logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Legendinė grupė ''Man–go'' po daugiau nei dviejų metų surengs planuotus koncertus ''Vėl kartu!''

Legendinė grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20 – metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Inga Jankauskaitė pristato kūrinį skambiu pavadinimu ''Gulinčių nemuša'' bei atskleidžia koncertinius planus

Viena populiariausių pastarojo meto šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė nuolatos savo gerbėjus džiuginanti naujienomis, šiandien pristato singlą „Gulinčių nemuša“. Apie ką naujasis kūrinys, intriguojančiu pavadinimu, atlikėja nelinkusi detalizuoti ir teigia, kad laukia klausytojų versijų. Be to, atlikėja jau kitą savaitę leisis į koncertinį turą, kurio metu aplankys dar seniai suplanuotus miestus.

Elektroninės muzikos diva Róisín Murphy pavasarį koncertuos Vilniuje

Oficialiai patvirtinta - Airijos elektroninės muzikos žvaigždė Róisín Murphy grįžta į Lietuvą.

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Prasidėjo XVIII-asis Tarptautinis festivalis ''Tai – aš'': žiūrovams žadama kaip niekad daug pirmų kartų!

Visą šią savaitę į festivalio renginius Vilniuje bilietus įsigykite pigiau! Spalvingoje šių metų „Tai - aš“ programoje spalio 12 - 18 d. rasite dar nematytus skirtingoms šeimų ir porų auditorijoms kurtus autorinės kūrybos koncertus Vilniuje ir kituose miestuose, kinetinių objektų poetinį spektaklį - ekskursiją vaikams, kūrybines dirbtuves ir kūrybinius naktinėjimus jauniesiems kūrėjams, bet ir skirtingas meno sritis animaciją, improvizacijų teatrą jungiančius projektus bei koncertus internetu - taip organizatoriai kviečia į autorinės dainos kūrybą pažvelgti kitu kampu.

Pirmadienio vakarą festivalio renginiai Vilniuje startavo specialiai parengta gido Pauliaus Zaveckio ekskursija su posūkiais „Nuo Kotrynos iki Salomėjos“. Ekskursijos metu skambėjo S. Nėries, V. Palčinskaitės, J. Brodskio eilės, būta ir kitų lyrinių nukrypimų. Ateityje planuojama dar pakartoti šią ekskursiją, kad kuo daugiau žmonių susipažintų su, nuo senų laikų iki nūdienos, šventos Kotrynos bažnyčioje, benediktinių vienuolyne ir aplinkinėse teritorijose plevenančiomis poezijos, muzikos ir kitų mūzų istorijomis.

Užsienio atlikėjų desantas Lietuvos publikai ir jaunųjų kūrėjų įkvėpimui

Į tarptautinį dainuojamosios poezijos festivalį „Tai - aš“ kasmet gausiai suvažiuoja užsienio dainuojamosios poezijos žanro atlikėjai, autorinės dainos kūrėjai iš Airijos, Švedijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Prancūzijos, Danijos ir kt šalių. Šiemet jų pasirodymus kas antrą dieną galite nemokamai stebėti virtualiai festivalio Facebook paskyroje.

Startavo ir tradicinės nemokamos „Bardazmus” kūrybinės dirbtuvės jauniems kūrėjams. Tiesa, šį kartą, užsienio atlikėjai patirtimi dalinasi ir bendruomenės narius diskusijai kviečia nuotoliniu būdu. „Pandemija koreguoja festivalio planus, bet tuo pačiu atveria daugiau galimybių augti ir tobulėti mūsų kūrėjams. Mes sukūrėme platformą, kurios dėka, jie gali dalintis patirtimi su savo bendraminčiais iš viso pasaulio. Džiaugiamės, kad galime pakviesti Lietuvos ir užsienio jaunus kūrėjus plėsti savo akiratį ir pažinčių ratą, pasimokyti iš šio žanro profesionalų festivalio „Bardazmus” programoje”, pasakoja festivalį jau 18-tą kartą rengiančių Vilniaus mokytojų namų direktorė Zenobija Zita Žepnickienė.

Dvi premjeros šeimoms

Ateinantį savaitgalį, spalio 17, 18 dienomis 13.30  ir 15 val., šeimas, auginančias 5-12 m. vaikus, miestą kitaip atrasti pakvies poezijos spektaklis-kelionė „Miesto eilės“. Aštuoniose Vilniaus senamiesčio gatvelėse ir kiemuose atgis lietuvių poetų Sigito Gedos, Violetos Palčinskaitės, Juditos Vaičiūnaitės, Antano A. Jonyno, Donaldo Kajoko ir kt. eilėraščiai vaikams, kur juos iliustruos dailininkų bei aktorių kuriami interaktyvūs meniniai-kinetiniai objektai.

„Mokytojai šiuolaikiniams vaikams dažnai sako, jog jie prastai deklamuoja, artikuliuoja. Tačiau, galbūt, svarbiau eilėraštį jausti širdimi? Kurdami šią kinematografinę-poetinę kelionę siekėme vaikams parodyti ne vien architektūrą, gatvių garsus, paukščių klegesį, bet tokį Vilnių, kuris atsiveria, kai pats jam atsiveri širdimi – taip, kaip miestą mato menininkai, poetai. Interaktyvus spektaklis paremtas dviejų draugų, Stepono ir Liudo, kelionės po miestą istorija, o prie technologijų įpratusią jaunąją kartą labiau įtraukti padės eilėraščių fone atgyjantys senieji optinio teatro, animacijos prietaisai – taumatropas, praksinoskopas ir kiti. Tikimės, jog ši poetinė kelionė įkvėps šeimas į panašias keliones po savo miestą leistis ir savarankiškai – nuolat, naujai, visaip“, – pasakoja idėjos autorė, aktorė, įstaigos „Teatro istorijos“ vadovė Kristina Mauruševičiūtė. 

Šeštadienį, spalio 17 d. 12:00  val. Šv. Kotrynos bažnyčioje bus pristatyta nauja muzikinė programa „Vaikystės dainos“. Pasak jos sudarytojo aktoriaus, režisieriaus Aido Giniočio, drauge su jaunųjų keistuolių aktorių grupe „Plumbum“ jie pasiruošę sudainuoti visų laikų geriausias bardų dainas, skirtas vaikams.

Dar dvi premjeros Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje ir festivalio dūzgės

Ketvirtadienį, spalio 15 d., organizatoriai rengia festivalio atidarymo koncertą po Šv. Kotrynos  bažnyčios renginių salės skliautais. Į bardišką muziką pažvelgti kitu kampu koncerte  kvies improvizacijos teatro „Kitas Kampas“ aktoriai. Improvizaciniame muzikiniame pasirodyme netrūks netikėtumų, juoko, azarto ir, be abejo, gyvai gimstančios muzikos.

Šeštadienio vakaras dovanos dar vieną premjerą  - Vilniuje bus pristatyta šio sezono muzikinė Keistuolių teatro premjera, programa „3+3Pirmojoje koncerto dalyje nuo studijų metų koja kojon žengiantys Keistuolių teatro senbuviai Ilona Balsytė, Aidas Giniotis ir Darius Auželis scenoje susitiks jautriai, nostalgiškai, kiek saviironiškai bet itin gyvai savo bendros kūrybos retrospektyvai. Antrojoje pasirodymo dalyje jiems į kompaniją prisijungus Daliui Skamarakui, Sigitu Mickiui ir Aurimui Meliešiui, naujai skambės išsiilgtos Paskutinių Brėmeno muzikantų” dainos!

Sekmadienį, nepriklausomai nuo to koks bus oras (Juk nėra blogo oro, tik prastai parinkta apranga) organizatoriai visus  kviečia į festivalio dūzges Vilniaus mokytojų namų kiemelyje - Vasaros terasoje. Čia gerą nuotaiką kurs ir susirinkusiųjų širdis šildys ne bardai prabilę bardiškai - grupė Antikvariniai Kašpirovskio dantys” ir merginų grupė Graži ir ta galinga”.

Dėmesys  šalies regionams

Tradiciškai  jungtiniai Lietuvių atlikėjų ekipažai bardamobiliais aplankys Lietuvos miestelius. Šiandien nuo ryto į Trakus ir Veisiejus iškeliauja net du ekipažai su žinomais dainuojamosios poezijos atlikėjais Giedriumi Arbačiausku, Aiste Lasyte, Andriumi Zalieska - Zala ir kitais. Nors dėl pandemijos teko atšaukti planuotą koncertą Skapiškyje, pirmą kartą bardamobilio ekipažas aplankys Uteną,  po kelių metų pertraukos festivalio renginys sugrįžta į Prienus. 

Festivalis paruošė ypatingą siurprizą visoms mažesnių miestelių bendruomenėms, per juose įsikūrusius kultūros centrus - bus paskleista nemokama festivalio atidarymo koncerto transliacijos nuoroda, kuri suteiks galimybę festivalio atidarymo koncertą stebėti gyvai, gyvenant, kad ir atokiausiame šalies kampelyje.

Festivalį dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė. Festivalio rengėjas - Vilniaus mokytojų namai. Visą renginio programą rasite www.kultura.lt, o bilietų į didžiuosius festivalio renginius ieškokite bilietai.lt