šalių menininkų pasirodymai. Kruopščiai atrinkta cirko programa šiemet pristatoma Kaune, Prienuose, Ukmergėje bei Šventojoje. Festivalio metu, pirmą kartą šalyje, lankysis net keturių tarptautinių cirko tinklų ekspertai.

Inga Jankauskaitė prie naujo muzikinio klipo kviečia prisidėti jaunuosius: noriu pasiūlyti tapti dainos klipo dalimi

Viena ryškiausių šalies kūrėjų Inga Jankauskaitė be ilgesnių pauzių gyvena kūrybos nuotaikomis. Visai neseniai pristačiusi jautrų kūrinį lietuvių ir ukrainiečių kalbomis „Dega ąžuolai“, šiandien garsi moteris kreipiasi į tuos, kurie turi užfiksavę savo vestuvių akimirkas vaizdo įrašuose. Atlikėja naujausiam savo kūriniui ruošiasi pristatyti vaizdo klipą, kuriame atsispindės gražiausios, linksmiausios bei įdomiausios porų vestuvių akimirkos. Šiam tikslui dainininkė kviečia prisidėti visus norinčius.

Pirmojo „Moters vizijos“ Vasaros festivalio tikslas – balansas moters gyvenime

Jau rugpjūčio 13-14 dienomis žinomos konferencijos „Moters vizija“ komanda, kvies moteris vienas arba su savo antrosiomis pusėmis ir vaikais prisijungti prie pajūryje vyksiančio dviejų dienų festivalio. Pirmą kartą organizuojamas festivalis vyks neeilinėje vietoje – Smiltynės Jachtklube, kur gamtos grožį tobulai papildo jachtų elegancija.

Jazzu kviečia į koncertą Šiauliuose!

Jazzu - viena geidžiamiausių ir daugiausia prestižinių apdovanojimų pelniusi Lietuvos atlikėjų, tačiau tarp jos ir klausytojo nėra sienos, atvirkščiai - dainininkė ateina atvira širdimi, tiesia jam ranką ir vedasi per savo muzikos pasaulį, verkia ar kvailioja kartu, pasakoja, kaip gimė jos hitai, perklausyti milijonus kartų, bet pati dainininkė kiekvieną kartą atlieka juos taip, kad visi pajunta malonų šiurpulį.

Kastytis Kerbedis kviečia visus gerbėjus į koncertą Marijampolėje!

Kastytis Kerbedis - vienas populiariausių išskirtinio balso bei charizmos atlikėjų, kuris jau rugpjūčio 13d. pasirodys Hikvision futbolos arenos kiemelyje Marijampolėje ir į savo koncertą pakvies visus savo klausytojus bei gerbėjus!

M.A.M.A. organizatoriai skelbia naujieną: Londone įvyks specialus renginys su daugybe Lietuvos atlikėjų

Svarbiausius šalies muzikos apdovanojimus „M.A.M.A.“ rengianti organizacija skelbia apie dar vieną ambicingą įvykį – Didžiojoje Britanijoje surengs specialų renginį „M.A.M.A. Londonas“. Šis renginys, kuris įvyks spalio 1 dieną Londone esančioje „O2 Indigo“ koncertų salėje, suburs populiariausius Lietuvos atlikėjus į vieną sceną ir pristatyti jų muziką svetur gyvenantiems lietuviams.

Jazzu skelbia savo koncerto Klaipėdoje datą!

Jazzu - viena geidžiamiausių ir daugiausia prestižinių apdovanojimų pelniusi Lietuvos atlikėjų, tačiau tarp jos ir klausytojo nėra sienos, atvirkščiai - dainininkė ateina atvira širdimi, tiesia jam ranką ir vedasi per savo muzikos pasaulį, verkia ar kvailioja kartu, pasakoja, kaip gimė jos hitai, perklausyti milijonus kartų, bet pati dainininkė kiekvieną kartą atlieka juos taip, kad visi pajunta malonų šiurpulį.

Grįžta miesto festivalis „Vilnius ORE“ - skelbiami pirmieji atlikėjai

Antrus metus vyksiantis miesto muzikos festivalis „Vilnius ORE“ grįžta su unikalia programa. Liepos 10-15 dienomis sostinės Vingio parke esančiame VU Botanikos sode išvysime Vaidą Baumilą, GJan, projekto „X Faktorius“ finalininkus bei „Repo herojų“ dieną, o du pasirodymai išlieka paslaptyje.

Vaidas Baumila vasarą pasitiks koncertu Panevėžyje

Vienas garsiausių Lietuvos atlikėjų Vaidas Baumila vasarą pasitiks Panevėžyje, kur birželio 2 dieną nudžiugins savo klausytojus įspūdingu koncertu „Cido“ arenoje.

Naują etapą pradėjęs dainininkas Ištvanas Kvikas: ''Muziką ir maistą jungia menas''

Dainininkui, grupės „Sare Roma“ lyderiui Ištvanui Kvikui paskutinis pavasario mėnuo prasidėjo nuo malonių rūpesčių. Įvairių TV projektų dalyvis kartu su atlikėja Egle Jakštyte ruošia netrukus Vilniaus, Kauno ir Palangos koncertų salėse nuskambėsiantį gyvo garso ispaniškos muzikos projektą „Historia de un amor“ bei gyvena greitai duris atversiančio restorano įkurtuvių iššūkiais. I. Kvikas sako, kad muziką ir maistą nėra sunku suderinti, nes juos abu jungia menas.

Premjeroje – netikėtas sportinių ir šiuolaikinio šokių susitikimas

Šeiko šokio teatras kartu su danų choreografu Palle Granhøj kviečia į šokio spektaklį ritmišku pavadinimu „La CALASH La Latin-LT“. Čia susitinka du kontrastingi šokio pasauliai – sportinių ir šiuolaikinis. Iš šio susidūrimo gimsta nepatogios, komiškos ir net absurdiškos situacijos. Ryškių spalvų ir blizgesio pilname spektaklyje iškyla aktualūs klausimai apie individo ir visuomenės, porų santykius, lytiškumą, hierarchiją. Visgi kūrinys kviečia į juos pažiūrėti be įtampos, su lengva (savi)ironija. Įdomu ir tai, jog spektaklyje šokėjai vilkės legendinio Klaipėdos sportinių šokių klubo „Žuvėdra“ sceninius kostiumus.

Broliai Lavrinovičiai baigia karjerą – laukia įspūdingas atsisveikinimo renginys

„Mielas krepšini, atėjo laikas mums sušokti paskutinį šokį“ – po daugiau nei dvidešimt metų trukusios krepšinio karjeros Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai kviečia visus į unikalias ir staigmenų kupinas atsisveikinimo rungtynes.

Rokeriai „Whitesnake“ naujai įrašė visus geriausius savo htus

Birželio 10 d. Lietuvoje grandiozinį koncertą surengsianti roko grupė „Whitesnake“ išleido geriausių dainų albumą. Legendiniai rokeriai su naujausių technologijų pagalba atnaujino populiariausių savo hitų skambesį. Be to, roko klasika tapusios dainos buvo remiksuotos.

Festivalis „Untold City“: Marijonas su Kauno bigbendu, Monique su orkestru, GJan ir kiti netikėtumai

Festivalis „Untold City“ jau ketvirtus metus rugpjūtį muzika pripildys istorinį Vilniaus universiteto Didįjį kiemą. Sostinės gyventojų ir svečių pamėgtas ir kasmet augantis festivalis 2022-ųjų vasarai rengia specialius parodymus. Kai kurie skirti tik šiam renginiui, jų neišvysite niekur kitur.

Spektaklio ''Oda'' kūrėjai: tiriame judėjimą neįprasta kryptimi

Pristatant spektaklį „Oda“, kuris „Naujojo Baltijos šokio“ programoje bus parodytas gegužės 6 dieną, norėtųsi jį apibūdinti kaip unikalų kūrinį. Tačiau tai nebūtų išskirtinumo ženklas festivalyje, kuriame beveik visi kūriniai išsiskiria raiška, filosofija, vertybėmis, temų akcentais. „Odos“ autoriai – Australijoje gimusi, Berlyne kurianti choreografė, šokėja bei tyrėja Renae Shadler ir Berlyne savo tyrimus atliekantis ir dirbantis menininkas Rolandas Walteris, turintis spazminį paralyžių. Pokalbis su jais – tai pasakojimas apie kūrinio gimimą, atradimus ir kodėl nereikėtų jo vertinti kaip neįgaliųjų integracijos į likusią visuomenę.

''Menininkai eina į gatves''

Jau šiandien Vilniaus mieste startuoja pirmoji MAS – Meninių akcijų savaitė. Šokio organizacija „Be kompanijos“ ir gausus būrys menininkų per savaitę surengs net 9 menines akcijas, o vyksmą vainikuos „Vakarėliu laisvei“.

E. Jakštytė vasarą įgyvendins ilgai puoselėtą svajonę: jungiasi prie ypatingo projekto

Po sėkmingo pasirodymo muzikiniame TV projekte, įspūdingo balso savininkė Eglė Jakštytė vasarą ketina pradėti nuo ne vienerius metus puoselėtos svajonės – visą pasaulį pakerėjusių ir populiarumo viršūnėse esančių ispaniškų meilės dainų projekto. Atlikėja jungiasi prie charizmatiškojo Ištvano Kviko su kuriuo birželio mėn. Vilniaus, Kauno ir Palangos muzikos mėgėjus pakvies į gyvo garso ispaniškos muzikos projekto „Historia de un amor“ koncertus, kuriuose atsiskleis visos meilės spalvos.

Produktyvumo kultūra mene: ar lieka laiko pamąstyti?

„Gera, kai iš tavęs nereikalauja rezultato“, – sako šokėja ir choreografė Greta Grinevičiūtė, savaitę praleidusi Škotijoje tarptautinio šokio tinklo „Keðja“ susitikime, kuriame menininkai iš 10 skirtingų šalių susirinko nesiekdami apčiuopiamo rezultato. Kūrėjai susitiko tam, kad drauge mąstytų, dalintųsi patirtimi, keltų klausimus apie meną ir jo nešamą žinutes. Susitikimą Škotijoje organizavo šokio organizacija „The Work Room“.

Grupė „Pink Floyd“ karaliauja iškart dviejuose D. Britanijos hitų topuose

Beveik 30 metų lauktas „Pink Floyd“ naujas singlas karaliauja iškart dviejuose Didžiosios Britanijos hitų topuose. Ukrainos palaikymui skirtą dainą „Hey, Hey, Rise-Up!“ įrašė „Pink Floyd“ įkūrėjai - Davidas Gilmouras ir Nickas Masonas. Pastarasis su savo grupe jau netrukus pirmąkart koncertuos Lietuvoje - „Nick Mason's Saucerful Of Secrets“ vienintelis koncertas įvyks gegužės 27-ąją dieną „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje.

Pirmą kartą Lietuvoje Benny Benassi ir Cascada!

Pirmą kartą Lietuvoje Benny Benassi ir Cascada! Būkite pasiruošę 2000-ųjų nostalgijai kovo 19 d.

Benny Benassi

Benny Benassi vienas įtakingiausių ir sėkmingiausių visų laikų įrašų prodiuserių ir didžėjų kurio karjera tęsiasi jau daugiau nei 20 metų

Jo karjeros šlovės pradžia buvo 2002 m. kuomet išleido visiems žinomą „Satisfaction“ hitą. Šis ikoninis, novatoriškas, žanrą apibrėžiantis kūrinys užėmė viršūnes visoje Europoje, o vėliau ir  Šiaurės Amerikoje. 2003 m. pasirodęs jo debiutinis albumas „Hypnotica“, kuris, be daugybės kitų apdovanojimų, suteikė jam Europos „Sienų laužytojo apdovanojimą“ už daugiausiai italų atlikėjo įrašų pardavimą už Italijos ribų.

Nuo tada Benny tapo pagrindiniu atlikėju didžiausiuose festivaliuose visame pasaulyje, įskaitant EDC, Coachella, Tomorrowland ir Ultra Music Festival.

https://www.youtube.com/watch?v=a0fkNdPiIL4&t=65s&ab_channel=UltraMusic

2008 m. Benny išleido kitą albumą „Rock N Rave“ ir  laimėjo „Grammy“ apdovanojimą už „Public Enemy“ kūrinio „Bring The Noise“ remiksą – vieną iš pirmųjų įrašų, kuriuose europietiški electrohouse ritmai derinami su amerikiečių hiphopo vokalu, įtvirtinant Benny statusą kaip komercinės elektroninės muzikos scenos pionierių.

https://www.youtube.com/watch?v=HMigfitM7FE&ab_channel=DanTurcu

2011 m. jis išleido kritikų įvertintą trečiąjį albumą „Electroman“, kuriame buvo pasauliniai hitai „Beautiful People“ su Chrisu Brownu ir „Cinema“ su Gary Go. Benny dar kartą pateko į istoriją, atradęs jauną, tuo metu nežinomą atlikėją Skrillex, kurį jis pasamdė remiksuoti „Cinema“ ir sėkmingai įtraukė dubstep į pagrindinį srautą. Remiksas laimėjo dar vieną „Grammy“ apdovanojimą ir ketverius metus išliko Top 40 topų sąraše.

https://www.youtube.com/watch?v=qHxlzcAPbBE&ab_channel=UltraMusic

Benny žvaigždei toliau kylant, jis susivienijo su Madonna ir prodiusavo singlą „Girl Gone Wild“ bei keletą kitų „MDNA“ albumo kūrinių, kurie visiškai patvirtino, kad Benny yra vienas geriausių prodiuserių pasaulyje!

Vėlesniais metais Benny sparčiai augo, o jo singlas „Dance The Pain Away“ su Johnu Legend tapo stulbinančiu kūriniu po jo premjeros „Coachella“festivalyje.

Praėjus penkeriems metams po pirmojo albumo, Benny su Chris‘u Brown‘u ir vėl suvienyjo jėgas. Naujo albumo „Danceaholic“ „Paradise“ kūrinys tapo albumo „vinimi“ bei vasaros hitu. Yra ilgas ir gausus sąrašas kitų A sąrašo atlikėjų, su kuriais Benny bendradarbiavo ir įtraukė į savo įrašus, kuriuos verta paminėti, pradedant Lil Yachty ir T Pain, baigiant Serj Tankian iš „System of a Down“.

https://www.youtube.com/watch?v=2_wpOmM1d8w&ab_channel=UltraMusic

Benny laukia įtempti metai. Šiuo metu planuose yra  jo karjeros svarbiausių momentų dokumentinis filmas bei dar vienas albumas.

Cascada

Natalie užaugo Vokietijoje Bonoje kur ir gyvena iki šiol. David‘o Horler‘io, pripažinto džiazo muzikanto ir aranžuotojo, dirbusio su Quincy Jonesu, Stanu Getzu ir Tony Bennettu, dukra Natalie užaugo su muzika, o jaunystėje jai įtaką darė tokios dainininkės kaip Maria Carey ir Whitney Houston.

Būdama 18-os metų ji pradėjo dirbti studijoje ir įrašė keletą kūrinių įvairiems didžėjams. Iki 2004 m., studijinių koncertų laiką, ji susitiko su Kelne įsikūrusiais prodiuseriais Yann Peifer (Yanou) ir Manueliu Reuteriu (Manian), kurie paprašė jos vadovauti jų naujajam projektui CASCADA.

18 mėnesių laikotarpiu jie įgijo tarptautinę šlovę su debiutiniu hitu „Everytime We Touch“. Hitas pasiekė populiarumo viršūnėse JAV, grupei dar net Šiaurės Amerikoje. Po to buvo išleistas platininis to paties pavadinimo albumas ir išleisti aštuoni singlai, įskaitant labai populiarų kūrinį „Miracle“ ir „Savage Garden“.

https://www.youtube.com/watch?v=4G6QDNC4jPs&ab_channel=SteveAATW

Albumo sėkmė jiems pelnė „Pasaulio muzikos apdovanojimą“ kategorijoje „Perkamiausias vokiečių atlikėjas pasaulyje“. Antrasis albumas „Perfect Day“ (2007 m.), kuriam kurio hitas „What Hurts The Most“, tęsė CASCADA karaliavimą kaip vieną iš 10 populiariausių šokių muzikos pasirodymų pasaulyje.

https://www.youtube.com/watch?v=i0YuEPJeGSI&ab_channel=RobbinsEntertainment

CASCADA dabar grįžta su savo nauju singlu „One Last Dance“ bei bendradarbiavimu su Trans X. Tai odė praėjusiems metams su jausmu grįžti prie savo šokio šaknų, o tai bus jaudinanti kiekvienas CASCADA gerbėjas ir tos muzikos eros mylėtojai.

https://www.youtube.com/watch?v=zfwdZCH1eiY&ab_channel=CASCADA