Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

VASAROS PABAIGAI - ŠEIMŲ PASAKŲ FESTIVALIS

Jau šį sekmadienį (08.23 d.) įvyks pasakiškasis „Šeimų pasakų festivalis“, kurį ne pirmus metus sėkmingai organizuoja Kūrybos studija SHOWART ir Vytauto Kernagio fondas. Pirmą kartą festivalis vyks Kaune.

Festivalio tikslas ir programa yra glaudžiai susijusi su vaikų kūrybiškumo bei vaizduotės lavinimu. Esminė festivalio programos ašis – pasakų kūrimas, jų iliustravimas, taip pat: pasakos-spektakliai, pasakos-koncertai, kuriais pasimėgauti galės kiekviena šeima.

Festivalio metu vyks dirbtuvės, kurių metu, vaikai, padedami rašytojų, aktorių, muzikantų bei iliustratorių sukurs dar negirdėtas ir niekur neužrašytas pasakas.

Šiųmetinėje programoje – Giedriaus Arbačiausko bei Gedimino Storpirščio pasakojimai-koncertai; Vėjų teatro spektaklis „Apie žuvis, ausis ir mamą“, o kūrybinėmis dirbtuvėmis šiemet pasirūpins rašytojas bei iliustratorius Paulius Juodišius su kolega, rašytoju Virgiu Šidlausku.

Tai – visos dienos festivalis, šiemet vyksiantis Kauno Žalgirio arenos „Pakrantėje“. Be pagrindinės programos čia veiks maitinimo bei įvairių pramogų zonos, taip pat organizuojamas ir didysis „Ugnies teatro“ putų šou, kuris vaikams palieka neišdildomus įspūdžius, todėl pasiruoškite – su šeima praleistas laikas čia  bus prasmingas, turiningas ir smagus!

Daugiau informacijos FB -> https://www.facebook.com/pasakufestivalis/