logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

SEL atskleidžia, kaip atrodys koncertas Klaipėdoje

Liepos 3 d. Klaipėdos vasaros estradoje įvyks ilgai lauktas grupės SEL koncertas.

Kol kas vienintelis Justino Jaručio pasirodymas Vilniuje!

“Lukiškės - tai scena, kurioje privalau pasirodyti. Istorinis pastatas ir vieta mane traukė visuomet ir nemeluosiu tikėjausi, kad ji bus atiduota žmonėms, miestui ir kultūrai. Tokios koncertinės aikštelės miesto širdyje galėtų pavydėti didžiausi pasaulio miestai.” - dalinasi atlikėjas. Koncerte nuskambės nauji, dar neišleisti atlikėjo kūriniai, bei jau hitais tapę kūriniai "Tavęs", "Rami", "Savęs" ir kiti.

Švyturys Nealkoholinis | BALTASIS KIRAS

Į rokenrolinį vasaros vakarą su gimtojo folko motyvais kviečia grupė „Baltasis Kiras“.

HAYEJIN pristato: Jazzu ''Grįžtu į save''

Liepos 15-ąją Vilniaus universiteto Didžiajame kieme –ypatingas charizmatiškosios dainininkės Jazzu koncertas „Grįžtu į save“.

HAYEJIN pristato: Jurga - „Jurga + Aukso pieva“

Jurga kviečia į specialų vasaros koncertą „Jurga + Aukso pieva“, kuriame susijungs ją išgarsinusios dainos iš debiutinio albumo „Aukso pieva“ ir naujausio albumo „Jurga“ kūriniai.

HAYEJIN pristato: ''Antikvariniai Kašpirovskio dantys''. Antimaterinis koncertas

„Per karantiną paliūdėjom savo kokone ir gana, atsigaukim – jau galima vėl paskraidyti!”

MANTAS | LIVE

"Amžinybė ir viena diena". Amžinybę nebuvom susitikę, ir tik viena diena susitikimui šią vasarą Vilniuje!

Anton Rumyantsev pristato: QUEEN in Jazz

Renginio žvaigždės – džiazo muzikos virtuozai iš Maskvos, jau spėję Vilnių sudrebinti bei nustebinti anšlagu tapusiais koncertais "NIRVANA in Jazz", "LED ZEPPELIN in Jazz" bei "QUEEN in Jazz".

SAULĖS KLIOŠAS | JONINĖS MIESTE

Joninių naktį jaunimas ieško paparčio žiedo ir atranda vieni kitus.

Į sceną grįžta muzikinė drama „Mažvydas“ kartu su Vladu Bagdonu

Su jauduliu, ambicingai ir kartu su koliažine opera „Mažvydas“ į sceną sugrįžta pagrindinio vaidmens aktorius Vladas Bagdonas.

ANDRIUS MAMONTOVAS | PALANGA

Liepos 17 d. – vienintelis Andriaus Mamontovo koncertas Palangoje

Pasiruošimas Olimpinės atrankos turnyrui

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė birželio mėnesį pradeda pasiruošimą Olimpinės atrankos krepšinio turnyrui, kuris birželio 29 – liepos 4 dienomis vyks Kaune

Lukiškių kalėjimas 2.0 Pasivaikščiojimai dieną arba naktį.

Istorinis ir aukšta tvora apjuostas Lukiškių kalėjimo kompleksas pradeda naują gyvenimą ir kviečia pasivaikščioti.

JAV retro muzikos žvaigždės „Postmodern Jukebox“ surengs koncertą Lietuvoje

Talentingojo Scotto Bradlee vadovaujama retro muzikos grupė „Postmodern Jukebox“ kitų metų pavasarį koncertuos Lietuvoje.

FESTIVALIS „KAUNAS JAZZ“ SKELBIA VASAROS PROGRAMĄ: SUGRĮŽTA IR SALVADORAS SOBRALIS

31-asis festivalis „Kaunas Jazz“, dėl pandemijos turėjęs pakoreguoti programą, šiandien turi džiugių naujienų savo lankytojams.

2021 m. FIA Europos automobilių kroso čempionatas

Liepos 3 - 4 dienomis bus laikotarpis, kurio su nekantrumu turėtų laukti visi automobilių sporto gerbėjai.

VDU BOTANIKOS SODO LANKYTOJO BILIETAS

1923 m. įsteigtas botanikos sodas kviečia magiškai pažinčiai su stulbinančiu augalijos pasauliu.

Švyturys Nealkoholinis | Colours of Bubbles

Išsilaisvinimas iš rutinos gniaužtų, išsitaškymas su roko muzika ir šiauliečių sugrįžimas į Vilnių – pirmajame „Colours of Bubbles“ koncerte šiais metais „Vasaros terasoje“ birželio 24 dieną!

Festivalis miesto širdžiai MIDSUMMER VILNIUS

Liepos 12-23 dienomis jau šeštą kartą vienoje ypatingiausių Vilniaus vietų vyksiantis renginys vilniečiams ir miesto svečiams dovanos su niekuo nesumaišomą šventiškumo jausmą

Šostakovičiaus ir Pizzetti trio kompozicijas pristato italų virtuozai ''Trio di Parma''

Paskutinį gegužės sekmadienį iš karto po „Panoramos“ LRT PLIUS televizija pagerbs klasikinės muzikos mylėtojus – parodys jiems talentingų muzikantų iš Italijos „Trio di Parma“ koncerto įrašą. Koncertas nufilmuotas didingame ir tuščiame Bolonijos operos teatre pernai metų gruodžio mėnesį. Tai pirmasis šio vieno geriausių Italijoje ir pasaulyje ansamblio pasirodymas Lietuvos publikai. Šį rudenį suplanuoti du gyvi koncertai Klaipėdos koncertų salėje ir Kauno valstybinėje filharmonijoje.

FIBA Olimpinės atrankos turnyras

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradeda kovą dėl teisės dalyvauti 8-osiose olimpinėse žaidynėse iš eilės.

Ilgai kurta vizija virsta realybė – Evgenya Redko pristato išskirtinio formato koncertą ''THE SOS SHOW''

Aktyviai šiltąjį sezoną pradėjusi viena ryškiausių šių dienų šalies atlikėjų Evgenya Redko savo klaustytojams vėl turi ypatingų naujienų. Spalio 15-ąją dainininkė surengs didžiausią iki šiol savo pasirodymą kviesdama vilniečius ir miesto svečius į „Compensa“ koncertų salę.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Prieš pristatymą ''Sirenų'' festivalyje – išskirtinė proga pamatyti ''Fizikus'' Panevėžyje

Rugsėjo 26 d. Juozo Miltinio dramos teatras svečiuosis kitąpus Senvagės – Panevėžio bendruomenių rūmų didžiojoje scenoje, – kur panevėžiečiams ir miesto svečiams vienintelį kartą šįmet pristatys savo praėjusiojo sezono pasididžiavimą – spektaklį pagal F. Dürrenmatto juodąją komediją „Fizikai“.

Tarptautinio festivalio dėmesys panevėžiečiams

Šio režisieriaus Artūro Areimos spektaklio premjera įvyko dar kovą – prieš pat uždarant Miltinio teatro didžiąją sceną rekonstrukcijai – ir sulaukė didelio teatro mylėtojų bei profesionalų dėmesio. Tuoj pat po „Fizikų“ susitikimo su Panevėžio žiūrovais, spektaklis iškeliaus į sostinę, kur bus pristatytas Vilniaus tarptautinio teatro festivalio „Sirenos“ programoje. Tai apskritai pirmasis kartas, kai Juozo Miltinio dramos teatro spektaklis yra pristatomas šiame svarbiausiame Lietuvos scenos menų festivalyje, kuriame šį žaismingą ir dinamišką vaidinimą stebės ne tik sostinės publika, bet ir gausus būrys „Sirenų“ festivalyje besisvečiuojančių menininkų, prodiuserių ir festivalių vadovų iš daugelio pasaulio šalių.

Nuo 2004 m. rengiamame „Sirenų“ festivalyje savo spektaklius yra pristačiusios ryškiausios šiuolaikinio teatro žvaigždės: Tadashi Suzuki, Lukas Percevalis, Heineris Goebbelsas, Jan Fabre, Romeo Castellucci, Ivo van Hove, Krystianas Lupa, Krzystofas Warlikowskis, Alvis Hermanis ir kiti. Lietuvos teatro vitrinos tikslas – kurti dialogą tarp Lietuvos ir užsienio teatro, analizuoti, kas svarbu mums ir kuriantiems svetur, o taip pat pakviesti įvairaus profilio teatro profesionalus susipažinti su lietuvių teatro scena, atverti ją tarptautinei rinkai ir padėti užsimegzti galimoms kūrybinėms partnerystėms.

Fizikai – Miltinio sanatorijoje

Režisieriaus A. Areimos drauge su Miltinio teatro aktorių trupe kurti „Fizikai“ – savotiškai autobiografinis spektaklis, kuriame be aktualių įžvalgų apie šiuolaikinio pasaulio pokyčius daug dėmesio skiriama aktoriams ir jų profesijos vaidmens greitai kintančioje šiandieninėje tikrovėje apmąstymui. Pjesės veiksmas vyksta psichiatrinėje ligoninėje „Vyšnių sodas“, o naujojo A. Areimos pastatymo herojai persikrausto į įsivaizduojamą „Miltinio sanatoriją“. Joje gydomi trys fizikai: vienas jų save laiko Petru Šimoniu, kitas – Karoliu Legeniu, o trečiasis tiki, kad su juo kalba aktorius Albinas Kėleris. Pjesėje plėtojamos mokslininko pasiaukojimo bei atsakomybes prieš visuomenę, žmogaus (ne)gebėjimą pakeisti pasaulį temos. Pjesės autorius problemas atskleidžia per fizikų išgyvenimus, spektaklyje – per aktorių asmenines ir profesines patirtis. Tačiau lygiai tokius pat klausimus kelia ir sprendimus turi priimti ir kitų sričių mokslininkai, kūrėjai, įstaigų tarnautojai, verslininkai, ir visi kiti, susiduriantys su bet kokiomis galios struktūromis.

Nauja legendinio Maestro spektaklio interpretacija

Šiandieniniai Miltinio teatro „Fizikai“ – tai dar ir žvilgsnis į šio teatro ir miesto, kuriame jis įsikūręs, istorinius ir visuomeninius poslinkius. Šveicarų dramaturgas, rašytojas humanistas F. Dürrenmattas (1921–1990) dviejų dalių tragišką komediją „Fizikai“ parašė 1962 m., o jau 1965 m. pjesę į lietuvių kalbą išvertė Juozo Miltinio bičiulis Juozas Banaitis. 1967 m. vasario 25 d. Panevėžyje įvyko ir dabar jau legenda tapusio spektaklio, kurį režisavo pats Maestro Miltinis, o vaidmenis kūrė legendiniai aktoriai B. Babkauskas, G. Karka, D. Banionis, E. Šulgaitė, H. Hokušaitė ir kiti, premjera.

Prabėgus daugiau nei pusei amžiaus po legendinio J. Miltinio pastatymo, Durrenmatto „Fizikų“ teatro scenoje ėmėsi režisierius Artūras Areima. Jam tai jau trečiasis pastatymas šiame teatre: 2018 m. balandį įvyko A. Škėmos dramos „Pabudimas“ pastatymas, o 2018 m. rugsėjį įvyko spektaklio „Aklieji“ pagal J. Saramago romaną „Aklumas“ premjera, sukėlusi nemažą atgarsį visuomenėje ir išprovokavusi kontraversiškų vertinimų panevėžiečių ir iš kitų miestų atvykusių žiūrovų tarpe. Ankstesniuose pastatymuose daugiausiai dirbęs su teatro trupės jaunąja dalimi, šįsyk režisierius A. Areima kūrybiškai mobilizuoja vyresniosios kartos aktorių pagrindu suburtą spektaklio kūrybinę komandą ir drauge su ja teatro scenoje kelia klausimus, susijusius su žmogiškumo bei moralės transformacijomis, už lango vykstant didiesiems paradigminiams pokyčiams, neišvengiamai keičiantis žmogiškumo, sąmoningumo, moralės, realybės sampratoms.

Juozo Miltinio dramos teatro spektaklis „Fizikai“ Panevėžyje bus rodomas vienintelį kartą – rugsėjo 26 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose. Rugsėjo 28 d. „Fizikai“ iškeliauja į Menų spaustuvę, kur pasirodys Vilniaus tarptautinio teatro festivalio „Sirenos“ publikai, o lapkričio 16 d. „Miltinio sanatorijos“ gyventojai savo išmone stebins Alytaus komedijų festivalio žiūrovus.