logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Bonnie Tyler | Ricchi e Poveri | Pupo | F.R. David

Keturios žvaigždės, keturi atlikėjai, keturių valandų trukmės koncerte po vienu stogu!

Į Lietuvą atvyksta ''Eurovizijoje'' antrąją vietą laimėjusi prancūzė Barbara Pravi

Visos Europos širdis suvirpinusi lyriškoji atlikėja Barbara Pravi atvyksta į Lietuvą. Šių metų didžiausiame Europos muzikos konkurse „Eurovizija“ iškovojusi antrąją vietą ir vos nusileidusi nugalėtojų grupei „Maneskin“, surengs du pasirodymus. Oficialiai patvirtinta, kad žinoma atlikėja vasario 5 d. koncertuos Kauno „Žalgirio“ arenoje, o vasario 6 d. – Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje.

QUEEN in Jazz Vilniuje ir Kaune

Freddie Mercury charizma, rokeriška energija ir nevaldoma ekspresija atgims karališkame „Queen in Jazz“ koncerte.

Dukart lietuvius pakerėjęs atlikėjas Passenger grįš koncertuoti į Trakų pilį

Oficialiai patvirtinta - romantiškų dainų atlikėjas Passenger surengs koncertą Lietuvoje.

Lietuvoje – analogų neturinti radijo laida, kurioje skambės lietuvių kuriama muzika ir pasieks visus regionus

Šalies muzikos apdovanojimus „M.A.M.A.“ organizuojanti asociacija imasi iniciatyvos suvienydama regionines radijo stotis ir pristatydama radijo laidą „M.A.M.A. TOP 40“. Ši laida bus skirta apžvelgti klausomiausius kūrinius pasiklausymo platformoje „Spotify“, kas savaitę atnaujins ir pristatys populiariausių dainų 40 – uką bei tai, ką Lietuvos kūrėjai išleido per pastarąją savaitę.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Vilniuje koncertuos britų elektroninės muzikos ikona „Actress“

Vilniuje koncertuos britų elektroninės muzikos ikona „Actress“

Lapkričio 5 dieną Vilniuje rengiamas išskirtinis „Actress“ sceniniu vardu koncertuojančio vieno ryškiausių britų elektroninės muzikos atlikėjų Darreno J. Cunninghamo pasirodymas. Legendinės leidybinės firmos „Ninja Tune“ globojamas menininkas savo vienintelį koncertą Baltijos šalyse surengs Šiuolaikinio meno centro didžiojoje salėje. Pasak „Resident Advisor“ menininkas pristatys „įspūdingai mįslingą ir kupiną jaudinančio nenuspėjamumo“ programą.

„The Guardian“ vadina „Actress“ vienu labiausiai mėgstamų elektroninės muzikos kūrėjų ir britų elektroninės muzikos ikona – menininku, kurio albumai formuoja elektroninės muzikos sceną, o kūryboje muzikos ir vaizdinių sprendimų sąveika eina koja kojon su novatoriškais technologiniais sprendimais. „Actress“ įrašus leidžia legendinė leidybinė firma „Ninja Tune“, kuriai taip pat priklauso tokie atlikėjai kaip Cinematic Orchestra, Amon Tobin, Bonobo, The Bug, Machinendrum ir kiti ryškūs elektroninės scenos vardai. „Actress“ nevengia eksperimentų su dirbtiniu intelektu, taip permąstydamas savo požiūrį į kūrybos procesą. Jo muzika dažnai susijusi su afrofuturizmu, pasirodymuose naudojami magiškojo realizmo ir mokslinės fantastikos elementai.
Įdomu tai, kad anktyvoje jaunystėje Cunninghamas buvo talentingas futbolininkas, žaidė klube „West Bromwich Albion“, ir jei nebūtų patyręs traumos, dėl kurios negalėjo tęsti futbolininko karjeros, muzika galbūt nė nebūtų susidomėjęs. 2004 m. po savo pirmųjų muzikinių bandymų ir jau pasinėręs Londono muzikos klubų gyvenimą, „Actress“ įkūrė leidybinę firmą „Werk Discs“, kurioje leido savo singlus ir bendraminčių įrašus. Debiutinį albumą „Hazyville“ jis išleido 2008 m., o 2014 m. šis albumas jau buvo perleistas garsiosios „Ninja Tune“ leidybinės firmos. Antrąjį „Actress“ albumą „Splazsh“ (2010) įtakingas leidinys „The Wire“ įvardino geriausiu metų albumu. Muzikos portalai „Fact“ ir „Resident Advisor“ savo reitinguose jam skyrė 3 ir 4 vietas. Į geriausių dešimtmečio albumų šimtuką „Splazsh“ įtraukė ir amerikiečių muzikos žurnalas „Pitchfork“.

2012 m. „Actress“ ne tik išleido dar vieną aukštai įvertintą diską „R.I.P.“, bet ir dalyvavo svarbiuose pasirodymuose „Tate Modern“ muziejuje. Daugelis manė, kad dar vienas Cunninghamo albumas „Ghettoville“ (2014) bus paskutinis, nes jį pristatydamas menininkas paskelbė, kad tai – „juoda išvada apie Actress vaizduotę“. Vis dėlto „Werk Discs“ ir „Ninja Tune“ išleistam albumui vėl pasiekus aukštą vietą „Billboard“ geriausių šokių/elektronikos muzikos albumų reitinge, menininko gerbėjai galėjo džiaugtis jo nauju disku „AZD“ – bene labiausiai klubiniu ir avagardiniu jo albumu. O naujausias „Actress“ studijinis darbas yra „Ninja Tune“ 2020 m. išleistas „Karma & Desire“, sulaukęs vieningo kritikų pripažinimo ir „Resident Advisor“ išvados: „Cunningham vėl kaip niekas kitas geba kurti miražiško grožio momentus.“

Iš gyvų „Actress“ pasirodymų kritikai ypač išsiskiria dalyvavimą Britų meno tarybos rengtoje multimedijinėje Steve’o Reicho „Different Trains“ interpretacijoje (2017) bei Karlheinzui Stockhausenui skirtą projektą „Sin (x)“ Londono „Royal Festival Hall“ salėje (2019).  Beje, šią savaitę, rugsėjo 30 d. „Actress“ rengia pasirodymą garsiame Berlyno „Atonal“ festivalyje – legendinėje „Kraftwerk“ erdvėje.