logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

GJan SÃGA / Žalgirio Arena

Š 2025-01-18 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas

Labas,

man visada labai sunku, kai reikia kažkam pristatyt ir aprašyt savo dainas, koncertus ar kažką kitą, kas susiję su mano kūryba. Vis parašau, nutrinu, galvoju kaip čia viską įvilkt kuo gražiau, nesikuklint ir nenuvertint savęs, bet tuo pačiu ir nepersistengt, kad nepasirodyčiau arogantiška. Ir po to prisimenu. Prisimenu, kad jeigu jau skaitai šitą tekstą, tikriausiai mėgsti mano kūrybą ir ji tau yra artima, o jei mėgsti mano kūrybą, vadinasi mes esam labai labai panašūs ir aš visiškai neturiu čia ko bijot, taip? Tai pasakysiu paprastai - žinau, kad ateina labai įdomūs, kupini iššūkių ir kūrybos metai. Būtent tą patirtį aš ir noriu atspindėt savo milžiniškame pasirodyme Žalgirio arenoje, Sausio 18 dieną. Savo praeitoje “Raktą jau turiu” arenoje labai artimai susipažinau su šia erdve ir jos galimybėmis. Dabar jaučiuosi užtikrinta tuo, ką dar galiu iš jos pasiimt ir ką galiu duot Jums.  Žinau, kad tai bus įsimintiniausias koncertas, kokį esu kada nors surengusi. Nekartosim. Tai bus nauja visų mano patirčių SAGA.

 

- Greta

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
GJan SÃGA / Žalgirio Arena Š 2025-01-18 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 39.40 - 77.90
Renginys GJan SÃGA / Žalgirio Arena
Data / Laikas Š 2025-01-18 20:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 39.40 - 77.90
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Salės planas gali plėstis/keistis.

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.

Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 106-107 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Esami klubo nariai negali įsigyti bilietų klube. Visi klubo nariai perka bilietus nuo 2024 m. liepos 1 d. iki 14 d. imtinai.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Triangle of arts, MB
Gelvonų g. 21-26 Vilnius
rokas.jan@gmail.com / 863178935
Įmonės kodas: 306273382
PVM kodas ND
Renginys GJan SÃGA / Žalgirio Arena
Data / Laikas Š 2025-01-18 20:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 39.40 - 77.90
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Brit Floyd - Pulse 2024 Tour Brit Floyd - Pulse 2024 Tour Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą Extreme show PULSE | Kaunas PopuliarusPopuliarusExtreme show PULSE | Kaunas Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą Thirty Seconds to Mars - Seasons Thirty Seconds to Mars - Seasons Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą COLDPLAY by Coldplace 2024 Tour / Kaunas PopuliarusPopuliarusCOLDPLAY by Coldplace 2024 Tour / Kaunas Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti