logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

Legendinė grupė ''Man–go'' po daugiau nei dviejų metų surengs planuotus koncertus ''Vėl kartu!''

Legendinė grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20 – metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Inga Jankauskaitė pristato kūrinį skambiu pavadinimu ''Gulinčių nemuša'' bei atskleidžia koncertinius planus

Viena populiariausių pastarojo meto šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė nuolatos savo gerbėjus džiuginanti naujienomis, šiandien pristato singlą „Gulinčių nemuša“. Apie ką naujasis kūrinys, intriguojančiu pavadinimu, atlikėja nelinkusi detalizuoti ir teigia, kad laukia klausytojų versijų. Be to, atlikėja jau kitą savaitę leisis į koncertinį turą, kurio metu aplankys dar seniai suplanuotus miestus.

Elektroninės muzikos diva Róisín Murphy pavasarį koncertuos Vilniuje

Oficialiai patvirtinta - Airijos elektroninės muzikos žvaigždė Róisín Murphy grįžta į Lietuvą.

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Triatlono „Red Bull 211“ priziniame fonde beveik 15 000 eurų

Triatlono „Red Bull 211“ priziniame fonde beveik 15 000 eurų
 
Rugpjūčio 14 dieną Kuršių nerijoje vyks unikali komandinė estafetė „Red Bull 211”, kurioje dalyvaujančios keturių žmonių komandos varžysis irkluodamos baidares, mindamos dviračius bei bėgdamos miškais. Visos jos kovos dėl kelialapio į ekstremalų bėgimo renginį „Red Bull 400”, kuris vyks Vokietijoje, tačiau bus ir daugiau prizų. Viso prizinio fondo vertė – beveik 15 tūkstančių eurų.
 
Pagrindinis prizas, kuris atiteks greičiausiai estafetę įveikusiai komandai yra kelialapis į minėtąjį „Red Bull 400”. Tai ekstremalaus bėgimo rungtis, kurios trasa yra tik 400 metrų, tačiau pakilimas į aukštį – 140 metrų. Organizatoriai pasirūpins laimėtojų kelionės bilietais, išlaidomis, nakvyne ir maistu, tad yra dėl ko pasistengti.
 
Prizai laukia ir kiekvienos rungties laimėtojų. Greičiausiai baidarių maršrutą įveikusi komanda gaus „Cupra Driving Academy“ ekstremalaus vairavimo kursą, kurį veda ralio prizininkai ir čempionai. Savaime suprantama, čia netruks nei patirčių, nei pagerintų įgūdžių. Greičiausias dviratininkas savo komandai laimės 1500 eurų vertės dviratį, kurį parūpins „Veloklinika“, o greičiausias bėgikas sau ir draugams iškovos 1500 eurų vertės parduotuvės „Sportland“ čekį.
 
Bus ir dar viena prizų kategorija. Kiekviena rungtis turi savo ambasadorius – jie dar iki „Red Bull 211” įveiks visas trasas savarankiškai. Dalyvis, pataikęs užbaigti savo maršrutą arčiausiai tos rungties ambasadoriaus laiko, taipogi laimės prizų savo komandai. Tad pasiseks ne tik greičiausiems, bet ir laimingiausiems.
 
Bėgimo rungties ambasadorius – Paul de Miko. Bėgikas, kuris pataikys į jo laiką ar bus arčiausiai jo, laimės 2 „Cupra“ automobilius visam savaitgaliui su pilnais bakais benzino. Pats tas pasivažinėti Lietuvos ar kaimynų provincijos keliukais!
 
Dviračių rungties ambasadorius – Paulius Ambrazevičius, o prizas už pataikymą arčiausiai jo rezultato – 600 eurų vertės „Sportland“ dovanų čekis. 
 
Baidares atstovauja Haris ir Deimantė. Jų prizas taipogi 600 eurų vertės „Sportland“ dovanų čekis.
Taigi, motyvacijos per akis, maršrutai – pasakiško grožio, belieka registruotis ir treniruotis.
 
Daugiau informacijos: redbull.lt/211