logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Į Lietuvą atvyksta Kanų Kino Festivalio laureatas Jozefas Van Wissemas

Spalio 24 dieną, sekmadienį, Šv. Kotrynos bažnyčioje koncertuos Barokinio instrumento liutnios virtuozas iš Nyderlandų Jozefas Van Wissemas

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

Amerikos roko legenda Alice Cooper įspūdingą koncertą surengs Vilniuje

Oficialiai patvirtinta, kad Amerikos roko legenda Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje

Operos ir baleto teatre - išskirtinis „Daddy Was A Milkman“ lietuviško albumo pristatymo koncertas

Atlikėjas Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, surengs išskirtinį koncertą Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Šiauliuose - tūkstančiai vienu ritmu plakančių širdžių

„Laukėme dvejus metus, kad atiduotume duoklę mūsų gerbėjams“, - sako „Man-go“ merginos po grandiozinio koncerto Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje. Vienoje scenoje koncertavusios dvi grupės – „Man-go“ ir „Pikaso“ tūkstančiams iš visos Lietuvos atvykusiems gerbėjams padovanojo įspūdžius, kurie išliks atmintyje ilgam. Tai išskirtinis atvejis, kai populiariausi Lietuvos muzikos atstovai surengia įspūdingus pasirodymus kartu.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Šį penktadienį Šiauliuose – pirmasis SEL koncertas po pusantrų metų pertraukos

Šį penktadienį Šiauliuose – pirmasis SEL koncertas po pusantrų metų pertraukos

Po 18 mėnesių pertraukos birželio 18 d. penktadienį grupė SEL surengs pirmą savo koncertą Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje.

„Pagaliau po ilgos tylos mes garsiai grįžtame. Jaudulio daug, bet noro dar daugiau. Pirmasis mūsų koncertas vyks labai gražioje Šiaulių vietoje. Laukia labai geras ir audringas vakaras“ – sakė Egidijus Dragūnas.

Pirmąjį koncertą po ilgos pertraukos grupė SEL surengs Šiauliuose ir tam pasirinkta išskirtinė vieta - Chaimo Frenkelio vila, apsupta gražios gamtos, žydinčių gėlių ir fontanų.

Egidijus Dragūnas, paklaustas, kuo Šiaulių publiką bus nustebinta šįkart, juokdamasis teigė: „Pasakysiu jau legendine fraze tapusius savo žodžius - bus daug garso ir šviesų. O jei rimtai, koncertas bus ypatingas dar ir tuo, kad Šiaulių publika pirmoji gyvai išgirs naujausias SEL dainas“.

Neseniai grupė kartu su atlikėju Soliariu gerbėjus nustebino net dviem naujais kūriniais „Tik Tok“ ir „Skrandu“, kūriniai pateko į radijo stočių topus, o YouTube platformoje buvo perklausytos milijonus kartų. Likus vos kelioms dienoms iki SEL koncerto Šiauliuose, Egidijus Dargūnas atskleidė, jog drauge su juo scenoje penktadienį pasirodys ir Soliaris.

Žmonės, kurie lankosi grupės SEL koncertuose žino, kad šių renginių kokybė prilygsta geriausių pasaulio atlikėjų pasirodymams, visuomet stebina aukščiausia garso kokybe, įspūdinga scena, apšvietimu ir specialiaisiais efektais. E. Dragūnas žada, kad šis koncertas taip pat bus aukščiausios kokybės, o taip pat atvykusių lauks ir daugiau malonių staigmenų.