logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

69 DANGUJE. VELNIŠKAS GREITIS - 20 METŲ

Š 2024-04-27 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas

„69 danguje” jubiliejinis šou „Velniškas greitis. 20 metų“

Neblėstančio populiarumo grupė „69 danguje” 2024-aisiais švęs 20-metį ir ta proga balandžio 27 d. rengia didžiausią savo karjeros koncertą Kauno „Žalgirio” arenoje!

Gerbėjai tokio šou laukė jau seniai. Itin kokybiškas ir puikių atsiliepimų sulaukęs pastarasis grupės turas per Lietuvą parodė, kad „69 danguje” klausytojai nebetelpa mažesnėse salėse, visų koncertų bilietai – išparduoti. Publika – euforijoje, kai scenos divos atlieka savo hitus, kuriuos mintinai moka jau ne viena karta: „Gyvenu“, „Skrisim“, „Velniškas greitis“, „Meilės simfonija“, „Super mergaitės“, „Važiuoju pas tave” ir begalę kitų. Auksiniai hitai skambės ir grandioziniame, jubiliejiniame grupės koncerte, kurio techniniai sprendimai ir emocinis užtaisas pakylės iki 9-o dangaus. Arenoje prie ketveriukės prisijungs ir kviestinės žvaigždės.

„20 metų pralėkė velniškai greitai! Šis skaičius atrodo nerealus, bet džiaugiamės, kad sugebėjome išsaugoti tai, ką sukūrėme per du dešimtmečius. Turime didžiulį kūrybinį bagažą, kurį su pirotechnikos patrankomis ir fanfaromis atsivešime į „Žalgirio“ areną! Tai bus mūsų pirmoji arena, apie tokį koncertą ilgai svajojome ir jau nuo pavasario kuriame tai, kas įsimins ilgam. Atėjo tobulas laikas visiems susitikti ir atšvęsti jubiliejų vieninteliame mūsų koncerte didžiausioje šalies arenoje!“ – užtikrina „69 danguje”, pasiruošusios surengti ugningą ir jausmingą jubiliejinį šou.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
69 DANGUJE. VELNIŠKAS GREITIS - 20 METŲ Š 2024-04-27 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 45.00 - 69.00
Renginys 69 DANGUJE. VELNIŠKAS GREITIS - 20 METŲ
Data / Laikas Š 2024-04-27 20:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 45.00 - 69.00
Svarbi informacija

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Salės planas gali plėstis/keistis.

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.

Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia: 
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Nauji klubo nariai bilietus perka nuo lapkričio 29 iki gruodžio 13 d. Neparduoti bilietai patenka į viešą prekybą gruodžio 14 d.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Roneksa, UAB
Naujojo Sodo g. 1, Klaipėda
roneksarenginiai@gmail.com / +37067071717
Įmonės kodas: 304428528
PVM kodas LT100011012017
Renginys 69 DANGUJE. VELNIŠKAS GREITIS - 20 METŲ
Data / Laikas Š 2024-04-27 20:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 45.00 - 69.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą PIKASO koncertinis turas 9131 | Klaipėda PopuliarusPopuliarusPIKASO koncertinis turas 9131 | Klaipėda Renginių kombinatas, Klaipėda
Pirkti bilietą Sisters On Wire | KLAIPĖDA PopuliarusPopuliarusSisters On Wire | KLAIPĖDA Renginių kombinatas, Klaipėda
Pirkti bilietą Džordana Butkutė | Klaipėda PopuliarusPopuliarusDžordana Butkutė | Klaipėda Renginių kombinatas, Klaipėda
Pirkti bilietą Gamka | Klaipėda PopuliarusPopuliarusGamka | Klaipėda Renginių kombinatas, Klaipėda
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti