logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Į Lietuvą atvyksta Kanų Kino Festivalio laureatas Jozefas Van Wissemas

Spalio 24 dieną, sekmadienį, Šv. Kotrynos bažnyčioje koncertuos Barokinio instrumento liutnios virtuozas iš Nyderlandų Jozefas Van Wissemas

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

Amerikos roko legenda Alice Cooper įspūdingą koncertą surengs Vilniuje

Oficialiai patvirtinta, kad Amerikos roko legenda Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje

Šiauliuose - tūkstančiai vienu ritmu plakančių širdžių

„Laukėme dvejus metus, kad atiduotume duoklę mūsų gerbėjams“, - sako „Man-go“ merginos po grandiozinio koncerto Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje. Vienoje scenoje koncertavusios dvi grupės – „Man-go“ ir „Pikaso“ tūkstančiams iš visos Lietuvos atvykusiems gerbėjams padovanojo įspūdžius, kurie išliks atmintyje ilgam. Tai išskirtinis atvejis, kai populiariausi Lietuvos muzikos atstovai surengia įspūdingus pasirodymus kartu.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

„Red Bull 211” kviečia išbandyti jėgas irkluojant, bėgant ir minant Kuršių nerijoje

„Red Bull 211” kviečia išbandyti jėgas irkluojant, bėgant ir minant Kuršių nerijoje
 
Žolinių savaitgalį, o tiksliau, rugpjūčio 14 dieną, Kuršių nerijoje vyks neeilinis sporto įvykis – komandinės estafetės „Red Bull 211“ debiutas. Dalyvavimas varžybose nemokamas, registracija atvira, o jų dalyviai plauks baidarėmis jūra, bėgs ir mins dviračius kopomis bei miško takais.
 
Nemokamai registruotis į komandinę estafetę „Red Bull 211“ jau galima visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: www.bilietai.lt
 
Į šias varžybas tilps tik ribotas komandų po keturis žmones skaičius. Kiekviena komanda kiekvienai užduočiai galės išrinkti tinkamiausius ir stipriausius kandidatus – porą irkluotojų, dviratininką ir bėgiką. O tuomet beliks įveikti iššūkius ir parodyti, ką moka.
 
Pirmiausiai ties Nidos paplūdimiu startuos irkluotojai, kurie 9 km irkluos jūra palei pliažą. Tuomet estafetė bus perduota dviratininkams, kuriems teks įveikti 30 kilometrų miško takų. Galiausiai ateis eilė bėgikams, kurių 10 km ilgio trasa atves juos atgal iki Nidos (ir truputėlį už jos). Laimės komanda, kurios bendras užduočių įveikimo laikas – pats trumpiausias.
 
„Visų trasų sudėtingumas parinktas toks, kad jas įveiktu ir paprasti sporto mėgėjai, o trikovę sudaro sporto šakos, kurias laisvalaikiu propaguoja ir mėgsta didžioji dalis Lietuvos gyventojų“, – pasakojo renginio organizatoriai.
 
Dalyviai galės mėgautis ne tik mėgstama sporto šaka, bet ir unikaliu, bene gražiausiu Lietuvos kraštovaizdžiu. Ir tikėtinu žiūrovu dėmesiu, mat renginys suplanuotas Žolinių savaitgalį, kuomet Kuršių nerijoje yra itin gausu lankytojų ir pusiasalio svečių. 
 
Galiausiai, varžybų laimėtojai laimės dalyvių kelialapį į unikalų sprintą „Red Bull 400“, kuriame pasaulio ištvermingiausieji bėgs 400 metrų įkalne, kuri vietomis sieks net 37 laipsnius. Savaime suprantama, kad jų kelionės išlaidomis bei gerai praleistu laiku bus pasirūpinta.
 
Daugiau sužinok: redbull.lt/211