logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden | Kaunas

T 2024-11-27 19:00
VDU didžioji salė, Kaunas
Džiazo grupė – pasaulinio garso Glenno Millerio orkestras, diriguojamas Wilo Saldeno, su nauja programa!
Kas dvejus metus šis rafinuotas ir stilingas kolektyvas lankosi Lietuvoje.
Orkestras yra vienas iš trijų orkestrų pasaulyje, kuriems suteikta teisė taip vadintis ir vienintelis galintis dirbti Baltijos šalyse!
Glenno Millerio orkestro repertuare yra iškilių bigbendo eros kompozitorių pjesės - praėjusio amžiaus 30–50-ųjų legendinio džiazo eros.
Wil Salden, žinomas muzikantas ir atlikėjas iš Nyderlandų, seniai ir visiems laikams pamilo džiazą ir sugebėjo suburti puikius muzikantus iš įvairių šalių, tokius pat įsimylėjusius ir aistringus džiazui.
Wilas ir jo muzikantai bando atgaivinti magišką Millerio formulę: „Kiekvienas solistas ir muzikos aranžuotojas turėtų stengtis sukurti visiškai naują ir nepriekaištingą skambesį, atpažįstamą nuo pat pirmųjų natų“.
Beje, pasak legendos, unikaliausias ir tikrai atpažįstamas Glenno Millerio orkestro skambesys gimė visiškai atsitiktinai. Koncerto metu trimitininkui susižeidė lūpą, o muzikantas su klarnetu buvo priverstas imtis savo vaidmens.
Taip gimė Glenno Millerio grojimo stilius – stilius, suteikiantis klausytojams nepamirštamą šventės jausmą ir kontaktą su Muzikos stebuklu!!
Natūralu, kad koncerto kulminacija taps garsiausio kūrinio - „Mėnesienos serenados“ iš filmo „Saulės slėnio serenada“, kuris panardina žiūrovą į neįtikėtiną Glenno Millerio eros atmosferą, atlikimas.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden | Kaunas T 2024-11-27 19:00 VDU didžioji salė, Kaunas 29.50 - 53.50
Renginys Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden | Kaunas
Data / Laikas T 2024-11-27 19:00
Renginio vieta VDU didžioji salė, Kaunas
Kaina 29.50 - 53.50
Svarbi informacija

Durys atidaromos: ~16:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
VDU didžioji salė
S. Daukanto g. 28, Kaunas Kaunas Lietuva
Organizatorius
Kyrylov&Gumirov Event GbR
Grassistrasse 27 Leipzig
+491789880045 / gumirov@ukr.net
Įmonės kodas: 123115731602
PVM kodas DE 298 449 149
Renginys Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden | Kaunas
Data / Laikas T 2024-11-27 19:00
Renginio vieta VDU didžioji salė, Kaunas
Kaina 29.50 - 53.50
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden | Klaipėda Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden | Klaipėda Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Pirkti bilietą Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden | Šiauliai Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden | Šiauliai Šiaulių arena, Šiauliai
Pirkti bilietą Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden | Vilnius Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden | Vilnius Twinsbet Arena, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti