logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Ed Sheeran, +-=÷× 2024 Tour

S 2024-08-04 18:00
Dariaus ir Girėno stadionas, Kaunas
92.20 - 223.20

Rugpjūčio mėn. Kaune įvyks vieninteliai Baltijos šalyse Edo Sheerano koncertai

2024 m. rugpjūčio 3 d. ir rugpjūčio 4 d. Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione koncertus surengs muzikos superžvaigždė, daugkartinis įvairių apdovanojimų laimėtojas Edas Sheeranas. Stulbinančia 360 laipsnių scenografija išsiskiriantis pasirodymas – populiarumo rekordus mušančio Edo Sheerano pasaulinio koncertų turo „+ – = ÷ x Tour” („The Mathematics Tour”) dalis.

Koncertai Kaune – išskirtinis įvykis: 2024-ųjų vasarą tai bus vieninteliai Edo Sheerano gastrolių turo pasirodymai visame Baltijos šalių regione. Jau dabar žinoma, kad kaip ypatingas svečias Edo Sheerano koncertuose Kaune pasirodys ir britų dainininkas Calumas Scottas, tačiau labai tikėtina, jog jis nebus vienintelis svečias scenoje.

Bilietus į Edo Sheerano koncertus galima įsigyti tik užsiregistravus Bilietai.lt svetainėje. Renginio organizatoriai įspėja, kad siekiant išvengti bilietų perpardavimo ir galimo sukčiavimo atvejų, parduodami bilietai bus personalizuoti ir prieinami tik skaitmeniniu formatu, įsigyti popierinio bilieto varianto galimybės nebus. „Perkant bilietus raginame įsitikinti, kad teisingai suvedėte savo asmens duomenis – prie įėjimo į koncertą bus tikrinami ne tik bilietai, bet ir asmens dokumentai. Vienas asmuo galės įsigyti ne daugiau kaip 6 bilietus, visi, nusipirkę bilietus, jų sulauks artėjant renginiui,“ – sako Edo Sheerano koncerto organizatoriai.

Pasaulinė mega žvaigždė Edas Sheeranas į Baltijos šalis po 5-erių metų pertraukos grįžta su neabejotinai įspūdingiausiu savo šou. Žiūrovų lauks ypatinga apvali scena, suteikianti progą visiems fanams išvysti atlikėją „akis į akį“, virš kurios bus įrengtas didžiulis 360 laipsnių ir 6 dvipusiai, gitaros plektro formos ekranai, transliuosiantys gyvą vaizdą. Įspūdį sustiprins ir pirotechnikos efektai. 

„Matematikos turo“ idėja paprasta: parodyti tai, ką Edas Sheeranas sukūrė per pastaruosius 12-13 metų. Koncerte Kaune dainininko gerbėjai išgirs visus geriausius jo sėkmingos muzikinės karjeros metu sukurtus hitus: „Shivers“, „The A Team“, „Castle on the Hill“, „Thinking Out Loud“, „Photograph“, „Perfect“, „Shape of You“, „Bad Habits“, „Sing“, „You Need Me“, „I Don't Need You“, „Eyes Closed“, „Overpass Graffiti“, „Galway Girl“ ir kt.

Tie laimingieji, kurie jau turėjo progą apsilankyti ankstesniuose šio Edo Sheerano turo koncertuose, sako, jog trūksta žodžių apsakyti įspūdžius: „Tai - šou, kuris ilgam išliks atmintyje. Nekeisčiau nieko, patirtis tiesiog nuostabi. Kalbant apie renginius, kurių tikrai nenorėčiau praleisti, Edo Sheerano koncertas – būtent toks.“ Pasak koncertų dalyvių, „Nežiūrint stadiono dydžio ir aukšto lygio techninių bei režisūrinių sprendimų gausos, vistiek juntama gana intymi atmosfera, nes Edas Sheeranas dainuoja stovėdamas ant minios viduryje įrengtos besisukančios scenos ir žvelgia į visus žiūrovus“.

Būtent to ir siekė Edo Sheerano komanda: „Norėjome sukurti kažką tokio, ko dar nesame darę, maksimaliai unikalų ir ypatingą šou. Tai galingas šou technine prasme, bet tuo pat metu sukuriamas teatro pojūtis, o dėmesys detalėms prideda unikalumo“.

Nekyla abejonių, kad Edas Sheeranas – vienas sėkmingiausių visų laikų dainininkų ir dainų kūrėjų. E.Sheerano, žiniasklaidoje dažnai vadinamo „Britų muzikos ikona“, indėlis į pasaulinę pop muziką – itin svarus: 7 studijiniai ir 17 EP albumų, 65 singlai, 150 milijonų parduotų įrašų – nenuostabu, jog jis yra vienas komerciškai sėkmingiausių muzikantų istorijoje. E.Sheerano apdovanojimų ir laimėjų sąraše – gausybė įrašų: jis net 185 kartus laimėjo Grammy, Brit, BBC, MTV, Ivor Novello, AMA ir kt. apdovanojimus, o nominuotas buvo net 467 kartus. Visi iš 4-ių pasaulinių Edo Sheerano koncertų turų vienas po kito mušė populiarumo rekordus: ankstesnio jo turo „Divide“ koncertuose apsilankė 9 milijonai gerbėjų, o suma už parduotus bilietus pasiekė beveik 1 milijardą JAV dolerių. Spėjama, jog „The Mathematics Tour“ rezultatai bus dar geresni.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Ed Sheeran, +-=÷× 2024 Tour S 2024-08-04 18:00 Dariaus ir Girėno stadionas, Kaunas 92.20 - 223.20
Renginys Ed Sheeran, +-=÷× 2024 Tour
Data / Laikas S 2024-08-04 18:00
Renginio vieta Dariaus ir Girėno stadionas, Kaunas
Kaina 92.20 - 223.20
Svarbi informacija
DĖMESIO! Bilietai kasose neparduodami.
 
DĖMESIO! Stovimi bilietai yra skirtingų kainų, aukštesnė kaina nereiškia daugiau privilegijų. Rinkitės pigesnius bilietus, kol jų yra.

Naudoti koncerto pavadinimą ir/ar bilietus konkursams, loterijoms bei kitai komercinei veiklai be raštiško koncerto organizatoriaus leidimo draudžiama.

- Vieno pirkimo limitas - 6 bilietai
- Bilietus gali įsigyti tik registruoti Bilietai.lt vartotojai.
- Visi vieno pirkimo bilietai bus personalizuoti pirkėjo vardu, tad į renginį visi šių bilietų turėtojai galės patekti tik kartu  su bilietu pirkėju. 
 
Renginio sąlygos ir taisyklės ČIA

Dažnai užduodami klausimai ČIA

Durys atidaromos: 16:00
Renginio trukmė: 4 val.
Pertraukos: 30 min.
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus imtinai (neužimant papildomos vietos, vietoje pateikiant amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Dariaus ir Girėno stadionas
Perkūno al. 5 Kaunas Lietuva
Organizatorius
L Tips Agency LT, UAB
Girulių g. 5, Vilnius, LT-12124 , Vilnius,
info@ltips.lv / +371 29287233
Įmonės kodas: 305919989
PVM kodas LT100015268713
Renginys Ed Sheeran, +-=÷× 2024 Tour
Data / Laikas S 2024-08-04 18:00
Renginio vieta Dariaus ir Girėno stadionas, Kaunas
Kaina 92.20 - 223.20
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Ed Sheeran, +-=÷× 2024 Tour PopuliarusPopuliarusEd Sheeran, +-=÷× 2024 Tour Dariaus ir Girėno stadionas, Kaunas
Pirkti bilietą SECONDARY MARKET - Ed Sheeran, +-=÷× 2024 Tour PopuliarusPopuliarusSECONDARY MARKET - Ed Sheeran, +-=÷× 2024 Tour Dariaus ir Girėno stadionas, Kaunas
Pirkti bilietą SECONDARY MARKET - Ed Sheeran, +-=÷× 2024 Tour PopuliarusPopuliarusSECONDARY MARKET - Ed Sheeran, +-=÷× 2024 Tour Dariaus ir Girėno stadionas, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti