logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Fink“ triguba staigmena: koncertas Vilniuje, gastrolės Europoje ir naują albumą pristatantis singlas

Lietuvoje jau tris anšlaginius koncertus surengusi grupė „Fink“ šįkart koncertuos kitąmet - 2022-ųjų gegužės 22 d. menų fabrike „Loftas“ Vilniuje.

PAVEL VOLIA – vienas iš pačių drąsiausių TNT Comedy Club rezidentų Vilniuje!

Esate intelektualaus humoro mėgėjas? Norite pasilinksminti iš visos širdies? Sutikite!

Gyvi koncertai sugrįžta. Inga Jankauskaitė surengs išskirtinius pasirodymus Šv. Kotrynos bažnyčioje jau kitą savaitę

Itin stipriai paveikusi pandemija, ypač skaudžiai palietė atlikėjus. Atšaukti koncertai, visiška pauzė nuo muzikinės veiklos. Tokią patirtį išgyveno ir viena ryškiausių pastarojo meto atlikėjų Inga Jankauskaitė. Visai neseniai dainininkė tapo geriausia 2020 metų populiariosios muzikos atlikėja muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A.“. Šiandien kūrėja sugrįžta į sceną ir skelbia apie jau ateinančią savaitę įvyksiančius koncertus Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje.

Paskelbta nauja „OneRepublic” koncerto data

Grupė labai vertina savo gerbėjų lojalumą, tačiau vis dėlto mano, jog žiūrovų saugumas ir sveikata yra šių dienų prioritetai.

SOLIARIS live | Kaunas

Po ilgos pertraukos atlikėjas SOLIARIS sugrįžta į sceną ir kviečia į didžiausią savo koncertą Kaune.

Martynas Kavaliauskas pristato naują dainą!

Martynas Kavaliauskas – gerai žinomas dainininkas ir aktorius, sukūręs ryškius pagrindinius vaidmenis Kauno Valstybinio muzikinio teatro miuzikluose bei Anželikos Cholinos šokio teatre, laimėjęs net keletą televizijos projektų, pradeda naują – kitokį – kūrybinį etapą. Artimiausiuose atlikėjo planuose – debiutinis autorinių lietuviškų dainų albumas. „Man tai labai svarbus laikas, nes pristatau pirmąją savo debiutinio albumo dainą „Blaško vėjai“. Albumą kūriau visus pastaruosius metus, tad klausytojams atėjo metas išgirsti pirmąjį jo kūrinį ir specialiai jam kurtą vaizdo klipą“,- džiaugėsi Martynas.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Svarbi informacija Ed Sheeran European Tour 2019 koncerto lankytojams!

Ką turėtų žinoti Ed Sheeran koncerto dalyviai

Koncertas vyks Lucavsaloje, Rygoje. Vartai į koncerto teritoriją lankytojams bus atidaryti penktadienį, liepos 12 d. 16:00 val. Kviečiame atvykti į koncertą laiku, nes atvykimas į vietą ir vardinių bilietų tikrinimas gali užtrukti.

Vakaro tvarkaraštis:
16:00 Įėjimas
18:45 Zara Larsson
19:45 James Bay
21:00 Ed Sheeran

Koncerto vieta


Koncerto vietoje bus dvi maitinimo zonos ir keletas gėrimų pardavimo vietų. Visa tai bus įrengta abiejose teritorijos pusėse. Koncerto metu bus galima įsigyti Ed Sheeran oficialių suvenyrų. Koncerto organizatoriai lankytojus su neįgaliųjų vežimėliais kviečia į koncertą atvykti per vartus, kurie yra arčiau Salų tilto. Kviečiame gerbti kitus koncerto lankytojus ir rūkyti tam skirtose ir įrengtose vietose. Greitosios medicinos pagalbos, valstybės ir Rygos miesto savivaldybės policijos ekipažai dirbs koncerto zonoje.


Bilietai
Pirmą kartą Baltijos šalyse koncerto bilietai yra asmeniai, o tai reiškia, kad biliete nurodomi pirkėjo vardas ir pavardė. UAB „Nacionalinis Bilietų Platintojas“ įspėja ir ragina atkreipti dėmesį, kad:
- neskelbti bilieto internete ir nesiųsti jo nežinomiems gavėjams;
- nepirkti bilietų iš asmenų, nes jų vis dar yra bilietų platinimo vietose;
- kadangi renginyje dalyvaus dešimtys tūkstančių žmonių, interneto ryšys gali būti lėtas. Išsisaugokite bilietus telefone arba išspausdinkite juos, kad neužtruktumėte eilėje prie įėjimo:
- įsitikinkite, kad biliete nurodytas vardas ir pavardė atitinka nurodytus tapatybės dokumente (bet koks dokumentas, kuriame yra jūsų nuotrauka, bus tokiu laikomas);
- atsiminkite, jog gali prireikti įrodyti pirkimo faktą (reikės pateikti banko mokėjimo pavedimą arba mokėjimo pranešimą);
- prireikus keisti informaciją biliete, susisiekite su Nacionalinis bilietų platintojas el. paštu info@bilietai.lt iki liepos 8 d.;
- stebėkite aktualią informaciją www.bilietai.lt ir Bilietai.lt feisbuko paskyroje.

Specialios apyrankės bus užsegtos A zonos bilietų pirkėjams. Įėjimas į A zoną bus abiejuose scenos šonuose.

Koncerto bilietų, pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, bus galima nusipirkti į prie įėjimo.

Įeiti į koncerto teritoriją bus galima tik sėkmingai nuskenavus bilietą. Kiekvieną bilietą galima nuskenuoti tik vieną kartą. Bet koks bandymas vėl įeiti į koncerto teritoriją su jau nuskenuotu bilietu bus nesėkmingas, nepriklausomai nuo to, kas to bilieto savininkas. Koncerto organizatorius neaiškina antrojo bandymo nuskenuoti brūkšninį kodą pasekmių. Kiekvienas 5 metų ir vyresnis koncerto lankytojas turi turėti atskirą įėjimo bilietą.

Tik bilietai, įsigyti iš oficialių bilietų platintojų, bus laikomi galiojantys. Dėl oficialių bilietų pardavėjų sąrašo ir visos svarbios informacijos apie koncertą apsilankykite www.edsheeranriga.com.

Oficialių bilietų platintojų sąrašą ir visą kitą svarbią informaciją apie koncertą rasite svetainėje www.edsheeranriga.com.

Saugumas
Valstybės policija įspėja ir kviečia laikytis šių saugumo priemonių:
 • iš anksto susitarkite, kur susitiksite, jei būsite toliau vienas nuo kito ir negalėsite bendrauti;
 • jei renginio teritorijoje reikia pagalbos, kreipkitės į renginio apsauginius, organizatorius ar policiją;
 • jei jums reikia skubios policijos pagalbos, skambinkite 110!
 • atsižvelgiant į tai, kad renginyje bus daug lankytojų, kiekvienas turi įvertinti pats, ar jam vienam ar su šeima verta į tokį renginį vykti, tai yra, ar jis gerai jaučiasi didelėje minioje. Patariame stebėti savo jausmus ir, jei jaučiatės nepatogiai, eikite iš minios ir prireikus kreipkitės į gydytoją;
 • nepalikite savo daiktų be priežiūros;
 • būkite ypač budrūs ir dėmesingi viešose vietose;
 • pinigines, telefonus ir kitus vertingus daiktus laikykite vidinėse drabužių kišenėse;
 • nedėkite vertingų daiktų į kuprinę;
 • rankines ir krepšius per petį laikykite priekyje savęs (prie pilvo) ir, jeigu galite, prilaikykite ranka;
 • nesipuoškite vertingais papuošalais ir neatsiskaitykite grynaisiais;
 • rekomenduojame pinigus dėti į kelias kišenes ar pinigines;
 • nustatykite mobiliojo telefono apsaugos užraktą.

Koncerto organizatoriai primena, kad į koncerto teritoriją draudžiama įnešti šiuos dalykus ir daiktus:
- skėčius, nes jie uždengia vaizdą;
- maistą ir gėrimus;
- bet kokius puodelius, skardines ir kitus indus;
- profesionalius foto ir vaizdo įrenginius (išskyrus mobiliuosius telefonus). Koncerto metu galima naudotis tik fotoaparatais be priartinimo (zoom) funkcijos ir fotoaparatais, kurių objektyvų negalima keisti ir kurie fokusuoja vaizdą iki 40 mm, tai yra panašu į žmogaus akies parametrus;
- GoPro kameras ir asmenukių lazdas (selfie stick);
- planšetinius kompiuterius;
- didelius žiūronus;
- plakatus, stovus ir vėliavas;
- aštrius daiktus ir šaltuosius ginklus, sprogmenis, pirotechniką, lazerius, grandines, švirkštus, pavojingus daiktus;
- alkoholio ir narkotinių medžiagų;
- gyvūnus;
- dviračius, riedučius, riedlentes, motociklininkų šalmus, sulankstomas kėdes ir taburetes;
- papildomą rankinį bagažą – neimkite didelių maišelių, kuprinių, nereikalingų daiktų – visa tai pratęsia patikros procesą prie įėjimo. Prie teritorijos greta dviračių stovėjimo aikštelės bus ribotas saugojimo kamerų skaičius. Dideli krepšiai ir lagaminai čia bus saugomi už mokestį.

Greitosios medicinos pagalbos darbuotojai rekomenduojama:
- venkite minios, jeigu vaiką vežatės vežimėlyje;
- vaikams paimkite garsą sugeriančias ausines;
- saugokitės suklupti;
- negerkite per daug alkoholinių gėrimų; ištroškę gerkite vandens;
- apsirenkite pagal oro sąlygas;
- įsikraukite mobiliuosius telefonus;
- jei jaučiatės blogai arba sužalojimo atveju kreipkitės į gydytoją;
- jei esate už koncerto teritorijos ribų arba medicininė pagalba nėra pasiekiama, kreipkitės į apsaugos ar policijos pareigūnus arba skambinkite 113.

Eismas ir automobilių stovėjimo aikštelės

Koncerto vietoje ir arti jos nebus automobilių stovėjimo aikštelės. Kviečiame atvykti į koncertą pėsčiomis, viešuoju transportu ar dviračiu. Greta koncerto vietos bus dviračių stovėjimo aikštelė.

Rygos viešasis transportas garantuoja papildomus reisus į koncertą Lucavsaloje ir po koncerto.

Užsienio svečius ir klausytojus iš kitų Latvijos miestų kviečiami naudotis oficialia „Pillar“ automobilių stovėjimo aikštele. Daugiau informacijos apie automobilių stovėjimo aikštelę:
https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/rokas-ir-pop/ed-sheeran-parking-1-290255/?&utm_campaign=portal&shop_provider=portal&utm_media=web&design=bilietai

Valstybės policija įspėja ir ragina:
- atkreipti dėmesį į eismo apribojimus ant Salų tilto, įskaitant ir jo remonto darbus, taigi reikės papildomai laiko atvykti į koncerto vietą;
- atidžiai eiti per gatves nurodytose vietose ir įsitikinti, kad vairuotojai jus mato;
- atsiminti, kad galite eiti tik šaligatviu, pėsčiųjų taku ar pėsčiųjų ir dviračių taku, o jei jų nėra – kelkraščiu. Per gatvę ar kelią eiti perėjose, o jeigu jų nėra – sankryžose;
- pasirūpinkite savo matomumu – sutemus turėkite atšvaitų;
- viešojo transporto laukite tik stotelėse;
- renginio lankytojams netaikomi amžiaus apribojimai, tačiau tėvams, kurie nelydi savo jaunesnių nei 16 metų vaikų, primename, jog Latvijoje draudžiama vaikams būti gatvėje be suaugusiojo po 23.00 val.

Svarbu žinoti
Parduotuvė SENUKAI veiks kaip įprasta, o šalia esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje bus galima palikti automobilius iki 30 minučių. Vairuotojai taip pat galės apsipirkti gretimoje „Neste“ degalinėje.

Valčių nuleidimo į vandenį vieta Lucavsalos pietinės dalies parke nebus naudojama liepos 7–15 dienomis, o automobilių stovėjimo aikštelė šioje vietoje lankytojams nebus prieinama liepos 8–13 dienomis.

Tokiame dideliame koncerte bet kokiam veiksmui reikia laiko, tai gali būti atsineštų daiktų patikrinimas prie įėjimo, maisto pirkimas, bilietų patikrinimas ir net ėjimas į tualetą. Kviečiame elgtis su kitais taip, kaip norėtumėte, kad jie elgtųsi su jumis. Koncerto organizatoriai ragina nepamiršti, kad apsaugos darbuotojai ir specialiųjų tarnybų pareigūnai tiesiog atlieka savo darbą ir prašo jiems nesipriešinti ir laikytis jų nurodymų. Kviečiame susipažinti su koncerto vietos žemėlapiu iš anksto.

Koncerto teritorijoje galima turėti kūdikių maistelio ir vežimėlius, be to, bus įrengta vaiko priežiūros palapinė.

Koncertų bilietų naudojimas komerciniais tikslais, įskaitant bilietų dalijimą konkursuose, yra griežtai draudžiamas be raštiško koncerto organizatoriaus leidimo.