logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Evgenya Redko Lukiškėse!

Atlikėja, kuriai derėtų suteikti superžvaigždės statusą. Išskirtinis balsas, unikalūs veido bruožai,gyvo pasirodymo jėga ir estetika ją išskiria iš kitų.

Saulės Kliošas | Šokiai

Harmonijoje su pušynu ir jūros ošimu, Saulės Kliošas žada sukurti dar vieną įsimintiną vakarą sau ir savo klausytojams.

Kauno VDU Botanikos sode – naujas vasaros festivalis „Vasara Kaune 2021“

Rugpjūčio 22 d. į įspūdingą koncertą Kaune po atviru dangumi kviečia Justė Arlauskaitė-Jazzu!

Džordana Butkutė su geriausiai visų laikų kūriniais leidžiasi į vasarinį turą: žinoma, kad jis bus ypatingas

Viena ryškiausių šalies kūrėjų, legendinė atlikėja Džordana Butkutė savo gerbėjams paruošė išskirtinę dovaną – surengs vasaros turą, kuriame skambės geriausios visų laikų jos atliekamos dainos. Scenos žvaigždė aplankys keturis miestus – Panevėžį, Marijampolę, Kėdainius ir Uteną. Pasak Džordanos, tai didžiausia dovana ir džiaugsmas pagaliau dainuoti gyvai publikai.

Grupės SEL nariai atvirai apie buvimą grupėje ir darbą su Egidijumi Dragūnu: tai kartu ir iššūkis, ir laimėjimas

Artėjant grupės SEL koncertui Klaipėdos Vasaros estradoje, kuris įvyks liepos 3 dieną, grupės nariai vaizdo įraše atvirai pasakoja apie darbą su Egidijumi Dragūnu, išbandymus karantino metu bei jaudulį žengiant į sceną, kai pasirodymo laukia dešimtys tūkstančių gerbėjų.

Future Live 2 sezonas

Vienintelė Lietuvoje interaktyvi nuotykių ir pramogų paroda Future Live pradeda 2-ą sezoną.

Didžiausias muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ grįžta

Paskutinįjį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 28 dieną į jau namais tapusį Raudondvarį sugrįžtantis festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ žada tapti didžiausiu vasaros įvykiu ir vienoje scenoje suburti populiariausius muzikos vardus.

Muzikos ikona Iggy Pop koncertuos Lietuvoje

Legendinis Iggy Pop surengs pirmąjį koncertą Lietuvoje. Vienas įtakingiausių Amerikos muzikantų, dainininkų, dainų autorių, įrašų prodiuserių ir aktorių mūsų šalyje koncertuos kitų metų vasarą.

8 KAMBARYS | TURAS: KAITRA | ŠIAULIAI

Visi esame beprotiškai išsiilgę koncertų, todėl rugsėjo 3 d. kviečiame visus susitikti Ch Frenkelio viloje.

SEL atskleidžia, kaip atrodys koncertas Klaipėdoje

Liepos 3 d. Klaipėdos vasaros estradoje įvyks ilgai lauktas grupės SEL koncertas.

Kol kas vienintelis Justino Jaručio pasirodymas Vilniuje!

“Lukiškės - tai scena, kurioje privalau pasirodyti. Istorinis pastatas ir vieta mane traukė visuomet ir nemeluosiu tikėjausi, kad ji bus atiduota žmonėms, miestui ir kultūrai. Tokios koncertinės aikštelės miesto širdyje galėtų pavydėti didžiausi pasaulio miestai.” - dalinasi atlikėjas. Koncerte nuskambės nauji, dar neišleisti atlikėjo kūriniai, bei jau hitais tapę kūriniai "Tavęs", "Rami", "Savęs" ir kiti.

Švyturys Nealkoholinis | BALTASIS KIRAS

Į rokenrolinį vasaros vakarą su gimtojo folko motyvais kviečia grupė „Baltasis Kiras“.

MANTAS | LIVE

"Amžinybė ir viena diena". Amžinybę nebuvom susitikę, ir tik viena diena susitikimui šią vasarą Vilniuje!

Į sceną grįžta muzikinė drama „Mažvydas“ kartu su Vladu Bagdonu

Su jauduliu, ambicingai ir kartu su koliažine opera „Mažvydas“ į sceną sugrįžta pagrindinio vaidmens aktorius Vladas Bagdonas.

Lukiškių kalėjimas 2.0 Pasivaikščiojimai dieną arba naktį.

Istorinis ir aukšta tvora apjuostas Lukiškių kalėjimo kompleksas pradeda naują gyvenimą ir kviečia pasivaikščioti.

VDU BOTANIKOS SODO LANKYTOJO BILIETAS

1923 m. įsteigtas botanikos sodas kviečia magiškai pažinčiai su stulbinančiu augalijos pasauliu.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Šostakovičiaus ir Pizzetti trio kompozicijas pristato italų virtuozai ''Trio di Parma''

Paskutinį gegužės sekmadienį iš karto po Panoramos“ LRT PLIUS televizija pagerbs klasikinės muzikos mylėtojus – parodys jiems talentingų muzikantų iš Italijos „Trio di Parma“ koncerto įrašą. Koncertas nufilmuotas didingame ir tuščiame Bolonijos operos teatre pernai metų gruodžio mėnesį.  Tai pirmasis šio vieno geriausių Italijoje ir pasaulyje ansamblio pasirodymas Lietuvos publikai. Šį rudenį suplanuoti du gyvi koncertai Klaipėdos koncertų salėje ir Kauno valstybinėje filharmonijoje.

Trio nariai, susibūrę būdami studentais ir besimokydami Parmos muzikos akademijoje (Conservatorio Arrigo Boito), dėl ansamblio pavadinimo ilgai galvos nesuko ir pasivadino tiesiog “Trio di Parma”, kas reiškia Parmos trio arba trio iš Parmos.  Ansamblio sudėtyje yra Alberto Miodini, grojantis fortepijonu, Ivan Rabaglia, griežiantis smuiku ir Enrico Bronzi, violončelės meistras.

Parma - miestas šiaurės Italijoje, nuo seno garsėjantis klasikinės muzikos tradicijomis, reiklia ir rafinuota publika, gimtinė tokių pasaulio menininkų kaip dirigento Arturo Toscanini, kino klasiko Bernardo Bertolucci, operos žanro meistro Giuseppe Verdi, tapytojo Parmigianino.  Čia formavosi muzikantų grojimo stilius, čia buvo klojami muzikinės karjeros pamatai.  Per daugelį metų atlikėjai pelnė daugybę apdovanojimų, atsiskleidė svarbiausiuose tarptautiniuose konkursuose, išskirtinėse Italijos ir kitų šalių muzikos erdvėse:  Accademia di S.Cecilia” Romoje, Amici della Musica Florencijoje, Venecijos teatre Gran Teatro La Fenice”, Berlyno filharmonijoje, Niujorko Carnegie Hall” ir Lincoln centre, salėje „Wigmore Hall” Londone, Vienos Konzerthaus, Moliere salėje Lione, Sankt Peterburgo filharmonijoje ir daugelyje kitų.

„Šio vakaro programa parodo du labai skirtingus, nors ir chronologiškai susijungiančius, 20 a. aspektus ir du skirtingus pasaulius – Dmitrijaus Šostakovičiaus, kurio kūrybą cenzūruoja sovietinės tarnybos, ir Ildebrando Pizzetti iš visiškai kitokio pasaulio: gimusio Parmoje, augusio tėvo pianisto šeimoje, muzikos bei meno apsuptyje. Tai 1923-24 metai, kuomet 16-metis studentas Šostakovičius sukuria savo itin laisvos formos trio poemą. Beveik tais pačiais metais Pizzetti, jau pasiekęs savo kūrybinę brandą, parašo trio in la maggiore.  Kalbant apie vieną pirmųjų Šostakovičiaus kūrinių, įdomu tai, kad jis nenutraukia sąsajų su didžiąja 20 amžiaus rusų kūrėjų muzika ir kviečia prisiminti rusiško baleto muzikinių vaizdų graciją,“ - koncerto programą pristato trio violončelininkas Enrico Bronzi.

Kitas D. Šostakovičiaus kūrinys Trio n.2 in mi minore op.67 yra parašytas vėlesniais 1944 metais. Menininkas pagaliau randa naują atskaitos tašką, naują laisvę ir sukuria vieną iš savo didžiausių ne tik kamerinės muzikos kūrinių, bet, anot E.Bronzi, centrinį savo kūrybos darbą.  Tai nepaprasta muzika, kurioje susimaišo labai skirtingi ir gilūs elementai, čia yra lengvumo, didaus ir net juodojo humoro, kompozicija sukurta mirusiam draugui. „Trio di Parma“ muzikantui smalsu stebėti, kaip Šostakovičius meistriškai perkuria makabrišką šokį, kuriame yra aiški nuoroda į žydų muziką ir Rytų Europą.

Pizzetti yra itin originalios poetikos nešėjas, poetikos, persmelktos prancūzų instrumentinio pasaulio pažinimo, jis sujungia lyriką su rapsodiniu jausmu, labai šviesiu ir labai itališku.  Šio kompozitoriaus melodijos Enrico Bronzi ausiai ir širdžiai skamba tarsi kalba, pašnekesys, tiek pačia kompozicija, tiek instrumentų pokalbiais ir suokalbiais.

„Pizzetti netaupo temų, kurios turi vienodas pasikartojančias natas, panašias į žodžio ištarimą, deklamavimą. Mano manymu, tai svarbus dalykas instrumentinei italų muzikai. Instrumentai čia tarsi kalba tarpusavyje“, - sako istorinės violončelės savininkas. Jis groja italų meistro Vincenzo Panormo violončele, pagaminta 1775 m. Londone, o kolega Rabaglia – Santo Serafino smuiku, pagamintu 1740 m. Venecijoje.

„Trio di Parma“ bendradarbiavo su svarbiais muzikos pasaulio atlikėjais ir kūrėjais,  dalyvavo Italijos valstybinės radijo ir televizijos kompanijos RAI įrašuose bei užsienio radijo ir TV stočių įrašuose, tokiuose kaip BBC London, Radio Bremen, ABC-Classic Australia ir kitose.  Ansamblis įrašė visus kūrinius, parašytus trio su fortepijonu iš Beethoveno, Schuberto, Schumanno, Brahmso, Dvorako, Šostakovičiaus, Ravelio kūrybos bei išleido Liszto ir Pizzetti monografinius diskus.
Ansamblio koncertus Lietuvoje organizuoja klasikos renginių organizatorė kompanija „Klasikos degustacija“, LRT televizija yra informacinis partneris.
 
Pirkti bilietą ''Trio di Parma'' italų virtuozai. Pirmą kartą Lietuvoje | KLAIPĖDA ''Trio di Parma'' italų virtuozai. Pirmą kartą Lietuvoje | KLAIPĖDA Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 13.90 - 46.90
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą ''Trio di Parma'' italų virtuozai. Pirmą kartą Lietuvoje | KAUNAS ''Trio di Parma'' italų virtuozai. Pirmą kartą Lietuvoje | KAUNAS Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas 13.90 - 46.90
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!