logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Wow! Į Lietuvą atvyksta „Mercury“ prizo laimėtoja ir naujos kartos balsas Arlo Parks

Patvirtinta, kad į Lietuvą atvyksta dar viena „Mercury“ prizo laimėtoja ir tai yra nuostabu.

Atskleidžiami M.A.M.A apdovanojimų vedėjai: tai – duetas, kokio nesitikėjote!

Prestižiniai Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2021 jau sausio 28 dieną įvyks Kauno „Žalgirio“ arenoje. Šiandien organizatoriai atskleidžia, kas taps laukiamiausio muzikos renginio vedėjais.

Žavusis scenos duetas R. Karpis ir J. Bareikis kviečia išgirsti John Lenon istoriją

Draugai scenoje ir gyvenime – operos solistas Rafailas Karpis ir aktorius bei muzikantas Jokūbas Bareikis – ruošia kokybiškos muzikos gerbėjams naują staigmeną. Visų klausytojų širdis palietę teatralizuotu muzikiniu pasakojimu apie legendinę grupę The Beatles, dabar muzikantai pasakos John Lenon istoriją.

Lietuviškos kilmės garsus muzikos projektas „Low Roar“ pavasarį koncertuose Vilniuje

Islandijoje gyvenantis lietuvių kilmės muzikantas Ryanas Karazija, žinomas kaip „Low Roar“, pavasarį surengs koncertą Vilniuje.

Jurga – Gimtadienio turas

Gimtadienį netrukus minėsianti Jurga kviečia į svarbiausius šių metų koncertus!

M.A.M.A apdovanojimų šou pasirodys J. Jarutis: ruošiamos išskirtinės dekoracijos

Sausio 28 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje 11-ą kartą įvyks didieji, prestižiniai Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2021. Įspūdingoje ceremonijoje skambės populiariausi praėjusių metų superhitai. Šventėje dalyvaus ir penkiskart M.A.M.A nominuotas dainų autorius bei atlikėjas Justinas Jarutis.

Šv. Valentino diena kartu su Donatu Montvydu!

Visų mylimas atlikėjas, dainų kūrėjas, nuostabaus balso savininkas Donatas Montvydas kviečia pasitikti Šv. Valentino dieną drauge. Koncerto metu atlikėjas ruošia ypatingai šventišką programą, kuri puikiai tiks kiekvienam romantikui ar įsimylėjėliui.

Inga Jankauskaitė skelbia savo koncertinį turą!

Į sceną grįžtantis Mantas Jankavičius: labiausiai mėgstu dainuoti moterims

Pavasaris žada atnešti šilumą į mūsų namų kiemus, o atlikėjas Mantas Jankavičius – į savo klausytojų širdis. Kovo mėnesį muzikos gerbėjus dainininkas kviečia į jaukius ir nuoširdžius gyvo garso koncertus.

Saugumo reikalavimai nesutrukdė Jazzu surengti įsimintiną koncertą Palangoje

Viena garsiausių šalies dainininkių Justė Arlauskaitė – Jazzu trečiadienio vakarą Palangos koncertų salėje surengė įspūdingą koncertą, į kurį, laikantis visų saugumo reikalavimų, atvyko pilnutėlė koncertų salė gerbėjų. Pasak atlikėjos, tai didžiulė dovana jai ir akimirka, kurią bus gera prisiminti dar ilgai.

Žinomiausius Jazzu kūrinius publika dainavo kartu, o aplodismentų lietus neleido suabejoti, kad atlikėjos žiūrovai yra išsiilgę.

„Jaučiuosi pakylėta nuo begalinės meilės, jūs net neįsivaizduojate. Ačiū už saugumą, kuris tampa savaime suprantamas. Ačiū už tai, kad leidžiate jausti šviesą, kurios taip visi tikimės ir laukiame“, – po koncerto susirinkusiai publikai dėkojo Jazzu.

Griežti saugumo reikalavimai nesutrukdė publikai puikiai praleisti vakaro, o dainininkė džiaugėsi, kad susirinkusios publikos šypsenas po kaukėmis išdavė švytinčios akys.

„Gera, kad galime dirbti savo darbą, dalintis kūryba, o prisitaikant prie sąlygų džiaugtis šviečiančiomis klausytojų akimis. Koncertuoti – tai didžiausia dovana šiais tikrai nelengvais laikais“, – džiaugėsi jaudulio neslepianti atlikėja.

Jau rytoj, gruodžio 31 dieną atlikėja surengs įspūdingą senųjų metų palydėtuvių koncertą sostinėje, parodų rūmuose „Litexpo“, o po to atlikėja ruošis didžiausiam pastarojo meto koncertui Kaune, „Žalgirio“ arenoje, kuris įvyks meilės dieną – vasario 14 – ąją.

Areniniame šou pavadinimu „Sapnas“ garsi atlikėja žada konceptualų šou, kuriame visiems gerai žinomus atlikėjos kūrinius papildys magiški šviesų ir vizualizacijų elementai bei netikėti muzikiniai sprendimai. Bilietus į būsimąjį šou platina Bilietai.lt.

Kviečiame išvysti įsimintino koncerto Palangoje akimirkas: