Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Grupės „Hurts“ koncertas perkeliamas į 2021 metų rudenį

021 metų rudenį. „Hurts“ koncertas Kaune yra įtrauktas į grupės naujausio albumo „Faith“ pristatymo turnė, kurio metu stilingasis duetas aplankys 17 šalių ir surengs 37 koncertus.

Viena geriausių šiuolaikinio baleto trupių iš JAV „Complexions“ grįžta į Lietuvą

2021 metų gegužės 1 d. grįžta į Lietuvą ir Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje, garsioji Niujorko baleto trupė pristatys dviejų dalių pasirodymą

M.A.M.A. organizatoriai kreipiasi į kūrėjus: kviečia nepamiršti užregistruoti nuveiktus darbus

Jau artėjančių metų sausio 29 dieną Kauno „Žalgirio“ areną sudrebins svarbiausias metų muzikos įvykis – 10 – oji muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ ceremonija. Nuslūgus koronaviruso pikui, organizatoriai planuoja į renginį pakviesti šalies muzikinį pasaulį bei ribotą skaičių žiūrovų, kurie arenoje išvys ne tik garsiausių šalies atlikėjų pasirodymus, bet ir turės galimybę aplodismentais pasveikinti produktyviausius metų kūrėjus. Šiandien organizatoriai primena muzikantams, kad oficialiame apdovanojimų tinklapyje galima užregistruoti savo darbus ir taip padėti tarybai plačiau sužinoti apie kūrybą.

Garsiojo Wilo Saldeno vadovaujamas legendinis Glenno Millerio orkestras

„Koncertinis turas 35-rių metų veiklos proga (35 YEARS ANNIVERSARY TOUR)“

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

STEBUKLUS SCENOJE RODANČIO SAKARTVELO BALETO PASIRODYMAI LIETUVOJE - JAU KITĄ SAVAITĘ

STEBUKLUS SCENOJE RODANČIO SAKARTVELO BALETO PASIRODYMAI LIETUVOJE - JAU KITĄ SAVAITĘ

Energijos uraganas sugrįžta į Lietuvą! Daugiau nei 70 metų gyvuojantis Sakartvelo nacionalinis baletas „Sukhishvili“ jau kitą savaitę surengs du pasirodymus ir užburs žiūrovus Vilniuje bei Šiauliuose.

Idėja įkurti šokių ansamblį kilo dar 1935 m., kai Iliko Sukišvili kartu su kartvelų šokėjų grupe buvo deleguotas į pasaulinį liaudies šokių festivalį Londone. Šokėjų sėkmė šiame festivalyje ir didžiulė šokių įvairovė iš įvairių pasaulio šalių taip sužavėjo kartvelus, jog jie nusprendė įkurti liaudies šokių ansamblį.

Dabar „Sukhishvili“ baletui vadovauja jau trečia karta, tačiau pagrindiniai ansamblio siekiai išlieka nepakitę iki šių dienų. „Tobulai tiesios linijos, sinchroniškas šokis, jaudinantys triukai, šuoliai ir judesiai – tai yra pagrindiniai „Sukhishvili“ prioritetai, kurie nepasikeitė per visus šiuos metus“, – pasakoja Iliko Sukišvili Jr.

Baleto pasirodymų metu ant scenos žvanga kardai ir juda net 100 šokėjų, kurie, rodos, dažniau kabo ore, nei nusileidžia ant žemės. Šokėjų sukiniai liejasi akyse, o šuoliai – lyg ant spyruoklių, nes vos pajutę žemę šokėjai ir vėl pakyla į orą.

Visą šį neįtikėtiną reginį Lietuvos žiūrovai pamatys jau kitą savaitę. Ansamblis Vilniuje pasirodys spalio 28 dieną, koncertų salėje „Compensa“, ir spalio 29 dieną Šiaulių arenoje.

Sakartvelo nacionalinis baletas „Sukhishvili“: