logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Bani Hill Band iš Sakartvelo koncertas

K 2024-07-25 19:00
Žemaičių dailės muziejus, M. Oginskio rūmų lauko estrada, Plungė
Bani Hill Band (Sakartvelas)
 
Lietuvą skersai ir išilgai išmaišę ir publiką visur apžavėję Bani Hill Band iš Sakartvelo grįžta su teigiama energija ir naujais kūriniais. Jauni, entuziastingi ir muzikaliai nepriekaištingi Bani išjudina kūną ir atveria širdį – pakartoti tikrai verta.
Septyni "Bani Hill Band" vyrai įspūdingais žemais vokalais, nepriekaištinga instrumentika ir originaliomis aranžuotėmis stipriai prikausto dėmesį. Jų muzika pakylėja ir įkvepia šypsotis. Drauge jie atlieka liaudies dainas iš įvairiausių tėvynės kampelių bei kitų Kaukazo tautų muziką, savyje apjungdami ištisą Kaukazo kultūrą.
 
Bani derina tradicinį polifoninį dainavimą, pripažintą UNESCO ir kartvelų liaudies melodijas su šiuolaikiškais garsais iš plataus muzikos pasaulio. Klausytojų mylimas skambesys atliekamas kartvelų simboliu – trijų stygų panduriu, akordeonu, rėminiu būgnu ir šiuolaikinės jėgos suteikiančiais klavišiniais, bosine gitara bei būgnais. Tradicinis instrumentas panduris, savo forma ir išvaizda primenantis balalaiką, Sakartvele yra laikomas laimės ir džiaugsmo simboliu, neatsiejamu nuo daugumos švenčių bei ritualų. Jų dainose kalbama apie meilę, dievišką Sakartvelo gamtą, stiprią draugystę, pagarbą tėvynei bei vyresniesiems.
 
Atlikėjai
Mate Pirtskhelava - liutna (panduri), vokalas
Raul Bitsadze - liutna (panduri), vokalas
Besik Metreveli – akordeonas, vokalas
Goga Nikoladze – bosinė gitara
Gela Gogishvili - vokalas
Besik Kvitsiani – klavišiniai, vokalas
Beqa Miqadze – būgnai
 
Grupę apšildys portugalų menininkas, gyvenantis Barselonoje - Dani Lança.  Jis yra Barselonos underground muzikos grandas pastaruosius 25 metus ir vienas ryškiausių Manu Chao rumba stiliaus atstovų.
2024 m. Dani pristato savo naują originalių dainų rinkinį Castellano, portugalų ir anglų kalbomis. Tai bus solo hibridinis koncertas su gitara įkvėptas Barselonos miesto muzikos skambesio, ritmo, melodijų ir žodžių pagal kasdienį rumbeiro menininkų gyvenimą Barselonos gatvėse.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Bani Hill Band iš Sakartvelo koncertas K 2024-07-25 19:00 Žemaičių dailės muziejus, M. Oginskio rūmų lauko estrada, Plungė 10.60 - 15.60
Renginys Bani Hill Band iš Sakartvelo koncertas
Data / Laikas K 2024-07-25 19:00
Renginio vieta Žemaičių dailės muziejus, M. Oginskio rūmų lauko estrada, Plungė
Kaina 10.60 - 15.60
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt
 
Durys atidaromos: 30min iki renginio
Renginio trukmė: 2
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų neužimant papildomos vietos
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: 
- Vaikams iki 10 metų
- Senjorams


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Žemaičių dailės muziejus
Parko g. 3A Plungė Lietuva
Organizatorius
Žemaičių dailės muziejus
Žemaičių dailės muziejus
Parko g. 1, 90113 Plungė
+370 640 64747/ zdmrenginiai@gmail.com
Įmonės kodas: 191123113
Renginys Bani Hill Band iš Sakartvelo koncertas
Data / Laikas K 2024-07-25 19:00
Renginio vieta Žemaičių dailės muziejus, M. Oginskio rūmų lauko estrada, Plungė
Kaina 10.60 - 15.60
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Žemaitės memorialinis muziejus. Bukantės dvarelis NaujasNaujasŽemaitės memorialinis muziejus. Bukantės dvarelis - Žemaitės memorialinis muziejus. Bukantės dvarelis, Šateikių seniūnija
Pirkti bilietą Ekskursija M.Oginskio rūmuose Ekskursija M.Oginskio rūmuose - Kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmai, Plungė
Pirkti bilietą Fotosesija M. Oginskio rūmuose Fotosesija M. Oginskio rūmuose - Kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmai, Plungė
Pirkti bilietą Žemaičių dailės muziejus. Kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmai Žemaičių dailės muziejus. Kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmai - Kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmai, Plungė
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti