logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

MANTAS JANKAVIČIUS ''12 violončelių''

Š 2024-06-22 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga

Mantas Jankavičius skelbia paskutinį „12 violončelių“ koncertą – kviečia susitikti Palangoje

 

Koks rimtas gimtadienis neturi pratęsimo? Aktorius ir dainininkas Mantas Jankavičius, praėjusią žiemą trijose didžiausiose šalies arenose surengęs 25-erių metų scenoje gimtadienio koncertus, klausytojų prašymu skelbia pratęsimą – kviečia į ketvirtą ir paskutinį tokio formato muzikos ir teatro šou „12 violončelių”. Koncertas įvyks birželio 22 dieną Palangos koncertų salėje.

 

Koncertas Palangoje pažymės ne tik ypatingos „12 violončelių” muzikinės kelionės pabaigą. Šis pasirodymas bus ir paskutinė galimybė šiemet gyvai išgirsti atlikėją jo soliniame koncerte. Atlikėjas šiais metais solinių koncertų neplanuoja, tačiau daugiau laiko skirs kūrybai, naujoms dainoms bei teatrinei veiklai.

 

Koncertas „12 violončelių” – tai ypatingas muzikinis reiškinys Lietuvos scenoje. Jo metu 12 violončelių orkestras, gyvo garso grupė, teatro motyvai susijungia su atviromis ir tikromis Manto gyvenimo istorijomis.
 

„Tai nėra tik koncertas, tai – gyvenimas ir filosofija, kuri susijungs į bendrą visumą – muzikos, teatro ir vaizdo šou. Dvylika istorijų, dvylika svarbiausių mano gyvenimo epizodų. Nuo vaikystės lengvumo, paauglystės maišto, iki brandos, šeimos, projekcijos į ateitį ir galiausiai – senatvės. Su visais džiaugsmais ir nesėkmėmis, pakilimais ir suklupimais. Šiame pasirodyme papasakoju savo istoriją, tačiau manau, kad kiekvienas žmogus atpažins ir dalį savęs – juk visi esame truputį panašūs, – sako atlikėjas.

 

Pasirodymo metu Mantas, pasitelkdamas muzikos ir teatro elementus, su klausytojais atvirai dalinasi prisiminimais apie pirmąją ir labai nemylimą gitarą, maištingą paauglystę, didžiausias baimes, laimės ir nuosmukių akimirkas, 21-erius metus besitęsiančią meilę bei daugeliu kitų – linksmų, skaudžių, smagių ir pamokančių istorijų.

 

„Esu laimingas, kad galiu su klausytojais dalintis sau svarbiausiomis akimirkomis. Labai džiaugiuosi, kad galime kalbėti ne tik šou kalba – puošniais drabužiais, blizgučiais ir fejerverkais, o atvirai, apie tai, koks gyvenimas yra iš tikrųjų“, – sako Mantas.


Prie koncertų „12 violončelių” įgyvendinimo dirba stipriausi Lietuvos menininkai: novatoriškasis šviesų ir scenografijos dailininkas Paulius Varonenka, kompozitorius, vienas geriausių aranžuočių meistrų Jievaras Jasinskis. Specialiai šiems koncertams režisierė Indrė Juškutė sukūrė vaizdo turinį, kuris gyvo garso koncertus puošia kino elementais. Koncertuose skamba ir unikalios sudėties orkestras – 12 violončelių bei iš profesionalių muzikantų susidedanti gyvo garso grupė.

 Paskutinysis „12 violončelių” koncertas įvyks birželio 22 dieną Palangos koncertų salėje. Bilietus platina Bilietai.lt

 

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
MANTAS JANKAVIČIUS ''12 violončelių'' Š 2024-06-22 20:00 Palangos koncertų salė, Palanga 31.00 - 47.00
Renginys MANTAS JANKAVIČIUS ''12 violončelių''
Data / Laikas Š 2024-06-22 20:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 31.00 - 47.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 m. imtinai, neužimant papidomos sėdimos vietos.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Lietuva
Organizatorius
Trendis UAB
V. Nagevičiaus g. 3 Vilnius 08237 Vilnius
+37067847601/ simonas@pepperlive.lt (d.d. nuo 10 iki 18 val.)
Įmonės kodas: 305137162
PVM kodas ND
Renginys MANTAS JANKAVIČIUS ''12 violončelių''
Data / Laikas Š 2024-06-22 20:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 31.00 - 47.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Legenda. Vytautas Kernagis. Istorijos ir dainos. | Palanga Legenda. Vytautas Kernagis. Istorijos ir dainos. | Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą Legenda. Vytautas Kernagis. Istorijos ir dainos | Vilnius NaujasNaujasLegenda. Vytautas Kernagis. Istorijos ir dainos | Vilnius Vasaros terasa, Vilnius
Pirkti bilietą 90-ieji LIETUVOJE 90-ieji LIETUVOJE Palangos koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą ROKO AMŽIUS | Šiauliai ROKO AMŽIUS | Šiauliai Šiaulių arena, Šiauliai
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti