logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Evgenya Redko Lukiškėse!

Atlikėja, kuriai derėtų suteikti superžvaigždės statusą. Išskirtinis balsas, unikalūs veido bruožai,gyvo pasirodymo jėga ir estetika ją išskiria iš kitų.

Saulės Kliošas | Šokiai

Harmonijoje su pušynu ir jūros ošimu, Saulės Kliošas žada sukurti dar vieną įsimintiną vakarą sau ir savo klausytojams.

Kauno VDU Botanikos sode – naujas vasaros festivalis „Vasara Kaune 2021“

Rugpjūčio 22 d. į įspūdingą koncertą Kaune po atviru dangumi kviečia Justė Arlauskaitė-Jazzu!

Džordana Butkutė su geriausiai visų laikų kūriniais leidžiasi į vasarinį turą: žinoma, kad jis bus ypatingas

Viena ryškiausių šalies kūrėjų, legendinė atlikėja Džordana Butkutė savo gerbėjams paruošė išskirtinę dovaną – surengs vasaros turą, kuriame skambės geriausios visų laikų jos atliekamos dainos. Scenos žvaigždė aplankys keturis miestus – Panevėžį, Marijampolę, Kėdainius ir Uteną. Pasak Džordanos, tai didžiausia dovana ir džiaugsmas pagaliau dainuoti gyvai publikai.

Grupės SEL nariai atvirai apie buvimą grupėje ir darbą su Egidijumi Dragūnu: tai kartu ir iššūkis, ir laimėjimas

Artėjant grupės SEL koncertui Klaipėdos Vasaros estradoje, kuris įvyks liepos 3 dieną, grupės nariai vaizdo įraše atvirai pasakoja apie darbą su Egidijumi Dragūnu, išbandymus karantino metu bei jaudulį žengiant į sceną, kai pasirodymo laukia dešimtys tūkstančių gerbėjų.

Future Live 2 sezonas

Vienintelė Lietuvoje interaktyvi nuotykių ir pramogų paroda Future Live pradeda 2-ą sezoną.

Didžiausias muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ grįžta

Paskutinįjį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 28 dieną į jau namais tapusį Raudondvarį sugrįžtantis festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ žada tapti didžiausiu vasaros įvykiu ir vienoje scenoje suburti populiariausius muzikos vardus.

Muzikos ikona Iggy Pop koncertuos Lietuvoje

Legendinis Iggy Pop surengs pirmąjį koncertą Lietuvoje. Vienas įtakingiausių Amerikos muzikantų, dainininkų, dainų autorių, įrašų prodiuserių ir aktorių mūsų šalyje koncertuos kitų metų vasarą.

8 KAMBARYS | TURAS: KAITRA | ŠIAULIAI

Visi esame beprotiškai išsiilgę koncertų, todėl rugsėjo 3 d. kviečiame visus susitikti Ch Frenkelio viloje.

SEL atskleidžia, kaip atrodys koncertas Klaipėdoje

Liepos 3 d. Klaipėdos vasaros estradoje įvyks ilgai lauktas grupės SEL koncertas.

Kol kas vienintelis Justino Jaručio pasirodymas Vilniuje!

“Lukiškės - tai scena, kurioje privalau pasirodyti. Istorinis pastatas ir vieta mane traukė visuomet ir nemeluosiu tikėjausi, kad ji bus atiduota žmonėms, miestui ir kultūrai. Tokios koncertinės aikštelės miesto širdyje galėtų pavydėti didžiausi pasaulio miestai.” - dalinasi atlikėjas. Koncerte nuskambės nauji, dar neišleisti atlikėjo kūriniai, bei jau hitais tapę kūriniai "Tavęs", "Rami", "Savęs" ir kiti.

Švyturys Nealkoholinis | BALTASIS KIRAS

Į rokenrolinį vasaros vakarą su gimtojo folko motyvais kviečia grupė „Baltasis Kiras“.

MANTAS | LIVE

"Amžinybė ir viena diena". Amžinybę nebuvom susitikę, ir tik viena diena susitikimui šią vasarą Vilniuje!

Į sceną grįžta muzikinė drama „Mažvydas“ kartu su Vladu Bagdonu

Su jauduliu, ambicingai ir kartu su koliažine opera „Mažvydas“ į sceną sugrįžta pagrindinio vaidmens aktorius Vladas Bagdonas.

Lukiškių kalėjimas 2.0 Pasivaikščiojimai dieną arba naktį.

Istorinis ir aukšta tvora apjuostas Lukiškių kalėjimo kompleksas pradeda naują gyvenimą ir kviečia pasivaikščioti.

VDU BOTANIKOS SODO LANKYTOJO BILIETAS

1923 m. įsteigtas botanikos sodas kviečia magiškai pažinčiai su stulbinančiu augalijos pasauliu.

Šostakovičiaus ir Pizzetti trio kompozicijas pristato italų virtuozai ''Trio di Parma''

Paskutinį gegužės sekmadienį iš karto po „Panoramos“ LRT PLIUS televizija pagerbs klasikinės muzikos mylėtojus – parodys jiems talentingų muzikantų iš Italijos „Trio di Parma“ koncerto įrašą. Koncertas nufilmuotas didingame ir tuščiame Bolonijos operos teatre pernai metų gruodžio mėnesį. Tai pirmasis šio vieno geriausių Italijoje ir pasaulyje ansamblio pasirodymas Lietuvos publikai. Šį rudenį suplanuoti du gyvi koncertai Klaipėdos koncertų salėje ir Kauno valstybinėje filharmonijoje.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Prasidėjo XVIII-asis Tarptautinis festivalis ''Tai – aš'': žiūrovams žadama kaip niekad daug pirmų kartų!

Visą šią savaitę į festivalio renginius Vilniuje bilietus įsigykite pigiau! Spalvingoje šių metų „Tai - aš“ programoje spalio 12 - 18 d. rasite dar nematytus skirtingoms šeimų ir porų auditorijoms kurtus autorinės kūrybos koncertus Vilniuje ir kituose miestuose, kinetinių objektų poetinį spektaklį - ekskursiją vaikams, kūrybines dirbtuves ir kūrybinius naktinėjimus jauniesiems kūrėjams, bet ir skirtingas meno sritis animaciją, improvizacijų teatrą jungiančius projektus bei koncertus internetu - taip organizatoriai kviečia į autorinės dainos kūrybą pažvelgti kitu kampu.

Pirmadienio vakarą festivalio renginiai Vilniuje startavo specialiai parengta gido Pauliaus Zaveckio ekskursija su posūkiais „Nuo Kotrynos iki Salomėjos“. Ekskursijos metu skambėjo S. Nėries, V. Palčinskaitės, J. Brodskio eilės, būta ir kitų lyrinių nukrypimų. Ateityje planuojama dar pakartoti šią ekskursiją, kad kuo daugiau žmonių susipažintų su, nuo senų laikų iki nūdienos, šventos Kotrynos bažnyčioje, benediktinių vienuolyne ir aplinkinėse teritorijose plevenančiomis poezijos, muzikos ir kitų mūzų istorijomis.

Užsienio atlikėjų desantas Lietuvos publikai ir jaunųjų kūrėjų įkvėpimui

Į tarptautinį dainuojamosios poezijos festivalį „Tai - aš“ kasmet gausiai suvažiuoja užsienio dainuojamosios poezijos žanro atlikėjai, autorinės dainos kūrėjai iš Airijos, Švedijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Prancūzijos, Danijos ir kt šalių. Šiemet jų pasirodymus kas antrą dieną galite nemokamai stebėti virtualiai festivalio Facebook paskyroje.

Startavo ir tradicinės nemokamos „Bardazmus” kūrybinės dirbtuvės jauniems kūrėjams. Tiesa, šį kartą, užsienio atlikėjai patirtimi dalinasi ir bendruomenės narius diskusijai kviečia nuotoliniu būdu. „Pandemija koreguoja festivalio planus, bet tuo pačiu atveria daugiau galimybių augti ir tobulėti mūsų kūrėjams. Mes sukūrėme platformą, kurios dėka, jie gali dalintis patirtimi su savo bendraminčiais iš viso pasaulio. Džiaugiamės, kad galime pakviesti Lietuvos ir užsienio jaunus kūrėjus plėsti savo akiratį ir pažinčių ratą, pasimokyti iš šio žanro profesionalų festivalio „Bardazmus” programoje”, pasakoja festivalį jau 18-tą kartą rengiančių Vilniaus mokytojų namų direktorė Zenobija Zita Žepnickienė.

Dvi premjeros šeimoms

Ateinantį savaitgalį, spalio 17, 18 dienomis 13.30  ir 15 val., šeimas, auginančias 5-12 m. vaikus, miestą kitaip atrasti pakvies poezijos spektaklis-kelionė „Miesto eilės“. Aštuoniose Vilniaus senamiesčio gatvelėse ir kiemuose atgis lietuvių poetų Sigito Gedos, Violetos Palčinskaitės, Juditos Vaičiūnaitės, Antano A. Jonyno, Donaldo Kajoko ir kt. eilėraščiai vaikams, kur juos iliustruos dailininkų bei aktorių kuriami interaktyvūs meniniai-kinetiniai objektai.

„Mokytojai šiuolaikiniams vaikams dažnai sako, jog jie prastai deklamuoja, artikuliuoja. Tačiau, galbūt, svarbiau eilėraštį jausti širdimi? Kurdami šią kinematografinę-poetinę kelionę siekėme vaikams parodyti ne vien architektūrą, gatvių garsus, paukščių klegesį, bet tokį Vilnių, kuris atsiveria, kai pats jam atsiveri širdimi – taip, kaip miestą mato menininkai, poetai. Interaktyvus spektaklis paremtas dviejų draugų, Stepono ir Liudo, kelionės po miestą istorija, o prie technologijų įpratusią jaunąją kartą labiau įtraukti padės eilėraščių fone atgyjantys senieji optinio teatro, animacijos prietaisai – taumatropas, praksinoskopas ir kiti. Tikimės, jog ši poetinė kelionė įkvėps šeimas į panašias keliones po savo miestą leistis ir savarankiškai – nuolat, naujai, visaip“, – pasakoja idėjos autorė, aktorė, įstaigos „Teatro istorijos“ vadovė Kristina Mauruševičiūtė. 

Šeštadienį, spalio 17 d. 12:00  val. Šv. Kotrynos bažnyčioje bus pristatyta nauja muzikinė programa „Vaikystės dainos“. Pasak jos sudarytojo aktoriaus, režisieriaus Aido Giniočio, drauge su jaunųjų keistuolių aktorių grupe „Plumbum“ jie pasiruošę sudainuoti visų laikų geriausias bardų dainas, skirtas vaikams.

Dar dvi premjeros Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje ir festivalio dūzgės

Ketvirtadienį, spalio 15 d., organizatoriai rengia festivalio atidarymo koncertą po Šv. Kotrynos  bažnyčios renginių salės skliautais. Į bardišką muziką pažvelgti kitu kampu koncerte  kvies improvizacijos teatro „Kitas Kampas“ aktoriai. Improvizaciniame muzikiniame pasirodyme netrūks netikėtumų, juoko, azarto ir, be abejo, gyvai gimstančios muzikos.

Šeštadienio vakaras dovanos dar vieną premjerą  - Vilniuje bus pristatyta šio sezono muzikinė Keistuolių teatro premjera, programa „3+3Pirmojoje koncerto dalyje nuo studijų metų koja kojon žengiantys Keistuolių teatro senbuviai Ilona Balsytė, Aidas Giniotis ir Darius Auželis scenoje susitiks jautriai, nostalgiškai, kiek saviironiškai bet itin gyvai savo bendros kūrybos retrospektyvai. Antrojoje pasirodymo dalyje jiems į kompaniją prisijungus Daliui Skamarakui, Sigitu Mickiui ir Aurimui Meliešiui, naujai skambės išsiilgtos Paskutinių Brėmeno muzikantų” dainos!

Sekmadienį, nepriklausomai nuo to koks bus oras (Juk nėra blogo oro, tik prastai parinkta apranga) organizatoriai visus  kviečia į festivalio dūzges Vilniaus mokytojų namų kiemelyje - Vasaros terasoje. Čia gerą nuotaiką kurs ir susirinkusiųjų širdis šildys ne bardai prabilę bardiškai - grupė Antikvariniai Kašpirovskio dantys” ir merginų grupė Graži ir ta galinga”.

Dėmesys  šalies regionams

Tradiciškai  jungtiniai Lietuvių atlikėjų ekipažai bardamobiliais aplankys Lietuvos miestelius. Šiandien nuo ryto į Trakus ir Veisiejus iškeliauja net du ekipažai su žinomais dainuojamosios poezijos atlikėjais Giedriumi Arbačiausku, Aiste Lasyte, Andriumi Zalieska - Zala ir kitais. Nors dėl pandemijos teko atšaukti planuotą koncertą Skapiškyje, pirmą kartą bardamobilio ekipažas aplankys Uteną,  po kelių metų pertraukos festivalio renginys sugrįžta į Prienus. 

Festivalis paruošė ypatingą siurprizą visoms mažesnių miestelių bendruomenėms, per juose įsikūrusius kultūros centrus - bus paskleista nemokama festivalio atidarymo koncerto transliacijos nuoroda, kuri suteiks galimybę festivalio atidarymo koncertą stebėti gyvai, gyvenant, kad ir atokiausiame šalies kampelyje.

Festivalį dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė. Festivalio rengėjas - Vilniaus mokytojų namai. Visą renginio programą rasite www.kultura.lt, o bilietų į didžiuosius festivalio renginius ieškokite bilietai.lt