logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

JUBILIEJINIS KONCERTAS prof. ARTŪRAS ANUSAUSKAS SOLO (Lietuva)

T 2024-09-25 19:00
Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas

Rudenį pasitiksime sukaktimi – jubiliejų švęs vienas žymiausių Lietuvos džiazo pianistų,  kompozitorius, aranžuotojas, profesorius Artūras Anusauskas.

60 metų jam sukaks rugsėjo 26-ąją, tačiau švęsti pradėsime dar išvakarėse – diena anksčiau rengiamame jubiliejaus koncerte, kuris vyks Kauno valstybinėje filharmonijoje.

Ne sykį „Kaunas Jazz“ scenose su įvairiais šalies muzikantais koncertus rengęs Artūras Anusauskas šįkart kviečia į solinį pasirodymą, kuris, neabejojame, taps tikra švente džiazo gurmanams.

Lietuvos muzikiniame gyvenime pasižymėjusio kompozitoriaus ir pianisto karjera – turtinga ir spalvinga. 1985-aisiais, dar būdamas studentas, jis laimėjo Tarptautinį džiazo improvizacijos konkursą Vilniuje, pradėdamas savo įspūdingą kelią į pripažinimą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Per daugiau nei tris sėkmingos karjeros dešimtmečius pianistas laimėjo tarptautinį Leipcigo improvizacijos konkursą (1997 m.), koncertavo JAV, Rumunijoje, Estijoje, Šveicarijoje (legendiniame „Montreux“ festivalyje), Italijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Švedijoje, Danijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Moldovoje, Liuksemburge, Kinijoje, Norvegijoje ir kitose šalyse.

Pianistas yra surengęs daug solinių fortepijono muzikos koncertų, koncertavęs su Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Kauno miesto simfoniniu, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos simfoniniu ir Lietuvos kameriniu orkestrais. 

Jis taip pat daugybę sykių bendradarbiavo su tarptautinėje džiazo scenoje gerai žinomais muzikantais – Steve‘u Houghtonu (JAV), Jimmi Rogeriu Pedersenu (Danija), Jeffu Cascaro (Vokietija), Anne Kierulf (Danija), Marco Tamburini, Mauro Campobasso, Daniele Scannapieco, Gaetano Partipilo (Italija) bei kitais.

Tobulinęsis seminaruose Danijoje bei Vokietijoje, muzikantas vėliau pats dalijosi patirtimi meistriškumo kursuose Rumunijoje, Moldovoje, Suomijoje, Vokietijoje. Pedagoginė veikla ir šiandien yra svarbi jo kasdienybės dalis – muzikantas yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Džiazo katedros vedėjas.

Dar 1994-aisiais Artūro Anusausko džiazo kvintetas pelnė Birštono festivalio didįjį prizą. 2005-aisiais šis kompozitorius, muzikantas ir pedagogas apdovanotas Lietuvos muzikų sąjungos „Auksinio disko“ prizu už ryškią meninę veiklą.

Muzikanto grojimas įamžintas 29-ose kompaktinėse plokštelėse. Tarp jo įrašų yra ir ryškūs autorinės muzikos albumai – tokie kaip „Nemiga“ (1996 m.), „Tylos puota“ (2004 m.) ir „Pasakų medis“ (2004 m.).

Visų šio „Kaunas Jazz“ koncerto žiūrovų laukia šventiškas susitikimas su vienu iš ryškiausių Lietuvos džiazo meistrų.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
JUBILIEJINIS KONCERTAS prof. ARTŪRAS ANUSAUSKAS SOLO (Lietuva) T 2024-09-25 19:00 Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas 16.00 - 21.00
Renginys JUBILIEJINIS KONCERTAS prof. ARTŪRAS ANUSAUSKAS SOLO (Lietuva)
Data / Laikas T 2024-09-25 19:00
Renginio vieta Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
Kaina 16.00 - 21.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~likus 1val. iki renginio pradžios 
Renginio trukmė: ~1:30-2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai, neužimant papildomos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno valstybinė filharmonija
E. Ožeškienės g. 12 Kaunas Lietuva
Organizatorius
JJJAZZ VŠĮ
JJJAZZ VŠĮ
Kęstučio g. 62 44304 Kaunas
festival@kaunasjazz.lt / 8-37-750145
Įmonės kodas: 135977836
PVM kodas LT359778314
Renginys JUBILIEJINIS KONCERTAS prof. ARTŪRAS ANUSAUSKAS SOLO (Lietuva)
Data / Laikas T 2024-09-25 19:00
Renginio vieta Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
Kaina 16.00 - 21.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą ALFREDO RODRIGUEZ ir Kauno miesto simfoninis orkestras (Kuba, JAV, Lietuva) ALFREDO RODRIGUEZ ir Kauno miesto simfoninis orkestras (Kuba, JAV, Lietuva) Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą Salvador Sobral | Kaunas Salvador Sobral | Kaunas Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kaunas
Pirkti bilietą Salvador Sobral | Vilnius Salvador Sobral | Vilnius LVSO koncertų salė, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti