logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Legendinė grupė ''Man–go'' po daugiau nei dviejų metų surengs planuotus koncertus ''Vėl kartu!''

Legendinė grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20 – metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Inga Jankauskaitė pristato kūrinį skambiu pavadinimu ''Gulinčių nemuša'' bei atskleidžia koncertinius planus

Viena populiariausių pastarojo meto šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė nuolatos savo gerbėjus džiuginanti naujienomis, šiandien pristato singlą „Gulinčių nemuša“. Apie ką naujasis kūrinys, intriguojančiu pavadinimu, atlikėja nelinkusi detalizuoti ir teigia, kad laukia klausytojų versijų. Be to, atlikėja jau kitą savaitę leisis į koncertinį turą, kurio metu aplankys dar seniai suplanuotus miestus.

Elektroninės muzikos diva Róisín Murphy pavasarį koncertuos Vilniuje

Oficialiai patvirtinta - Airijos elektroninės muzikos žvaigždė Róisín Murphy grįžta į Lietuvą.

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Šį šeštadienį Klaipėdą drebins didžiausias SEL vasaros koncertas

Šį šeštadienį Klaipėdą drebins didžiausias SEL vasaros koncertas: tai bus šou, kurio žiūrovai nepamirš visus metus


Jau šį šeštadienį, liepos 3 dieną, Klaipėdos Vasaros estradą sudrebins grupės SEL koncertas. Egidijus Dragūnas žada, kad tai bus įspūdingiausias renginys, kuriame vieningai plaks 15 tūkstančių kokybiškos muzikos išsiilgusių širdžių.

„Pagaliau mes galime koncertuoti visu pajėgumu, tokių koncertų, kaip Klaipėdoje mes pasiilgome labiausiai. Todėl pažadu maksimalų koncertą, kurio jūs nepamiršite visus metus“ – sakė Egidijus Dragūnas.

Kaip jau anksčiau yra sakęs Egidijus Dragūnas, šis koncertas bus tikrai bus išskirtinis. Jo ašis – aukščiausia garso kokybė, įspūdingi vizualiniai sprendimai, specialieji efektai. Drauge su Selu bei jo grupe scenoje pasirodys ir dainininkas Soliaris. Savo jėgas vėl suvienyję atlikėjai neseniai išleido net du hitais tapusius kūrinius „Tik Tok“ bei „Skrendu“.

„Bus tikrai gerai. Žmonės, kurie lankosi mūsų koncertuose, ir taip tą žino. Į ne vieną mėnesį ruošiamus pasirodymus sudedame visas savo jėgas ir jie visi būna nepamirštami. Kai kartelė taip aukštai iškelta atsipalaiduoti būtų nuodėmė“, – įsitikinęs Egidijus Dragūnas.

Žiūrovai į Klaipėdos Vasaros estrados teritoriją šeštadienį galės patekti jau nuo 17 val.

„Noriu visų paprašyti į koncertą atvykti be automobilių, pasinaudokite pavežėjais, viešuoju transportu. Dėl savo ir kitų saugumo renginyje dėvėkite kaukes. Mes į sceną lipsime maždaug nuo 22 val., bet visiems rekomenduoju atvykti anksčiau, kad nesusidarytų spūstys. Ir, svarbiausia, nepamirškite geros nuotaikos, jos pasiilgome visi“, – sakė Selas.