logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Skaityti daugiau

Lietuvą atvyksta Eurovizijos pažiba iš Islandijos Daði Freyr

Paskelbta, kad į Lietuvą rugsėjį atvyksta seniai norėta pamatyti „Eurovizijos“ pažiba iš Islandijos Daði Freyr.

Žiūrovų įvertintas „Radvila Darius, Vytauto” grįžta: kodėl lietuviai nerimsta dėl kylančių kainų ir Nacionalinio stadiono?

„Kūrėjų komanda puikiai užčiuopia nuostabiai žavingą faktą, kad visais laisvos Lietuvos laikais mums rūpi tik keletas dalykų – Lukiškių aikštė, Nacionalinis stadionas, kertami medžiai ir šalies įvaizdžio konceptas“, – apie Karolio Kaupinio ir Birutės Kapustinskaitės kūrinį „Radvila Darius, Vytauto“ yra rašiusi teatro kritikė Dovilė Zavedskaitė.

Vido Bareikio dešimtmečio turo pradžia: pirmieji išparduoti koncertai ir pagyros socialinėje erdvėje

Šiais metais savo muzikinį dešimtmetį švenčiantis, ir ta proga turą per Lietuvą rengiantis Vidas Bareikis, dvylikos koncertų ciklą pradėjo dvejais nepakartojamais vakarais Vilniaus „Mokytojų namuose“ bei Molėtų Etnokosmologijos muziejuje. Koncertai mažose salėse ir ribotam skaičiui klausytojų paliko daugybę įspūdžių ne tik pačiam kūrėjui, bet ir klausytojams.

Didžiausias lietuviškos muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara“ skelbia dar daugiau žvaigdžių: scenoje – Vaidas Baumila, Rokas Yan, Evgenya Redko ir Rūta Mur

Vaidas Baumila, Rokas Yan, Evgenya Redko ir Rūta Mur Liepos 29 dieną Raudondvaryje įvyks didžiausias Lietuvos atlikėjų muzikos festivalis – „M.A.M.A. vasara 2023“. Daugybė valandų muzikos ir ryškiausi Lietuvos atlikėjai susiburs į vieną sceną, surengdami savo koncertus. Šiandien organizatoriai pristato dar daugiau muzikinių vardų, kurie festivalio scenoje surengs įsimintinus pasirodymus.

Vaidas Baumila pirmą kartą sudrebino „Žalgirio“ areną: ugningas šou ir netikėtas Faros pasirodymas scenoje

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje pirmą kartą savo solinį koncertą surengė atlikėjas Vaidas Baumila. Daugybės gerbėjų sulaukęs šou, pavadinimu „Apžavai“ nepaliko abejingų – ryškiausi kūriniai, liepsnojanti scena ir kaip visada atviras Vaidas. Įspūdingame koncerte vakaro staigmena tapo ir netikėtai atliktas kūrinys „Margarita“ bei scenoje pasirodęs legendinis atlikėjas Aleksandras Ivanauskas – Fara.

Festivalis, kuris paliečia širdį – „Midsummer Vilnius“ atskleidžia visus scenos vardus

Liepos 17 – 28 dienomis Valdovų rūmų Didžiajame kieme įvyks aštuntasis „Midsummer Vilnius“ festivalis.

Grupė „Homechestra“ pristato dainą apie įpročius: jais aplipę – atsikratome sunkiai

Savitos muzikos kūrėjai „Homechestra“ klausytojams paruošė dovaną. Visuomet stebinanti kūrybiškais sprendimais ir aktualiomis idėjomis grupė, šį kartą pristato kūrinį „Habits“ (liet. Įpročiai). Pasak atlikėjų, naujoji daina yra apie įpročius, kurių būna sunku atsikratyti.

Vido Bareikio dešimtmečio turas – nuo kamerinės pirmojo koncerto salės iki didžiausio karjeros koncerto arenoje

Neseniai sausakimšoje Kauno „Žalgirio“ arenoje savo muzikinį dešimtmetį atšventęs Vidas Bareikis išvyksta į turą, kuris nustebino ne vieną. Sausakimšoje arenoje neseniai surengtą koncertą gerbėjai prisimins dar ilgai, tačiau atlikėjas nesnaudžia – dešimtmečio proga aplankys ir pačias mažiausias erdves. Ten, kur ir prasidėjo muzikinė Vido kelionė.

Aktorės apie pavojus scenoje: jei įvyktų klaida, Giedrius Savickas išvažiuotų su greitąja

„Nieko panašaus nė viename spektaklyje daryti neteko“, – prisipažino aktorė Gelminė Glemžaitė, pasakodama apie komediją „Gal nedarom tragedijos“. Itin populiarus spektaklis apie dviejų šeimų santykius, kuriame dar vaidina Giedrius Savickas, Mantas Stonkus ir Milda Noreikaitė, išvyko į pavasario gastroles. Suplanuota dvylika pasirodymų devyniuose šalies miestuose.

Didžiausias paplūdimio festivalis regione skelbia naujus atlikėjus – tarp jų ir 5 Lietuvos grupės

Latvijoje vystantis muzikos festivalis „Summer Sound“ jau paskelbė per 40 grupių ir atlikėjų, kurie rugpjūčio 4-5 dieną pasirodys Liepojos paplūdimio scenoje. Didžiausiame paplūdimio muzikos festivalyje Baltijos šalyse koncertuos ir penki kolektyvai iš Lietuvos – elektroninės muzikos atlikėjas Leon Somov, grupės „Planeta Polar“ ir „shishi“, aštuoniolikmetis repo talentas Lucid Kidd ir nebe pirmą kartą festivalyje pasirodysiantys „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.

Mantas Jankavičius kviečia į didžiausią savo vasaros koncertą pajūryje „Kalėdos vasarą“

Nors pavasaris pasirodyti dar neskuba, Mantas Jankavičius kviečia mintimis nusikelti ten, kur šilta. Talentingas ir žavingas, atlikėjas, aktorius ir dainų autorius, ką tik įvykus įspūdingiems koncertams nunešusiems žiūrovams „stogą“, dalinasi koncerto akimirkomis ir skelbia didžiausią savo vasaros pasirodymą pajūryje „Kalėdos vasarą“ – rugpjūčio 16-osios vakarą Palangos koncertų salė užsipildys muzika, nuoširdžiomis emocijomis ir naujausia atlikėjo kūryba.

Prancūzijoje kuriantis šokėjas D. Strimaitis: „Lietuvos publika mano kūrybą vertina per daug įvairesnes prizmes, nei kitų šalių žiūrovai“

Šią savaitę prasidėjo prekyba bilietais į lietuvišką festivalio „Naujasis Baltijos šokis“ (NBŠ) (04.26 – 05.14) programą. Norėdami atkreipti dėmesį į vietinę šokėjų bendruomenės vertę, festivalio NBŠ rengėjai kviečia publiką pažinti savo šalies šiuolaikinio šokio kūrėjus, jų temas ir raišką. Penki vakarai festivalyje bus skirti jauniems kūrėjams ir šokėjams Dovydui Strimaičiui, Grėtei Šmitaitei, Lizai Baliasnajai, Lukui Karveliui, Gretai Grinevičiūtei ir Agnietei Lisičkinaitei bei Erikai Vizbaraitei, kuriems tautiečių publika yra vertingas kontekstas ir stimulas kūrybai.

Didžiausias lietuviškos muzikos renginys „M.A.M.A. Londonas“ sugrįžta į Didžiąją Britaniją

Svarbiausius Lietuvos muzikos apdovanojimus „M.A.M.A.“ rengianti organizacija renginių skelbia apie šiais metais Londone įvyksiantį renginį. Praėjusiais metais pirmą kartą įvykęs specialus renginys „M.A.M.A. Londonas“ sugrįžta ir jau spalio 21 dieną sudrebins „Indigo at The O2“ koncertų salę. Pasak organizatorių, šių metų renginyje laukia dar daugiau staigmenų ir stiprių muzikinių pasirodymų.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga – netikėta „Maisto banko“ ir ansamblio „Lietuva“ dovana

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga ansamblis „Lietuva“ bei labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ savanoriai dovanoja muzikinį vaizdo sveikinimą. Paramos organizacijos sandėlyje nufilmuotu, specialiai Kovo 11-ajai skirtu kūrybišku pasirodymu siekiama priminti, kad laisvę dovanojusi žmonių vienybė ir šiandien kuria reikšmingus pokyčius.

GJan pristato vaizdo klipą: tortas su makiažu ir šokiai su beždžione

Kelias dienas savo gerbėjus socialiniuose tinkluose intrigavusi GJan, pagaliau atskleidžia kortas ir pristato dainą „Balius gyvent“. Kūrinį lydi originalus vaizdo klipas, kurį išvydus greitai pamiršti tikrai nepavyks. GJan sako, kad jame yra atiduota duoklė ir popkultūrai, ir Sauliui Prūsaičiui, ir garsiam fotografui Danilui Golovkinui bei jo „Addicted to Glamour“ serijai.

Festivalį „Kaunas Jazz“ pradės Lenkijos žvaigždės: džiazo garsai skambės ir kituose Lietuvos miestuose

Jau kitą mėnesį prasidėsiantis didžiausias Lietuvoje džiazo festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar daugiau šių metų programos dalyvių.

Latviai „Carnival Youth“ surengs kamerinį koncertą ištikimiausiems gerbėjams Vilniuje

Nepraėjus nė pusmečiui po paskutinių koncertų Lietuvos sostinėje, vilniečių jau pasiilgę latviai „Carnival Youth“ šio mėnesio pabaigoje surengs dar vieną pasirodymą sostinėje. Šį kartą žinoma Latvijos indie roko grupė surengs ypatingą koncertą savo ištikimiausiems gerbėjams muzikos klubo „Kablys + Kultūra“ mažojoje salėje.

Gamka pristato kupiną meilės dainą ir vaizdo klipą „Išmok mylėt“: norėjau ją parašytą visą savo gyvenimą

Germanas Daškevičius – Gamka klausytojams pristato naujausią savo kūrinį „Išmok mylėt“. Kartu su meilės kupina daina žinomas atlikėjas sukūrė ir vaizdo klipą, kuriame nusifilmavo kartu su profesionaliomis šokėjomis. Pasak atlikėjo, šią dainą norėjosi parašyti visą savo gyvenimą.

Nauja Manto Bendžiaus daina: įkvėpta sužadėtuvių ir ne tik

Po pertraukėlės naują dainą „Nebegaliu šokti be tavęs“ ir jos klipą pristatantis Mantas Bendžius juokiasi, kad nuo paskutiniojo kūrinio, kurio klipe jis ir jo draugė nusifilmavo nuogi, įvyko daug dalykų. „Daug kas mus šiepė, kad dabar jau išsiskirsime... Bet įvyko kaip tik priešingai – susižadėjome“, – šypteli jis.

Dainotas Varnas pristato naują dainą: ją turi išgirsti visi planuojantys vestuves

Dainotas Varnas pristato dainą „Pažiūrėk į dangų“ ir jos vaizdo klipą, kurį turėtų pamatyti visi būsimi jaunavedžiai. „Neslėpsiu ir nesimaivysiu, ši daina yra skirta jiems. Norėjau kūrinio, kuris galėtų skambėti porai prie altoriaus arba per pirmą šokį“, – dainos užuomazgą pasakojo Dainotas.

Atskleidė, kiek „Cirque du Soleil“ šou OVO kainuoja Vilniuje ir Dubajuje

Šią vasarą Vilnių jau septintą kartą aplankysiantis didžiausias pasaulio cirkas „Cirque du Soleil“ per metus surengia šimtus pasirodymų visame pasaulyje. Vieną jų – Dubajuje vykusį OVO šou – aplankė ir cirko pasirodymus Baltijos šalyse organizuojančios įmonės vadovas, kuris pasidalino įspūdžiais ir palygino kainas.

Donatas Montvydas 360

Vienas ryškiausių atlikėjų Donatas Montvydas savo gerbėjams neleidžia atsikvėpti po galingo „2057“ koncerto ir jau dabar kviečia į savo svarbiausią metų koncertą. Gruodžio 27 dieną Kauną sudrebins „360“ laipsnių koncertas, kuris kvies kartu išgyventi unikalias muzikines patirtis transformuotoje „Žalgirio“ arenos erdvėje.

Alternatyvios muzikos žvaigždė grandson pristato naują dainą ir skelbia pasaulinį turą: tarp koncertinių miestų – ir Vilnius

Šiaurės Amerikos muzikos žvaigždė, alternatyvios muzikos atlikėjas grandson šią savaitę pristatė pirmąjį būsimo albumo singlą „Eulogy“ ir paskelbė pasaulinį koncertų turą, kuriame – daugiau nei 80 pasirodymų. Baigiamasis turo, kuriame atlikėjas pristatys naują albumą „I Love You, I’m Trying“, koncertas įvyks Vilniuje, klube „Kablys + Kultūra“, spalio 18 dieną.

Gyvai skambės Vytauto Kernagio dainos – Jokūbas Bareikis kviečia į koncertus scenos legendai pagerbti

Maestro Vytautas Kernagis – Lietuvos muzikos pasaulio legenda, kurią visuomet šilta ir gera prisiminti. Paklausyti gražiausių jo dainų ir istorijų apie kūrėjo gyvenimą kviečia aktorius ir muzikantas Jokūbas Bareikis koncerte „Legenda. Vytautas Kernagis. Istorijos ir dainos“ balandžio 18 dieną Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje ir birželio 17 dieną Palangos koncertų salėje.

Iglė pristato pavasarišką vaizdo klipą ir klausia: myli ar nemyli?

„Myli Nemyli“ – taip vadinasi naujausia Iglės daina, kurią lydi spalvingas, gražiausiais pavasario žiedais padabintas vaizdo klipas. „Ši žiema beveik be saulės įkyrėjo jau nebejuokingai, todėl klipo norėjome kupino spalvotų gėlių, šviesos ir meilės. Juk pavasarį iš tiesų širdys užsidega meile greičiau ir liepsnoja stipriau“, – sako Iglė.

Grupės „Måneskin” koncertas Latvijoje perkeliamas į didžiąją Mežaparko estradą – iš Lietuvos vyks fanų autobusai

Fenomenalios italų grupės „Måneskin” koncertas, vyksiantis Rygoje gegužės 18 d., yra perkeliamas iš „Arēna Rīga” į didžiąją Mežaparko estradą. Didžiausia koncertų vieta Latvijoje net tik sutalpins ženkliai didesnį grupės gerbėjų skaičių, bet ir leis surengti dar ambicingesnį šou, nei buvo planuota iš pradžių. Kaip žinia, globaliu muzikos stebuklu tituluojama roko ketveriukė „Måneskin“ šiemet leisis į pasaulinį koncertinį turą „Loud Kids Tour Gets Louder“ ir Rygai pasisekė tapti viena jo stotelių.

Po įspūdingo koncerto sausakimšoje „Žalgirio“ arenoje Vidas Bareikis skelbia unikalų dešimtmečio turą

Praėjus įspūdingam Vido Bareikio dešimtmečio koncertui Kauno „Žalgirio“ arenoje, atlikėjas gerbėjams skelbia dar vieną džiugią žinią. Orginalusis ir šiuo metu naują populiarumo bangą išgyvenantis Vidas, savo klausytojus kviečia į netikėtą dešimtmečio turą – „Reivas akustiškai“. Tai unikalus turas, kurio metu atlikėjas į kiekvieną koncertą pakvies tik po 100 klausytojų.

Spalio mėnesį Vilniuje koncertuos grupės „The Corrs“ narė Sharon Corr

Spalio 1 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“, pirmą kartą Lietuvoje pasirodys talentinga muzikantė, kompozitorė ir televizijos laidų vedėja Sharon Corr, daugeliui žinoma kaip garsios airių poproko grupės „The Corrs“ narė.

Natalija Bunkė kviečia į grandiozines gastroles „Kosmosas": koncertuos didžiosiose šalies arenose

Viena ryškiausių Lietuvos popmuzikos žvaigždžių Natalija Bunkė paskelbė savo grandiozinių koncertinių gastrolių „Kosmosas“ datas. Neseniai sausakimšoje „Žalgirio" arenoje Kaune koncertavusi dainininkė kreipėsi patarimo į savo gerbėjus, kurių prašė nurodyti, kuriuose miestuose turėtų vykti jos koncertai. Šiandien oficialiai patvirtinta, kad Natalijos Bunkės koncertų turo „Kosmosas“ šou bus surengti svarbiausiose keturių didžiųjų šalies miestų arenose: gruodžio 8 d. „Avia Solutions Group“ arenoje Vilniuje, gruodžio 25 d. „Švyturio“ arenoje Klaipėdoje, gruodžio 26 d. „Šiaulių“ arenoje Šiauliuose ir gruodžio 30 d. „Kalnapilio“ arenoje Panevėžyje.

„Anties“ nariai pristatė kultinį albumą „Ša!“: įrašus finansuoti padėjo televizorius ir... žarnos

„Šitas diskas – legendinis, vienas brandžiausių „Anties“ albumų“, – sako „Anties“ lyderis Algirdas Kaušpėdas. „Albumo metai, 1988-ieji, sutampa su stipriausiu „Anties“ vardu. Buvome aukščiausioje savo skrydžio altitudėje ir nuostabu, kad „Anties“ skrydis sutapo su Sąjūdžio skrydžiu!“

Alanas Chošnau kviečia vasarą atidaryti kartu

Šią vasarą atlikėjas Alanas Chošnau kviečia vasarą atidaryti kartu. Jau birželio 2 d. Palangos koncertų salėje, Palangos vasaros sezono atidarymo vakarą įvyks įspūdingas ir ilgai lauktas atlikėjo koncertas su nauja programa "Geriausios dainos".

Rokas Yan pristato naują dainą ir vaizdo klipą: su būriu profesionalų šoka ir pats atlikėjas

Sparčiai populiarėjantis jaunosios kartos atlikėjas Rokas Yan turi kuo didžiuotis – ne vienas kūrinys jau spėjo tapti hitu bei užkariauti radijo stočių topų viršūnes. Dar daugiau pasitikėjimo kūrėjui suteikė metų proveržio nominacija muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A.“. Šiandien Rokas Yan klausytojams dovanoja naujausią savo kūrinį bei jam sukurtą vaizdo klipą „Praeiviai“. Muzikiniame klipe atlikėjas kartu su profesionalais ir pats nepabūgo atlikti choreografijos, kuri akustiniam kūriniui suteikia netikėtumo faktorių.

Po daugelio metų į Lietuvą grįžta legendinė grupė „Nazareth“

Po daugelio metų į Lietuvą grįžta viena populiariausių sunkiojo roko muzikos grupių „Nazareth“. Jos gerbėjų balandžio 10 ir 11 dienomis lauks du įspūdingi koncertai – Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje ir Kauno „Žalgirio“ arenoje. Čia susibūrusią publiką savo dainomis džiugins daugiau nei 50 metų scenos patirtį turintys sunkiojo roko veteranai – vokalistas Carl Sentance, bosistas Pete Agnew, būgnininkas Lee Agnew bei gitaristas Jimmy Murrison.

Siguldoje įvyks pirmasis Baltijos šalyse solinis grupės „Hurts“ koncertas po atviru dangumi

Šią vasarą, liepos 26 d., Siguldos viduramžių pilies scenoje (Latvijoje) koncertuos visų mūsų mylimas duetas „Hurts“ iš Mančesterio. Kadangi tai bus pirmas solinis grupės koncertas po atviru dangumi mūsų šalyse, vargu ar įmanoma rasti jam romantiškesnę ir tinkamesnę vietą nei vaizdingos Siguldos pilies apylinkės.

Vilniuje – paramos koncertas Ukrainai: pasirodys ryškiausios šios šalies žvaigždės

Rusijai tęsiant karinius veiksmus prieš Ukrainą, šiai valstybei vis dar labai reikalingas mūsų palaikymas. Kasdien tūkstančiai ukrainiečių atkakliai kovoja už savo tautos laisvę ir taiką, dažnai sumokėdami aukščiausią kainą – savo gyvybę. Siekiant prisidėti prie pergalės bei paremti Ukrainos didvyrius, kovo 25 dieną „Compensa“ koncertų salėje organizuojamas paramos koncertas „Next Stop is Victory”, kurio metu surinktos lėšos bus skirtos sužeistų Ukrainos karių protezams.

Lietuvoje koncertuosiančių „Scorpions“ hitas „Wind of Change“ pasiekė milijardą „YouTube“ perklausų

Birželį Kaune koncertą surengsiantys rokeriai „Scorpions“ turi naują karjeros pasiekimą. Šią savaitę didžiausias grupės hitas „Wind of Change“ tapo pirmuoju muzikantų kūriniu, peržengusiu milijardo peržiūrų ribą. Taip pat daugiau nei pusę milijardo perklausų legendinė baladė yra surinkusi „Spotify“ muzikos platformoje.

Gera naujiena krepšinio fanams – dar viena galimybė įsigyti bilietus į Eurolygos finalo ketverto varžybas

Džiugi naujiena tiems, kurie nespėjo įsigyti bilietų į Eurolygos finalo ketverto turnyro rungtynes – atidaroma oficiali „Fan-to-Fan“ bilietų perpardavimo platforma. Ji suteiks galimybę visiems, kurie nusipirko bilietus į šį renginį, tačiau galiausiai negalės jame sudalyvauti, saugiai ir legaliai juos perparduoti, o norintiesiems, juos įsigyti.

„Biplanai“ kviečia į kalėdinį koncertą „Sveikas sugrįžęs namo“

Šiandien grupė „Biplan“ socialiniuose tinkluose pasidalino žiemišku vaizdo kvietimu, kuriame muzikaliai klausytojų klausia „Kokios Kalėdos be Tavęs?“ ir visus kviečia į savo koncertą Vilniuje. Kalėdinis susitikimas su gerbėjais Vilniuje jau tampa kasmetine grupės Šv. Kalėdų tradicija.

Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis pristato pirmąją autorinį kūrinį

Suvieniję jėgas, visų pamiltas charizmatiškasis Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas pristato šventinį singlą „Rasim kelią į namus“, kuris buvo nufilmuotas įspūdingo grožio šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje.

Gražiausia meilės istorija - baletas „Gulbių ežeras“

Spalio pabaigoje gastroles Lietuvoje surengs tarptautinė baleto trupė „International Festival Ballet“. Dėl karo Ukrainoje šiuo metu Vokietijoje reziduojančioje baleto trupėje šoka Ukrainos, Lenkijos, Latvijos, Kanados ir Vokietijos šokėjai. Baleto trupė, kartu su simfoniniu orkestru „Festival Orchestra“, mūsų šalyje surengs 4 pasirodymus. Publika turės progą išvysti klasika tapusią amžinos meilės istoriją – dviejų dalių baletą „Gulbių ežeras“: spalio 24 d. Klaipėdos Kultūros centre „Žvejų rūmai“, spalio 26 d. „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje ir spalio 27 d. „Žalgirio“ arenoje Kaune.

Penkiasdešimtmetį švenčiantis Rokas Radzevičius: aš stabilus ir ištikimas darbinis jautis

Roko grupei „Skylė“ šiais metais sukanka trisdešimt, o jos lyderiui Rokui Radzevičiui šiandien  – penkiasdešimt. Daugiau nei pusę gyvenimo jis praleido su ta pačia grupe, ta pačia šeima, ta pačia mylima muzika. Sako, kad yra stabilus ir ištikimas kaip darbinis jautis: jei jau atsistojo į vagą, eis sąžiningai.

Opera „Lokys“ dedikuota lietuviškos muzikos čiurlioniui – kompozitoriui Broniui Kutavičiui

Belaukiant intriguojančio siužeto Broniaus Kutavičiaus (1932–2021) operos „Lokys“, skirtos 90-osioms kompozitoriaus gimimo metinėms, kviečiame pasidomėti kuo išskirtinis kompozitorius, kurio vaizduotės ir gabumų dėka pasaulis išgirdo vieną gražiausių kada nors Lietuvoje sukurtų operų.

Rokas Yan žengia svarbų žingsnį karjero – paskelbė apie solinį koncertą unikalioje sostinės erdvėje

Jaunosios kartos kūrėjas ir atlikėjas Rokas Yan, daugeliui atpažįstamas iš tokių kūrinių kaip „Stadionai“, „Surask mane“, „Vasaros mažai“ ar „Vakar vakare“ savo muzikinėje karjero žengia svarbiausią žingsnį – surengs pirmąjį solinį koncertą. Spalio 20 dieną sostinės renginių erdvėje „Kablys + kultūra“ įvyksiantis koncertas atlikėjui tai ilgos muzikinės kelionės atomazga, kurioje pirmą kartą nuskambės būsimo albumo kūriniai.

Svarbiausi rugpjūčio mėnesio renginiai Lietuvoje

Trečiasis kalendorinės vasaros mėnuo paprastai yra skirtas poilsiui. Būtent šį mėnesį nemažai lietuvių renkasi atostogoms, per kurias mus džiugins daugybė įvairiausių renginių ir pramogų. Šįkart pristatome ne tik svarbiausius renginius Lietuvoje, bet ir supažindinsime su didžiausiais įvykiais Estijoje bei Latvijoje. Bene svarbiausiu mėnesio įvykiu taps Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolinės varžybos, kuriose mūsų krepšininkai ruošis 2023 metais vyksiančiai Pasaulio taurei ir kovai dėl „EuroBasket“ trofėjaus.

Tarptautinio šiuolaikinio cirko festivalio HELIUM programa pasakos apie ryšius su savo kūnu, artimaisiais bei supančia aplinka

Menų spaustuvės organizuojamas tarptautinis šiuolaikinio cirko festivalis HELIUM, Vilniuje šiais metais vyks rugsėjo 6-11 dienomis ir kvies į įvairialypius, skirtingų cirko disciplinų pasirodymus!

Svarbiausi kovo mėnesio renginiai Lietuvoje: nuo jubiliejinio Robbie Williamso koncerto iki didžiausio Vaido Baumilos karjeros šou

Pirmasis kalendorinio pavasario mėnuo drauge su atbundančia gamta žada ne vieną žinomiausių Lietuvos bei viso pasaulio žvaigždžių pasirodymą. Būtent kovo 10-ąją vyksiantis britų dainininko Robbie Williamso jubiliejinis solinės karjeros koncertas The XXV Tour“ pretenduoja tapti vienu ryškiausių 2023-ųjų pasirodymų Lietuvoje. Šį mėnesį publiką taip pat džiugins M.A.M.A. 2022“ apdovanojimuose tris kartus triumfavusio atlikėjo Vaido Baumilos koncertas Apžavai“ bei paramos Ukrainai koncertas Next Stop is Victory“, kurio metu ant scenos pasirodys ryškiausi šios šalies atlikėjai.

Moters dienos proga taip pat netrūks įvairių renginių – kovo 8-ąją vyks didžiausia motyvacinė konferencija Drąsa gyventi ir veikti“, kurioje savo įkvepiančiomis istorijomis pasidalins įvairius gyvenimo iššūkius įveikę pranešėjai, tarp kurių – ir motyvatorius Nick Vujicic, savo pasirodymą dovanos ir charizmatiškasis Mantas Jankavičius bei neseniai didžiausią savo karjeros šou Žalgirio“ arenoje surengęs Donatas Montvydas.

Roko grupės Palaye Royale“ koncertas
Kovo 1 d. Vilniuje
 


Karščiausia metų grupe tituluota rokerių trijulė Palaye Royale“ surengs pirmąjį savo pasirodymą Lietuvoje, Vilniaus menų fabrike Loftas“. Kanados ir JAV roko grupę 2008 m. Las Vegase įkūrė broliai Kroppai – Remingtonas Leithas, Sebastianas Danzigas ir Emersonas Barrettas. Išleidę vos du kūrinius Palaye Royale“ nustebino muzikos pasaulį, kai 2014 m., aplenkę legendinę grupę Linkin Park“, laimėjo MTV kanalo rengiamą turnyrą Musical March Madness“. Per beveik 15 metų grupė išleido tris studijinius albumus – Boom Boom Room (Side A)“, Boom Boom Room (Side B)“ bei  The Bastards“. Juose nugulė tokie grupės hitai kaip Get Higher“, Mr. Doctor Man“, o koncerto Vilniuje metu skambės ir du nauji grupės singlai – Broken“ bei Fever Dream“.

Dainoto Varno ir Kauno bigbendo Frank Sinatra Show“
Kovo 3 d. Vilniuje ir kovo 8 d. Kaune

Dainotas Varnas bei Kauno bigbendas pristato pavasarinę programą, kurios metu atliks pačias populiariausias legendinio dainininko Franko Sinatros dainas. My Way, Strangers in the Night, Fly Me to the Moon, Under My Skin, Love and Married, New York, New York – bene kiekvienam puikiai žinomi Amerikos legendos superhitai, kurie kovo 3 ir 8 dienomis suskambės Vilniuje ir Kaune vyksiančiuose koncertuose. Dainininkas šiems pasirodymams rengėsi labai kruopščiai – tarsi aktorius pagrindiniam vaidmeniui: Perskaičiau, ką tik radau apie patį Sinatrą, domėjausi to laikmečio amerikietiška muzika, mada, elgesio normomis, net kalbos maniera, ­– sakė D. Varnas.

Manto Jankavičiaus koncertas Man pasaulis visas tu“
Kovo 8 d. Vilniuje, kovo 9 d. Klaipėdoje,  kovo 10 d. Kaune
 


Charizmatiškasis atlikėjas Mantas Jankavičius moters dienos proga publikai dovanos tris muzikinius šou – kovo 8 d. Vilniuje, kovo 9 d.  Klaipėdoje bei kovo 10 d. Kaune. Nors, anot atlikėjo, jo pasirodymuose visuomet yra laukiami ir vyrai, tačiau koncerto Pasaulis man visas tu“ metu ypatingas dėmesys bus skiriamas moterims: Pasiruoškite ir pasipuoškite, nes jūsų laukia subtilus, neeilinis dėmesys, kuris privers jus pasijusti tikromis vakaro žvaigždėmis“, – sako atlikėjas. Man pasaulis visas tu“, pasak Manto, bus didžiausias jo koncertinis šou per pastaruosius penkerius metus. Jame susirinkusieji išgirs puikiai žinomas atlikėjo dainas, tokias kaip Laisvi drugeliai“, Čiuožki“ bei Stok“.

Didžiausia motyvacinė konferencija – Drąsa gyventi ir veikti“
Kovo 8 d. Kaune

Kovo 8ją Kauno Žalgirio“ arenoje vyks visos dienos konferencija Drąsa gyventi ir veikti“, skirta ir vyrams, ir moterims. Konferencijos metu įkvepiančiomis istorijomis ir metodais dalinsis įvairius gyvenimo iššūkius įveikę ir savo sėkmės kelią atradę tiek Lietuvoje, tiek ir pasaulyje žinomi pranešėjai: be rankų ir be kojų gimęs motyvatorius Nick Vujicic, padėjęs daugiau kaip 6,5 milijonams žmonių, tarp kurių – ir 19 šalių prezidentai, pasaulyje garsus atletas, per 78 dienas ir 14 valandų dviračiu apvažiavęs pasaulį bei pasiekęs Gineso rekordą Mark Beaumont, žinomas Lietuvos verslininkas ir investuotojas Ilja Laurs, patekęs į turtingiausių šalies žmonių sąrašą bei 2013-aisiais išleidęs knygą Verslas naujai“ ir kiti. Taip pat konferencijos metu 150 svečių turės galimybę gyvai susitikti su motyvatoriumi Nick Vujicic bei užduoti jam rūpimus klausimus.

Akustinis Donato Montvydo koncertas
Kovo 8 d. Kaune
 


Neseniai surengęs vieną didžiausių karjeros pasirodymų Kauno Žalgirio“ arenoje atlikėjas Donatas Montvydas šįkart kviečia į savo akustinį koncertą, kuris moters dieną, kovo 8-ąją, vyks pramogų klube Oazė“. Daugybę muzikos apdovanojimų pelnęs bei keliasdešimt milijonų peržiūrų Youtube“ kanale turintis atlikėjas susirinkusiems dovanos puikiai žinomus hitus –  Kol vakaras ilgas“, Kai nieko kito nelieka man“, Šoku ne vienas“ ir kt. Jaukią vakaro atmosferą kurs ir kartu su D. Montvydu pasirodysianti gyvo garso grupė bei specialiai šiam koncertui suburta apšvietėjų ir video specialistų komanda.

Robbie Williams koncertas The XXV Tour
Kovo 10 d. Kaune
 


Po šešerių metų pertraukos į Lietuvą sugrįžta britų atlikėjas Robbie Williamsas, kuris kovo 10 d. Žalgirio arenoje surengs jubiliejinį solinės karjeros šou The XXV Tour. Koncertas, kurio metu dainininkas ne tik atliks visiems gerai žinomus hitus, bet ir pristatys neseniai išleistą albumą XXV, sulaukė didžiulės sėkmės – visi bilietai į šį pasirodymą jau išpirkti. Britų superžvaigždė Lietuvoje viešės trečią kartą – pirmąjį koncertą jis surengė 2015 m. Kaune, antrąjį, tapusį didžiausiu tų metų šou Baltijos šalyse, 2017-aisiais Vilniaus Vingio parke. Daugiau nei prieš du dešimtmečius vaikinų grupėje Take That debiutavęs Robbie Williamsas solo karjerą pradėjo 1996 m. – nuo to laiko jis yra laimėjęs net 18 prestižinių BRIT muzikos apdovanojimų, tris muzikos kanalo MTV Europe apdovanojimus, o praėjusį dešimtmetį jo dainos britų radijo ir televizijos eteryje skambėjo dažniausiai.

Pianisto Richardo Claydermano pasirodymas
Kovo 11 d. Vilniuje
 


Gineso rekordų knygoje sėkmingiausiu pianistu pasaulyje vadinamas Richardas Claydermanas savo pasirodymą pavasarį surengs ir Lietuvoje – milijonus gerbėjų turinčio atlikėjo koncertas Lietuvos nepriklausomybės dieną vyks Vilniaus Compensa“ koncertų salėje. Daugybę muzikos apdovanojimų pelniusio prancūzų pianisto pasirodymai pritraukia dideles minias gerbėjų visame pasaulyje – viename jo koncertų Japonijoje susirinko net 40 tūkstančių žmonių.   Sostinėje koncertuosiantis Richardas Claydermanas atliks garsiausius savo repertuaro kūrinius – Ballade Pour Adeline“, Mariage D‘Amour“,  Love Story“  bei pristatys naujausią savo albumą Forever Love“. Be garsiausių atlikėjo kompozicijų susirinkusieji išgirs ir naujai suskambusius grupės Coldplay“ bei atlikėjo Edo Sheerano hitus.

Saulės kliošo koncertas Norim vėl pamatyti tave
Kovo 18 d. Kaune
 


Daugiau nei dvidešimt metų gyvuojanti grupė Saulės kliošas romantiškos muzikos gerbėjus kviečia pavasarį sutikti kartu ir kovo 18 d. atvykti į Kauno Žalgirio areną. Čia susirinkusiųjų laukia neįpareigojanti kokteilinė aplinka, gera nuotaika, visiems puikiai žinomi hitai bei naujausios Saulės kliošo“ dainos. Išskleiski savo žiedus ir susitikime kokteilių, burbuliukų bei muzikos vakare. Žydėkime kartu, kad saulė pavydėtų!, – kviesdami pasimatyti sako grupės nariai.

Andrey Makarevich kūrybos vakaras
Kovo 19 d. Vilniuje

Kovo mėnesį Vilniaus Compensa“ koncertų salėje vyks žmogumi-orkestru tituluojamo Andrejaus Makarevičiaus kūrybinis vakaras. Tai – roko muzikantas, poetas, kompozitorius, prodiuseris, televizijos laidų vedėjas, aktorius bei grupės Mashina Vremeni“ įkūrėjas ir lyderis. Per visą savo karjerą jis išleido net 8 solinius albumus, parašė 9 knygas bei surengė daugybę parodų.

RY X koncertas European Tour 2023
Kovo 22 d. Vilniuje
 


Lietuvių pamėgtas australų dainininkas RY X grįžta į Lietuvą – trečią kartą mūsų šalyje koncertuosiantis atlikėjas savo pasirodymą kovo 22 d. surengs Vilniaus Compensa“ koncertų salėje. Jo metu melodingą muziką atliekantis australas pristatys naujausią savo albumą Blood Moon“, kuriame – 13 kūrinių, talpinančių tokias emocijas kaip meilė, džiaugsmas, sielvartas ir skausmas. Anot RY X, naujo albumo dainos atspindi jo paties suvokimą apie save kaip menininką, kuris nuolat mokosi, auga ir su kiekvienais metais sukuria vis daugiau grožio. Publika taip pat išgirs ir naują atlikėjo kūrinį Oceans“, kurį jis įrašė kartu su Islandijos elektroninės muzikos pasididžiavimu Ólafuru Arnaldsu.

Aistės Smilgevičiūtės ir grupės Skylė“ ,,Pavasario lygiadienio“ koncertas
Kovo 21 d. Vilniuje

Atlikėja Aistė Smilgevičiūtė ir grupė Skylė“ kviečia nusimesti žiemos rūbą ir pavasarį pasitikti drauge jau tradiciniame, penkioliktus metus iš eilės vyksiančiame Pavasario lygiadienio“ koncerte. Kiekvienais metais pasirodymo programa keičiasi – šiemet, be jau girdėtų ir naujų dainų bei su grupe grosiančio styginių kvarteto, Pavasario lygiadienio“ žiūrovai turės galimybę išvysti ir specialią tapytojo Romualdo Radzevičiaus parodą. Jo sūnus Rokas Radzevičius įsitikinęs, jog tai taps natūralia koncerto dalimi, o galbūt ir naujos tradicijos pradžia.

Vaido Baumilos koncertas Apžavai“
Kovo 17 d. Kaune
 


M.A.M.A. 2022“ muzikos apdovanojimuose trijose kategorijose triumfavęs atlikėjas Vaidas Baumila kovo mėnesį surengs pirmąjį savo areninį šou. Jame nuskambės garsiausios pastarojo meto dainos bei sėkmingiausi atlikėjo karjeros hitai. Anot Vaido Baumilos, koncerto programoje ypatingą vietą ras tokie kūriniai kaip Kunigunda“, Apžavai“ bei vis dažniau girdimas Bum ajajai“, o kūrybiniai šou elementai perkels publiką į magišką vietą, kurioje netruks naujų patirčių.

Paramos Ukrainai koncertas Next Stop is Victory“
Kovo 25 d. Vilniuje

Rusijai tęsiant karinius veiksmus prieš Ukrainą, šiai valstybei vis dar labai reikalingas mūsų palaikymas. Siekiant prisidėti prie pergalės bei paremti šios šalies didvyrius, kovo 25 dieną Compensa“ koncertų salėje organizuojamas paramos koncertas Next Stop is Victory“, kurio metu surinktos lėšos bus skirtos sužeistų Ukrainos karių protezams. Koncerto metu ant scenos pasirodys Europoje ir visame pasaulyje žinomi Ukrainos atlikėjai: NK (Nastya Kamenskikh), užkariavusi Ukrainos ir Lotynų Amerikos širdis hitais Peligroso“ ir Elefante“, grupė KAZKA su daina „Плакала“, Anna Trincher su dainomis „Зай“ ir „Не залишай“, aksominio balso savininkė ir įvairių dainų konkursų Lietuvoje dalyvė Evelina Sašenko, 2016 m. Ukrainos X faktoriaus“ finalininkai Mountain Breeze“ bei  2018 m. X faktoriaus“ nugalėtojai ZBS Band“.


 
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti