logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Kastytis Kerbedis kviečia visus gerbėjus į koncertą Alytuje!

Kastytis Kerbedis - vienas populiariausių išskirtinio balso bei charizmos atlikėjų, kuris jau rugpjūčio 27d. pasirodys Alytaus kultūros centro amfiteatre ir į savo koncertą pakvies visus savo klausytojus bei gerbėjus!

Kauno VDU Botanikos sode - „Deep Forest“ ir „Ten Walls“ koncertas

Liepos 22 d. Kauno VDU Botanikos sode savo pasirodymą surengs žymūs prancūzų etninės elektronikos novatoriai „Deep Forest“. Pirmą kartą Lietuvoje koncertuosianti kūrėjų komanda yra pardavusi daugiau kaip 10 mln. įrašų visame pasaulyje ir tai pirma Prancūzijos grupė, pelniusi prestižinį „Grammy“ apdovanojimą „Geriausio World Music albumo“ kategorijoje.

Misterija „Dievai ir žmonės“

Į sceną grįžta žiūrovų pamiltas, vienas įspūdingiausių ansamblio „Lietuva“ muzikinių spektaklių

Jazzu skelbia pirmąsias vasaros koncertų datas – aplankys didžiuosius ir mažesnius miestus

Viena žinomiausių šalies atlikėjų Justė Arlauskaitė – Jazzu po kūrybinių atostogų Filipinuose, grįžta į sceną. Šiandien atlikėja atskleidžia koncertų datas bei miestus, kuriuose surengs didžiuosius vasaros pasirodymus.

GJan pristato naują klipą: prašmatnią karietą jam sukūrė populiarusis „youtuberis“ Whydotas

GJan pristato naują dainą „Leidžiu sau viską“ ir jos vaizdo klipą, kuriame išvysite savadarbę originalią transporto priemonę. Ją pagamino populiariausio lietuviško „Youtube“ kanalo savininkas – komikas Vaidotas Grincevičius-Whydotas.

Festivalis ''Cirkuliacija'': nuo rokenrolo iki egzistencinių klausimų

Tarptautinis šiuolaikinis cirko festivalis „Cirkuliacija“ laužo įsišaknijusius cirko stereotipus ir birželio 4-19 dienomis grįžta su šių metų duetų programa, kurioje svečių iš Švedijos, Belgijos, Prancūzijos, Čekijos spektakliai bei naujausi Baltijos šalių menininkų pasirodymai. Kruopščiai atrinkta cirko programa šiemet pristatoma Kaune, Prienuose, Ukmergėje bei Šventojoje. Festivalio metu, pirmą kartą šalyje, lankysis net keturių tarptautinių cirko tinklų ekspertai.

Inga Jankauskaitė prie naujo muzikinio klipo kviečia prisidėti jaunuosius: noriu pasiūlyti tapti dainos klipo dalimi

Viena ryškiausių šalies kūrėjų Inga Jankauskaitė be ilgesnių pauzių gyvena kūrybos nuotaikomis. Visai neseniai pristačiusi jautrų kūrinį lietuvių ir ukrainiečių kalbomis „Dega ąžuolai“, šiandien garsi moteris kreipiasi į tuos, kurie turi užfiksavę savo vestuvių akimirkas vaizdo įrašuose. Atlikėja naujausiam savo kūriniui ruošiasi pristatyti vaizdo klipą, kuriame atsispindės gražiausios, linksmiausios bei įdomiausios porų vestuvių akimirkos. Šiam tikslui dainininkė kviečia prisidėti visus norinčius.

Pirmojo „Moters vizijos“ Vasaros festivalio tikslas – balansas moters gyvenime

Jau rugpjūčio 13-14 dienomis žinomos konferencijos „Moters vizija“ komanda, kvies moteris vienas arba su savo antrosiomis pusėmis ir vaikais prisijungti prie pajūryje vyksiančio dviejų dienų festivalio. Pirmą kartą organizuojamas festivalis vyks neeilinėje vietoje – Smiltynės Jachtklube, kur gamtos grožį tobulai papildo jachtų elegancija.

Jazzu kviečia į koncertą Šiauliuose!

Jazzu - viena geidžiamiausių ir daugiausia prestižinių apdovanojimų pelniusi Lietuvos atlikėjų, tačiau tarp jos ir klausytojo nėra sienos, atvirkščiai - dainininkė ateina atvira širdimi, tiesia jam ranką ir vedasi per savo muzikos pasaulį, verkia ar kvailioja kartu, pasakoja, kaip gimė jos hitai, perklausyti milijonus kartų, bet pati dainininkė kiekvieną kartą atlieka juos taip, kad visi pajunta malonų šiurpulį.

Kastytis Kerbedis kviečia visus gerbėjus į koncertą Marijampolėje!

Kastytis Kerbedis - vienas populiariausių išskirtinio balso bei charizmos atlikėjų, kuris jau rugpjūčio 13d. pasirodys Hikvision futbolos arenos kiemelyje Marijampolėje ir į savo koncertą pakvies visus savo klausytojus bei gerbėjus!

M.A.M.A. organizatoriai skelbia naujieną: Londone įvyks specialus renginys su daugybe Lietuvos atlikėjų

Svarbiausius šalies muzikos apdovanojimus „M.A.M.A.“ rengianti organizacija skelbia apie dar vieną ambicingą įvykį – Didžiojoje Britanijoje surengs specialų renginį „M.A.M.A. Londonas“. Šis renginys, kuris įvyks spalio 1 dieną Londone esančioje „O2 Indigo“ koncertų salėje, suburs populiariausius Lietuvos atlikėjus į vieną sceną ir pristatyti jų muziką svetur gyvenantiems lietuviams.

Jazzu skelbia savo koncerto Klaipėdoje datą!

Jazzu - viena geidžiamiausių ir daugiausia prestižinių apdovanojimų pelniusi Lietuvos atlikėjų, tačiau tarp jos ir klausytojo nėra sienos, atvirkščiai - dainininkė ateina atvira širdimi, tiesia jam ranką ir vedasi per savo muzikos pasaulį, verkia ar kvailioja kartu, pasakoja, kaip gimė jos hitai, perklausyti milijonus kartų, bet pati dainininkė kiekvieną kartą atlieka juos taip, kad visi pajunta malonų šiurpulį.

Grįžta miesto festivalis „Vilnius ORE“ - skelbiami pirmieji atlikėjai

Antrus metus vyksiantis miesto muzikos festivalis „Vilnius ORE“ grįžta su unikalia programa. Liepos 10-15 dienomis sostinės Vingio parke esančiame VU Botanikos sode išvysime Vaidą Baumilą, GJan, projekto „X Faktorius“ finalininkus bei „Repo herojų“ dieną, o du pasirodymai išlieka paslaptyje.

Vaidas Baumila vasarą pasitiks koncertu Panevėžyje

Vienas garsiausių Lietuvos atlikėjų Vaidas Baumila vasarą pasitiks Panevėžyje, kur birželio 2 dieną nudžiugins savo klausytojus įspūdingu koncertu „Cido“ arenoje.

Naują etapą pradėjęs dainininkas Ištvanas Kvikas: ''Muziką ir maistą jungia menas''

Dainininkui, grupės „Sare Roma“ lyderiui Ištvanui Kvikui paskutinis pavasario mėnuo prasidėjo nuo malonių rūpesčių. Įvairių TV projektų dalyvis kartu su atlikėja Egle Jakštyte ruošia netrukus Vilniaus, Kauno ir Palangos koncertų salėse nuskambėsiantį gyvo garso ispaniškos muzikos projektą „Historia de un amor“ bei gyvena greitai duris atversiančio restorano įkurtuvių iššūkiais. I. Kvikas sako, kad muziką ir maistą nėra sunku suderinti, nes juos abu jungia menas.

Premjeroje – netikėtas sportinių ir šiuolaikinio šokių susitikimas

Šeiko šokio teatras kartu su danų choreografu Palle Granhøj kviečia į šokio spektaklį ritmišku pavadinimu „La CALASH La Latin-LT“. Čia susitinka du kontrastingi šokio pasauliai – sportinių ir šiuolaikinis. Iš šio susidūrimo gimsta nepatogios, komiškos ir net absurdiškos situacijos. Ryškių spalvų ir blizgesio pilname spektaklyje iškyla aktualūs klausimai apie individo ir visuomenės, porų santykius, lytiškumą, hierarchiją. Visgi kūrinys kviečia į juos pažiūrėti be įtampos, su lengva (savi)ironija. Įdomu ir tai, jog spektaklyje šokėjai vilkės legendinio Klaipėdos sportinių šokių klubo „Žuvėdra“ sceninius kostiumus.

Broliai Lavrinovičiai baigia karjerą – laukia įspūdingas atsisveikinimo renginys

„Mielas krepšini, atėjo laikas mums sušokti paskutinį šokį“ – po daugiau nei dvidešimt metų trukusios krepšinio karjeros Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai kviečia visus į unikalias ir staigmenų kupinas atsisveikinimo rungtynes.

Rokeriai „Whitesnake“ naujai įrašė visus geriausius savo htus

Birželio 10 d. Lietuvoje grandiozinį koncertą surengsianti roko grupė „Whitesnake“ išleido geriausių dainų albumą. Legendiniai rokeriai su naujausių technologijų pagalba atnaujino populiariausių savo hitų skambesį. Be to, roko klasika tapusios dainos buvo remiksuotos.

Festivalis „Untold City“: Marijonas su Kauno bigbendu, Monique su orkestru, GJan ir kiti netikėtumai

Festivalis „Untold City“ jau ketvirtus metus rugpjūtį muzika pripildys istorinį Vilniaus universiteto Didįjį kiemą. Sostinės gyventojų ir svečių pamėgtas ir kasmet augantis festivalis 2022-ųjų vasarai rengia specialius parodymus. Kai kurie skirti tik šiam renginiui, jų neišvysite niekur kitur.

Spektaklio ''Oda'' kūrėjai: tiriame judėjimą neįprasta kryptimi

Pristatant spektaklį „Oda“, kuris „Naujojo Baltijos šokio“ programoje bus parodytas gegužės 6 dieną, norėtųsi jį apibūdinti kaip unikalų kūrinį. Tačiau tai nebūtų išskirtinumo ženklas festivalyje, kuriame beveik visi kūriniai išsiskiria raiška, filosofija, vertybėmis, temų akcentais. „Odos“ autoriai – Australijoje gimusi, Berlyne kurianti choreografė, šokėja bei tyrėja Renae Shadler ir Berlyne savo tyrimus atliekantis ir dirbantis menininkas Rolandas Walteris, turintis spazminį paralyžių. Pokalbis su jais – tai pasakojimas apie kūrinio gimimą, atradimus ir kodėl nereikėtų jo vertinti kaip neįgaliųjų integracijos į likusią visuomenę.

''Menininkai eina į gatves''

Jau šiandien Vilniaus mieste startuoja pirmoji MAS – Meninių akcijų savaitė. Šokio organizacija „Be kompanijos“ ir gausus būrys menininkų per savaitę surengs net 9 menines akcijas, o vyksmą vainikuos „Vakarėliu laisvei“.

E. Jakštytė vasarą įgyvendins ilgai puoselėtą svajonę: jungiasi prie ypatingo projekto

Po sėkmingo pasirodymo muzikiniame TV projekte, įspūdingo balso savininkė Eglė Jakštytė vasarą ketina pradėti nuo ne vienerius metus puoselėtos svajonės – visą pasaulį pakerėjusių ir populiarumo viršūnėse esančių ispaniškų meilės dainų projekto. Atlikėja jungiasi prie charizmatiškojo Ištvano Kviko su kuriuo birželio mėn. Vilniaus, Kauno ir Palangos muzikos mėgėjus pakvies į gyvo garso ispaniškos muzikos projekto „Historia de un amor“ koncertus, kuriuose atsiskleis visos meilės spalvos.

Produktyvumo kultūra mene: ar lieka laiko pamąstyti?

„Gera, kai iš tavęs nereikalauja rezultato“, – sako šokėja ir choreografė Greta Grinevičiūtė, savaitę praleidusi Škotijoje tarptautinio šokio tinklo „Keðja“ susitikime, kuriame menininkai iš 10 skirtingų šalių susirinko nesiekdami apčiuopiamo rezultato. Kūrėjai susitiko tam, kad drauge mąstytų, dalintųsi patirtimi, keltų klausimus apie meną ir jo nešamą žinutes. Susitikimą Škotijoje organizavo šokio organizacija „The Work Room“.

Grupė „Pink Floyd“ karaliauja iškart dviejuose D. Britanijos hitų topuose

Beveik 30 metų lauktas „Pink Floyd“ naujas singlas karaliauja iškart dviejuose Didžiosios Britanijos hitų topuose. Ukrainos palaikymui skirtą dainą „Hey, Hey, Rise-Up!“ įrašė „Pink Floyd“ įkūrėjai - Davidas Gilmouras ir Nickas Masonas. Pastarasis su savo grupe jau netrukus pirmąkart koncertuos Lietuvoje - „Nick Mason's Saucerful Of Secrets“ vienintelis koncertas įvyks gegužės 27-ąją dieną „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje.

Spektaklio „Oda“ kūrėjai: tiriame judėjimą neįprasta kryptimi

Pristatant spektaklį „Oda“, kuris „Naujojo Baltijos šokio“ programoje bus parodytas gegužės 6 dieną, norėtųsi jį apibūdinti kaip unikalų kūrinį. Tačiau tai nebūtų išskirtinumo ženklas festivalyje, kuriame beveik visi kūriniai išsiskiria raiška, filosofija, vertybėmis, temų akcentais. „Odos“ autoriai – Australijoje gimusi, Berlyne kurianti choreografė, šokėja bei tyrėja Renae Shadler ir Berlyne savo tyrimus atliekantis ir dirbantis menininkas Rolandas Walteris, turintis spazminį paralyžių. Pokalbis su jais – tai pasakojimas apie kūrinio gimimą, atradimus ir kodėl nereikėtų jo vertinti kaip neįgaliųjų integracijos į likusią visuomenę.

Kaip judu susipažinote ir pradėjote drauge kurti spektaklį „Oda“?

Roland: Berlyne pamačiau Renae‘ės solo kūrinį, kuris mane labai paveikė. Po spektaklio likau salėje ir pasiūliau jai kartu dirbti.
Renae: Taip, tai buvo Rolando iniciatyva. Susitikome 2018-ųjų birželį, o dirbti pradėjome 2019-ųjų sausį – teikėme paraiškas, svarstėme apie koncepciją. Tais pačiais metais gavome rezidenciją Australijoje. Rolandas su keturiais asistentais atvyko į mano gimtąjį miestą Banburį Vakarų pakrantėje, susipažino su man svarbia vieta, gyveno mano šeimos namuose. Tai padėjo auginti tarpusavio pasitikėjimą, leido pažinti vienas kito gyvenimą.
Po šios rezidencijos išvykome į Hamburgą, Rolando ir jo komandos kuruojamą nedidelį festivalį, kuriame rodėme „Odos“ eskizą. Taip pati turėjau progą susipažinti su tuo, kuo gyvena Rolandas.
Greitai po to išplito pandemija, tad nors galėjome repetuoti, nežinojome, kada galėsime pasirodyti žmonėms. 2020-ųjų rugpjūtį, pirmą dieną, kai vėl leista kviesti į spektaklius publiką, parodėme premjerą.
Vėliau „Aerowaves“ tinklas mus atrinko į savo programą, kuri dėl antro karantino nebuvo parodyta gyvai. Užtat kiek vėliau pristatėme darbą „Tanzplatform Deutschland“ – stiprioje ir naudingoje mugėje, kurioje dalyvaudami pajautėme, kaip mums gera dirbti kartu, ir kaip judant į priekį bręsta spektaklis. Kaskart jį atlikdami vis geriau suvokiame, koks pastovus, stabilus gali būti Rolando kūnas,  nepaisant spazminio paralyžiaus. Neįtikėtina, tačiau spektaklis visuomet trunka lygiai 54 minutes – kažkuriai daliai natūraliai sulėtėjus, kitą paskubiname ir atvirkščiai. Spektaklio energija švari ir aiški.

Vadinasi, nors spektaklis turi tvirtą struktūrą, jame nuolat improvizuojama?

Roland: Spektaklio choreografija tvirta ir pastovi, šiuo atžvilgiu improvizacijos nedaug.
Renae: Pastovus yra kūnų išdėstymas erdvėje, kūnais kuriamos geometrinės formos, taip pat visada žinome, kurio eilė inicijuoti judesį. Tačiau scenų trukmė keičiasi priklausomai nuo to, kaip tądien sekasi kiekvienam mūsų, kaip greitai sugebame užmegzti ryšį ir pakviesti prie jo prisijungti publiką. Būtent taip prasideda spektaklis: mes su Rolandu įsteigiame to vakaro tarpusavio ryšį ir tada per akių kontaktą atveriame kelią prie jo prisijungti publikai. Tai nuostabu – pakviesti žmones į ką tik sukurtą pasaulį ir leisti jiems jį transformuoti pagal savo norus ir galimybes.

„Odos“ aprašyme pasakojate, kad „mūsų tapatybė kažkuria dalimi siejasi su oda“. Kokia tai dalis? Kaip, jūsų nuomone, pokyčiai odoje gali lemti pokyčius asmenybėje?

Roland: Dažniau būtent asmenybė atsispindi odoje – vidinis gyvenimas šviečia inde, kuris į nešioja.

Daug kalbame, kaip vidinis pasaulis veikia išorę. Tačiau pasvarstykime apie kitą kryptį.

Renae: Apie odą svarstau ne tik kaip apie didžiausią žmogaus organą, bet ir kaip apie tai, kas pratęsia mūsų kontaktą su aplinka – būtų tai fiziniai dirgikliai, atmosfera ar bet kas kita. Oda yra kontakto taškas tarp vidinio mano kūno ir to, kas tampa mano kūnu išorėje. Ji ne tiek apibrėžia pokyčių poveikį, kiek yra erdvė kontaktuoti vidiniams ir išoriniams veiksniams.

Iš kokios perspektyvos kritikai paprastai analizuoja „Odą“?

Renae: Dažnai kritikai atsispiria nuo to, ką nurodome festivalių bukletuose. Pavyzdžiui, kad spektaklis yra įkvėptas mokslinės fantastikos apie jūrų aktinijas ir jų poravimosi ypatumus (tai darydamos jos apsikeičia kūnų dalimis). Arba kad daug laiko skyrėme klausydamiesi vienas kito kūnų. Tokie komentarai kritikams tampa raktu suprasti spektaklio konceptą.

Klausiu apie kritikus, nes man įdomu, kaip žiūrovai dažniausiai priima spektaklį, kuriame veikia vizualiai pastebimą negalią turintis žmogus. Lietuvoje nėra profesionalių šokėjų su tokia negalia, tad mums tai matyti neįprasta ir dažnai labiau nei kūrinio kokybę įvertiname tokio žmogaus stiprybę. Mums nauja ir tai, kad toks vertinimas yra diskriminuojantis. Tad patys būdami pasiruošę rodyti meną, ar manote, kad publika pasiruošusi jį matyti?

Roland: Žinoma, kad pasiruošusi. Aš neeksponuoju savo negalios, aš ją tiesiog nešuosi su savimi. Ir tikiuosi, kad žiūrovai būtent taip mane ir priims.
Renae: Svarbu žinoti, kad „Odą“ inicijavo profesionalus šokėjas Rolandas, o ne jauna baltoji menininkė, nusprendusi dirbti su neįgaliaisiais. Esu šokusi trupėse, kuriose nebuvo neįgaliųjų, taip pat esu stačiusi choreografiją Thomasui Banksui, turinčiam cerebrinį paralyžių. „Odoje“ choreografiją kuriame drauge su Rolandu, tai nėra socialinės atskirties mažinimui skirtas spektaklis. Aš neadvokatauju žmonėms su negalia. Man įdomu analizuoti, kaip veikia menininkai, neatitinkantys aplinkoje susiklosčiusių standartų. Tai atšviežins bet kokio žiūrovo žvilgsnį.
Iš dalies tam ir reikalinga ilga pirmoji scena, kurioje abu judam miegmaišiuose. Nenorime iškart publikai pristatyti spazmų veikiamo 59-erių vyro ir jaunos baltosios trumpaplaukės šokėjos. Duodame laiko publikai paleisti savo išankstinius nusistatymus, tad prisistatome ne per išvaizdą.
Dėl publikos pasiruošimo priimti tokį meną nesu tokia pasitikinti kaip Rolandas. Po mūsų spektaklio „Tanzplatform Deutschland“ žmonės nuogąstavo dėl Rolando kūno, buvo susirūpinę jo trapumu, jautėsi nepatogiai į jį žiūrėdami, nes jis atrodė pernelyg išeksponuotas... Įdomu, kad žmonės domėjosi vien juo, nors kūrinys fiziškai sunkus mums abiems: Rolandas sveria 45 kilogramus ir aš jo svorį nešu viena ranka ar viena koja. Žinoma, dirbu su kineziterapeutu ir žinau, kaip viską atlikti, kad būtų kuo mažiau pavojinga. Tačiau mes abu dirbame kaip atletai, o žiūrovai paprastai susirūpina tik Rolando situacija. Tokios reakcijos mane kaip choreografę privertė susimąstyti, ar ne per daug spaudžiu publiką.
Vis dėlto situaciją sprendžiame per švelnumą. Kitaip sakant, momentus, kurių metu judėjimas atrodo fiziškai ypač sunkus, apsupame švelnumu, leisdami žiūrovams suprasti, kad veiksmai atliekami saugiai ir yra nepavojingi nė vieno mūsų sveikatai. Drauge, be abejo, palikdami erdvės žmonėms jaustis nepatogiai ir svarstyti, kodėl jie taip jaučiasi.

Ką statydami spektaklį atradote apie vienas kito kūnus?

Rolandas: Atradau, kad Renae savo kūne turi daug energijos. Dažnai ji būna perteklinė, todėl stipriai veržiasi lauk.
Renae: Tiesa, studijavau vaidybą, tad esu pratusi jausti malonumą būti stebima ir kurti „kanalą“, kuriuo tarp manęs ir publikos tekėtų energija. Todėl pradėję kurti „Odą“ ilgai užtrukome, kol subalansavome savo energijas. 
Apie Rolandą atradau tai, kad suvaržymus galima labai įvairiai įgalinti, ir kad ribos gali pasiūlyti naujas judėjimo galimybes. Pradėjau mokytis pernelyg nepasikliauti savo kojomis, nes turėjau suvokti, kaip judėčiau neįgaliojo vežimėlyje, turėjau mokytis eiti mažesniais žingsniais. Kitaip sakant, apribojau save, kad išmokčiau judėti kitaip. Tai nėra spektaklis apie menininką, kuris negali vaikščioti. Tai kūrinys apie menininkus, tyrinėjančius judėjimą kitokia kryptimi, nei esame pratę matyti.

Interviu autorė Aušra Kaminskaitė.

Spektaklis „Oda“ bus rodomas gegužės 6 d., „Menų spaustuvėje“, Vilniuje.

Daugiau informacijos – www.newbalticdance.lt. Bilietus platina bilietai.lt. Festivalį rengia Lietuvos šokio informacijos centras ir „Vilniaus festivaliai“, finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos kultūros ministerija ir Vilniaus miesto savivaldybė. Dalis festivalio renginių pristatomi kartu su tarptautiniais šokio tinklais „Aerowaves“ ir „Big Pulse Dance Alliance“, projektu „Perform Europe“.

 
Pirkti bilietą Naujasis Baltijos šokis: ''Laikini sprendimai sustabdytai akimirkai'' Yoann Bourgeois (Prancūzija) PopuliarusPopuliarusNaujasis Baltijos šokis: ''Laikini sprendimai sustabdytai akimirkai'' Yoann Bourgeois (Prancūzija) Dūmų fabrikas, Vilnius 9.20 - 11.20
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Naujasis Baltijos šokis: ''Laikini sprendimai sustabdytai akimirkai'' Yoann Bourgeois (Prancūzija) PopuliarusPopuliarusNaujasis Baltijos šokis: ''Laikini sprendimai sustabdytai akimirkai'' Yoann Bourgeois (Prancūzija) Dūmų fabrikas, Vilnius 9.20 - 11.20
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Naujasis Baltijos šokis: ''Laikini sprendimai sustabdytai akimirkai'' Yoann Bourgeois (Prancūzija) PopuliarusPopuliarusNaujasis Baltijos šokis: ''Laikini sprendimai sustabdytai akimirkai'' Yoann Bourgeois (Prancūzija) Dūmų fabrikas, Vilnius 9.20 - 11.20
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Naujasis Baltijos šokis: ''Laikini sprendimai sustabdytai akimirkai'' Yoann Bourgeois (Prancūzija) PopuliarusPopuliarusNaujasis Baltijos šokis: ''Laikini sprendimai sustabdytai akimirkai'' Yoann Bourgeois (Prancūzija) Dūmų fabrikas, Vilnius 9.20 - 11.20
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Naujasis Baltijos šokis: ''Laikini sprendimai sustabdytai akimirkai'' Yoann Bourgeois (Prancūzija) PopuliarusPopuliarusNaujasis Baltijos šokis: ''Laikini sprendimai sustabdytai akimirkai'' Yoann Bourgeois (Prancūzija) Dūmų fabrikas, Vilnius 9.20 - 11.20
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Naujasis Baltijos šokis: ''Laikini sprendimai sustabdytai akimirkai'' Yoann Bourgeois (Prancūzija) PopuliarusPopuliarusNaujasis Baltijos šokis: ''Laikini sprendimai sustabdytai akimirkai'' Yoann Bourgeois (Prancūzija) Dūmų fabrikas, Vilnius 9.20 - 11.20
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Naujasis Baltijos šokis: ''Laikini sprendimai sustabdytai akimirkai'' Yoann Bourgeois (Prancūzija) PopuliarusPopuliarusNaujasis Baltijos šokis: ''Laikini sprendimai sustabdytai akimirkai'' Yoann Bourgeois (Prancūzija) Dūmų fabrikas, Vilnius 9.20 - 11.20
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Naujasis Baltijos šokis: ''Laikini sprendimai sustabdytai akimirkai'' Yoann Bourgeois (Prancūzija) PopuliarusPopuliarusNaujasis Baltijos šokis: ''Laikini sprendimai sustabdytai akimirkai'' Yoann Bourgeois (Prancūzija) Dūmų fabrikas, Vilnius 9.20 - 11.20
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Naujasis Baltijos šokis: ''Laikini sprendimai sustabdytai akimirkai'' Yoann Bourgeois (Prancūzija) PopuliarusPopuliarusNaujasis Baltijos šokis: ''Laikini sprendimai sustabdytai akimirkai'' Yoann Bourgeois (Prancūzija) Dūmų fabrikas, Vilnius 9.20 - 11.20
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!