Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Grupės „Hurts“ koncertas perkeliamas į 2021 metų rudenį

021 metų rudenį. „Hurts“ koncertas Kaune yra įtrauktas į grupės naujausio albumo „Faith“ pristatymo turnė, kurio metu stilingasis duetas aplankys 17 šalių ir surengs 37 koncertus.

Viena geriausių šiuolaikinio baleto trupių iš JAV „Complexions“ grįžta į Lietuvą

2021 metų gegužės 1 d. grįžta į Lietuvą ir Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje, garsioji Niujorko baleto trupė pristatys dviejų dalių pasirodymą

M.A.M.A. organizatoriai kreipiasi į kūrėjus: kviečia nepamiršti užregistruoti nuveiktus darbus

Jau artėjančių metų sausio 29 dieną Kauno „Žalgirio“ areną sudrebins svarbiausias metų muzikos įvykis – 10 – oji muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ ceremonija. Nuslūgus koronaviruso pikui, organizatoriai planuoja į renginį pakviesti šalies muzikinį pasaulį bei ribotą skaičių žiūrovų, kurie arenoje išvys ne tik garsiausių šalies atlikėjų pasirodymus, bet ir turės galimybę aplodismentais pasveikinti produktyviausius metų kūrėjus. Šiandien organizatoriai primena muzikantams, kad oficialiame apdovanojimų tinklapyje galima užregistruoti savo darbus ir taip padėti tarybai plačiau sužinoti apie kūrybą.

Garsiojo Wilo Saldeno vadovaujamas legendinis Glenno Millerio orkestras

„Koncertinis turas 35-rių metų veiklos proga (35 YEARS ANNIVERSARY TOUR)“

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Šventes švenčiame garsiai – Maestro Juozo Miltinio dovana žiūrovams

Prieš 112 metų, rugsėjo 3-ąją, Dabikinėje pasaulį išvydo būsimasis teatro korifėjus, Maestro Juozas Miltinis. Fanatiškai su scena, kurioje per kelias valandas keičiasi žmonių pasauliai, likimai, jutimai ir mintys, savo gyvenimą susiejęs režisierius nepailsdamas kėlė dramos žodį gyventi.

Aktorystės menui, aktorių meistrystei bei scenai J. Miltinis skyrė didžiąją dalį savo dėmesio, tačiau niekuomet nenuleido žvilgsnio ir nuo vieno svarbiausių sudedamųjų elementų – reiklios ir visuomet atvira širdimi pasitinkančios publikos.

„Spektaklis įgauna tikrąją prasme ir tampa gyvu kūriniu tik žiūrovų akivaizdoje. Spektaklio gimimas ir mirtis vyksta žiūrovams dalyvaujant. Jie yra gyvybės akstinas ir veiksmo kontraforsai… Nė vienas spektaklis nėra kuriamas ateičiai, jis, be žiūrovų sąmonės, niekur kitur neužsifiksuoja, jis egzistuoja tik dabartyje“, – taip apie žiūrovų svarbą yra kalbėjęs pats Maestro.

Scenoje išgirstus žodžius, pamatytus judesius, šviesas, šmėkštelėjusias užuominas nesunku perkelti ir į gyvenimą už teatro sienų.
Jame patirta katarsio būsena, susitikimas su savo alter ego išgyvenimus transformuoja į sąmoningumą – leiskimės į pojūčių kelionę drauge!

Maestro gimtadienio proga visiems bilietams* į rugsėjo ir spalio mėnesį rodomus spektaklius visą rugsėjo 3-ąją taikysime 50 proc. nuolaidą. Paskubėkite pasinaudoti #MaestroDovana pasiūlymu!

*Bilietų skaičius ribotas.