logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Dėl didelio susidomėjimo, pratęsiamas estafetės ''Red Bull 211'' registracijos laikas

„Red Bull 211“ – tai rugpjūčio 14 d. pirmąkart Lietuvoje vyksiantis unikalus sporto renginys, kuris apjungs irklavimą, važiavimą dviračiu bekele ir bėgimą. O svarbiausia, visa tai vyks ne bet kur, o gražiausiame Lietuvos kampelyje – Kuršių nerijoje. Tad nenuostabu, jog ši estafetė sulaukė didelio dalyvių susidomėjimo, o į tai reaguodami organizatoriai praneša, jog komandų registracijos laikas yra pratęsiamas.

UEFA Čempionų lyga: Žalgiris - Ferencvaros

FK „Žalgiris“ elitiniame Europos klubiniame turnyre – UEFA Čempionų lygoje – startavo dviem pergalėmis.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

Grupė ''Pikaso'' pristato naują dainą: kai negali kartu ir atskirai

Kūrinys „Pabučiuosiu tave“ – pirmoji „Pikaso“ naujiena šią vasarą. Naujoji daina atskleidžia istoriją, kupiną siekio suprasti, kodėl žmonės išgyvena skirtingus pojūčius. Kaip išsaugoti ir sutvirtinti ryšį, ar būtina paleisti vienas kitą, kai meilė džiugina ir slegia vienu metu.

Netikėtas duetas: Soliaris ir OG Version pristato dainą ir vaizdo klipą, kuriame nusifilmavo ir Karolina Meschino

Itin netikėtas duetas: jėgas bendrai dainai ir vaizdo klipui suvienijo du skirtingas auditorijas turintys atlikėjai. Pop muzikai atstovaujantis Soliaris ir jaunimo dievaitis, trap muzikos atlikėjas OG Version pristato bendra darbą „Neskaičiuoju”.

Festivalis M.A.M.A. vasara skelbia dar daugiau atlikėjų – vienoje scenoje bus galima išvysti Justiną Jaurutį, Flying Saucer Gang, Vaidą Baumilą ir daugelį kitų

Rugpjūčio 28 dieną Raudondvaryje įvyksiantis didžiausias pastarųjų metų muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ žada būti kaip niekad stiprus. Vienoje gražiausių šalies vietų, paskutinį vasaros šeštadienį, garsiausius šalies atlikėjus subursiantis renginys, šiandien atskleidžia dar daugiau vardų. Justinas Jarutis, „Flying Saucer Gang“, Vaidas Baumila – tai tik dalis vardų, kurie prisijungia prie jau anksčiau pristatytų scenos žvaigždžių.

Naujoje ''Man-go'' dainoje - atviras Rimos laiškas mylintiems

Šiltai vasariška, kupina meilės ir vilties – savo naująją dainą „Gyvenime sekas“ apibūdina grupės „Man-go“ merginos. Iš karto po Joninių pasirodantis kūrinys - bendras darbas su latvių kompozitoriumi ir prodiuseriu Modriu Skaistkalniu. Žodžius dainai sukūrė „Man-go“ ilgametė lyderė Rima Petrauskytė – Paulauskienė: „Meilės nebūna be muzikos. O muzikos pasaulis gyvuoja todėl, kad kompozitoriai ir tekstų autoriai nenustoja mylėti, dalintis savo išgyvenimais posmuose ar natų kompozicijose.“

Jazzu pasirodys išskirtinėse erdvėse Šiauliuose ir Tauragėje: ši vasara atveria galimybes pakeliauti

Viena ryškiausių šalies atlikėjų, jausmingoji scenos diva Justė Arlauskaitė – Jazzu šią vasarą gerbėjus džiugina išskirtiniais koncertais įvairiuose Lietuvos miestuose. Jau liepos mėnesį garsi dainininkė koncertuos Šiauliuose ir Tauragėje. Šiuose miestuose bus surengti koncertai netradicinėse erdvėse, iš kurių viena jai asocijuojasi su mylimuoju Donatu Ivanausku.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

„Red Bull 211” kviečia išbandyti jėgas irkluojant, bėgant ir minant Kuršių nerijoje

„Red Bull 211” kviečia išbandyti jėgas irkluojant, bėgant ir minant Kuršių nerijoje
 
Žolinių savaitgalį, o tiksliau, rugpjūčio 14 dieną, Kuršių nerijoje vyks neeilinis sporto įvykis – komandinės estafetės „Red Bull 211“ debiutas. Dalyvavimas varžybose nemokamas, registracija atvira, o jų dalyviai plauks baidarėmis jūra, bėgs ir mins dviračius kopomis bei miško takais.
 
Nemokamai registruotis į komandinę estafetę „Red Bull 211“ jau galima visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: www.bilietai.lt
 
Į šias varžybas tilps tik ribotas komandų po keturis žmones skaičius. Kiekviena komanda kiekvienai užduočiai galės išrinkti tinkamiausius ir stipriausius kandidatus – porą irkluotojų, dviratininką ir bėgiką. O tuomet beliks įveikti iššūkius ir parodyti, ką moka.
 
Pirmiausiai ties Nidos paplūdimiu startuos irkluotojai, kurie 9 km irkluos jūra palei pliažą. Tuomet estafetė bus perduota dviratininkams, kuriems teks įveikti 30 kilometrų miško takų. Galiausiai ateis eilė bėgikams, kurių 10 km ilgio trasa atves juos atgal iki Nidos (ir truputėlį už jos). Laimės komanda, kurios bendras užduočių įveikimo laikas – pats trumpiausias.
 
„Visų trasų sudėtingumas parinktas toks, kad jas įveiktu ir paprasti sporto mėgėjai, o trikovę sudaro sporto šakos, kurias laisvalaikiu propaguoja ir mėgsta didžioji dalis Lietuvos gyventojų“, – pasakojo renginio organizatoriai.
 
Dalyviai galės mėgautis ne tik mėgstama sporto šaka, bet ir unikaliu, bene gražiausiu Lietuvos kraštovaizdžiu. Ir tikėtinu žiūrovu dėmesiu, mat renginys suplanuotas Žolinių savaitgalį, kuomet Kuršių nerijoje yra itin gausu lankytojų ir pusiasalio svečių. 
 
Galiausiai, varžybų laimėtojai laimės dalyvių kelialapį į unikalų sprintą „Red Bull 400“, kuriame pasaulio ištvermingiausieji bėgs 400 metrų įkalne, kuri vietomis sieks net 37 laipsnius. Savaime suprantama, kad jų kelionės išlaidomis bei gerai praleistu laiku bus pasirūpinta.
 
Daugiau sužinok: redbull.lt/211