logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Festivalis ''M.A.M.A. vasara'' suburs visus šios vasaros hitų atlikėjus į vieną sceną

Jau rugpjūčio 28 d. vienoje gražiausių šalies vietų, Raudondvaryje, įvyks didžiausias pastarojo meto festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“. Paskutinįjį vasaros šeštadienį vyksiantis renginys vienoje scenoje suburs ryškiausias scenos žvaigždes, tarp kurių ir visų šios vasaros hitų autorius – čia nuskambės Vaidas Baumila ir „Kunigunda, Jazzu ir jos daina „Vasara“, o taip pat Justinas Jarutis su Jessica Shy atliks kūrinį „Rugpjūtis“.

Oficialiai pristatytas miesto festivalis ''Parkas LIVE Klaipėda'': Jazzu, I. Jankauskaitė, G. Vilkickytė ir V. Bareikis pasidalijo, kas laukia klausytojų

Jau šį sekmadienį uostamiestyje startuos daugiau nei dvi savaites truksiantis pirmasis miesto festivalis „Parkas LIVE Klaipėda“. Rugpjūčio 1 – 15 dienomis vyksiančiame festivalyje savo koncertus surengs per 10 grupių ir atlikėjų, o taip pat įvyks ir 4 filmų vakarai. Jau anksčiau organizatoriai atskleidė, kad programoje netruks žinomiausių šalies atlikėjų, o šiandien ir patys atlikėjai papasakojo, kas laukia klausytojų Klaipėdoje.

Dėl didelio susidomėjimo, pratęsiamas estafetės ''Red Bull 211'' registracijos laikas

„Red Bull 211“ – tai rugpjūčio 14 d. pirmąkart Lietuvoje vyksiantis unikalus sporto renginys, kuris apjungs irklavimą, važiavimą dviračiu bekele ir bėgimą. O svarbiausia, visa tai vyks ne bet kur, o gražiausiame Lietuvos kampelyje – Kuršių nerijoje. Tad nenuostabu, jog ši estafetė sulaukė didelio dalyvių susidomėjimo, o į tai reaguodami organizatoriai praneša, jog komandų registracijos laikas yra pratęsiamas.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

Grupė ''Pikaso'' pristato naują dainą: kai negali kartu ir atskirai

Kūrinys „Pabučiuosiu tave“ – pirmoji „Pikaso“ naujiena šią vasarą. Naujoji daina atskleidžia istoriją, kupiną siekio suprasti, kodėl žmonės išgyvena skirtingus pojūčius. Kaip išsaugoti ir sutvirtinti ryšį, ar būtina paleisti vienas kitą, kai meilė džiugina ir slegia vienu metu.

Netikėtas duetas: Soliaris ir OG Version pristato dainą ir vaizdo klipą, kuriame nusifilmavo ir Karolina Meschino

Itin netikėtas duetas: jėgas bendrai dainai ir vaizdo klipui suvienijo du skirtingas auditorijas turintys atlikėjai. Pop muzikai atstovaujantis Soliaris ir jaunimo dievaitis, trap muzikos atlikėjas OG Version pristato bendra darbą „Neskaičiuoju”.

Festivalis M.A.M.A. vasara skelbia dar daugiau atlikėjų – vienoje scenoje bus galima išvysti Justiną Jaurutį, Flying Saucer Gang, Vaidą Baumilą ir daugelį kitų

Rugpjūčio 28 dieną Raudondvaryje įvyksiantis didžiausias pastarųjų metų muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ žada būti kaip niekad stiprus. Vienoje gražiausių šalies vietų, paskutinį vasaros šeštadienį, garsiausius šalies atlikėjus subursiantis renginys, šiandien atskleidžia dar daugiau vardų. Justinas Jarutis, „Flying Saucer Gang“, Vaidas Baumila – tai tik dalis vardų, kurie prisijungia prie jau anksčiau pristatytų scenos žvaigždžių.

Naujoje ''Man-go'' dainoje - atviras Rimos laiškas mylintiems

Šiltai vasariška, kupina meilės ir vilties – savo naująją dainą „Gyvenime sekas“ apibūdina grupės „Man-go“ merginos. Iš karto po Joninių pasirodantis kūrinys - bendras darbas su latvių kompozitoriumi ir prodiuseriu Modriu Skaistkalniu. Žodžius dainai sukūrė „Man-go“ ilgametė lyderė Rima Petrauskytė – Paulauskienė: „Meilės nebūna be muzikos. O muzikos pasaulis gyvuoja todėl, kad kompozitoriai ir tekstų autoriai nenustoja mylėti, dalintis savo išgyvenimais posmuose ar natų kompozicijose.“

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

SEL koncertas taps vienu didžiausių vasaros renginių: E. Dragūnas atsakė, kaip bus galima patekti į įspūdingą šou

SEL koncertas taps vienu didžiausių vasaros renginių: E. Dragūnas atsakė, kaip bus galima patekti į įspūdingą šou

18 mėnesių. Tiek laiko praėjo nuo paskutinio SEL koncerto. Ir pagaliau, liepos 3 dieną, grupė Klaipėdos Vasaros estradoje surengs vieną didžiausių šiais metais pasirodymų mūsų šalyje, kurį stebėti galės net 15 tūkstančių gerbėjų.

„Jaudulys labai stiprus, nes esame vieni pirmųjų, kurie rengiame šią vasara tokio dydžio koncertą. Po priverstinės ilgos pertraukos tai didelis ir labai daug pasirengimo reikalaujantis darbas, bet pagaliau koncertuosime didžiuliam žmonių skaičiui. Pažadu, šis šou bus labai įspudingas,“ – sakė Egidijus Dragūnas.

Grupė SEL pastaruoju metu sulaukia itin daug klausimų apie tai, kokios bus patekimo į koncertą sąlygos, taisyklės. Selas tikina, jog į Klaipėdos Vasaros estradą galės papulti visi, turintys Galimybių pasą, taip pat persirgę koronavirusu, paskiepyti ar pateikę neigiamą COVID-19 testo rezultatą.

„Greituosius COVID-19 testus, kuriems naudojami seilių ėminiai, galės pasidaryti kiekvienas, atvykęs į koncerto vietą. Po 5 minčių, jei testas bus neigiamas, jūs jau būsite koncerte,“ – svarbia informacija dalijasi Selas.

Neseniai grupė SEL nustebino gerbėjus dviem naujomis dainomis „Tik Tok“ ir „Skrendu“, kurias įrašė su atlikėju Soliariu. Paklaustas, ar šie hitais tapę kūriniai skambės koncerte gyvai ir ar jas atliks kartu su Soliariu, Egidijus sakė: „Nereikia visų detalių atskleisti iš karto. Žmonėms, atvykusiems į koncertą, rengiame ne vieną siurprizą“.

Planuojama, jog SEL šiais metais surengs 4 koncertus: birželio 18 d. Šiauliuose, liepos 3 d. Klaipėdoje, rugsėjo 4 d. Vilniuje ir gruodžio 25 d. Kaune.