logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Wow! Į Lietuvą atvyksta „Mercury“ prizo laimėtoja ir naujos kartos balsas Arlo Parks

Patvirtinta, kad į Lietuvą atvyksta dar viena „Mercury“ prizo laimėtoja ir tai yra nuostabu.

Atskleidžiami M.A.M.A apdovanojimų vedėjai: tai – duetas, kokio nesitikėjote!

Prestižiniai Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2021 jau sausio 28 dieną įvyks Kauno „Žalgirio“ arenoje. Šiandien organizatoriai atskleidžia, kas taps laukiamiausio muzikos renginio vedėjais.

Žavusis scenos duetas R. Karpis ir J. Bareikis kviečia išgirsti John Lenon istoriją

Draugai scenoje ir gyvenime – operos solistas Rafailas Karpis ir aktorius bei muzikantas Jokūbas Bareikis – ruošia kokybiškos muzikos gerbėjams naują staigmeną. Visų klausytojų širdis palietę teatralizuotu muzikiniu pasakojimu apie legendinę grupę The Beatles, dabar muzikantai pasakos John Lenon istoriją.

Lietuviškos kilmės garsus muzikos projektas „Low Roar“ pavasarį koncertuose Vilniuje

Islandijoje gyvenantis lietuvių kilmės muzikantas Ryanas Karazija, žinomas kaip „Low Roar“, pavasarį surengs koncertą Vilniuje.

Jurga – Gimtadienio turas

Gimtadienį netrukus minėsianti Jurga kviečia į svarbiausius šių metų koncertus!

M.A.M.A apdovanojimų šou pasirodys J. Jarutis: ruošiamos išskirtinės dekoracijos

Sausio 28 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje 11-ą kartą įvyks didieji, prestižiniai Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2021. Įspūdingoje ceremonijoje skambės populiariausi praėjusių metų superhitai. Šventėje dalyvaus ir penkiskart M.A.M.A nominuotas dainų autorius bei atlikėjas Justinas Jarutis.

Šv. Valentino diena kartu su Donatu Montvydu!

Visų mylimas atlikėjas, dainų kūrėjas, nuostabaus balso savininkas Donatas Montvydas kviečia pasitikti Šv. Valentino dieną drauge. Koncerto metu atlikėjas ruošia ypatingai šventišką programą, kuri puikiai tiks kiekvienam romantikui ar įsimylėjėliui.

Inga Jankauskaitė skelbia savo koncertinį turą!

Saugumo reikalavimai nesutrukdė Jazzu surengti įsimintiną koncertą Palangoje

Viena garsiausių šalies dainininkių Justė Arlauskaitė – Jazzu trečiadienio vakarą Palangos koncertų salėje surengė įspūdingą koncertą, į kurį, laikantis visų saugumo reikalavimų, atvyko pilnutėlė koncertų salė gerbėjų. Pasak atlikėjos, tai didžiulė dovana jai ir akimirka, kurią bus gera prisiminti dar ilgai.

Į sceną grįžtantis Mantas Jankavičius: labiausiai mėgstu dainuoti moterims

Pavasaris žada atnešti šilumą į mūsų namų kiemus, o atlikėjas Mantas Jankavičius – į savo klausytojų širdis. Kovo mėnesį muzikos gerbėjus dainininkas kviečia į jaukius ir nuoširdžius gyvo garso koncertus.

SUKILIMAS: Europos kultūros sostinės titulo metų atidarymas

SUKILIMAS: Europos kultūros sostinės titulo metų atidarymas

Europos kultūros sostinė Kaune ir Kauno rajone buvo kuriama penkis metus. Metas atšvęsti tai, kas sukurta! Sausio 22 d. 19:30 val. kviečiame atšvęsti istorinį įvykį – „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ titulo metų atidarymą!

„Kauno – Europos kultūros sostinės 2022“ titulo metai bus atidaryti pirmuoju Kauno mito trilogijos veiksmu – „Sukilimas“! Tai – įspūdingas šiuolaikinės muzikos, milžiniškų vaizdo projekcijų, judesio ir šviesų spektaklis, pasakojantis apie apie Kauną Lietuvai ir Europai.

„Žinią skleidžia Kauno balsai, pastatai ir praeities fragmentai – tai istorijos, artimos kiekvienam”,- sako „Sukilimo“ ir kitų didžiųjų 2022 m. renginių režisierius britas Chrisas Baldwinas.

Kartu su režisieriumi Chrisu Baldwinu „Sukilimui“ rengiasi ir jį kurti padeda keli šimtai meno, kultūros ir kitų sričių profesionalų. Tarp jų – išskirtiniais performansais pagarsėjęs prancūzų skulptorius Olivier Grossetête, kaunietis kompozitorius Antanas Jasenka, mados dizainerė Sandra Straukaitė, kostiumų kūrėjos Aleksandra Jacovskytė ir Julija Skuratova, dirigentas Modestas Pitrėnas ir Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras, choras „Vilnius“, solistai Joana Gedmintaitė ir Merūnas Vitulskis, Kauno šokio teatro „Aura“ trupė, choreografai Birutė Letukaitė, Aušra Krasauskaitė ir Darius Berulis, jaunosios kartos Lietuvos poetai, video meno kūrėjai, Kauno valstybinio lėlių teatro butaforės bei daugybė kitų.

„Sukilimas“ – pirmasis iš trijų Šiuolaikinio Kauno mito trilogijos veiksmų, kurie vyks 2022- ųjų tėkmėje. Ši trilogija – tai trys didieji Europos kultūros sostinės metų renginiai, kurie žymės miesto virsmą į šiuolaikišką, laisvą ir savimi pasitikinčią bendruomenę. Tai – naujojo Kauno mito gimimas, o šios unikalios istorijos kūrėju gali tapti kiekvienas!

Daugiau informacijos:
● Pilna atidarymo renginių programa ir žemėlapis: www.kaunas2022.eu/sukilimas
● Visų metų Europos kultūros sostinės naujienos ir aktuali programa: www.kaunas2022.eu ir mobiliojoje programėlėje KAUNAS 2022

Bilietai
Renginio bilietų skaičius ribotas. Renginio bilietai yra nemokami. Bilietai galioja tik į didijį atidarymo renginį „Sukilimas”, vyksiantį Nemuno saloje, sausio 22 d. Į renginio teritoriją galės patekti tik asmenys, turintys Galimybių pasą ar jam prilygstančius dokumentus, kuriuos bus privalu pateikti renginio organizatoriams prieš patenkant į renginį.

Filmavimas ir fotografavimas renginio metu
Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose šaltiniuose (žiniasklaidos priemonėse, socialiniuose tinkluose ir spaudoje)

COVID-19 saugumo reikalavimai
Renginio metu bus privalu laikytis visų LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių – saugaus atstumo laikymosi, nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėjimo ir kitų aktualių rekomendacijų.

Renginio nuoroda: https://kaunas2022.eu/sukilimas/