logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Alanas Chošnau. 20 METŲ SOLO HITŲ | Palanga

T 2025-08-13 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga

Saulė, jūra ir hitų muzika: Alano Chošnau vasaros koncertas Palangoje!

20 METŲ SOLO HITŲ

2025 m. rugpjūčio 13 d., Palangos koncertų salė

Alanas Chošnau kviečia į vasaros koncertą Palangoje "20 METŲ SOLO HITŲ", kuriame skambės didžiausi jo sukurti hitai per daugiau kaip 20 metų solinės karjeros ir ypatingos istorijos, susijusios su jais!

Alano Chošnau hitų programa

Koncerte skambės populiariausios Alano dainos iš 7 solinių albumų, įskaitant "Laiškas ant sniego", "Tu man esi", "Kai svaigsta galva", "Žvaigždele mano", "Vien tik tau esu", "Už sapnų", "Geras jausmas", "Išlaisvink mane", taip pat naujausi kūriniai ir dar niekur negirdėtos dainos. Koncerte dalyvaus ir scenos svečiai, su kuriais Alanas atliks išskirtines dainas.

Legendiniais apdovanojimais įvertintas atlikėjas

Švelnus, sodrus ir su niekuo nesupainiojamas balso tembras, jautri ir kiek uždara siela, itin skambus ir nuoširdus juokas - tai dešimtmečius Jums ir su Jumis dainuojantis dainų kūrėjas ir atlikėjas Alanas Chošnau. Jis yra pelnęs ne tik ištikimų gerbėjų simpatijas, bet ir kritikų pripažinimą. Vien per savo solinę muzikinę karjerą, Alanas Chošnau yra apdovanotas legendiniais muzikiniais titulais, tarp kurių - "Metų atlikėjas", "Auksinis diskas", "Geriausia metų daina", ir net ne po vieną kartą.

Ypatinga vakaro atmosfera 

Alano koncertai pasižymi ypatinga atmosfera - jo charizma, vidinė energija ir nuoširdus bendravimas su publika sukuria nepamirštamą patirtį kiekvienam klausytojui. Koncerte "20 METŲ SOLO HITŲ" skambės ne tik didžiausi jo sukurti hitai per daugiau kaip 20 metų solinės karjeros, bet bus atskleistos ir istorijos, susijusios su hitų dainomis bei jų užkulisiai. Specialiai šiam koncertui bus kuriami scenos šviesų bei specialiųjų efektų sprendimai. 

"Viskas susilies į ypatingą visumą - svarbiausia, kad koncerte būtų daug širdžių ir šypsenų. Mes kartu sukursime tai, ko ieškome!" - kviečia Alanas.

Nepraleiskite progos gyvai išgirsti vieno talentingiausių Lietuvos atlikėjų Palangoje!

Legendinis Alanas Chošnau, didžiausi jo soliniai hitai, staigmenos ir ypatinga vakaro atmosfera – visa tai laukia jūsų 2025 m. rugpjūčio 13 d. Palangos koncertų salėje.

 

_____________

 

SVARBU!

Bilietai, kuriuos įsigijote į 2024 m. liepos 6 d. Alano Chošnau koncertą "Vasaros šou" Palangos koncertų salėje ir jų negrąžinote bilietai.lt bilietų platintojui, GALIOJA 2025 m. rugpjūčio 13 d. Alano Chošnau koncertui "20 METŲ SOLO HITŲ". Papildomai niekur kreiptis nereikia.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Alanas Chošnau. 20 METŲ SOLO HITŲ | Palanga T 2025-08-13 20:00 Palangos koncertų salė, Palanga 34.90 - 54.90
Renginys Alanas Chošnau. 20 METŲ SOLO HITŲ | Palanga
Data / Laikas T 2025-08-13 20:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 34.90 - 54.90
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai, neužimant atskiros sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Lietuva
Organizatorius
Wow projektai, VšĮ
Gedimino pr. 49-45, Vilnius
vadyba@alanaschosnau.com, +37068376758
Įmonės kodas: 302968408
PVM kodas LT100015617218
Renginys Alanas Chošnau. 20 METŲ SOLO HITŲ | Palanga
Data / Laikas T 2025-08-13 20:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 34.90 - 54.90
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Legendinės legendos. Orestas ir Džilda Vaigauskai | Palanga PopuliarusPopuliarusLegendinės legendos. Orestas ir Džilda Vaigauskai | Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą SUPER SHOW Palanga | Kate Ryan | Groove Coverage | Real Mccoy SUPER SHOW Palanga | Kate Ryan | Groove Coverage | Real Mccoy Palangos koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą Gulbių ežeras su Europos baleto solistais Gulbių ežeras su Europos baleto solistais Palangos koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą (Palanga) A|CH SPEKTAKLIS ''JAUNYSTĖ'' PopuliarusPopuliarus(Palanga) A|CH SPEKTAKLIS ''JAUNYSTĖ'' Palangos koncertų salė, Palanga
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti