Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Prieš Edą Sheeraną scenoje pasirodys James Bay ir Zara Larsson!

Prieš Edą Sheeraną scenoje pasirodys James Bay ir Zara Larsson!

Talentingas britų folkroko muzikantas James Bay ir švedų pop sensacija Zara Larsson buvo atrinkti „apšildyti“ Edą Sheeraną Rygoje. Galbūt prie jų dar prisidės vienas atlikėjas arba grupė, tačiau tai paaiškės koncertui artėjant. Primename, kad liepos 12 d. Edas Sheeranas koncertuos Lucavsaloje, Rygoje.

Britų muzikantas ir dainų autorius James Michael Bay pelnė populiarumą jau su pirmuoju singlu Hold Back the River, kuris buvo išleistas dar iki jo pirmojo debiutinio albumo Chaos and the Calm” (2015) pasirodymo. Energinga folkroko kompozicija tapo triskart platinine Australijoje, dukart platinine Didžiojoje Britanijoje, Italijoje ir Nyderlanduose, platinine Naujoje Zelandijoje, bei auksine JAV, Kanadoje, Austrijoje ir Vokietijoje. Albumas, kuriame be minėtos
Hold Back the River kompozicijos dar skamba tokios gerai žinomos dainos kaip Let It Go, Scars, If You Want To Love In и Best Fake Smile, atsidūrė JAV folk muzikos topų viršūnėje bei užėmė aukščiausias pozicijas Didžiosios Britanijos, Airijos ir Šveicarijos topuose. Pernai gegužę pasaulio šviesą išvydo antrasis J. Bay albumas Electric Light", kurio didžiausi hitai yra Us, Wild Life ir Pink Lemonade.
Jaunojo folk ir soul muzikos atlikėjo talentas buvo įvertintas ir prestižiniais apdovanojimais -
BRIT Awards (du kartus), Q (du kartus), GQ, Echo, Ivor Novello ir kt.


Zara Larsson – puikiai žinomų hitų atlikėja. Visi esame girdėję Symphony (kartu su Clean Bandit), Lush Life, Uncover, Never Forget You, Ain't My Fault, I Would Like, So Good, This One's for You (kartu su David Guetta) ir kt. Pirmoji sėkmė Zarą aplankė dar vaikystėje, kai būdama 10-ties ji laimėjo talentų konkursą Švedijoje.
2013 m. pasirodė jos debiutinis EP Introducing", tapęs triskart platininiu jos gimtojoje Švedijoje, tačiau singlo Uncover sėkmę galima pavadinti fenomenalia: 7x platina Švedijoje, 3x platina Danijoje, platina Belgijoje, Norvegijoje ir Šveicarijoje, auksas Prancūzijoje. 2017 m. buvo išleistas jau pilnas albumas So Good", kuris įėjo į geriausiųjų dešimtuką Skandinavijoje, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Suomijoje, Nyderlanduose, Taivane, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje. Pernai spalį pasirodė singlas Ruin My Life, kuris bus įtrauktas jau į trečiąjį , labai laukiamą, dainininkės albumą.
Talentingą merginą, atsiradusią lyg „iš niekur“, dabar kviečia bendradarbiauti tokie scenos grandai kaip Tinie Tempah, David Guetta, John Legend ir daugelis kitų žvaigždžių.


Išankstinis pardavimas (paskutiniai bilietai!) – www.bilietai.lt