logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Skaityti daugiau

DRAMATIŠKA PERGALĖ SUOMIJOJE

Dramatiškose ir permainingose pirmose UEFA Konferencijų lygos rungtynėse Suomijoje „Žalgiris“ įveikė VPS komandą rezultatu 2:1.

Elektroninės muzikos legenda Jeff Mills koncertuos Lietuvoje: atkeliauja išskirtinis pasirodymas su gyvos muzikos atlikėjais

Pirmą kartą į Lietuvą atvyksta legendinis elektroninės muzikos atlikėjas Jeff Mills (JAV). Kultinės Detroito techno scenos ikona, prodiuseris, didžėjus, kompozitorius lapkričio 6 d. Vilniuje naujai įrengtoje LVSO koncertų salėje surengs išskirtinį pasirodymą su gyvos muzikos atlikėjais.

Festivalis M.A.M.A. vasara skelbia naujienas – scenoje ir Ledi Ais pasirodymas

Jau kitą šeštadienį, liepos 20 dieną Raudondvarį sudrebins didžiausias lietuviškos muzikos festivalis „OPTIBET M.A.M.A. vasara“. Visą dieną vyksiančioje muzikos šventėje savo koncertus surengs ryškiausios šalies muzikos žvaigždės. Šiandien organizatoriai atskleidžia dar daugiau naujienų – tarp kurių ir netikėtas muzikinis pasirodymas.

Rokeriai „Palaye Royale“ Vilniuje susprogdino adrenalino bombą

Karščiausia ir geriausia metų grupe paskelbti rokeriai „Palaye Royale“ surengė koncertą Lietuvoje. Antrąkart mūsų šalyje koncertavusi Kanados ir JAV roko grupė iš Las Vegaso griausmingą pasirodymą surengė Lukiškių kalėjimo kieme Vilniuje. Tai buvo labai energingas pasirodymas, žiūrovams dovanojęs puikias emocijas ir galimybę šėlti kartu su grupe.

Donatas Montvydas pristato Portugalijoje kurtą klipą: bemiegės naktys, apsauginių gaudynės ir ypatingas svečias

Donatas Montvydas nepaliauja stebinti ir šį kartą pristato visiškai negirdėtą skambesį. Vasaros hitu pretenduojančią tapti dainą „Ikaras“ lydi net savaitę Portugalijoje filmuotas vaizdo klipas, pareikalavęs ne tik daug jėgų, bet ir visam gyvenimui atmintyje įsirėšiantis dėl jį lydėjusių nuotykių.

Solo Ansamblis pirmą kartą šiemet po Vilniaus dangumi

Čia vasara tęsiasi ilgiau nei kalendoriuje. Čia galima naštą nusimest ir stot ant bedugnės krašto.

Spektaklio „Dviese ant stogo“ premjera  nuo spalio 24 d. visoje Lietuvoje.

Po ilgos pertraukos į teatro scena sugrįžta aktorius ir dainininkas Mantas Jankavičius. Kaip pats sako, jis sugrįžta kaip „sėkmės dueto“ dalis – Mantas atliks pagrindinį vaidmenį aktoriaus, režisieriaus ir ilgamečio bičiulio Dainiaus Kazlausko muzikiniame spektaklyje „Dviese ant stogo“.

Jubiliejinis 1006 km lenktynių festivalis sugrįžta į Palangą

Didžiausias Rytų Europoje autosporto festivalis „Aurum 1006 km lenktynės“ liepos 17-20 dienomis sugrįš į Palangą jubiliejinį 25-ąjį kartą. Šiemet renginys pasižymės daugybe veiklų, pramogų ir itin didele konkurencija su grįžtančiu lenktynių rekordininku danu Andersu Fjordbachu priešakyje.

Ant rankų Glastonberyje nešioti „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ pasirodys Palangoje ir Vilniuje

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ kupini įspūdžių grįžo iš vieno didžiausių pasaulyje muzikos festivalių „Glastonbury“. Lietuviai surengė tris pasirodymus palapinių scenose ir vieną atviroje scenoje. Pastarasis koncertas baigėsi tuo, kad publika vokalistą Juozą Baužį per dainą „Tu mano vasara“ iškėlė ant rankų.

Irma Jurgelevičiūtė apie po ilgos pertraukos po atviru dangumi įvyksiantį „Dinamikos“ pasirodymą: nuoširdžiai laukiu

Jau kitą penktadienį, liepos 19 dieną Raudondvarį sudrebins pirmą kartą vyksiantis renginys „Raudondvario vakaras“, kuriame savo koncertus surengs grupė „Žemaitukai“, dainininkė Inga Jankauskaitė bei legendinė „Dinamika“. Grupės „Dinamika“ lyderės Irmos Jurgelevičiūtės teigimu, Raudondvaryje tai bus pirmasis grupės koncertas po atviru dangumi.

MMA Bušido Kovos Narve Sugrįžta Rugsėjį

KOK pristato „MMA BUSHIDO‘93” Turnyrą Rugsėjo 21-ą dieną Vilniuje

„Man-go“ leisis į išskirtinį turą ir ruošiasi pristatyti naujausių dainų albumą bei pirmą grupės vinilinę plokštelę

Grupė „Man-go“ gerbėjus kviečia į ypatingą koncertinį turą, kurio metu publika paskutinį kartą turės galimybę išgirsti didelės sėkmės sulaukusią grupės jubiliejinę programą. Taip pat grupė jau šį rudenį planuoja pristatyti ir naujausių dainų albumą bei geriausių hitų rinkinį vinilinės plokštelės formate.

Giedrės akustinis turas „Kiaurai sielas“

Dainų autorė ir atlikėja Giedrė su pianistu Andrejumi Polevikovu 15-oje šalies miestų pristatys naujausią programą „Kiaurai sielas“.

Austieja ir grupė - Sãva vėituo

Austieja - gerai pažįstama mąsliam, išrankiam ir į gelmę nerti mėgstančiam klausytojui. Unikali muzikos, poezijos, dainų kūrėja, garsiai suskambėjusios dainos ŽGŽ - Žiaurē graži žėima - autorė, savo dainose prabyla žemaičių kalba. Prigimtinis šios kalbos vartojimas kūriniuose - ryški menininkės kūrybos savybė.

Nothing But Thieves - The DCC World Tour

Ei, kokia nauja džiugi koncerto žinia muzikos agentūros „8 Days A Week” horizonte: britų roko žvaigždės „Nothing But Thieves” vasarį grįžta į Lietuvą! Šis modernaus roko įvykis sostinėje suplanuotas 2025 m. vasario 8 d. koncertų salėje „Compensa“.

ELEKTRINĖS terasa GYVAI | Ministry of Echology

Muzikos grupė „Ministry of Echology" per daugiau nei penkiolika metų trunkantį kūrybinį laikotarpį yra išleidusi keturis muzikos albumus (2014 m. „Notes & Quotes", 2016 m. „Wanderer", 2019 m. „Mixed Feelings" ir 2022 m. „Horizon"). Grupės nariai tęsia veiklą toliau – kuria naujas dainas, gludina ritminius bei melodinius motyvus repeticijose, dalinasi aranžuočių idėjomis, planuoja vasaros koncertus.

MIRABAI CEIBA koncertas Laumžirgių žemėje

Mirabai Ceiba muzika įtraukia klausytoją į švelnaus stygų skambesio, subtilaus vokalinio žaismo ir poetinės lyrikos tinklą. Tokią muziką lengva pamilti, bet sunku priskirti konkrečiam žanrui. Tai pasaulio muzika. Kamerinė muzika.

Grupės SIRUPAS naujo albumo pristatymas

Proga ypatinga! SIRUPAS kartu su leidykla Juoda Banga pristatys savo pirmąją vinilę plokštelę, kurioje nuguls dviejų albumų kūryba. Susitikimas ypatingas ir tuo, jog grupės kūryba suskambės Vilniaus panoramos peizaže ant ETM stogo, kur muzika ir vasaros vakaro romantika susilies į vieną nepakartojamą patirtį!

Naujųjų metų sutikimas „Kauno OAZĖJE“

„Patruliai“ ir „Grupė 2 – Karolis ir Donatas“ atvyksta į „Kauno OAZĘ“ surengti šventinį Naujųjų metų koncertą!

Aldegundos koncertas vienoje įspūdingiausių erdvių Lietuvoje – Klaipėdos kupole

Aldegundos koncertas vienoje įspūdingiausių erdvių Lietuvoje – Klaipėdos kupole! Tai vieta, kurioje jūros ošimas susilieja su muzika ir visi jaučiamės kaip pasakoj…

Europos futbolo čempionato kulminacija

Priartėjo Europos futbolo čempionato kulminacija! Ateik stebėti pusfinalio ir finalo varžybų ir pirmas pamatyk, kurios šalies futbolo komanda pasipuoš čempionų laurais.

Rampa. Epizodas nr.1 Dana Montana x Supergloss

Pirmasis nuotykis Rampoje jau čia pat – kaip ir nematyti bei negirdėti vardai. Kauniečius ir miesto svečius iki paryčių šokdinti pasiruošusios šokių muzikos divos.

Pasaulinė smuiko žvaigždė Leila Josefowicz koncertuos Lietuvoje

Pirmą kartą į Lietuvą atvyksta pasaulinio garso smuikininkė Leila Josefowicz (Kanada, JAV). Spalio 19 d. smuiko žvaigždė pasirodys Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro koncerte, kuriam diriguos įžymus vokiečių dirigentas Peter Rundel. Koncertas vyks naujai įrengtoje LVSO koncertų salėje Vilniuje.

Akli – Lukiškių kalėjimas 2.0

Mūsų laukia dar vienas įsimintinas alternatyvios muzikos vakaras! Istoriniame Lukiškių kalėjime išstos ir stipriausią vasaros sezono programą deleguos „Akli“. Trijulei apšilti padės ir į sceną palydės jaunoji Vilniaus pankroko ketveriukė „Sipas“.

Inga Jankauskaitė pristato dainą ir vaizdo klipą, įrašytą kartu su choru: pajutau, kad mano karta neturi savo dainos apie laisvę

Iki sielos gelmių savo kūryba paliečianti garsi šalies dainininkė Inga Jankauskaitė šiandien pristato itin jautrią premjerą – kūrinį ir vaizdo klipą „Nerimo vaikai“. Pasak kūrėjos, šis kūrinys ir kūrybinis procesas yra ypatingas ne tik dėl savo emocinio krūvio, bet ir dėl gilios asmeninės reikšmės.

Išvyskite: žymiausi atlikėjai pratęsė gražią tradiciją Vingio parke

Po metų pertraukos sugrįžtantis miesto muzikos festivalis „Vilnius Ore“ tęsia gražią tradiciją – čia koncertuosiantys atlikėjai Angelou (liepos 16 d.), „Kamanių Šilelis“ (liepos 17 d.), „Golden Parazyth“ (liepos 18 d.) ir „Los Secretos de Pablo“ (liepos 19 d.) sostinės Vingio parko VU Botanikos sode sodino vardines rožes.

Festivalis Latvijoje vilioja lietuvius: nepamirštamas vasaros pabėgimas vos už 100 kilometrų

Jau 12 metus Latvijoje vyksiantis didžiausias Baltijos šalių paplūdimio festivalis „Summer Sound“ vėl vilioja lietuvius Liepojos paplūdimio pramogomis, vasaros festivalio nuotaika ir didžiausia elektroninės muzikos scena regione.

Monika Linkytė | Vasaros terasa

Vilniau, pasiilgau Tavęs! Rugsėjo 7 d. galima sakyti, bus lygiai metai, kai pažadėjau sau, jog visą savo energiją ir laiką atiduosiu kūrybai. Kad galėčiau atversti dar vieną naują lapą. Kūryba šiuo metu mane veda toli: iki Londono, iki Los Anželo.

Interaktyvus spektaklis vaikams ''Šunyčiai gelbėja princesę''

Kartu su drąsiais herojais leisitės į nepaprastą kelionę, kurioje teks išgelbėti Žvaigždžių karalystės princesę iš tinginio spąstų. Kelionės metu Jūs aplankysite didžiuosius galaktikos sergėtojus ROBOTUS LAZERIUS, spindinčius MADOS GURU, linksmuosius smaližius GOPŠIUKUS ir daug kitų stebuklingų herojų. Būkite pasiruošę – jūsų laukia daugybė kliūčių ir iššūkių, kuriuos teks įveikti kartu su narsiais šunyčiais!!!!

Paryžiaus Klasika: EDITH PIAF, DALIDA, JOE DASSIN, PIERRE BACHELET, ALLAN DELOIN / Violette Jehannot De Bartillat su gyvo garso grupe

Koncertų organizatorius Panda Concert skelbia didžiąją kalėdinę premjerą, kuri pasieks išskirtinai tik sostinę magišku šventiniu laikotarpiu. Į Lietuvą iš Jungtinių Amerikos Valstijų bei Prancūzijos atveža unikalų, autentiškumo stygas atkūriantį bei kupiną romantikos dvelksmo projektą, kurio metu skambės visos gražiausios Prancūzijos dainos.

SAULĖS KLIOŠAS Vasaros Terasoje

„Saulės Kliošas“ „Vasaros Terasoje“ kaskart sukuria vis kitokį, bet labai ypatingą patyrimą. Nerūpestinga rugpjūčio atmosfera jį tik sustiprins. O emocijų patirsime mes daug ir skirtingų. Džiaugsmą. Euforiją. Lengvumą. Nostalgiją. Ir, be abejo, meilę. Meilės mieste. „Vasaros Terasoje“.

Viliaus Popendikio albumo pristatymas

Jaunosios kartos atlikėjas, dainų autorius Vilius Popendikis kviečia savo gerbėjus į albumo pristatymo koncertus, kurie įvyks rugpjūčio 10 ir 14 d. dviejuose didžiausiuose Lietuvos miestuose.

„Žalgiris“ pradeda žygį Europoje

Lietuvos čempionate pirmaujantis „Žalgiris“ pradeda žygį Europoje. Pirmuoju varžovu UEFA Konferencijų lygos bus Suomijos čempionato trečios vietos laimėtojas Vasos VPS.

Didžiausias visų laikų ''GULBIŲ EŽERAS''

"International Festival Ballet" ir "Festival Orchestra" pristatys didingiausią pasaulyje "Gulbių ežerą", kupiną grakštumo ir grožio.

XXI Tarptautinis Tytuvėnų vasaros festivalis – nauji muzikiniai horizontai, juokas ir šokiai

Birželio 29 d. prasideda XXI-asis Tarptautinis Tytuvėnų vasaros festivalis. Du mėnesius truksiantis festivalis – vienintelis profesionaliosios muzikos meno reiškinys, apimantis beveik visus Šiaulių apskrities rajonus: Baisogalą, Kelmę, Kurtuvėnus, Raseinius, Šiluvą, Šeduvą, ir žinoma, Tytuvėnus. Gražiausiose Šiaulių regionų erdvėse atlikėjai iš Lietuvos ir viso pasaulio surengs vienuolika skirtingo pobūdžio pasirodymų, tarp kurių džiazo, poezijos ir naujojo cirko vakarai.

Festivalis M.A.M.A. vasara pasitiks su daugybe naujienų – lankytojus kvies žengti geltonuoju festivalio kilimu

Jau liepos 20 dieną vieną gražiausių šalies vietų – Raudondvario dvarą, sudrebins vienos dienos didžiausias lietuviškos muzikos festivalis „OPTIBET M.A.M.A. vasara“. Daugiau nei 10 valandų nenutrūkstamos muzikos, ryškiausi lietuviškos scenos vardai – tai ne viskas, ką šiais metais pasiūlys festivalis.

Širvintų paplūdimyje vyks vakarėlis kartu su Benassi Bros. Feat. Dhany ir KOMODO

Vakarėlių maratonas Lietuvoje dar tik įsisiūbuoja: po netrukus prasidėsiančio pasaulinio lygio žvaigždžių – legendinės Benassi Bros. ir atlikėjos Dhany ir charizmatiškųjų svečių iš kaimyninės Lenkijos – Komodo ir merginas užburiančio vokalisto Thomo Sykes turo po Lietuvą, festivalio „Karklė production“ komanda žeria dar daugiau naujienų: milžinišką populiarumą ir lietuvių meilę pelnę atlikėjai pasirodymus surengs Širvintų paplūdimyje.

Legendinių žvaigždžių turas po Lietuvą tęsiasi – Benassi Bros. ir Dhany bei KOMODO užkurs vakarėlį Tauragėje

Vakarėlių maratonas Lietuvoje dar tik įsisiūbuoja: po netrukus prasidėsiančio pasaulinio lygio žvaigždžių – legendinės Benassi Bros. ir atlikėjos Dhany ir charizmatiškųjų svečių iš kaimyninės Lenkijos – Komodo ir merginas užburiančio vokalisto Thomo Sykes turo po Lietuvą, festivalio „Karklė“ komanda žeria dar daugiau naujienų: milžinišką populiarumą ir lietuvių meilę pelnę atlikėjai pasirodymus surengs Tauragės vasaros estradoje.

Paroda „Moters pasaulis 2024“

Paroda „Moters pasaulis 2024“ – tai bene didžiausia ir, tikriausiai, lankytojų mylimiausia mados, stiliaus ir grožio paroda, kasmet per tris parodos dienas pritraukianti dešimtis tūkstančių lankytojų iš visos Lietuvos.

Grupė „Pikaso“ skelbia apie jubiliejinio turo tęsinį ir pasidalino neeiline koncertine istorija

Grupė „Pikaso“ savo gerbėjams turi gerų naujienų. Jau rudenį „Pikaso“ pratęs didelės sėkmės sulaukusį turą „9131“, skirtą grupės veiklos 25 metų veiklos jubiliejui. Grupė surengs koncertus ne tik turo pirmojoje dalyje neaplankytose Lietuvos vietovėse, bet ir su atnaujinta programa sugrįš į didžiųjų miestų koncertų sales. Taip pat grupės nariai pasidalino išskirtine istorija iš vieno neeilinio vasaros koncerto.

Didžiausi liepos renginiai: muzikos festivaliai Vilniuje, šimtmetį mininti Lietuvos dainų šventė ir jubiliejinės 1006 km lenktynės

Liepą dauguma didžiausių renginių Lietuvoje vyks sostinėje ir pajūryje. Žiūrovai Vilniuje minės Lietuvos dainų šventės 100-metį ir mėgausis muzikos festivaliais, o Palangoje autosporto mėgėjus sutrauks jubiliejinės 1006 km lenktynės.

Keliaujantys po saugomas teritorijas gali prisidėti prie jų puoselėjimo įsigiję lankytojų bilietą

Įsibėgėjus vasarai Valstybinė saugomų territorijų tarnyba dar kartą primena lankytojams, kad keliaudami po nacionalinius ir regioninius parkus jie gali savanoriškai įsigyti saugomų teritorijų lankytojų bilietą ir taip prisidėti prie gražiausių Lietuvos kampelių puoselėjimo.

Išgirskite: Lietuvoje koncertuosiantis Trentemøller išleido singlą „Dreamweaver“

Žinomas Danijos muzikantas ir kompozitorius Anders Trentemøller išleido singlą ir atskleidė naujo albumo išleidimo datą. Šiemet apie naujas koncertines gastroles „Memoria Tour“ paskelbęs atlikėjas mūsų šalyje koncertuos rudenį. Vienintelis Trentemøller koncertas įvyks spalio 20-ąją dieną menų fabrike „Loftas“ Vilniuje. Šią savaitę atlikėjas pasidalino naujausia savo kompozicija „Dreamweaver“.

„Eurovizijos“ fanų širdis pavergęs kroatas Baby Lasagna aplankys Lietuvą

Šių metų „Eurovizijoje“ su daina „Rim Tim Tagi Dim“ antrąją vietą užėmęs ir konkurso gerbėjų širdis užkariavęs kroatas Baby Lasagna skelbia turą Baltijos šalyse, o kitų metų kovo 2 dieną pasirodys Vilniuje.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras paskelbė naujo sezono repertuarą: kas kitą pusmetį skambės LVSO koncertų salėje?

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, pravėrė duris į 36-ąjį koncertų sezoną – jau galima įsigyti bilietų į naujojo sezono koncertus. Pasirinkti tikrai yra iš ko – rugsėjo–gruodžio mėnesiais naujojoje LVSO koncertų salėje skambės net 18 Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro repertuarinių koncertų.

Vilniuje – „Bilietai.lt“ jubiliejus: šventėje linksminosi renginių pasaulio atstovai

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje žymūs Lietuvos renginių pasaulio atstovai rinkosi į „Bilietai.lt“ 20-ies metų jubiliejaus šventę, kurioje surengta ir speciali apdovanojimų ceremonija renginių organizatoriams.

Miesto muzikos festivalis „Vilnius Ore“ pradeda bendradarbiavimą su „Delfi Plius“

Liepos 16-19 dienomis Vilniuje, Botanikos sode vyks miesto muzikos festivalis „Vilnius Ore“. Be įspūdingų patirčių net keturiuose koncertuose, įsigiję bilietą į bet kurį iš jų gaus dar vieną dovaną – trijų mėnesių „Delfi Plius“ prenumeratą. Tad ruoškitės koncertams ir skaitykite įdomiausias naujienas jau dabar!

20 metų Lietuvos renginių rinkoje: nuo eilių kasose iki skaitmeninio perversmo

Didžiausias šalies bilietų pardavimo tinklas „Bilietai.lt“ šiemet mini 20-ąjį jubiliejų. Įmonės vadovo Ramūno Šaučikovo teigimu, šiandieninė renginių pasiūla Lietuvoje, lyginant su gyventojų skaičiumi, yra labai plati ir kokybiška, o rinkos pokyčius diktuoja kintantys vartotojų įpročiai.

Vaidas Baumila pristato vasarišką dainą ir vaizdo klipą „Gėlė“: pasijautėme tarsi romantinėje komedijoje

Šiandien vienas ryškiausių šalies dainininkų Vaidas Baumila su džiaugsmu pristato savo naują vasarišką dainą „Gėlė“ ir jai sukurtą vaizdo klipą. Pasak atlikėjo, šis kūrinys yra tikras vasaros nuotaikos įsikūnijimas, pripildytas šilumos, nuotykių ir romantikos. Kartu su daina pristatomame vaizdo klipe žiūrovai išvys daug šypseną keliančių situacijų, iš kurių ne viena įamžinta kaime.

Daugiau nei koncertas: Vaidas Baumila skelbią didžiausią vasaros naujieną – gerbėjams padovanos įspūdingą pasirodymą pajūryje

Birželio 22 d. Klaipėdos Vasaros estradoje įvyks unikalus renginys – Vaido Baumilos koncertas „Vasarvidžio naktis“.

Eurovizijos“ žvaigždė Lietuvoje: prasideda vieša prekyba bilietais

Didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“ oficialiai patvirtino, kad „Eurovizijos“ finalą laimėjusi Šveicarijos muzikos žvaigždė Nemo surengs koncertą mūsų šalyje. Vienintelis Nemo koncertas Lietuvoje įvyks kitų metų balandžio 11-ąją dieną „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje. Prognozuojama, kad tai bus vienas laukiamiausių 2025-ųjų metų koncertų.

Pasitinkant Naujuosius metus Šv. Kristoforo kamerinis orkestras kviečia švęsti kartu

Pasitinkant Naujuosius metus Šv. Kristoforo kamerinis orkestras kviečia švęsti kartu. Jau tradicija tapusiuose koncertuose Šv. Kotrynos bažnyčioje pasitinkant Naujuosius metus skambės gražiausios kurias kartu su orkestru atliks operos solistė sopranas Viktorija Miškūnaitė.

Koncertas ir kasmetinis renginys | Kur tu, karpi, 2024?

Rugpjūčio 3 dieną nuo 12:00val. startuos 24 valandas truksiančios karpių gaudymo varžybos. Aplink sodybos didįjį tvenkinį įsikurs iki 55 komandų žvejų. Lengvas šurmulys ir azartas tęsis iki sekmadienio 12:00val. kuomet signalinė raketa skelbs varžybų pabaigą. Palaikymo komandos nariai ir visi norintys pajudėti kaip dera atvykite į šį kasmetinį renginį. Nuo 19:30val. Jums koncertuos gyvo garso grupė DIKSAI ir legendinė grupė RONDO, vakarą pratęs DJ.

Lietuvos motokroso čempionatas

Birželio 22-23 d. vyks 2024 m. Betsafe Lietuvos motokroso čempionato ir taurės III etapas. Visų laukiame BIRŽŲ motokroso trasoje.

Režisierius Dainius Kazlauskas apie naują spektaklį: pjesę parašiau tam, kad suskambėtų mylima daina

Vos praėjusiais metais į teatro sceną po beveik 12 metų pertraukos sugrįžęs režisierius Dainius Kazlauskas pristato naujausią savo darbą – muzikinį spektaklį „Kurortinis romanas“, kuriame kartu su žymiais Lietuvos aktoriais vaidins ir pats. Istorija pasakos apie vyro bei moters santykį ir nukels žiūrovus į praėjusio amžiaus antrąją pusę, į miestą, kuriame kone kiekvienas turi šiltų prisiminimų ir sentimentų – Palangą.

Bani Hill Band ir Dani Lança. Tbilisis - Barselona!

Sakartvelo ir viso Kaukazo žvaigždės Bani Hill Band šią liepą grįžta į Lietuvą su teigiama energija ir naujais kūriniais. Jauni, entuziastingi ir muzikaliai nepriekaištingi Bani – tikras delikatesas jūsų ausims ir akims - pakartoti tikrai verta.

Autentiškos muzikos talentas iš Estijos Kadri Voorand pirmą kartą koncertuoja Lietuvoje

Kadri Voorand yra dievinama Estijoje ir pasaulyje estų dainininkė, dainų autorė ir ypatingų šou kūrėja, kviečiama ir laukiama visose salėse, įskaitant ir Talino filharmonują, pasaulio muzikos festivaliuose.

EVGENYA REDKO | AKUSTIŠKAI | Nidos Prieplauka

Evgenya Redko įkvėpta pajūrio ir vasaros lengvumo pristato akustinę programą. Vasaros įkarštyje viena autentiškiausių Lietuvos atlikėjų ir dainų autorių pasirodys „Nidos prieplaukoje“. Jai akomponuos multiinstrumentalistas Martynas Vilpišauskas.

LVSO koncertų salėje prasideda antras rekonstrukcijos etapas

Šį pavasarį iškilmingai atidaręs aukščiausius tarptautinius standartus atitinkančią LVSO koncertų salę, Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras jau paskelbė naujojo sezono koncertus. Tačiau LVSO koncertų salės pastatą neseniai apdengė statybiniai tentai. Apie tai, kokie darbai bus vykdomi artimiausiu metu, kalbamės su Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro vadovu Stasiu Pancekausku.

Oficialu: „Eurovizijoje“ nugalėjusi Šveicarijos muzikos žvaigždė Nemo koncertuos Lietuvoje

Didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“ oficialiai patvirtino, kad „Eurovizijos“ finalą laimėjusi Šveicarijos muzikos žvaigždė Nemo surengs koncertą mūsų šalyje. Vienintelis Nemo koncertas Lietuvoje įvyks kitų metų balandžio 11-ąją dieną „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje. Prognozuojama, kad tai bus vienas laukiamiausių 2025-ųjų metų koncertų.

Dainininkas Julien Dassin Palangoje surengs tėvo atminimui skirtą koncertą „Joe Dassin: Story 2024“

Nuo garsiojo Joe Dassin mirties praėjo daugiau nei 40 m., tačiau vieną žymiausių jo dainų apie Eliziejaus laukus iki šiol dainuoja visas pasaulis. Naujoje koncertinėje programoje „Joe Dassin: Story 2024“ šviesų tėvo atminimą pagerbia Joe Dassin sūnus - prancūzų dainininkas Julien Dassin. Legendinės prancūzų šansono žvaigždės garsiausios dainos naujai suskambės rugpjūčio 3 d. Palangos koncertų salėje. Julien Dassin kviečia žiūrovus vasarą švęsti klausantis garsiausių Joe Dassin dainų „Les Champs-Élysées“, „Salut Les Amoureux“, „L'Été Indien“, „Et Si Tu N'Existais Pas“, „À Toi“ ir daugelio kitų.

Miuziklas „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“ švenčia 10 metų sukaktį

„Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“, 2014 metais debiutavęs didžiojoje scenoje, tapo tikra sensacija: didžiausiu ir brangiausiu visų laikų lietuvišku miuziklu.

Publikos numylėtinis Salvadoras Sobralis sugrįžta: surengs išskirtinius koncertus Kaune ir Vilniuje

„Eurovizijos“ konkurso laimėtojas, Lietuvos klausytojų itin pamėgtas portugalų dainininkas Salvadoras Sobralis turi džiugią žinią savo gerbėjams.

Australų muzikos psichonautai „King Gizzard & The Lizard Wizard” pasirinko mūsų Vilnių savo koncertų rezidencijai Europoje

Australų muzikos psichonautai „King Gizzard & The Lizard Wizard” atvyksta į sostinę ir 2025 metų gegužę čia surengs net tris savo pasirodymus: gegužės 29, 30 ir 31 dienomis.

Eurovizijos sensacija paslaptingoji Airijos ragana Bambie Thug koncertuos Vilniuje

„Karūnuokite raganą!” Su tokiu šūkiu šių metų Eurovizijos konkurse daugelį žiūrovų bei muzikos kritikų maloniai nustebinusi atlikėja Bambie Thug skelbia to paties pavadinimo Europos turą, kurio metu pirmą kartą koncertuos ir Lietuvoje. Vienintelis jos koncertas vyks 2024 m. spalio 10 d. Vilniaus klube “Vakaris”.

Inga Jankauskaitė pristato vasarišką kūrinį ir vaizdo klipą „Medūza“: tai yra mano savotiškas socialinis eksperimentas

Ryški šalies muzikos kūrėja Inga Jankauskaitė pristato naujausią savo kūrinį – „Medūza“. Kartu su naujausia daina atlikėja sukūrė ir linksmą vaizdo klipą. Pasak Ingos, prirašius daugybę rimtų dainų, atėjus vasarai norėjosi šiek tiek „padurniuoti“ ir sukurti kūrinį – savotišką eksperimentą.

Vaikų rašytojo Tomo Dirgėlos sukurti personažai Domas ir Tomas debiutuos miuziklo scenoje

Vieno populiariausių mūsų šalies vaikų rašytojų Tomo Dirgėlos sukurti personažai – Domas ir Tomas – išlipa iš knygų puslapių ir kviečia vaikus bei jų tėvelius susitikti miuzikle „Domas ir Tomas: dingusių veikėjų byla“. Susitikimai su vaikų mylimais herojais įvyks net devyniuose Lietuvos miestuose.

Atlikėjas Dovi Mi pristato naują singlą „Nebus geriau“: daina apie skyrybas ir kitokią vasarą

Talentingas muzikos kūrėjas ir atlikėjas Dovi Mi sugrįžta su nauju emocingu singlu „Nebus geriau“. Šis kūrinys, parašytas prieš metus, pagaliau išvydo dienos šviesą ir atneša savitą kontrastą tarp nuotaikingų melodijų ir gilių, liūdnų žodžių, kalbančių apie skausmingus gyvenimo pokyčius.

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ skelbia vasaros koncertus: „Jei pavyks prasmukt pas Dua Lipą į kambariuką, tai jau bus pasiekimas“

Viena populiariausių šalies grupių dalinasi vasaros planais – tarp jų Glastonberio festivalis Anglijoje ir mėgstamiausios vietos Lietuvoje. Taip, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ vyksta į Glasto! Birželio 26-30 dienomis viename žymiausių muzikos renginių pasaulyje lietuvių grupė surengs keturis pasirodymus skirtingose scenose. Grupė taip pat skelbia solinių vasaros koncertų Lietuvoje datas, kai aplankys mėgstamiausias vietas Palangoje, Vilniuje, Šventojoje ir Kaune.

Grupė BAVARIJA kviečia į didžiausią vasaros koncertą su gyvo garso grupe Palangoje!

BAVARIJA kviečia visus savo ištikimiausius gerbėjus kartu palydėt vasarą Palangos koncertų salėje !

Šokių muzikos superžvaigždės „Cascada“ ir „Basshunter“ aplankys Lietuvą

Šį rudenį Kauno ir Klaipėdos arenas sudrebins pirmąkart Lietuvą aplankysianti vokiečių grupė „Cascada“ bei švedų šokių muzikos žvaigždė „Basshunter“, prie kurių taip pat prisijungs legendinės 90-ųjų grupės „2 Unlimited“ ir „Vengaboys“.

Dainininkas Rokas Yan Kaune surengs didžiausią iki šiol konceptualų šou „Rojus“

Vis garsiau muzikos padangę drebinantis, vienas klausomiausių šalies dainininkų ir muzikos kūrėjų Rokas Yan skelbia kol kas ambicingiausią karjeros žingsnį – didžiausią muzikinį šou „Rojus“. Pasak atlikėjo, surengti konceptualų koncertą buvo viso gyvenimo svajonė, kuriai įgyvendinti reikėjo laiko ir didesnė erdvės. Lapkričio 22 dieną, atsinaujinusioje Kauno sporto halėje įvyksiančiam šou dainininkas ruošiasi su talentingų muzikantų, šokėjų bei scenografų komanda ir žada sukurti įsimintiną vakarą.

„Guns N Roses“ dainas Lietuvoje atliks populiariausia Europoje jų tribute grupė “Reckless Roses”

Kol mūsų melomanams dar neteko sulaukti Lietuvoje originalios „Guns N’ Roses“ grupės koncerto, puikią alternatyvą turėsime šį rudenį. Pirmą kartą mūsų šalyje svečiuosis “Reckless Roses”, muzikos kritikų vadinama autentiškiausia „Guns N’ Roses“ tribute grupe Europoje. Jie koncertų žiūrovams pateiks tikrą 80-90-ųjų rokenrolo patirtį, įskaitant legendinį GNR skambesį, vizualinius elementus ir nepakartojamą to laikmečio pojūtį. Net du grupės koncertai įvyks lapkričio 8 d. Vilniaus klube “Vakaris” ir lapkričio 9 d. Kauno “Oazėje”.

Pamatykite ir išgirskite: Jessica Shy pristato naują dainą ir video „Žvaigždės“

Labiausiai klausoma ir geidžiama dainininkė Jessica Shy, šių metų pradžioje triumfavusi muzikos asociacijos „M.A.M.A.“ apdovanojimuose, pristato naują dainą ir jos vaizdo klipą. Atlikėja, nugalėjusi „Metų atlikėjos“, „Metų pop muzikos atlikėjos“, „Metų koncertinės atlikėjos“, „Metų albumo“, „Metų dainos“ ir „M.A.M.A. Top 40“ nominacijose - viso laimėjo net 6 „M.A.M.A.“ apdovanojimus - gerbėjams dovanoja naujausią savo hitą „Žvaigždės“. Neabejojama, kad ši daina skambės ir vieninteliame Jessicos Shy šių metų koncerte, kuris rugpjūčio 10-ąją dieną įvyks Dariaus ir Girėno stadione Kaune.

Šokių muzikos superžvaigždės „Cascada“ ir „Basshunter“ aplankys Lietuvą

Šį rudenį Kauno ir Klaipėdos arenas sudrebins pirmąkart Lietuvą aplankysianti vokiečių grupė „Cascada“ bei švedų šokių muzikos žvaigždė „Basshunter“, prie kurių taip pat prisijungs legendinės 90-ųjų grupės „2 Unlimited“ ir „Vengaboys“.

JULIEN DASSIN with Paris-Tour Eiffel Orchestra Palangoje

Balandį Vilniuje vykęs Julien Dassin koncertas susilaukė didžiulių pagyrų, o renginio organizatorius užplūdo prašymai koncertą pakartoti, todėl Julien Dassin į Lietuvą sugrįš dar šiemet!

Autogidas Summer Fest, powered by Ratrace.lt

Autogidas Summer Fest pramogų ir automobilių festivalis kviečia visus liepos 13 d. į Zaraso ežero Didžiąją salą. Čia jūsų lauks visa diena linksmybių pramogų zonoje: StelAuto salono naujų automobilių bandomieji važiavimai, CF Moto motociklų pristatymas, MotoFOX enduro mokykla, grožio palapinė, pirčių ir kubilų erdvė, Kakės Makės batutų ir atrakcionų zona vaikams, pramoginiai skrydžiai oro balionu bei sraigtasparniu. Paplūdimiai, wake inn parkas, nuostabi gamta ir gausybė pramogų.

Spektaklis kalėjime. „Vestuvės“ (rež. Oskaras Koršunovas)

Visiška laimė ir sėkmė! Kultinio teatro režisieriaus Oskaro Koršunovo darbas „Vestuvės“ šį sezoną vėl bus rodomas didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme.

Legendinė merginų grupė „Mokinukės“ skelbia šventinius koncertus: aplankys tris miestus

Viena garsiausių Lietuvos popmuzikos grupių „Mokinukės“ skelbia šventinių koncertų gastrolės. Legendinė merginų grupė šių metų pabaigoje surengs tris koncertus didžiosiose šalies arenose. Grupės „Mokinukės“ didieji šventiniai koncertai vyks: gruodžio 6-ąją dieną „Kalnapilio“ arenoje Panevėžyje, gruodžio 14-ąją dieną „Švyturio“ arenoje Klaipėdoje ir gruodžio 25-ąją „Šiaulių“ arenoje Šiauliuose. Didžiuosiuose šventiniuose koncertuose „Mokinukės“ atliks visus didžiausius savo hitus.

Dešimtmetį švenčiantys “Varang Nord” grupės jubiliejų su draugais švęs koncerte Vilniuje

Grupė “Varang Nord” jau dešimtmetį muzikinėse kovose drebina Europos šalis ir jų miestus. Švęsdami savo 10 metų jubiliejų, jie skelbia pasirodymus Baltijos šalyse ir Lenkijoje - susitikime visi mūšio lauke! Koncerte Vilniuje prie jų jungsis ypatingas vakaro svečias, apie kurį organizatoriai žada pranešti artimiausiu metu.

Po 5 metų pertraukos į reivo vakarėlį nukeliančią dainą bei vaizdo klipą pristato dainininkė Justina Budaitė – Junv

Praeityje Lietuvos muzikos padangę drebinusi atlikėja Justina Budaitė – Junv po 5 metų pertraukos grįžta su naujienomis. Šiandien Londone gyvenanti atlikėja pristato kūrinį ir vaizdo klipą „OUT [MISBEHAVIOUR]“. Atlikėjos teigimu, iš muzikos nebuvo dingusi, tačiau visą šį laiką ieškojo savo muzikinės krypties ir kantriai darbavosi ties kūryba.

Serafimas Bit-Kharibi ir Trylikos Šventųjų Asirijos Tėvų choras

Rugpjūčio 14 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje laukia nepaprastas religinės muzikos koncertas – dangišką muziką Jėzaus gimtąja aramėjų kalba atliks Asirijos vienuoliai iš Trylikos Šventųjų Asirijos Tėvų vienuolyno, vadovaujami archimandrito Serafimo Bit Kharibi (Seraphim Bit-Kharibi).

Švyturys Nealkoholinis Live: MONIKA LIU | Vasaros Terasa

Intymiai, dramatiškai, sentimentaliai, ir, žinoma, su gero humoro užtaisu – tokiomis emocijomis Monika Liu kiekvienąkart lipa ant scenos.

Į sostinę grįžta ekstravagantiškoji JAV muzikos žvaigždė Yves Tumor

Paties Yves Tumor paskelbtas turo plakatas, kuriame pažymėtas ir mūsų Vilnius, tikrai nebuvo klaida, nors sukėlė daug nuostabos ir diskusijų socialiniuose tinkluose. Tolyn žvelgianti muzikos agentūra „8 Days A Week” patvirtina, kad praėjusiais metais puikų naują albumą „Praise A Lord Who Chews But Which Does Not Consume“ išleidusi žvaigždė iš Jungtinių Amerikos Valstijų grįžta į sostinę.

Prasideda išankstinė prekyba bilietais į DJ Jovani areninį šou!

inomiausias Lietuvoje didžėjus ir šokių muzikos prodiuseris Jonas Nainys, žinomas kaip DJ Jovani, skelbia areninį šou didžiausioje šalyje arenoje. Kauną sudrebinsianti elektroninės muzikos fiesta „Jovani - „Žalgirio“ arena“ vyks paskutinį rudens penktadienį - lapkričio 29-ąją dieną - „Žalgirio“ arenoje. Šiemet tai bus vienas didžiausių uždaroje erdvėje rengiamų elektroninės muzikos šou Lietuvoje.

Karina, Goda ir Ingrida praneša apie arenų turą ir pasikeitimus: nuo šiol mes – trys „Šeškės“

„Mus ir taip visi vadina šeškėmis, o nuo dabar mes „Šeškės“ – oficialiai“, – sako Karina Krysko, Goda Sabutytė-Alijeva ir Ingrida Martinkėnaitė. Trijulė pristato naują grupės pavadinimą, praneša sudėties pakitimus ir skelbia grandiozinį arenų turą „Velniškas greitis – 20 metų“. Areniniai grupės „Šeškės“ šou įvyks šių metų gruodį Vilniuje. Bilietus galima įsigyti jau dabar.

DJ Jovani skelbia didžiausią karjeros koncertą: surengs areninį šou Kaune

Žinomiausias Lietuvoje didžėjus ir šokių muzikos prodiuseris Jonas Nainys, žinomas kaip DJ Jovani, skelbia areninį šou didžiausioje šalyje arenoje. Kauną sudrebinsianti elektroninės muzikos fiesta „Jovani - „Žalgirio“ arena“ vyks paskutinį rudens penktadienį - lapkričio 29-ąją dieną - „Žalgirio“ arenoje. Šiemet tai bus vienas didžiausių uždaroje erdvėje rengiamų elektroninės muzikos šou Lietuvoje.

Kenny Garrett

Vienas įtakingiausių šiuolaikinio džiazo meistrų – saksofonininkas, kompozitorius Kenny Garrettas – skelbia surengsiantis koncertus Lietuvoje ir Estijoje ir kviečia visus gerbėjus į ypatingus pasirodymus. Muzikantas žada sukurti mažą stebuklą – atvežti sodrią džiazo muziką, kurioje pulsuoja įvairių kartų bei laikmečių dvasia.

EVGENYA REDKO | Vasaros Terasa

Viena autentiškiausių atlikėjų Lietuvos pop muzikos scenoje „Vasaros Terasoje“ surengs savo svarbiausią sezono koncertą.

Spektaklis kalėjime. „Vestuvės“ (rež. Oskaras Koršunovas)

Visiška laimė ir sėkmė! Kultinio teatro režisieriaus Oskaro Koršunovo darbas „Vestuvės“ šį sezoną vėl bus rodomas didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme.

Ieva Dūdaitė pristato didžiausius savo karjeros koncertus

Viena žymiausių Lietuvos pianisčių Ieva Dūdaitė pristato didžiausius savo karjeros koncertus pavadinimu „Grand Piano Show“, kuriuose pristatys save naujame amplua ir pakels fortepijono koncerto sampratą į kitą lygį.

Kultinė britų elektroninės muzikos grupė FAITHLESS pirmą kartą koncertuos Vilniuje

Rugsėjo 4 d. Vilniaus Kalnų parke koncertą surengs viena žymiausių visų laikų elektroninės muzikos grupių „Faithless“. Po 8 metų pertraukos apie savo koncertinį turą „Champion Sound“ paskelbę kultinių superhitų „Insomnia“, „God is a DJ“ ir „One Step Too Far“ kūrėjai publikai žada nepamirštamą muzikinį – vizualinį nuotykį. Tai bus pirmasis kartas, kai „Faithless“ pasirodys Lietuvoje!

Ant festivalio „Summer Sound“ scenos šią vasarą rikiuosis „Lithuania HQ“ didžėjai

Didžiausias Baltijos šalių paplūdimio festivalis „Summer Sound“ trečius metus iš eilės pliaže atvers ir specialią elektroninei muzikai skirtą erdvę „Klubs++“. Festivalio lankytojų pamėgtoje klubinės muzikos erdvėje, kurioje šokiai tęsiasi iki ryto, pasirodys ir žinomi didžėjai iš garsiausios Lietuvos elektroninės muzikos prodiuserių kompanijos „Lithuania HQ“.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pristato premjerą – L. Vilkončiaus operą „Pasaulio sutvėrimas“

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, savo 35-ojo sezono pabaigai klausytojus kviečia į tikrą muzikinį įvykį – gegužės 23 d. LVSO koncertų salėje skambės premjera – naujausia kompozitoriaus Laimio Vilkončiaus opera „Pasaulio sutvėrimas“.

Originalus grupės vokalistas Udo Dirkschneideris Vilniuje atliks garsiausias „Accept“ dainas

„Dirkschneider“ - tai pavadinimas, reiškiantis kur kas daugiau nei tik antrasis vokalisto Udo Dirkschneiderio ir jo grupės „U.D.O.“ įsikūnijimas. Šiuo pavadinimu ir tokia forma vokiečių rokerių kvintetas atiduoda duoklę savo legendinio dainininko muzikinei istorijai. Būsimo pasaulinio turo metu projektas „Dirkschneider“ pažymės legendinio ir populiariausio grupės „Accept“ albumo „Balls To The Wall“ 40-metį. Ta proga koncertuose jei sugros visą šį albumą, pridėdami kaip vyšnią ant torto ne vieną visiems heavy metalo gerbėjams puikiai pažįstamą kultinės vokiečių grupės dainą. Koncertas vyks Vilniaus klube „Kablys“ 2025 m. kovo 8 d. (šeštadienį).

Extreme show PULSE

Pasaulinio garso Monte Karlo cirko žvaigždės pristato ekstremalų šou "PULSE" Sensacingas šou "PULSE" skelbia apie savo sugrįžimą!

Kultinė elektroninės muzikos grupė „Faithless“ rugsėjį koncertuos Vilniuje

Rugsėjo 4 d. Vilniaus Kalnų parke koncertą surengs viena žymiausių visų laikų elektroninės muzikos grupių „Faithless“. Po 8 metų pertraukos apie savo koncertinį turą „Champion Sound“ paskelbę kultinių superhitų „Insomnia“, „God is a DJ“ ir „One Step Too Far“ kūrėjai publikai žada nepamirštamą muzikinį – vizualinį nuotykį. Tai bus pirmasis kartas, kai „Faithless“ pasirodys Lietuvoje.

Atlikėjas Matas Ligeika pristato dainą ir vaizdo klipą „Sapnai“: tai skaudžios meilės istorija, kuri persekioja ir miego metu

Muzikos kūrėjas ir muzikantas Matas Ligeika pristato kūrinį ir vaizdo klipą „Sapnai“. Talentingas vaikinas neseniai, pristatęs kūrinį „Aš ateinu“ jau spėjo suburti gerbėjų ratą. Šiandien pristatomo kūrinio premjerai Matas rengėsi ilgai. Pasak kūrėjo, pirmoji dainos versija buvo sukurta net prieš 3 metus.

Benassi Bros feat. Dhany, Komodo & Thomas Sykes | Druskininkai

Ypatingas vasaros nuotykis Druskininkuose: pirmą kartą atvyksta pasaulinio lygio žvaigždės Benassi Bros. Feat. Dhany ir KOMODO.

Į Lietuvą grįžta „Eurovizijos“ karalienė ir viena ryškiausių Švedijos muzikos žvaigždžių Loreen

Muzikos agentūros „8 Days A Week” kalendoriuje – dar vienas naujas, bet gerai pažįstamas vardas. Visi „Eurovizijos“ fanai ir netgi heiter‘iai turėtų suklusti. Į Lietuvą 2025 m. vasario 22 d. grįžta „Eurovizijos“ karalienė, dukart šio konkurso nugalėtoja ir viena ryškiausių Švedijos muzikos žvaigždžių Loreen.

Unikalus epochos pagerbimas: būrys garsių atlikėjų kviečia į „Roko amžius: Arena Show“ koncertus

Laikotarpis nuo 1960-ųjų iki 1990-ųjų muzikos istorijoje dažnai vadinamas auksiniu roko amžiumi, kuomet radijuose, plokštelių grotuvuose, ausinėse ir šokių salėse karaliavo nesenstančia klasika tapusiuos grupės „Queen“, „Def Leppard“, „Whitesnake“, „Deep Purple“, „Guns N' Roses“, atlikėjai Tina Turner, Elton John ir daugelis kitų. Talentingi aktoriai ir dainininkai Vidas Bareikis, Egidijus Sipavičius, Liepa Mondeikaitė, Oneida Kunsunga, Simonas Storpirštis ir, žinoma, lietuviško roko legenda Povilas Meškėla, kartu su profesionalių muzikantų grupe, kviečia persikelti į laikus, kai vyko tikra muzikinė revoliucija – „Roko amžius: Arena Show“.

Populiariausio spektaklio Lietuvoje režisierius – apie sėkmės paslaptį

Daugiausiai bilietų Lietuvoje pardavusiu praėjusių metų teatro spektakliu tapo „Nuostabūs dalykai“, kuriame vaidina vos vienas aktorius, o spektaklio režisierius Kirilas Glušajevas pasidalino mintimis apie sėkmės paslaptį bei iššūkius, kuriuos reikia įveikti norint sudominti žiūrovus.

„Wolves Twinsbet“ pradeda būsimo sezono abonementų prekybą

Kovą dėl šalies čempionato apdovanojimų tęsiantis Vilniaus „Wolves Twinsbet“ krepšinio klubas pradeda abonementų prekybą į 2024-2025 m. sezono rungtynes „Twinsbet“ arenoje.

Australų muzikos grynuolis RY X skelbia išskirtinį pasirodymą su LNOBT orkestru!

Mums tikrai sekasi. Taip atrodo dar viena išpildyta muzikos agentūros „8 Days A Wee” svajonė. Australų muzikos grynuolis RY X ir Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatro simfoninis orkestras. Išskirtinis pasirodymas sostinėje, vienintelis toks visame RY X koncertų ture. Oho?! Oho!

Didžiausias šalies lietuviškos muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara“ skelbia dar daugiau žvaigždžių

Didžiausias vienos dienos lietuviškos muzikos festivalis „OPTIBET M.A.M.A. vasara“ šiandien atskleidžia dar daugiau atlikėjų vardų. Jau liepos 20 dieną Raudondvario dvare įvyks kasmetinis garsiausius šalies dainininkus į vieną sceną suburiantis festivalis, kuriame laukia daugiau nei 10 valandų nenutrūkstamos muzikos.

GJan skelbia SÃGA koncertą

Man visada labai sunku, kai reikia kažkam pristatyt ir aprašyt savo dainas, koncertus ar kažką kitą, kas susiję su mano kūryba. Vis parašau, nutrinu, galvoju kaip čia viską įvilkt kuo gražiau, nesikuklint ir nenuvertint savęs, bet tuo pačiu ir nepersistengt, kad nepasirodyčiau arogantiška.

Superhito „Italodisco“ autoriai „The Kolors“ surengs solinį koncertą Vilniuje

Italų poproko sensacija „The Kolors“ 2025 m. balandžio 5 d. surengs savo solinį koncertą Vilniuje. Superhito „Italodisco“ autorių pasirodymas, vyksiantis koncertų salėje „Compensa“ – jų pirmojo europinio koncertinio turo dalis. Gastrolių, kurios prasidės jau šią gegužę, metu grupę bus galima išvysti Šveicarijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Belgijoje, Latvijoje, Estijoje ir kitose šalyse.

Jared Leto ir kultinė roko grupė „30 Seconds To Mars“ skelbia apie koncertą Lietuvoje

Kultinė amerikiečių roko grupė „30 Seconds To Mars“ surengs koncertą Lietuvoje. „Oskaro“ laimėtojas aktorius ir muzikantas Jared Leto pranešė apie grupės pasaulinių gastrolių „Seasons World Tour 2024“ papildomus šou. Šiandien didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“ oficialiai skelbia, kad „30 Seconds To Mars“ koncertas įvyks spalio 4-ąją dieną „Žalgirio“ arenoje Kaune.

„Gladiatorius“, „Kopa“, „Karibų piratai“: 10 geriausių filmų, kuriems muziką kūrė Hansas Zimmeris

Vokiečių kompozitorius Hansas Zimmeris yra bene žymiausias kino garso takelių kūrėjas pasaulyje, per savo karjerą parašęs muziką daugiau nei 150 filmų, o naujausias iš jų – rekordus fiksavęs filmas „Kopa. Antra dalis“.

„Begaliniai horizontai“ premjeros Varėnoje ir Vilniuje

Lietuvos sezonas Prancūzijoje jau buvo pristatytas spaudos konferencijoje kovo 11 dieną Paryžiuje. Pirmieji renginiai Prancūzijoje numatyti rugsėjo mėnesį, tačiau Vilniaus ir Varėnos muzikos mylėtojai turės unikalią galimybę vieną iš naujai sezonui kuriamų projektų išgirsti koncertuose jau balandžio mėnesį. Šiuose Čiurlioniui labai svarbiuose miestuose bus pristatytas naujausias pianisto Roko Zubovo ir prancūzų elektroninės muzikos kūrėjo Philo Vono, dviejų labai skirtingų muzikų, suvienytų meilės ir pagarbos didžiojo Lietuvos genijaus M. K. Čiurlionio kūrybai ir asmenybei, darbas „Begaliniai horizontai“ (pranc. „Horizons Infinis“).

Didžiausiame paplūdimio festivalyje Baltijos šalyse – garsūs elektroninės muzikos vardai ir „Eurovizijos“ žvaigždė iš Suomijos

Didžiausias paplūdimio muzikos festivalis Baltijos šalyse, „Summer Sound“, įvyks rugpjūčio 2-3 dienomis Liepojoje. Prie Baltijos jūros rengiamas festivalis išsiskiria stipria elektroninės šokių muzikos scena bei kasmet pritraukia vis daugiau klausytojų iš visų trijų Baltijos valstybių.

Fenomenali sėkmė: į A. Cholinos „Jaunystę“ plūsta tūkstančiai žiūrovų ir didmiesčiuose, ir regionuose

22 tūkstančiai – tiek žiūrovų per kelis mėnesius nuo premjeros praėjusių metų liepą jau pamatė režisierės ir choreografės Anželikos Cholinos naujausią spektaklį „Jaunystė, arba scenarijai pagal kuriuos gyvena tėvai ir vaikai“. Iki sezono pabaigos šį šokio spektaklį, kuriame kartu su profesionaliais, gerai žinomais šalies šokėjais vaidmenis kuria ir jaunieji artistai, pamatys dar keturi tūkstančiai.

Prieš konceptualų šou „Pasaulio pabaiga“ atlikėjo Roko Yan kreipimasis į atvyksiančius žiūrovus

Jau šį penktadienį sostinės Šv. Kotrynos bažnyčioje vienas sparčiausiai kylančių šalies muzikos žvaigždžių Rokas Yan surengs konceptualų šou. Tiesa, į šį dainininko pasirodymą bilietai išluoti jau daugiau nei prieš du mėnesius. Penktadienį įvyksiančiame koncerte atlikėjas siekia sukurti unikalią patirtį ir turi prašymą atvykstantiems žiūrovams.

Vienos dienos festivalis Raudondvaryje „M.A.M.A. vasara“ skelbia pirmuosius vardus – scenoje nuo Monikos Liu, Roko Yan iki Vaido Baumilos ir Leon Somov

Didžiausias vienos dienos lietuviškos muzikos festivalis „OPTIBET M.A.M.A. vasara 2024“ jau liepos 20 dieną sudrebins Raudondvarį. Daugybę garsiausių Lietuvos atlikėjų į vieną sceną kasmet suburiantis renginys šiandien skelbia pirmuosius vardus, kurie dalysis festivalio scena. Pasak organizatorių, kiekvienais metais augantis festivalis, šiais metais rengia dar daugiau naujovių ir aktyvacijų, kurios vienai dienai suburs tūkstančius melomanų.

Didžiausias kompiuterinių žaidimų festivalis Kaune – „Playtime 2024“ jau šį rudenį!

Rugsėjo 7-8 dienomis, didžiausioje šalies – „Žalgirio“ arenoje – duris atvers unikalus dviejų dienų festivalis, skirtas kompiuteriniamas žaidimams.

Pirmąkart drauge ant scenos pasirodys P. Geniušas, G. Gelgotas ir ansamblis NIKO – žymūs atlikėjai kviečia į koncertą „Ekspresijos Era“

Klasikinės muzikos mylėtojų laukia ypatinga premjera. Rugsėjo 21 dieną Šv. Kotrynos bažnyčioje vyks įsimintinas koncertas, kuriame susitiks visame pasaulyje Lietuvos vardą garsinantys atlikėjai. Pianistas Petras Geniušas, kompozitorius Gediminas Gelgotas bei jo vadovaujamas Vilniaus miesto ansamblis NIKO scenoje žada tikrą ekspresijos pliūpsnį – skambančią muziką klausytojai galės išgyventi tarsi kino filmą.

BORIS BREJCHA Exclusive Show

Lietuvos elektroninės muzikos gerbėjų ilgai lauktas Boris Brejcha Lapkričio 8 dieną atvyksta į Vilnių. Savo unikaliu skambesiu bei išskirtiniu įvaizdžiu pasaulyje išgarsėjęs muzikos prodiuseris su didžiausio Lenkijos elektroninės muzikos festivalio “Sunrise Festival” organizatorių pagalba Lapkričio 8 dieną, Litexpo parodų centre surengs kiekvieno šokių aikštelės gerbėjo dėmesio vertą pasirodymą.

Vienos klausomiausių Lietuvos grupių vardą jau užsitarnavę „Žemaitukai“ vasarą surengs didžiausią savo koncertą Lietuvos kurortų sostinėje Palangoje!

Susirinkusius žiūrovus visuose koncertuose ant kojų pakeliantis duetas kviečia susitikti „Palanga‘24” rugpjūčio 17 dieną Palangos koncertų salėje. Koncerte žada daug staigmenų, kuriuos būtinai atskleis vėliau.

Danų muzikos reiškinys grupė „Efterklang“ žiemą surengs pasirodymą sostinėje

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną koncertą sostinėje. Pirmasis kalendorinės žiemos koncertas. Patvirtinta, kad gruodžio 5 d. į Lietuvą atvyksta danų muzikos reiškinys grupė „Efterklang“.

Rekordinis dėmesys Jessicos Shy koncertui: išpirkta beveik pusė visų bilietų

Prieš savaitę oficialiai patvirtinus, kad vienintelis šiemet Jessica Shy koncertas bus surengtas Dariaus ir Girėno stadione Kaune, dainininkės šou sulaukė rekordinio dėmesio.

Festivalis „Vilnius Ore“ sugrįžta: pristatomi visi atlikėjai

Vilniečius ir miesto svečius daugiau laiko gamtoje kviečiantis leisti muzikos festivalis „Vilnius Ore“, po metų pertraukos, sugrįžta į VU Botanikos sodą Vingio parke, kur vyks liepos 16-19 dienomis bei pristato šių metų dalyvius – atlikėją Angelou bei grupes „Kamanių Šilelis“, „Golden Parazyth“ ir „Los Secretos de Pablo“.

Oficialu: Jessica Shy vienintelį šiemet koncertą surengs Dariaus ir Girėno stadione Kaune

Oficialiai patvirtinta: Jessica Shy vienintelį savo šių metų koncertą surengs Dariaus ir Girėno stadione Kaune. Populiarioji dainininkė, kurios koncertus 2023-aisiais žiūrovai rinkosi dažniausiai, šiemet su gerbėjais susitiks tik vieną kartą. Įspūdingas ir abejingų nepaliksiantis Jessica Shy šou Dariaus ir Girėno stadione Kaune bus surengtas priešpaskutinę vasaros dieną - rugpjūčio 30-ąją.

Naujoje ansamblio „Lietuva“ programoje – šimtmečio dainos ir įamžinti liudijimai

Nuo euforijos iki ašarų, nuo jautrių liudijimų iki šventiško pakylėjimo – tokią neretušuotą Dainų šventės istoriją atskleis nauja ansamblio „Lietuva“ programa „Per amžius“. Artėjant jubiliejinio šimtmečio įvykiui, kviečiama ne tik švęsti ilgametę bendruomeniškumo tradiciją, bet ir prisiminti dainas, skambėjusias per visą amžių – nuo pirmosios Dainų šventės 1924-aisiais iki Nepriklausomybės laikų. Šiandien pradedamas turas įvairiuose Lietuvos miestuose, kur žiūrovai išvys istorinį šventės repertuarą, papildytą dokumentiniais archyvais.

Airių roko žvaigždės „Fontaines D.C.“ vasarą surengs koncertą didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme

Muzikos agentūros „8 Days A Week” kalendoriuje dar vienas puikus ir būtinas pamatyti koncertas su gitaromis. Birželio 16 d. į Lietuvą atvyksta garsi airių alternatyvaus roko grupė „Fontaines D.C.“, kuriuos dievina net pats Johnny Deppas. Tenka pasitrint akis, kad įsitikintum, jog toks aktualus modernaus roko muzikos įvykis vyks Vilniuje, ir dar šią vasarą.

Populiarusi „Edith Piaf show“ rudenį sugrįš į Lietuvą

Sausį Vilniuje ir Palangoje vykę teatralizuoti koncertai „Piaf! The Show“ susilaukė didžiulių pagyrų, o renginio organizatorius užplūdo prašymai šou pakartoti, todėl populiariausias dešimtmečio prancūzų renginys į Lietuvą sugrįš dar šiemet, lapkričio 29-30 dienomis.

„Saulės Kliošas“ pristato naujausią dainą „Melotronas“: atskleidė, ką reiškia pavadinimas

Grupė „Saulės Kliošas“ naujus metus pradeda ypatingai – meilės dienos proga, kartu su vaizdo klipu, pristato naujausią savo kūrinį – „Melotronas“, kviečia į savo koncertus Vilniuje, Kaune ir Kretingoje bei žada daug naujienų savo gerbėjams.

Trentemøller paskelbė apie koncertą Lietuvoje

Didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“ šiandien oficialiai patvirtino, kad Trentemøller surengs koncertą Lietuvoje. Garsus Danijos muzikantas ir kompozitorius šiandien paskelbė apie naujas „Memoria Tour“ koncertinių gastrolių Europoje datas. Vienintelis Trentemøller koncertas mūsų šalyje įvyks spalio 20-ąją dieną menų fabrike „Loftas“ Vilniuje.

Į Lietuvą atvyksta šešių „Grammy“ statulėlių laimėtojas Jacobas Collier

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną išskirtinį vasaros koncertą. Patvirtinta, kad vasarą į Lietuvą atvyksta net šešių „Grammy“ statulėlių laimėtojas Jacobas Collier.

COLDPLAY by Coldplace 2024 Tour

Vienas didžiausių koncertų organizatorių Lietuvoje Panda Concert po įvykusio itin sėkmingo koncerto Vilniuje, skelbia, kad į COLDPLAY SHOW by Coldplace tarptautinį turą įtraukiami Vilnius ir Kaunas. Du įspūdingi koncertai didžiausiuose šalies miestuose! Pasaulinio lygio režisierių komanda, specialiai ruoštas galingas šviesų ir lazerių šou, aukščiausio meistriškumo atlikėjai, visiems puikiai pažįstami hitai, visa tai atvyksta į Lietuvą 2024 turo metu!

Į didelio dėmesio Lietuvoje sulaukusį „The World of Hans Zimmer“ turą Europoje jau nupirkta per 300 tūkst. bilietų

Kino filmų muzikos genijaus Hanso Zimmerio kuruojamas koncertų turas „The World of Hans Zimmer“ (liet. „Hanso Zimmerio pasaulis“), kurio pasirodymas Vilniuje įvyks jau šių metų spalio 26 dieną, dar prieš oficialią turo pradžią sulaukė didžiulio žiūrovų dėmesio ir pasiekė naują rekordą.

Vilniaus Kalnų parką vasarą sudrebins Bryano Adamso koncertas

Viena daugiausiai įrašų pasaulyje pardavusi roko žvaigždė oficialiai patvirtino, kad vasarą surengs koncertą Vilniuje. Vienintelis Bryano Adamso koncertas įvyks liepos 9-ąją dieną Vilniaus Kalnų parke. Mūsų šalyje garsusis Kanados muzikantas svečiuosis su pasaulinių gastrolių „So Happy It Hurts Tour“ šou programa.

Gruodžio mėnesį atsidurkite Mocarto epochoje!

Vienos Mocarto orkestras nuo 1986 m. kasmet džiugina klausytojus surengdamas daugiau nei 150 koncertų prestižinių Vienna Musikverein koncertų rūmų Auksinėje salėje ir įspūdingajame Vienos operos teatre. Šių metų gruodžio mėnesį lietuviai tai galės patirti patys Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Vienos Mocarto orkestro koncertai, kuriuose profesionalūs muzikantai pasirodo pasipuošę orginaliais istoriniais kostiumais, leidžia panirti į nuostabią XVIII a. atmosferą.

„M.A.M.A.“ apdovanojimų rekordininkės Jessica Shy koncerte dalyvaus ypatingas svečias

Antradienį (gruodžio 12 d.) Jessica Shy triumfavo ceremonijoje, kurioje buvo paskelbti pretendentai „M.A.M.A.“ apdovanojimams laimėti. Skelbiant nominacijas net 9 kartus buvo minimas būtent šios atlikėjos vardas. Jessica Shy gali laimėti 7 apdovanojimus, o dviejose nominacijose - „Metų dainos“ ir „Metų vaizdo klipo“ - ji nominuota po du kartus. Populiarioji atlikėja savo gerbėjus nudžiugino su dar viena naujiena - šį šeštadienį „Žalgirio“ arenoje Kaune vyksiančiame jos gastrolių „Pasaka“ koncerte ypatingo svečio teisėmis pasirodys dainininkas Rokas Yan.

Ką tik išleidę naują albumą „Viskas bus gerai“, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ ruošiasi svarbiausiam grupės istorijoje koncertui. Jau šį šeštadienį, gruodžio 2 dieną, Kauno „Žalgirio“ arenoje muzikantai surengs savo didžiausią solinį koncertą, pavadintą „Miesto šventė“, kuriame ne tik pristatys naujas dainas, įspūdingas dekoracijas, bet ir kartu su žiūrovais žengs per visą grupės istoriją.

Į Lietuvą grįžta pirmojo „8 Festival“ herojai ir vieno geriausių metų albumo „UK Grim“ autoriai „Sleaford Mods“. Birželio 26 d. „Sleaford Mods“ atklys iki Vilniaus. Dar vienas „8 Days A Week” vasaros koncertas Lukiškių kalėjimo didžiajame kieme, kurio nevalia praleisti. Tikrai nėra „Sleaford Mods“ koncertui tinkamesnės vietos Vilniaus mieste, nei Lukiškių kalėjimo scena vasarą. Negalėjimo nieko atrasti laikais „Sleaford Mods“ pasirodymą rekomenduojama pamatyti gyvai.

Bilietų platinimo paslauga su „Bilietai.lt“

Planuojate koncertą, spektaklį, sporto varžybas ar kitą renginį ir ieškote patikimo partnerio bilietų platinimui? Rinkitės „Bilietai.lt“ renginių bilietų platinimo paslaugas!

Ticket distribution service with Bilietai.lt

Are you planning a concert, a performance, a sporting event or any other event and looking for a reliable partner for ticket distribution? Choose Bilietai.lt event ticketing services!

Услуги по распространению билетов с Bilietai.lt

Вы планируете концерт, спектакль, спортивное мероприятие или любое другое событие и ищете надежного партнера для распространения билетов? Выбирайте услуги по распространению билетов на мероприятия от Bilietai.lt!

Vilniuje pasirodysianti šokio trupė iš Vokietijos kurs bendrą spektaklį su „Low Air“

Rugpjūčio 17-18 dienomis Vilniuje svečiuosis ir spektaklį pirmą kartą Lietuvoje pristatys šokio trupė iš Vokietijos. Skirtingų kartų ir galimybių šokėjus apjungiantį pasirodymą „With Us“ bus galima išvysti du kartus Menų spaustuvėje esančios Studijos II erdvėje. Vilniaus miesto šokio teatro „Low Air“ kvietimu ši trupė atvyksta ne tik parodyti spektaklį, bet ir kurti naują bendrą darbą.

Vilniaus 700-ajam gimtadieniui vinilą išleidusi vokiečių grupė „De-Phazz“: „Pirmuosius kartus pamiršti sunku“

Vilniaus jubiliejui skirta populiarios Vokietijos grupės „De-Phazz“ vinilo plokštelė pasirodė prieš kelias savaites. Savo albumą „Live in Vilnius“ grupė vadina gimtadienio dovana klausytojams Lietuvoje, tad albumas pasirodė simboliniu 700 vienetų tiražu, o albumui atrinkti 7 kūriniai iš 2019 metais Vilniuje vykusio „De-Phazz“ pasirodymo

Justinas Jarutis: faktai, kurių nežinojote

Svarbiausiam karjeros koncertui Vingio parke besiruošiantis Justinas Jarutis gerbėjus sukvies į didžiausią savo karjeroje solinį koncertą. Metų koncertinio atlikėjo titulą „M.A.M.A." apdovanojimuose pelnęs Justinas Jarutis jau rugsėjo 2-ąją dieną surengs grandiozinį pasirodymą didžiausiose šalyje koncertinėje erdvėje po atviru dangumi - sostinės Vingio parke. Kol gerbėjai laukia įspūdingo populiarių dainų „Rugpjūtis“, „Rami“, „Tavęs“, „Savęs“ ir daugelio kitų hitų autoriaus ir dainininko šou, supažindiname su įdomiausiais faktais iš Justino Jaručio biografijos.

Tarptautinis menų festivalis „Plartforma“ – tegu prasideda žaidimas!

Judesys ir garsas – du poliai, kurie persipindami ir įvairiai sąveikaudami formuoja programinę šių metų festivalio ašį. Ieškodami pusiausvyros arba priešingai, aistringai diskutuodami, jie kviečia žiūrovus kvestionuoti mūsų santykį su savimi ir su mus supančia aplinka. Kas esame, kur einame, ko ieškome? Cirkas, šokis, teatras, muzika – skirtingų žanrų kūrėjai drąsiai narplioja žmogiškosios prigimties esatį ir iššūkius. Visos judesio ir garso istorijos žiūrovų lauks rugsėjo 13 d. – spalio 28 d. Klaipėdoje, Priekulėje ir Kretingoje.

Istorijų opera „Klaipėda“: muzikos kalba papasakota legenda apie Mažosios ir Didžiosios Lietuvos suvienijimą

III-iasis Tarptautinis Klaipėdos festivalis Pauliaus Lindenau elinge pristatęs istorijų operą „Klaipėda“, dedikuotą Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui, tarsi dar kartą meno kalba Mažąją Lietuvą prijungė prie Didžiosios. Daugiau nei du metus šią išskirtinę premjerą ruošęs Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras sulaukė daugybės ovacijų!

Nauja vasaros daina ir klipas vainikavo „2Kvėpavimas“ ir Adrinos trilogiją

„Vasara kabrioletinė“ – taip originaliai pavadinta naujausia grupės „2Kvėpavimas“ ir Adrinos daina, kuri vainikuoja šių dviejų jaunų ir sparčiai išpopuliarėjusių atlikėjų trilogiją. Pirmi du kūriniai „Švyturys tarp vandenynų“ ir „Mėnulis“ sulaukė fenomenalios sėkmės internete – per abu surinko 6 milijonus peržiūrų ir perklausų.

Klaipėdos festivalio premjera: videografiniame spektaklyje „Carmina Burana“ apie nūdienos pasaulį bylos ir įspūdingi kostiumai

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro videografinio spektaklio „Carmina Burana“ pagal to paties pavadinimo Carlo Orffo sceninę kantatą kostiumai ne tik stebins publiką, bet ir taps perspėjimu apie malonumų vergais tapusios visuomenės laukiančią baigtį. Trečiojo Klaipėdos festivalio kulminacija – jau rugpjūčio 11 d. 22.30 val. senajame elinge.

Svarbiausiam vasaros koncertui besiruošianti M. Linkytė: čia kanklės suskambės kitaip

Rugpjūčio 8 dieną sostinės širdyje, unikalioje erdvėje Lukiškių kalėjime, svarbiausiam vasaros koncertui besiruošianti atlikėja Monika Linkytė atskleidžia dar daugiau detalių. Jau kuris laikas intensyviai koncertui besiruošianti kūrėja žada išties kitokį koncertą – čia, pasak atlikėjos, kitaip suskambės kanklės, laukia ir ne vienas scenos svečias.

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro premjeroje atgims ne tik istorinės asmenybės, bet ir Taravos Anikė

Minint Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-metį, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro istorijų operos „Klaipėda“ pasaulinėje premjeroje atgis ne tik šimtmečio senumo įvykiai, Klaipėdos krašte gyvenę lietuvininkai ir iš Didžiosios Lietuvos jiems talkinti atvykusieji, bet ir Taravos Anikė. Premjera istoriniame Pauliaus Lindenau elinge – jau rugpjūčio 4-ąją, 21.30 valandą.

Pasirodymui Latvijoje besiruošiantis Jurgis Kairys: „Pats reikšmingiausias apdovanojimas iš visų – kad vis dar esu gyvas“

„Pats reikšmingiausias apdovanojimas iš visų – kad vis dar esu gyvas“, – kalbėdamas apie beveik 50 metų trunkančią lakūno karjerą teigia daugkartinis Europos bei pasaulio akrobatinio skraidymo čempionas Jurgis Kairys. Kone kiekvienas lietuvis iki šiol prisimena 2000-uosius, kai šis atliko iki tol pasaulyje neregėtą akrobatinį triuką ir apvertęs lėktuvą aukštyn ratais praskrido po Kaune esančiu pėsčiųjų taku.

Klaipėdos festivalis: „Carmina Burana“ begriūnančio pasaulio vaizdus jungs su populiaria nuobodulio estetika

„Nevaldomos gamtos stichijos – dangus, lietus, praplaukiantys laivai bei praskrendantys paukščiai – visuomet suteikia netikėtumo įspūdį: gali pakeisti net spektaklio nuotaiką. Esu labai laiminga, kad jau netrukus mintys taps kūnu. To labai laukiu“, – apie neeilinę elingo erdvę, kuri ne tik įkvepia kūrėjus, bet ir diktuoja savo sąlygas čia gimstančiam videografiniam spektakliui „Carmina Burana“ pasakoja scenografė Sigita Šimkūnaitė.

Džordanos Butkutės koncertai Palangoje ir Šiauliuose - su gyvo garso grupe

Su geriausiomis dainomis ir naujais kūriniais į Palangos koncertų salės sceną grįžta lietuviškos muzikos legenda Džordana Butkutė.

Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui skirtos operos pasaulinė premjera – jau rugpjūčio 4-ąją

Rugpjūčio 4 d. 21.30 val. elinge laukiama istorijų operos „Klaipėda“ pasaulinės premjeros. Pirmą kartą publikai bus pristatyta Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro užsakymu parašyta Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui paminėti skirta opera!

Po įspūdingos „Magiškas Liūtas karalius ir jo pasaulis“ premjeros skelbiamas turas po Lietuvą

Paskutinį liepos ketvirtadienį Palangos koncertų salėje susirinkę svečiai nusikėlė į Afrikos savanas ir visiems gerai pažįstamą liūtuko Simbos pasaulį – čia suskambo neįtikėtino grožio gyvo garso koncertas „Magiškas Liūtas karalius ir jo pasaulis“.

Klaipėdos festivalio pražios koncertas „Karo ir taikos dainos“ - padėka ir padrąsinimas Ukrainos žmonėms

III-iojo Tarptautinio Klaipėdos festivalio programa elinge prasidėjo ypatingu koncertu „Karo ir taikos dainos“, suvienijusiu Kyjivo nacionalinio akademinio operetės ir Klaipėdos valstybinio muzikinio teatrų menininkus. Nuo pat karo Ukrainoje pradžios Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro kolektyvas organizavo įvairias iniciatyvas teikiant dvasinę, socialinę, humanitarinę paramą alinančio karo apimtos šalies žmonėms ir į mūsų šalį atvykstantiems pabėgėliams, tad ir festivalio atidarymo koncertui į uostamiestį Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras pakvietė kolegas iš Kyjivo nacionalinio akademinio operetės teatro. Festivalio žinomumas tarptautinėje erdvėje atkreips ir dar kartą primins visuomenei svarbiausius nūdienos taikos ir pergalės prieš agresiją siekius. Į Klaipėdą atvyko menininkai, kurie net karo metu nenustoja dirbę, repetavę, rodę spektaklius ar rengę labdaringus koncertus karo lauko ligoninėse. Deja, beveik kasdien jų darbą sunkina priverstinės pertraukos per oro antskrydžius, kurias tiek menininkai, tiek žiūrovai praleidžia greta esančiose slėptuvėse ir metro stotyse. „Taika ir tyla – mums didžiausia dovana. Kelios Dievo mums dovanotos dienos be karo“, vienu balsu tvirtina iš Kyjivo atvykusios operetės teatro solistės Olena Arbuzova, Valerija Tulis, Olena Galuška, Alevtyna Naglia, Kateryna Jasenčuk, choro moterų grupė, dirigentas Sergijus Didokas, teatro generalinis direktorius ir meno vadovas Bogdanas Strutynskis. Pačioje uostamiesčio širdyje – senajame Klaipėdos elinge – muzikai iš Kyjivo susijungė bendrai giesmei už Ukrainos pergalę ir laisvę su Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoniniu orkestru ir mišriu choru, solistais Beata Ignatavičiūte ir Mindaugu Rojumi, dirigentu, koncerto programos sudarytoju, teatro vyriausiuoju dirigentu Tomui Ambrozaičiu. Nuoširdžiai dėkojame teatro rėmėjams, ypač, UAB „Kautra“, padėjusiems įgyvendinti šią ilgą menininkų kelionę iš Kyjivo į Klaipėdą autobusu. Svečiai iš Kyjivo pristatė Ukrainos kompozitorių muziką. Beveik visi koncerte jų atliekami kūriniai, išskyrus visiems gerai pažįstamą, savotiška širdžių vienybės su kovojančia Ukraina emblema jau tapusią Myroslavo Skoryko „Melodiją“, Lietuvoje skambėjo pirmą kartą. Koncertą pradėjo soprano O. Arbuzovos atliekama Jolan arija iš žymaus XX a. ukrainiečių kompozitoriaus Heorhijaus Maiborodos pirmosios operos „Milana“, parašytos 1957 m. Ahatos Turčynskos libretu. Tai viena ryškiausių operos arijų koloratūriniam sopranui, dainininkių dažnai atliekamas koncertuose ir vokalistų konkursuose. Mychailo Verykivskis – kompozitorius, pedagogas, dirigentas, folkloristas ir visuomenės veikėjas, pirmosios ukrainiečių oratorijos („Dūma apie įkalintą mergelę Marusią Bohuslavką“, 1923) ir baleto („Panas Kaniovskis“, 1930) autorius. Kompozitoriaus libretu pagal to paties pavadinimo N. Gogolio siaubo apysaką 1936 m. sukurtos muzikinės komedijos „Baubas“ (Вий) veikėja Panočka – neseniai mirusi sotniko duktė, ragana, į kurią įsikūnija piktoji dvasia. Jos arijoje „Ak, kaip seniai tai buvo“ (Ой, чи давно це було) atsiskleidžia anaiptol ne kraupi, o lyrinė veikėjos charakteristika, nuspalvinta sodriu tautinio romantizmo stiliaus muzikos koloritu. Panočkos ariją atliko Kyjivo nacionalinio akademinio operetės teatro solistė V. Tulis. Abi Kyjivo operetės teatro solistės susijungė maldoje Švč. Mergelei Marijai, kartu su KVMT simfoniniu orkestru ir Kyjivo nacionalinio akademinio operetės teatro choro moterų grupe atlikdamos šiuolaikinio ukrainiečių kompozitoriaus, bajanininko ir dirigento Viačeslavo Samofalovo „Ave Maria“, kuri 2014 m. gavo popiežiaus Pranciškaus palaiminimą. Pažintį su Ukrainos muzika tęsė Kyjivo nacionalinio akademinio operetės teatro choro moterų grupės atliekamos įvairių kompozitorių sukurtos chorinės dainos. Vienas jų – Ihoris Šamo. Didžiąją jo kūrybinio palikimo dalį sudaro dainos įvairių Ukrainos poetų eilėmis ir muzika daugiau kaip keturiasdešimčiai kino filmų ir radijo teatro pjesių. Gimęs žydų šeimoje Kyjive, jis visą savo gyvenimą pragyveno šiame mieste, kuriam skyrė nepaprasto populiarumo sulaukusią dainą „Mano Kijeve“ (Києве мій) poeto Dmytro Lucenko eilėmis. 2014 m. ši I. Šamo daina buvo oficialiai paskelbta Ukrainos sostinės himnu. Koncerte Klaipėdoje skambėjo ukrainiečių folkloro motyvais grįsta barkarolė „O, vainike, plauk...“ (Ой пливи вінок) chorui to paties D. Lucenko žodžiais (fortepijono partija orkestruota dirigento S. Didoko) ir trys dalys iš Vasylio Juchimovyčiaus libretu sukurtos chorinės operos „Jatranės žaidimai“ (Ятранські ігри) chorui a cappella. Kitas žymus populiarių ukrainietiškų dainų, sceninių kūrinių ir muzikos kinui kompozitorius – Igoris Pokladas. Jo dainos iki šiol skamba Ukrainos populiariosios muzikos scenose, atliekamos tokių nūdienos pop žvaigždžių kaip Ruslana, Ani Lorak ir Tina Karol. Koncerte skambėjo Kyjivo nacionalinio akademinio operetės teatro choro moterų grupės atliekama jo „Daina apie motiną“ (Пісня про матір) poeto Boriso Olijniko eilėmis. Ypatingu lyrizmu pasižyminčioms kompozitoriaus dainos Klaipėdoje suskambo dideliu kontrastu prieš metus Ukrainos naujienų agentūras apskriejusiai kraupiai žiniai - 2022 m. balandį Vorzelyje netoli Bučos gyvenančio 80-mečio kompozitoriaus namus apiplėšė ir užminavo rusų armijos marodieriai, jam su šeima teko slapstytis, o vėliau evakuotis į Kyjivą. Dar vienas Klaipėdos elinge suskambėjęs opusas iš ukrainiečių estradinės muzikos aukso fondo – populiarių dainų, sceninės ir akademinės muzikos kūrėjos, muzikologės Irynos Kyrylinos daina „Uždegsiu žvakę“ (Запалю свічу) liaudies dainų atlikėjos Ruslanos Locman eilėmis. Itin simboliškai skambėjo dainos žodžiai: uždegsiu žvakę už tuos, kurių nebėra su mumis, už ramų rytojų, už stiprią ir amžinai laisvą Ukrainą. Taip pat simboliška, kad prie šios maldos prisijungė ir Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro atlikėjai, taip išreikšdami palaikymą Ukrainos žmonėms. Koncerto programoje skambėjo ir didžiųjų Lietuvos kompozitorių kūriniai. Pirmasis visa simfoninio orkestro jėga koncerte suskambo prologas iš Eduardo Balsio baleto „Eglė žalčių karalienė“, diriguojamas teatro vyriausiojo dirigento Tomo Ambrozaičio. Koncerto programą pratęsė Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro mišrus choras, atlikęs lietuvių patriotines dainas ir liaudies dainų išdailas. Skambėjo choro atliekama Atgimimo laikų dvasios persmelkta teatro vyriausiojo chormeisterio ir kompozitoriaus Vladimiro Konstantinovo daina „Tau Tėvynės dangus“, Alio Balbieriaus eilėmis ir Klaipėdos kraštą reprezentuojančios lietuvininkų dainos „Jau aušt aušružė“ išdaila, choro dirigentės ir kompozitorės Danguolės Beinarytės dzūkų liaudies dainos „Dzūkit, dzūkit girnelės“ išdaila. Tūkstantinė elingo publika atsistojusi išklausė lietuvių tautinės muzikos pradininko Stasio Šimkaus (1887–1943) dainos „Lietuviais esame mes gimę“ Jurgio Zauerveino žodžiais. Koncero programoje taip pat skambėjo ištraukos iš lietuvių kompozitorių operų, kurių siužetai tiesiogiai siejasi su karo ir išsivadavimo tema. Tai Giedriaus Kuprevičiaus opera „Prūsai“, kurios premjera 1997 m. įvyko Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre, ir Vytauto Klovos nepalaužiamą, nemarią tautos dvasią aukštinantys „Pilėnai“. Karo, taikos ir laisvės temos buvo aktualios visų laikų ir tautų žmonėms. Tai paliudijo du koncerto programą užbaigę pasaulinės klasikos lobynui priklausantys kūriniai. Pirmasis - Ludwigo van Beethoveno uvertiūra iš muzikos Johanno Wolfgango von Goethe’s dramai „Egmontas“, kurioje pasakojama apie olandų didiko Egmonto kovą su ispanų užkariautojais ir jo didvyrišką kankinystę dėl savo šalies nepriklausomybės ir vergų choras iš Giuseppe Verdi operos „Nabukas“, kurioje pasakojama biblinė istorija apie tai, kaip Babilonijos karalius Nabuchodonosaras II užgrobė Jeruzalę, sugriovė Šventyklą ir daugelį žydų išvarė į nelaisvę. Į Klaipėdą kartu su vadovaujamo teatro menininkais atvykęs Kyjivo nacionalinio akademinio operetės teatro generalinis direktorius ir meno vadovas Bogdan Strutynskyi dėkojo Lietuvos žmonėms už visokeriopą paramą Ukrainai šiuo sunkiu metu: „Šiandien visi svajojame tik apie vieną dalyką – pergalę. Esame nepaprastai dėkingi už galimybę mūsų menininkams atvykti į šį koncertą Lietuvoje, nes tai suteikė mums dar vieną progą sutelkti paramą mūsų valstybei ir pristatyti šiuolaikinę Ukrainos kultūrą užsienyje. Teatro artistai ir darbuotojai kovoja už taikų Ukrainos dangų visose įmanomose srityse: Ukrainos ginkluotųjų pajėgų padaliniuose, savanorių karių batalionuose, gelbsti kovotojams aktyviai veikdami kaip savanoriai ir scenos menininkai. Deja, karo meto praradimai neaplenkė ir Kyjivo nacionalinio akademinio operetės teatro kolektyvų. Kovodami fronte žuvo du teatro darbuotojai – vairuotojas Dmytro Perinskis ir baleto šokėjas Vadymas Chlupjanecas. Niekada nepamiršime jų nuopelnų! Mūsų kova tęsiasi, o mūsų menas yra galingas ginklas kovoje su priešu!“ Klaipėdoje šiuo metu gyvena daug ukrainiečių. Čia jie rado prieglobstį ir užuovėją savo vaikams nuo karo keliamų baisumų. Koncertą „Karo ir taikos dainos“ nemokamai galėjo klausyti visi savo šalį dėl karo palikę, tad elinge susirinko įvairių Ukrainos vietovių gyventojai dabar esantys Klaipėdoje – nuo Kyjivo iki Mariupolio. Tesklendžia koncerto atlikėjų dainuota eilutė „Skrisk, svajone, sparnuotoji mano, kur kalneliai ir lygumos žalios“ kaip padėka ir padrąsinimas už visų mūsų laisvę kovojančios Ukrainos žmonėms! KVMT inf.

Lietuvių filmas laimėjo pagrindinį apdovanojimą tarptautiniame Japonijos kino festivalyje

„Yubari Fantastic Film Festival“ (YIFF) Japonijoje vyksta nuo 1990 m. Tai svarbus viso regiono kino industrijos renginys, pritraukiantis Rytų Azijos šalių (Pietų Korėjos, Taivano ir kt.) filmų platintojus, mecenatus bei prodiuserius. Festivalis išsiskiria ir jaunųjų kino talentų atradimais. Šių metų festivalio atradimu tapo lietuvių kino kūrėjai – savaitgalį festivalio „Grand Prix“ pelnė trumpametražis jaunosios kartos režisieriaus Pijaus Mačiulskio (22) filmas „Naiku“.

Tarp Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertų šį pavasarį – Marijampolė, Utena ir Alytus

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, tęsia tradiciją savo koncertų programas pristatyti ir regionų klausytojams.

„Biplanai“ kviečia į kalėdinį koncertą „Sveikas sugrįžęs namo“

Šiandien grupė „Biplan“ socialiniuose tinkluose pasidalino žiemišku vaizdo kvietimu, kuriame muzikaliai klausytojų klausia „Kokios Kalėdos be Tavęs?“ ir visus kviečia į savo koncertą Vilniuje. Kalėdinis susitikimas su gerbėjais Vilniuje jau tampa kasmetine grupės Šv. Kalėdų tradicija.

Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis pristato pirmąją autorinį kūrinį

Suvieniję jėgas, visų pamiltas charizmatiškasis Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas pristato šventinį singlą „Rasim kelią į namus“, kuris buvo nufilmuotas įspūdingo grožio šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje.

Gražiausia meilės istorija - baletas „Gulbių ežeras“

Spalio pabaigoje gastroles Lietuvoje surengs tarptautinė baleto trupė „International Festival Ballet“. Dėl karo Ukrainoje šiuo metu Vokietijoje reziduojančioje baleto trupėje šoka Ukrainos, Lenkijos, Latvijos, Kanados ir Vokietijos šokėjai. Baleto trupė, kartu su simfoniniu orkestru „Festival Orchestra“, mūsų šalyje surengs 4 pasirodymus. Publika turės progą išvysti klasika tapusią amžinos meilės istoriją – dviejų dalių baletą „Gulbių ežeras“: spalio 24 d. Klaipėdos Kultūros centre „Žvejų rūmai“, spalio 26 d. „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje ir spalio 27 d. „Žalgirio“ arenoje Kaune.

Penkiasdešimtmetį švenčiantis Rokas Radzevičius: aš stabilus ir ištikimas darbinis jautis

Roko grupei „Skylė“ šiais metais sukanka trisdešimt, o jos lyderiui Rokui Radzevičiui šiandien  – penkiasdešimt. Daugiau nei pusę gyvenimo jis praleido su ta pačia grupe, ta pačia šeima, ta pačia mylima muzika. Sako, kad yra stabilus ir ištikimas kaip darbinis jautis: jei jau atsistojo į vagą, eis sąžiningai.

Opera „Lokys“ dedikuota lietuviškos muzikos čiurlioniui – kompozitoriui Broniui Kutavičiui

Belaukiant intriguojančio siužeto Broniaus Kutavičiaus (1932–2021) operos „Lokys“, skirtos 90-osioms kompozitoriaus gimimo metinėms, kviečiame pasidomėti kuo išskirtinis kompozitorius, kurio vaizduotės ir gabumų dėka pasaulis išgirdo vieną gražiausių kada nors Lietuvoje sukurtų operų.

Rokas Yan žengia svarbų žingsnį karjero – paskelbė apie solinį koncertą unikalioje sostinės erdvėje

Jaunosios kartos kūrėjas ir atlikėjas Rokas Yan, daugeliui atpažįstamas iš tokių kūrinių kaip „Stadionai“, „Surask mane“, „Vasaros mažai“ ar „Vakar vakare“ savo muzikinėje karjero žengia svarbiausią žingsnį – surengs pirmąjį solinį koncertą. Spalio 20 dieną sostinės renginių erdvėje „Kablys + kultūra“ įvyksiantis koncertas atlikėjui tai ilgos muzikinės kelionės atomazga, kurioje pirmą kartą nuskambės būsimo albumo kūriniai.

Svarbiausi rugpjūčio mėnesio renginiai Lietuvoje

Trečiasis kalendorinės vasaros mėnuo paprastai yra skirtas poilsiui. Būtent šį mėnesį nemažai lietuvių renkasi atostogoms, per kurias mus džiugins daugybė įvairiausių renginių ir pramogų. Šįkart pristatome ne tik svarbiausius renginius Lietuvoje, bet ir supažindinsime su didžiausiais įvykiais Estijoje bei Latvijoje. Bene svarbiausiu mėnesio įvykiu taps Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolinės varžybos, kuriose mūsų krepšininkai ruošis 2023 metais vyksiančiai Pasaulio taurei ir kovai dėl „EuroBasket“ trofėjaus.

Tarptautinio šiuolaikinio cirko festivalio HELIUM programa pasakos apie ryšius su savo kūnu, artimaisiais bei supančia aplinka

Menų spaustuvės organizuojamas tarptautinis šiuolaikinio cirko festivalis HELIUM, Vilniuje šiais metais vyks rugsėjo 6-11 dienomis ir kvies į įvairialypius, skirtingų cirko disciplinų pasirodymus!

Premjera Baltijos šalyse: Symphonic Sinatra: Brian Dubrey & Las Vegas Orchestra

Į Lietuvą atvyksta JAV spaudos pripažintas geriausiu pasaulyje legendinio Franko Sinatros tributas: „Symphonic Sinatra‘‘ su žavinguoju Brianu Duprey ir Las Vegas Orkestru.

Jau gruodžio 7 dieną, šeštadienį, Vilniuje, kalėdine atmosfera pasidabinusioje Compensa koncertų salėje įvyks premjerinis ir vienintelis šou Baltijos šalyse, atvykęs tiesiai iš Jungtinių Amerikos Valstijų – Symphonic Sinatra.

Symphonic Sinatra – tai didžiausias gyvo garso koncertas pasaulyje, kuriuo metu žiūrovai išvis kvapą gniaužančią sceninę charizmą, spindinčias žydras akis, aksominį baritono balsą bei galingą orkestros skambesį, atkuriantį sodrias Franko Sinatros stygas. Tai vienintelė galimybė pasinerti į legendinio Sinatros laikus, pajusti Las Vegaso svaiginačią dvasią ir atrasti visus aukščiausius standartus ir lūkesčius pranokstančią koncerto kokybę. „Fly me to the Moon“, „Let‘s Fly Away“, „That‘s Life“, „New York, New York’’ ir gausybė kitų per amžius gyvuojančių ir mylimiausių hitų skambės šiame unikaliame koncerte.

Tai šou pelnęs apdovanojimus. Brianas Duprey buvo apdovanotas FOX TV už tikslų Franko Sinatros atvaizdavimą ir jo kūrybos perteikimą. Taip pat, 2014 m. Brian Duprey pelnė “Best Show Of Las Vegas‘‘, šį pripažinimą vainikavo net 48 koncertų turas po JAV valstijas.
Symphonic Sinatra šou su orkestru pelnė geriausius atsiliepimus iš autoritetingų Amerikos šou verslo atstovų, JAV spaudos bei pačios Franko Sinatros dukros Nancy.

He‘s got it down!’’ – Nancy Sinatra

“Brian stands alone as the number one Frank Sinatra performer in the world.”- Examiner.com

“Duprey’s version of ‘My Way’ is worth the ticket price alone.” - Chicago Tribune

"There were oohs and ahs in the crowd as he took the stage, fedora cocked with allhis moves down pat. Hailed as one of the top Sinatra impressionists worldwide, Duprey's baritone is a dead ringer for Ol' Blue Eyes, particularly strong when hespins a phrase in his tunes such as It Was a Very Good Year or Fly Me to the Moon.” - Winnipeg Free Press

Jau gruodžio 7 dieną pradėkime šventinį laikotarpį kartu su kultiniu šou iš Amerikos Symphonic Sinatra, Brianu Duprey bei Las Vegas Orkestru!
 
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti