logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

1-os dienos bilietas

Š 2024-09-07 10:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kompiuterinių žaidimų festivalis Kaune – „Playtime 2024“ jau šį rudenį!
 
Rugsėjo 7-8 dienomis, didžiausioje šalies – „Žalgirio“ arenoje – duris atvers unikalus dviejų dienų festivalis, skirtas kompiuteriniamas žaidimams.
 
„Playtime 2024“ – tai kompiuterinių žaidimų kultūros festivalis, kuriame nestigs ir naujausių inovacijų, ir veiklų – visiems ir kiekvienam. Pirmąjį rugsėjo savaitgalį, „Playtime“ bus galima ne tik žengti koja kojon su naujausiomis žaidimų kūrybinių pasiekimų ir technologijų tendencijoms, bet ir išbandyti jas patiems, stebėti geriausių žaidimų sektoriaus meistrų parodomąsias kovas bei tapti ir kitų, visai šeimai įdomių renginių dalimi.
 
Žaidimų kultūros festivalyje „Playtime“ Jūsų lauks:
· CS2 turnyras visiems. Prisijunkite prie mūsų įtampos kupino Counter-Strike 2 (CS2) turnyro! Nepriklausomai nuo to, ar esate profesionalus žaidėjas ar dar tik pradedate savo kelionę žaidimų pasaulyje, ši turnyrinė patirtis suteiks jums adrenalino dozę ir galimybę varžytis su kitais žaidėjais bei laimėti net 2 000 EUR piniginį prizą! Verta išbandyti save, tiesa?
· Influencerių varžybos. Nepraleiskite progos Kauno „Žalgirio“ arenos Amfiteatre, stebėti įtakingiausius Lietuvos žaidimų kultūros, komedijos, socialinių tinklų influencerius, tokius kaip: Rimkenzo, Emilis Jokūbas, Rajono Kunigas ir daugelį kitų. Renginio metu, šie kompiuterinių žaidimų neprofesionalai, išmėgins savo galimybes (arba – pasitikrins įgūdžius) vienuose populiariausių žaidimų: UFC ir FIFA. Tai – daug daugiau, nei šiaip varžybos. Jiems į pagalbą ateis ir Lietuvos E-SPORTS rinktinės atstovai. Tai – unikali proga sutikti savo mylimiausias socialinių tinklų žvaigždes Lietuvos padangėj!
· PODCAST. Pasikalbėjimuose Jūsų lauks Rajono Kunigas, Išskirtinė proga pasiklausyti unikaliausio iš unikaliausių jaunimo žvaigždžių!
· Technologijų ir žaidimų inovacijų paroda. Pamirškite apie pabodusius žaidimus ir pasenusias technologijas – „Playtime 2024“ vyksiančioje inovacijų parodoje, galėsite savo jėgomis išbandyti naujausius virtualios realybės -žaidimus, išmanius įrenginius, laukiančius pokyčius žaidimų sektoriuje.
· Koncertas. Festivalio metu savo muzikinį pasirodymą atliks vienas ryškiausių ir talentingiausių Lietuvos atlikėjų – OG Version, žinomas savo unikaliu muzikos stiliumi, kūrybiškumu bei nuostabiais pasirodymais, kurie tikrai nepalieka abejingų.
· E-SPORTS varžybos. Pamatykite tai, ko Lietuvoje dar nebuvo! CS2 profesionalių žaidėjų varžybos, kurias praves vienas žinomiausių Lietuvos CS2 komentatorių. Šiose varžybose kovoti tarpusavyje susitiks „Lithuanian All-Stars” Lietuvos CS2 rinktinė, kuri bus kruopščiai surinkta vieno geriausių Lietuvos CS2 žaidėjų – tooizera, ir kitos Europos šalies profesionali CS2 komanda, kuri HLTV bus įvertinta bent top 150 pasaulyje.
· Seminarai. Festivalio metu galėsite pamatyti bei sudalyvauti įvairiausiuose seminaruose, kuriuos praves jų srities profesionalai. Nuo E-SPORTS karjeros pasiekimų ir istorijų iki kompiuterių bei jų komponentų ir virusų, sau patinkantį seminarą galės atrasti kiekvienas!
 
Pasinaudokite proga – įsigykite bilietus į kompiuterinių žaidimų festivalį pirmieji. Renginio datai artėjant, bilietai – brangs.

VIP bilietas:

  • Bilietas galioja į abi dienas;
  • Rėmėjų dovanos;
  • Atskira poilsio erdvė;
  • Atskira eilė, norint išbandyti pramogas.
 
„Playtime 2024“ – tavo planas pirmajam rudens savaitgaliui. Pradėk mokslo metus... žaismingai! Norite tapti žaidimų festivalio Kaune dalimi? Susisiekite su mumis el. paštu: playtime@expo.lt  arba tel. +37061884155, +37060770232.    
 
Daugiau aktualios informacijos apie fesivalį, veiklas ir tvarkaraščius, rasite: www.playtimebaltics.eu.
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
1-os dienos bilietas Š 2024-09-07 10:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 14.00 - 17.20
Renginys 1-os dienos bilietas
Data / Laikas Š 2024-09-07 10:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 14.00 - 17.20
Svarbi informacija

Festivalio darbo laikas: rugsėjo 7 d. 10:00 - 19:00, rugsėjo 8 d. 10:00-20:00.

VIP bilietas:

  • Bilietas galioja į abi dienas;
  • Rėmėjų dovanos;
  • Atskira poilsio erdvė;
  • Atskira eilė, norint išbandyti pramogas.

Durys atidaromos: ~10:00
Renginio trukmė: Festivalio darbo laikas: rugsėjo 7 d. 10:00 - 19:00, rugsėjo 8 d. 10:00-20:00.
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: taip, iki 6 metų amžiaus (tik su suaugusiųjų priežiūra), (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Ekspozicijų centras, UAB
Karaliaus Mindaugo pr. 50 LT-44334 Kaunas
kaunas@expo.lt, +37037792985
Įmonės kodas: 122897137
PVM kodas LT228971314
Renginys 1-os dienos bilietas
Data / Laikas Š 2024-09-07 10:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 14.00 - 17.20
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą 2-jų dienų bilietas 2-jų dienų bilietas - Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą VIP bilietas VIP bilietas - Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti