logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

Legendinė grupė ''Man–go'' po daugiau nei dviejų metų surengs planuotus koncertus ''Vėl kartu!''

Legendinė grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20 – metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Inga Jankauskaitė pristato kūrinį skambiu pavadinimu ''Gulinčių nemuša'' bei atskleidžia koncertinius planus

Viena populiariausių pastarojo meto šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė nuolatos savo gerbėjus džiuginanti naujienomis, šiandien pristato singlą „Gulinčių nemuša“. Apie ką naujasis kūrinys, intriguojančiu pavadinimu, atlikėja nelinkusi detalizuoti ir teigia, kad laukia klausytojų versijų. Be to, atlikėja jau kitą savaitę leisis į koncertinį turą, kurio metu aplankys dar seniai suplanuotus miestus.

Elektroninės muzikos diva Róisín Murphy pavasarį koncertuos Vilniuje

Oficialiai patvirtinta - Airijos elektroninės muzikos žvaigždė Róisín Murphy grįžta į Lietuvą.

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

UEFA Konferencijų lyga: Žalgiris - Bodo

EFA Europos Konferencijų lyga: Žalgiris – Bodo Glimt

FK „Žalgiris“ tęsia kovas Europoje ir turi dar vieną, paskutinį šansą iškovoti vietą UEFA turnyrų grupių etape. UEFA Europos Konferencijų lygoje Vilniaus ekipa susitiks su Norvegijos čempionu „Bodo Glimt“. Ši komanda pernai taip įveikė „Žalgirį“, tapo viena iš didžiausių staigmenų visoje Europoje netgi privertė pasinervinti garsųjį AC „Milan“. Tačiau skirtingai nei pernai, „Žalgiris“ turės ir savo aistruolių palaikymą – pirmosios komandų rungtynės vyks Vilniuje. Būk su „Žalgiriu“ – būk stadione!

„Žalgirio“ aistruoliai „Pietų IV“ organizuoja ypatingą komandos palaikymo akciją. Tapti neeilinės šventės dalimi ir dvyliktu komandos žaidėju gali ir TU! Tam reikės:
į savo vietą ateiti likus bent 15 minučių iki rungtynių pradžios;
į rungtynes ateiti pasipuošus žaliai balta apranga (arba tik žalia arba tik balta);
paruošti balsą palaikyti komandą visas rungtynes.
DĖMĖSIO - PIETŲ A, B, C, D SEKTORIAI skirti aktyviam komandos palaikymui. 
Rungtynių pradžioje - kelias minutes - planuojamas vaizdinis palaikymas, kuriame tribūnos dalyvių bus prašoma susipažinti su instrukcijomis ir jas atlikti bei nusiteikti, jog pradžioje kelias minutes gali nepavykti pamatyti įvykių aikštėje (ribotas arba nesantis aikštės matomumas).

Norint patekti į rungtynes galimybių pasas NEREIKALINGAS. Vienas asmuo gali įsigyti iki 4 bilietų.
Įėjimas į stadioną su bilietu ir ID (asmens dokumentu).  Attention: according to UEFA rules no visiting supporters are allowed. Fans from Norway should not be buying tickets as they will not be allowed entrance unless they can prove their residence in Lithuania.
DĖMĖSIO! perkančių bilietus prašome susipažinti su LR sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimais:
- Vyresniems nei 6 metų žiūrovai stadiono uždarose erdvėse rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones – medicinines kaukes arba respiratorius. Taip pat rekomenduojama kaukes dėvėti atvirose erdvėse, kai nėra išlaikomas saugus, ne mažesnis kaip 2 metrų, atstumas, nuo kitų asmenų, išskyrus šeimos narius.
- Žiūrovai užėmę savo vietas, eilėse prie bilietų tikrinimo ar kitose stadiono vietose laikytųsi saugaus ne mažesnio kaip 2 metro atstumo vienas nuo kito ar nuo kitų asmenų grupių;
- Gretimas sėdimas vietas gali užimti ne daugiau kaip 2 asmenys iš tos pačios šeimos, namų ūkio ar kartu atėję į renginį.
- Į stadioną nevykite tuo atveju, jei jums pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai: karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas. Asmenys, kuriems šie simptomai pasireiškia, neįleidžiami į stadioną arba bus paprašyti palikti varžybų vietą. Dėl tolesnių veiksmų rekomenduojama konsultuotis karštąja koronaviruso linija tel. 1808 arba susisiekti su savo šeimos gydytoju konsultacijai.