Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras - „Romeo ir Džuljeta“

S. Prokofjevo baletas „Romeo ir Džuljeta“, sukurtas pagal to paties pavadinimo Williamo Shakespeare'o tragedijos siužetą

Fortepijoninės muzikos vakarai Vilniuje ir Kaune. Rojalis.

Grojant Minsko simfoninio orkestro pianistui išgirsite pačias įspūdingiausias ir emocingiausias genijaus Hanso Zimmerio kompozicijas

„Daddy Was A Milkman“ kviečia į Kalėdinį koncertą Palangoje

Antrąją Kalėdų dieną „Daddy Was A Milkman“ kviečia į išskirtinį muzikinį vakarą, kurio metu nuskambės visi gerai žinomi atlikėjo hitai.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Legendinis „Spragtukas“ Klaipėdoje

„Spragtuką“ Klaipėdoje stato garsus rusų choreografas Kirilas Simonovas

Oficialu: dešimtoji muzikos apdovanojimų ceremonija M.A.M.A. įvyks sausio 29 dieną

Jau dešimtmetį skaičiuojanti ir kiekvienais metais geriausius šalies atlikėjus pagerbianti apdovanojimų ceremonija „M.A.M.A.“ Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks ir ateinančių metų sausio 29 dieną. Dešimtąjį kartą geriausius šalies atlikėjus ir kūrėjus po vienu stogu subursiantis renginys žada būti kaip niekad inovatyvus, netikėtas, o svarbiausia palaikantis Lietuvos muzikos atstovus, kurie pastaruoju metu dėl pandemijos išgyvena sunkų laikotarpį.

SYNAESTHESIS: ReAppearing Focus

Vilniaus miesto šiuolaikinės muzikos ansamblio „Synaesthesis“ programos „Reappearing Focus“ akiratyje – kompozitoriai Unsuk Chin ir Beatas Furreris.

Svarbi informacija apie perkeltų renginių kompensavimą

Svarbi informacija apie perkeltų renginių kompensavimą

STEBUKLUS SCENOJE RODANČIO SAKARTVELO BALETO PASIRODYMAI LIETUVOJE - JAU KITĄ SAVAITĘ

STEBUKLUS SCENOJE RODANČIO SAKARTVELO BALETO PASIRODYMAI LIETUVOJE - JAU KITĄ SAVAITĘ

Energijos uraganas sugrįžta į Lietuvą! Daugiau nei 70 metų gyvuojantis Sakartvelo nacionalinis baletas „Sukhishvili“ jau kitą savaitę surengs du pasirodymus ir užburs žiūrovus Vilniuje bei Šiauliuose.

Idėja įkurti šokių ansamblį kilo dar 1935 m., kai Iliko Sukišvili kartu su kartvelų šokėjų grupe buvo deleguotas į pasaulinį liaudies šokių festivalį Londone. Šokėjų sėkmė šiame festivalyje ir didžiulė šokių įvairovė iš įvairių pasaulio šalių taip sužavėjo kartvelus, jog jie nusprendė įkurti liaudies šokių ansamblį.

Dabar „Sukhishvili“ baletui vadovauja jau trečia karta, tačiau pagrindiniai ansamblio siekiai išlieka nepakitę iki šių dienų. „Tobulai tiesios linijos, sinchroniškas šokis, jaudinantys triukai, šuoliai ir judesiai – tai yra pagrindiniai „Sukhishvili“ prioritetai, kurie nepasikeitė per visus šiuos metus“, – pasakoja Iliko Sukišvili Jr.

Baleto pasirodymų metu ant scenos žvanga kardai ir juda net 100 šokėjų, kurie, rodos, dažniau kabo ore, nei nusileidžia ant žemės. Šokėjų sukiniai liejasi akyse, o šuoliai – lyg ant spyruoklių, nes vos pajutę žemę šokėjai ir vėl pakyla į orą.

Visą šį neįtikėtiną reginį Lietuvos žiūrovai pamatys jau kitą savaitę. Ansamblis Vilniuje pasirodys spalio 28 dieną, koncertų salėje „Compensa“, ir spalio 29 dieną Šiaulių arenoje.

Sakartvelo nacionalinis baletas „Sukhishvili“: