logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

Legendinė grupė ''Man–go'' po daugiau nei dviejų metų surengs planuotus koncertus ''Vėl kartu!''

Legendinė grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20 – metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Inga Jankauskaitė pristato kūrinį skambiu pavadinimu ''Gulinčių nemuša'' bei atskleidžia koncertinius planus

Viena populiariausių pastarojo meto šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė nuolatos savo gerbėjus džiuginanti naujienomis, šiandien pristato singlą „Gulinčių nemuša“. Apie ką naujasis kūrinys, intriguojančiu pavadinimu, atlikėja nelinkusi detalizuoti ir teigia, kad laukia klausytojų versijų. Be to, atlikėja jau kitą savaitę leisis į koncertinį turą, kurio metu aplankys dar seniai suplanuotus miestus.

Elektroninės muzikos diva Róisín Murphy pavasarį koncertuos Vilniuje

Oficialiai patvirtinta - Airijos elektroninės muzikos žvaigždė Róisín Murphy grįžta į Lietuvą.

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Vidas Bareikis mokslų metų pradžią griausmingai paminėti kviečia Vilniuje su būriu scenos bičiulių

Vienas ryškiausių šalies muzikos atlikėjų Vidas Bareikis naujų mokslo metų pradžią paminėti kviečia į pirmąjį rudens koncertą Vilniuje, „Vasaros terasoje“. Čia dainininkas žada surengti energingiausią koncertą, kuriame pasirodys su daugybe savo scenos bičiulių, tarp kurių „Baltos varnos“ bei „Instrumental Soul“.

Rugsėjo 1 – osios vakarą Vilniuje vyksiančiame koncerte atlikėjas pasirodys su visai neseniai atsinaujinusia savo grupe, kurią vadina „VB gang“. Vos prieš keletą dienų surengęs įsimintiniausią savo pasirodymą, papildytą ugnies šou, festivalyje „M.A.M.A. vasara 2021“, atlikėja „Vasaros terasoje“ žada ne ką įspūdingesnį šou.

„Labai simboliška, kad „Vasaros terasoje“ pradėsime rudens sezoną, kuris, tikiu, kad bus ne ką mažiau crazy nei praėjusi vasara. Labai kviečiu visus, kurie mėgsta pajudėti, pasiruošę išlaisvinti vidinę savo energiją, ar tiesiog nori pasimėgauti vienu paskutinių koncertų lauke“, – teigia Vidas.

Garsiausiame sostinės koncerte rugsėjo 1 dieną V. Bareikis su grupe atliks ryškiausius savo hitus bei naujausias dainas. Čia skambės superhitai „Ant bangos“, „Nervai“, „Pusvalanduko“ ir daugelis kitų.

Į „Vasaros terasą“ atlikėjas pakvietė ir aibę savo scenos bičiulių. Čia kartu pasirodys ir sesių duetas „Baltos varnos“, o taip pat pučiamųjų instrumentų grupė „Instrumental Soul“ bei įspūdingus ugnies šou rengiantys „Viduramžiai.lt“ kolektyvas.

„Praėjusią vasarą rengiant įvairius koncertus scenoje ne vieną kartą pasirodžiau su savo bičiuliais. Labai džiaugiuosi, kad jie sutiko dar kartą pasirodyti šiame rugsėjo 1 – osios koncerte, Vilniuje. Tai bus tarsi apibendrinimas praėjusios sezono bei galinga įžanga į tai, kas lauks ateinantį rudenį“, – džiaugiasi įspūdingus šou rengiantis atlikėjas.

V. Bareikio koncertas Vilniuje įsikūrusioje „Vasaros terasoje“ įvyks rugsėjo 1 d. 20 val.