logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Į Lietuvą atvyksta Kanų Kino Festivalio laureatas Jozefas Van Wissemas

Spalio 24 dieną, sekmadienį, Šv. Kotrynos bažnyčioje koncertuos Barokinio instrumento liutnios virtuozas iš Nyderlandų Jozefas Van Wissemas

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

Amerikos roko legenda Alice Cooper įspūdingą koncertą surengs Vilniuje

Oficialiai patvirtinta, kad Amerikos roko legenda Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Šventes švenčiame garsiai – Maestro Juozo Miltinio dovana žiūrovams

Prieš 112 metų, rugsėjo 3-ąją, Dabikinėje pasaulį išvydo būsimasis teatro korifėjus, Maestro Juozas Miltinis. Fanatiškai su scena, kurioje per kelias valandas keičiasi žmonių pasauliai, likimai, jutimai ir mintys, savo gyvenimą susiejęs režisierius nepailsdamas kėlė dramos žodį gyventi.

Aktorystės menui, aktorių meistrystei bei scenai J. Miltinis skyrė didžiąją dalį savo dėmesio, tačiau niekuomet nenuleido žvilgsnio ir nuo vieno svarbiausių sudedamųjų elementų – reiklios ir visuomet atvira širdimi pasitinkančios publikos.

„Spektaklis įgauna tikrąją prasme ir tampa gyvu kūriniu tik žiūrovų akivaizdoje. Spektaklio gimimas ir mirtis vyksta žiūrovams dalyvaujant. Jie yra gyvybės akstinas ir veiksmo kontraforsai… Nė vienas spektaklis nėra kuriamas ateičiai, jis, be žiūrovų sąmonės, niekur kitur neužsifiksuoja, jis egzistuoja tik dabartyje“, – taip apie žiūrovų svarbą yra kalbėjęs pats Maestro.

Scenoje išgirstus žodžius, pamatytus judesius, šviesas, šmėkštelėjusias užuominas nesunku perkelti ir į gyvenimą už teatro sienų.
Jame patirta katarsio būsena, susitikimas su savo alter ego išgyvenimus transformuoja į sąmoningumą – leiskimės į pojūčių kelionę drauge!

Maestro gimtadienio proga visiems bilietams* į rugsėjo ir spalio mėnesį rodomus spektaklius visą rugsėjo 3-ąją taikysime 50 proc. nuolaidą. Paskubėkite pasinaudoti #MaestroDovana pasiūlymu!

*Bilietų skaičius ribotas.