Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Didžiausias estradinės muzikos festivalis „Šlagerių karaliai“ grįžta

Pirmąjį rudens penktadienį ryškiausios Lietuvos estrados žvaigždės pakvies į didžiausią estradinės muzikos festivalį.

Natalija Bunkė: gyvenime taip nutiko, kad sutikau teisingus kūrėjus, kurie sukūrė dainas, o jos tapo hitais

Akivaizdu, kad viena žinomiausių šalies atlikėjų Natalija Bunkė šiuo metu išgyvena karjeros pakylėjimą. Gausybė koncertų, šimtai tūkstančių sekėjų socialiniuose tinkluose, o kiekvienas išleistas kūrinys tampa hitu. Pasak žinomos moteris, ji dėkinga likimui, kuris suvedė su tinkamais kūrėjais, kurių dėka ir susiklostė viskas sėkmingai. Jau artėjantį ketvirtadienį atlikėja surengs išskirtinį koncertą Klaipėdoje, unikalioje renginių erdvėje „Šiaurinis ragas“.

Erica Jennings kviečia į išskirtinį albumo pristatymo koncertą Vilniuje

Rugsėjo 2 dieną Erica Jennings surengs išskirtinį albumo pristatymo koncertą.

Jessica Shy solinis koncertas su grupe Nidoje po atviru dangumi

Gerbėjai turės progą pirmą kartą išgirsti dar neišleistus Jessica Shy kūrinius ir bus nustebinti muzikinių svečių pasirodymais.

Svarbi informacija apie perkeltus ir atšauktus renginius dėl COVID-19 paskelbto karantino

Išsamią informaciją apie kiekvieno renginio perkėlimą, atšaukimą ir bilietų gražinimą Jūs galite rasti prie kiekvieno renginio aprašymo interneto svetainėje, adresu www.bilietai.lt.

Islandų atlikėja Sóley surengs koncertą Šv. Kotrynos bažnyčioje

Muzikos agentūra „8 Days A Week“ tęsia skandinaviškos muzikos tradiciją ir kviečia į dar vieną koncertą Vilniuje.

Svarbi informacija apie perkeltų renginių kompensavimą

Svarbi informacija apie perkeltų renginių kompensavimą

„KAUNAS JAZZ“ PRISTATO RYŠKIŲ ATLIKĖJŲ DESANTĄ IŠ JAV

Kitais metais vyksiantis jubiliejinis festivalis „Kaunas Jazz“ toliau skelbia jame viešėsiančių žinomų muzikantų vardus.

Legendinė roko grupė „KISS“: per vieną dieną parduota daugiau nei 50% bilietų

Kitų metų birželio 29 d. Kaune koncertuosianti Amerikos roko grupė „KISS“ Lietuvoje turi labai daug gerbėjų.

STEBUKLUS SCENOJE RODANČIO SAKARTVELO BALETO PASIRODYMAI LIETUVOJE - JAU KITĄ SAVAITĘ

STEBUKLUS SCENOJE RODANČIO SAKARTVELO BALETO PASIRODYMAI LIETUVOJE - JAU KITĄ SAVAITĘ

Energijos uraganas sugrįžta į Lietuvą! Daugiau nei 70 metų gyvuojantis Sakartvelo nacionalinis baletas „Sukhishvili“ jau kitą savaitę surengs du pasirodymus ir užburs žiūrovus Vilniuje bei Šiauliuose.

Idėja įkurti šokių ansamblį kilo dar 1935 m., kai Iliko Sukišvili kartu su kartvelų šokėjų grupe buvo deleguotas į pasaulinį liaudies šokių festivalį Londone. Šokėjų sėkmė šiame festivalyje ir didžiulė šokių įvairovė iš įvairių pasaulio šalių taip sužavėjo kartvelus, jog jie nusprendė įkurti liaudies šokių ansamblį.

Dabar „Sukhishvili“ baletui vadovauja jau trečia karta, tačiau pagrindiniai ansamblio siekiai išlieka nepakitę iki šių dienų. „Tobulai tiesios linijos, sinchroniškas šokis, jaudinantys triukai, šuoliai ir judesiai – tai yra pagrindiniai „Sukhishvili“ prioritetai, kurie nepasikeitė per visus šiuos metus“, – pasakoja Iliko Sukišvili Jr.

Baleto pasirodymų metu ant scenos žvanga kardai ir juda net 100 šokėjų, kurie, rodos, dažniau kabo ore, nei nusileidžia ant žemės. Šokėjų sukiniai liejasi akyse, o šuoliai – lyg ant spyruoklių, nes vos pajutę žemę šokėjai ir vėl pakyla į orą.

Visą šį neįtikėtiną reginį Lietuvos žiūrovai pamatys jau kitą savaitę. Ansamblis Vilniuje pasirodys spalio 28 dieną, koncertų salėje „Compensa“, ir spalio 29 dieną Šiaulių arenoje.

Sakartvelo nacionalinis baletas „Sukhishvili“: