logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

FAITHLESS - LIVE TOUR 2024 - CHAMPION SOUND

T 2024-09-04 20:00
Kalnų parkas, Vilnius
Išankstinė bilietų prekyba Bilietai.lt naujienlaiškio prenumeratoriams – nuo gegužės 15 d. 11 val.;
Registruokis čia: https://bit.ly/44EgHHq
 
 
Britų elektroninės muzikos žvaigždės „Faithless“ rugsėjį koncertuos Vilniuje
 
Rugsėjo 4 d. Vilniaus Kalnų parke koncertą surengs viena žymiausių visų laikų elektroninės muzikos grupių „Faithless“. Po 8 metų pertraukos apie savo koncertinį turą „Champion Sound“ paskelbę kultinių superhitų „Insomnia“, „God is a DJ“ ir „One Step Too Far“ kūrėjai publikai žada nepamirštamą muzikinį – vizualinį nuotykį. Tai bus pirmasis kartas, kai „Faithless“ pasirodys Lietuvoje.
 
„Faithless“ nariai Sister Bliss ir Rollo neslepia: „Jaudinamės, bet ir labai nekantraujame. Žinome, kad mūsų pasirodymai turi būti ypatingi: grupės praeities, muzikinės meilės, Maxi Jazz ir, žinoma, mūsų muzikos ateities šventė.“ Svarbus vaidmuo šiame koncertų ture tenka ir šviesų bei vaizdo efektų meistrui Jvan Morandi, nuo 2001-ųjų kuriančiam išskirtinį „Faithless“ vizualinį braižą.
 
Išankstinė prekyba bilietais į Vilniuje vyksiantį „Faithless“ koncertą Bilietai.lt naujienlaiškio prenumeratoriams prasidės trečiadienį, gegužės 15 d., 11 val., vieša prekyba – penktadienį, gegužės 17 d., 12 val.  
 
Elektroninės, transo, trip-hopo ir house muzikos grupė „Faithless“ susikūrė 1995 m. Londone, kai  multiinstrumentalistė bei kompozitorė Sister Bliss ir prodiuseris Rollo (jis, beje, yra žinomos britų dainininkės Dido brolis) susipažino su Maxi Jazz, kuris iki tol buvo pasinėręs į hip-hopą. Toks skirtingų stilių kokteilis pasirodė esąs muzikaliai spalvingas ir kūrybiškai sėkmingas – tą įrodo milijonai fizinių „Faithless“ įrašų pardavimų ir jų dainų perklausų įvairiose muzikinėse platformose. Pasak britų muzikos žurnalistikos autoriteto „Mixmag“, „Faithless“ – viena iš 5-ių visų laikų geriausių elektroninės muzikos grupių pasaulyje.
 
Jau pats pirmasis, debiutinis, „Faithless“ albumas „Reverence“ įsiveržė į įvairius Europos šalių muzikos topus, pelnydamas auksinį ir platininį statusus, o singlai „Salva Mea“, „Don‘t Leave“, ir, be abejonės, „Insomnia“ tapo kultiniais šios grupės hitais. 1998 m. išleistas antrasis „Faithless“ albumas „Sunday 8PM“, kuriame – tokie kūriniai kaip „Bring My Family Back“, „Take the Long Way Home“ ir vizitine grupės kortele tapęs „God Is a DJ“, tęsė jų sėkmingą žygį į populiarumą. Išskirtinio dėmesio susilaukė 2004 m. išleistas albumas „No Roots“, kuriame skamba Dido, L.S.K. ir Nina Simone balsai, ir ypač protesto daina „Mass Destruction“. Šios dainos tekstas buvo cituojamas JAV Senate, o pasak „Foo Fighters“ lyderio Dave Grohl, „Tai daina, kurią labiausiai norėčiau būti parašęs aš pats“.
 
Nors naujausias studijinis „Faithless“ albumas „All Blessed“ buvo išleistas 2020-aisiais, visai įmanoma, jog grupės koncerte Vilniuje skambės ir visiškai nauji, dar negirdėti kūriniai – Sister Bliss ir Rollo šiuo metu intensyviai dirba įrašų studijoje kurdami naujas dainas. „Buvau labai darbinga, o dirbdama esu itin susikoncentravusi, nes turiu papasakoti istoriją. Viso to nerimo, kurį išgyveni įrašų studjoje, prasmę supranti tuomet, kai gali groti savo muziką publikai ir ją paliesti ar išjudinti,“ – sako Sister Bliss.
 
Daugiau informacijos:
 
Vaizdo įrašai:
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
FAITHLESS - LIVE TOUR 2024 - CHAMPION SOUND T 2024-09-04 20:00 Kalnų parkas, Vilnius 50.20 - 70.20
Renginys FAITHLESS - LIVE TOUR 2024 - CHAMPION SOUND
Data / Laikas T 2024-09-04 20:00
Renginio vieta Kalnų parkas, Vilnius
Kaina 50.20 - 70.20
Svarbi informacija
Išankstinė bilietų prekyba Bilietai.lt naujienlaiškio prenumeratoriams – nuo gegužės 15 d. 11 val.;
Registruokis čia: https://bit.ly/44EgHHq
 
Vieša prekyba – penktadienį, gegužės 17 d., 12 val.
 
DĖMESIO! Stovimi bilietai yra skirtingų kainų, aukštesnė kaina nereiškia daugiau privilegijų. Rinkitės pigesnius bilietus, kol jų yra.
 
Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: ~1:30 val.
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt
 


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kalnų parkas
Kalnų parkas, T. Kosciuškos g., Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
L Tips Agency LT, UAB
Girulių g. 5, Vilnius, LT-12124 , Vilnius,
info@ltips.lv / +371 29287233
Įmonės kodas: 305919989
PVM kodas LT100015268713
Renginys FAITHLESS - LIVE TOUR 2024 - CHAMPION SOUND
Data / Laikas T 2024-09-04 20:00
Renginio vieta Kalnų parkas, Vilnius
Kaina 50.20 - 70.20
Tas pats organizatorius
Pirkti bilietą Ed Sheeran, +-=÷× 2024 Tour PopuliarusPopuliarusEd Sheeran, +-=÷× 2024 Tour Dariaus ir Girėno stadionas, Kaunas
Pirkti bilietą SECONDARY MARKET - Ed Sheeran, +-=÷× 2024 Tour PopuliarusPopuliarusSECONDARY MARKET - Ed Sheeran, +-=÷× 2024 Tour Dariaus ir Girėno stadionas, Kaunas
Pirkti bilietą FANŲ AUTOBUSAS KLAIPĖDA - KAUNAS - KLAIPĖDA. Ed Sheeran, +-=÷× 2024 Tour FANŲ AUTOBUSAS KLAIPĖDA - KAUNAS - KLAIPĖDA. Ed Sheeran, +-=÷× 2024 Tour Autobusas KLAIPĖDA - KAUNAS - KLAIPĖDA,
Pirkti bilietą Ed Sheeran, +-=÷× 2024 Tour PopuliarusPopuliarusEd Sheeran, +-=÷× 2024 Tour Dariaus ir Girėno stadionas, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti