Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Valentino diena kitaip ''ŠIRDIES RITMU''

Šv. Valentino diena KITAIP yra nekomercinis ir visiems atviras renginys. Ypač kviečiame dalyvauti jaunimą, šeimas ir visus kurie jauni širdyse.

Papildomi bileitai į Jaroslav Jevdokimov / Ярослав Евдокимов!

Papildomi bileitai į Jaroslav Jevdokimov / Ярослав Евдокимов koncertą!

Egidijus Dragūnas skelbia pirmųjų SEL koncertų datas!

Pirmieji 1000 bilietų yra parduodami už simbolinę kainą – vos nuo 15 eurų

Šventė sunkiosios muzikos gerbėjams – grupė „Bullet For My Valentine” Vilniuje

Balandžio 14 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ - viena sėkmingiausių britų metalo grupių - „Bullet For My Valentine”!

Inga Jankauskaitė skelbia didžiausią koncertą savo karjeroje: ''kada, jei ne dabar''

Talentingoji aktorė, dainininkė ir laidų vedėja Inga Jankauskaitė paskutiniąsias metų dienas pasitinka su džiugia žinia ne tik savo gerbėjams, bet ir pačiai sau. Po daugiau nei trejų metų pertraukos garsi moteris artėjančių metų kovo 23 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje surengs didžiausią koncertą savo karjeroje ir pristatys naująjį albumą.

Lietuvoje koncertuos norvegų gotikinės ir simfoninės sunkiosios muzikos atlikėjai SIRENIA

Šio pavasario renginių gausą papildys koncertas, kuris ypatingai pradžiugins gotikinės ir simfoninės sunkiosios muzikos gerbėjus. Į Lietuvą pirmą kartą atvyks vieni žymiausių šių stilių atlikėjų iš Norvegijos „Sirenia“. Vienintelis jų pasirodymas įvyks kovo 14 dieną klube „Vakaris“ Vilniuje.

UEFA Čempionų lyga: ''Sūduva'' - ''Spartaks'' !

Lietuvos futbolo čempionė Marijampolės „Sūduva“ tęsia žygį 2018-2019 metų Europos taurių turnyruose. Čempionų lygoje sensacingai eliminavę Nikosijos APOEL, bet nusileidę Belgrado „Crvena zvezda“ futbolininkams, marijampoliečiai persikėlė į Europos lygą, kurios atrankos III etape laukia Latvijos čempiono Jūrmalos „Spartaks“ barjeras.

Kaimynai Europos lygos atrankos II etape be didesnio vargo nugalėjo „La Fiorita“ futbolininkus iš San Marino. Namie „Spartaks“ laimėjo 6:0, išvykoje – 3:0.

Čempionų lygos atrankos I etape Jūrmalos komanda nusileido tai pačiai „Crvena zvezda“ – namie sužaidė 0:0, o išvykoje pralaimėjo 0:2.

Rugpjūčio 3-5 dienomis bilietus į „Sūduvos“ ir „Spartaks“ rungtynes gali įsigyti tik 2018 metų „Sūduvos“ abonementų turėtojai, o nuo rugpjūčio 6-osios - visi norintys.

 

Renginio nuoroda: http://www.fksuduva.lt