Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Muzikinio spektaklio „Mažvydas“ turas perkeliamas į kitus metus

Tokį sprendimą ansamblis „Lietuva“ priėmė atsižvelgdamas į šalyje plintančią pandemiją, kuri ir kitoms kultūros įstaigoms jau spėjo sujaukti repertuaro planus.

NIK BÄRTSCH: piano solo

Tarptautinė džiazo garsenybė, pianistas ir kompozitorius pagros magišką savo solinių kūrinių koncertą.

okietijos elektroninės muzikos atlikėjai „Dopplereffekt“ Lietuvoje!

Elektroninės muzikos gerbėjai turėtų suklusti!

Festivalio ''Tai - aš'' dūzgėse uždainuos išskirtinis grupių duetas!

Pilnametystės sulaukęs XVIII Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai - aš“ kviečia šių metų ryškiausiam rudens pasimatymui. Spalio 18 d. 17:00 val. Vilniaus mokytojų namų kiemelyje (Vasaros terasoje) susitiks du skirtingi moteriškojo ir vyriškojo prado poliai grupės „Graži ir ta galinga - GITG“ merginos ir „Antikvariniai Kašpirovskio dantų - AKD“ vaikinai.

SYNAESTHESIS: ReAppearing Focus

Vilniaus miesto šiuolaikinės muzikos ansamblio „Synaesthesis“ programos „Reappearing Focus“ akiratyje – kompozitoriai Unsuk Chin ir Beatas Furreris.

„Vilnius Jazz“ – seniausias kasmetinis Vilniaus džiazo festivalis

„Vilnius Jazz“ būdingas tam tikras radikalumas, ryški orientacija į naujoves.

Muzikinis filmas „Why Does This Appear?“ su gyvu atlikimu

Kaip veikia mūsų atmintis? Kodėl atsiranda prisiminimai ir kokia tikroji jų paskirtis?

Justinas Jarutis meta iššūkį: muzikos dvikovoje baimė kaustys Moniqué

Jau spalio 30 d. didžiausioje šalyje „Žalgirio“ arenoje Kaune įvyks muzikos šou „Red Bull SoundClash“.

Legendinė grupė „VAIRAS“ sugrįžta, ir laukia Jūsų!

Kolektyvas kone nuo pirmųjų egzistavimo dienų laikosi principo, kad dainos neturėtų būti pernelyg sudėtingos, tačiau būtinai – nebanalios ir atliekamos nuoširdžiai.

Covid-19 koreguoja ''Pikaso'' planus: koncertai Druskininkuose vyks spalį

Dėl privalomos saviizoliacijos reikalavimų „Pikaso“ atsiprašo gerbėjų ir perkelia savo koncertus Druskininkuose iš rugsėjo 24-osios į spalio 1 d. Pasirodymai Biržuose rugsėjo 30-ąją įvyks, kaip ir buvo planuota.

Svarbi informacija apie perkeltų renginių kompensavimą

Svarbi informacija apie perkeltų renginių kompensavimą

R. Difartas muzikos legendai skyrė koncertą – tam yra svari priežastis

Šių metų gruodį sukanka lygiai penkeri metai, kai pasaulis neteko vieno talentingiausių ir išskirtiniausio balso atlikėjų – Joe Cockerio, išleidusio net 40 albumų ir 54 metus tęsusio savo muzikinę karjerą.

Klausytojų pageidavimu, didžiulio palaikymo ir ovacijų sulaukęs, Woodstock’o festivalio dvasia alsuojantis muzikinis projektas “Joe Cockerio legenda” vėl atgims keletui koncertų.

Profesionalaus, autentiškai skambančio, solidžios muzikos pasirodymo programoje atrinkti populiariausi, hitais tapę kūriniai – “You can leave your hat on”, “Unchane my heart”, “You are so beautiful”, “With a little help from my friends”, “Up where we belong” (laimėjęs “Grammy” muzikos statulėlę) ir kt.

Pagrindinis projekto sumanytojas ir atlikėjas  Ramūnas Difartas – profesionalus vokalistas-gitaristas, sodraus  vyriško vokalo savininkas, daugelio TV projektų, festivalių, konkursų dalyvis, kompozitorius ir atlikėjas.

Kiti projekto atlikėjai – taip pat gerai žinomi vardai Lietuvos muzikos pasaulyje: Leonardas Bėkša – klavišiniai, Ričardas Miškinis- bosinė gitara, Avydas Joffė – mušamieji, Aušra Difartė – pritariantysis vokalas, Vaiva Venslovienė – pritariantysis vokalas.

J.Cockerio dainas R.Difartas visada nešiojosi širdyje.

“Cockerio muzika irgi yra nuostabi. Po jo mirties su kolegomis pradėjome kalbėtis apie tai. Sutarėme surengti ne kokį nors „tribute“ projektą, kai siekiama ir išoriškai pakartoti atlikėją, bet labiau atminimo vakarą”, – sakė R. Difartas.

Tik du muzikos legendai pagerbti skirti pasirodymai vyks spalio 26d. Palangoje, klube “Ramybė” ir lapkričio 9d. Kauno Kultūros centre.