logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Estonian Museum of Architecture

Eesti Arhitektuurimuuseum, Tallinn, Tallinn

Estonian Museum of Architecture welcomes you in the historical building of the Rotermann Salt Storage – one of Tallinn’s most outstanding examples of industrial architecture. The Museum is worth a visit for specialists in the architecture and construction field, local and International travellers, as well as schoolchildren.

Like most architectural museums in the world, the Estonian Museum of Architecture focuses on collecting, researching, and displaying 20th-century and contemporary architecture. The Museum has an exhaustive archive of drawings and design projects from the 1920s–1930s as well as from the Soviet period, also a photo archive and a constantly-expanding collection of models. A representative collection of models is displayed on the permanent exhibition titled “Space in Motion: A Century of Estonian Architecture”.

Explore Space! is the new permanent exhibition for children and young people in the Museums vaulted cellar. It teaches how to experience space and grasp the essence of architecture. Explore Space! has been named the best permanent exhibition in 2019 in Estonia.

The Rotermann salt Storage offers also extraordinary space for seminars, conferences, birthday and edutainment events.

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Renginio vieta Kaina  
Estonian Museum of Architecture Eesti Arhitektuurimuuseum, Tallinn, Tallinn 6.20 - 9.20
Renginys Estonian Museum of Architecture
Renginio vieta Eesti Arhitektuurimuuseum, Tallinn, Tallinn
Kaina 6.20 - 9.20
Svarbi informacija
Muziejaus bilietai:
Bilietao kaina 6€
Nuolaida studentams ir senjorams 4€ (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
 
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 8 metų amžiaus (imtinai)
 
Bilietas galioja vieną kartą panaudojant iki gruodžio 31 d. (muziejaus darbo metu)
 
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Eesti Arhitektuurimuuseum
Ahtri 2 Tallinn Estija
Paslaugos teikėjas
Eesti Arhitektuurimuuseum
Ahtri 2 Tallinn Harjumaa
info@arhitektuurimuuseum.ee; 625 7000
Įmonės kodas: 70004560
PVM kodas EE100271836
Renginys Estonian Museum of Architecture
Renginio vieta Eesti Arhitektuurimuuseum, Tallinn, Tallinn
Kaina 6.20 - 9.20
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti