logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Home Alone Live in Concert | su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ir Kauno valstybiniu choru | Kaunas

A 2024-12-17 19:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas

Panda Concert ir  ©1990 Twentieth Century Fox pristato:

HOME ALONE LIVE IN CONCERT

Dalyvauja:

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ir Kauno valstybinis choras

Dirigentas – Sir DIRK BROSSÉ

Gruodžio 17 d. 2024 KAUNAS, Žalgirio Arena

 Gruodžio 20 d. 2024 VILNIUS, Twinsbet Arena

Po didžiulės sėkmės ir gausybės gerų įvertinimų sulaukusio 2023m. Vilniaus Twinsbet arenoje vykusio Home Alone Live in Concert didžiausio kalėdinio renginio, organizatoriai Panda Concert ir legendinė kino kompanijos studija ©1990 Twentieth Century Fox skelbia du koncertus didžiausiose Lietuvos arenose!

Daugelis iš mūsų neįsivaizduojame Šv. Kalėdų be legendinio “Home Alone” (“Vienas Namuose”) filmo ir jo pagrindinio herojaus – žaismingo ir ryžtingo berniuko vardu Kevinas. Šis šventinis hitas pelnė tarptautinį visų tėvų ir vaikų pripažinimą, meilę, užėmė ypatingą vietą visų žiūrovų širdyse, tapdamas tikra kalėdine klasika! ‘’Vienas Namuose’’ jau 34 metus yra neatsiejama šventinių emocijų dalimi!

Organizatoriai Panda Concert bendradarbiaudami su legendine kino kompanijos studija ©1990 Twentieth Century Fox su dideliu džiaugsmu pristato Lietuvai unikalų kalėdinį reginį, kurio metu scenoje per milžinišką ekraną žiūrovai išvys „Vienas Namuose“ filmą, o gyvai scenoje dalyvaus net virš 170 žmonių, geriausių šalies profesionalų! Filmo metu kultinę Johno Williamso muziką atliks Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ir Kauno valstybinis choras. 

Renginio metu pasinersite į tikrą išgyvenimų, emocijų, juoko, vaizdo bei muzikos garsų pliūpsnį! Vadovaujant kviestinei žvaigždei, pasaulinį pripažinimą pelniusiam dirigentui Sir Dirk Brossé, Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ir Kauno valstybinis choras atliks kerinčią garsaus kompozitoriaus Johno Williamso šiam filmui sukurtą muziką. Filmo peržiūra su gyvo garso muzikos atlikimu bei galingu būriu žmonių scenoje ir įvairialypių muzikos instrumentų gausa – tai unikali kombinacija, sustiprinanti pojūčius ir nepaliekanti abejingų!

Kviestinė žvaigždė, pasaulinio lygio dirigentas, geras Johno Williamso bičiulis - Sir Dirk Brossé, užburiantis savo profesionalumu ir elegancija neabejotinai įneš Lietuvoje iki šiol nematytų spalvų! Dirk Brossé diriguoja garsiausiems tarptautiniams orkestrams, tarp jų London Symphony Orchestra, London Philharmonic Orchestra, Royal Philharmonic orchestra, Vancouver Opera, Opéra National de Lyon, BBC Concert Orchestra, Hong Kong Chinese Orchestra, Orchestre de la Suisse Romande and the Philharmonic Orchestra of Brussels, Antwerp, Rotterdam, Basel, Madrid, Porto, Birmingham, Ulster, Shanghai, Hong Kong, Seoul, Queensland, St Petersburg, Los Angeles and Boston ir kt.

Sir Dirk Brossé buvo apdovanotas Flandrijos kultūros ambasadoriaus titulu, Flandrijos parlamento aukso medaliu už nuopelnus, Achille Van Acker premija, Joseph Plateau garbės apdovanojimu ir Global Thinkers Forum apdovanojimu už kultūrinio kūrybiškumo meistriškumą. 2010 m. Dirk Brossé buvo paskelbtas Destelbergeno garbės piliečiu. 2013 m. Belgijos suteiktas paveldimo bajoro statusas, Ridderio asmeninis titulas.

“Home Alone Live in Concert” filmo peržiūros su pasaulinį pripažinimą pelniusiais orkestrais bei chorais, atliekančiais filmo muziką skamba garsiausiose Europos ir pasaulio arenose, kaip pavyzdžiui užburiančiame Londono Albert Hall. Pagaliau tokio lygio reginys pasiekiamas ir Lietuvos žiūrovams!

‘’Su dideliu malonumu sukūriau muziką “Vienas Namuose” filmui ir ypač džiaugiuosi, kad šis filmas pakerėjo visą pasaulį. Žinau, kad kalbu visos komandos vardu, kai pabrėžiu kokia mums yra garbė dėl įvyksiančio koncerto Lietuvoje. Tikiuosi, kad Lietuvos publika kasmet vėl ir vėl patirs mūsų filmo skleidžiamą džiaugsmą ir šildančias emocijas “ - sako John Williams cirkas

Jau Gruodžio 17d. Kauno Žalgirio Arenoje ir Gruodžio 20d. Twinsbet Arenoje Vilniuje, vyraujant kalėdinei nuotaikai, susitikite su Kevinu McCallisteriu, kuris netikėtai lieka namuose vienui vienas, kuomet visa jo šeima išskrenda švęsti Kalėdas į Paryžių, ir yra priverstas ginti namus ir save nuo dviejų plėšikų! Ši kultinė premjera nepaliks  abejingų! Patirkime kasmetinę kalėdų tradiciją naujai!

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Home Alone Live in Concert | su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ir Kauno valstybiniu choru | Kaunas A 2024-12-17 19:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 29.00 - 79.00
Renginys Home Alone Live in Concert | su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ir Kauno valstybiniu choru | Kaunas
Data / Laikas A 2024-12-17 19:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 29.00 - 79.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:30
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: nėra

Renginio kalba: Filmas rodomas originalo kalba (anglų) su lietuviškais subtitrais.
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 m. (imtinai) neužimant papildomos sėdimos vietos. Kontrolės metu būtina pateikti amžių įrodantį dokumentą.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Salės planas gali plėstis/keistis.

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 106-107 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia:
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Esami audi klubo nariai bilietų įsigyti negali. Nauji Audi klubo nariai bilietus įsigyti galės nuo liepos 1 iki 14 d. imtinai Premium Ramirent klube.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Baltic Group LT, MB
Baltic Group LT, MB
Santariškių g. 75 34, Vilnius
+370 602 68182/ balticgrouplietuva@gmail.com
Įmonės kodas: 305943659
Renginys Home Alone Live in Concert | su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ir Kauno valstybiniu choru | Kaunas
Data / Laikas A 2024-12-17 19:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 29.00 - 79.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą COLDPLAY by Coldplace 2024 Tour / Vilnius PopuliarusPopuliarusCOLDPLAY by Coldplace 2024 Tour / Vilnius COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Pirkti bilietą COLDPLAY by Coldplace 2024 Tour / Kaunas PopuliarusPopuliarusCOLDPLAY by Coldplace 2024 Tour / Kaunas Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą Wielkie Wileńskie Andrzejki Disco Polo Ritmu: ZENEK MARTYNIUK & AKCENT, BOYS, ANDRE, MILANO Wielkie Wileńskie Andrzejki Disco Polo Ritmu: ZENEK MARTYNIUK & AKCENT, BOYS, ANDRE, MILANO Twinsbet Arena, Vilnius
Pirkti bilietą TRE VOCI | Didysis Gala Koncertas TRE VOCI | Didysis Gala Koncertas Twinsbet Arena, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti