logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Martynas Levickis (akordeonas), kamerinis ansamblis "Mikroorkéstra". "Metų laikai"

A 2024-07-09 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga

XII tarptautinis M. K. Čiurlionio muzikos festivalis Palangoje pristato išskirtinį koncertą Palangos koncertų salėje!

MARTYNAS LEVICKIS – akordeonas

KAMERINIS ANSAMBLIS „MIKROORKÉSTRA“

Tarptautinis M. K. Čiurlionio muzikos festivalis pristato Martyną Levickį ir jo atliekamus abejingų nepaliekančius A. Vivaldi „Metų laikus“!

Šis koncertas – tai dar viena festivalio rengėjų dovana klausytojams ir gana reta galimybė Lietuvoje išgirsti pastaruosius kelerius metus Vokietijos sostinėje Berlyne gyvenantį, Londono Karališkojoje muzikos akademijoje dėstantį ir prestižinėse salėse bei festivaliuose koncertuojantį M. Levickį.

Šiam ypatingam vakarui atlikėjas parengė ir ypatingą programą – kartu su paties suburtu ansambliu „Mikroorkéstra“ atliks italų kompozitoriaus Antonio Vivaldi koncertų ciklą „Metų laikai“. Tai – vienas populiariausių visų laikų klasikos kūrinių, skambėjęs nesuskaičiuojamoje daugybėje koncertų ir net filmų bei televizijos laidų – nuo „Sopranų“ ir „Simpsonų“ iki „Supermeno sugrįžimo“ ir „Žvilgsnio į žmogžudystę“.

Vis dėlto, M. Levickio interpretacija tikrai skiriasi nuo jūsų iki šiol girdėtų. Akordeono galimybės leidžia perteikti gaivališkesnį gamtos paveikslą, o tirštesnės spalvos suvirpina visas sielos stygas.

 

Apie atlikėją

M. Levickį drąsiai galima vadinti pasaulinio lygio žvaigžde. Iš paprastos, su muzika nieko bendro neturinčios šeimos kilęs talentas sužibėjo Šiaulių S. Sondeckio konservatorijoje, vėliau Londono Karališkojoje muzikos akademijoje ir Baskų aukštojoje muzikos mokykloje. Jau nuo dvylikos metų Martynas skynė laurus Lietuvos ir užsienio šalių konkursuose, o galiausiai televizijos talentų projekte užkariavo tūkstančių žiūrovų širdis ir tapo nugalėtoju.

Sėkmė lydi ir tarptautinę M. Levickio karjerą – akordeonininkas rengia turus ne tik Europoje, bet ir Azijoje bei už Atlanto, praėjusių metų vasarą tapo prestižinio Vokietijos muzikos festivalio „Festspiele Mecklenburg-Vorpommern“ rezidentu bei atvykstančiu Londono Karališkosios muzikos akademijos dėstytoju.

Vaizdo įrašai:
https://www.youtube.com/watch?v=CufLab1DAUU
https://www.youtube.com/watch?v=QebJtTjkH-o
https://www.youtube.com/watch?v=xrN8S40ElQQ
 

Daugiau informacijos apie tarptautinį M. K. Čiurlionio muzikos festivalį – www.klasika.org

***
Pirkdami bilietą į koncertą, neprieštaraujate, kad renginys būtų fotografuojamas ir/ar filmuojamas, o vaizdinė medžiaga viešinama VšĮ "Klasika LT" internetinėje svetainėje, socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidoje.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Martynas Levickis (akordeonas), kamerinis ansamblis "Mikroorkéstra". "Metų laikai" A 2024-07-09 20:00 Palangos koncertų salė, Palanga 24.94 - 45.00
Renginys Martynas Levickis (akordeonas), kamerinis ansamblis "Mikroorkéstra". "Metų laikai"
Data / Laikas A 2024-07-09 20:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 24.94 - 45.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~1:20
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- studentams, moksleiviams, senjorams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą);
- asmenims, turintiems Palangiškio kortelę 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą);
- asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą).


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Lietuva
Organizatorius
Klasika LT, VšĮ
Šeimyniškių 42-20, Vilnius
apramogos@gmail.com / +37063970702
Įmonės kodas: 302857888
PVM kodas ND
Renginys Martynas Levickis (akordeonas), kamerinis ansamblis "Mikroorkéstra". "Metų laikai"
Data / Laikas A 2024-07-09 20:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 24.94 - 45.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Festivalio atidarymo koncertas. Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos simfoninis orkestras ir solistai PopuliarusPopuliarusFestivalio atidarymo koncertas. Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos simfoninis orkestras ir solistai Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą Pianistas Petras Geniušas. "Pokalbis su Čiurlioniu" PopuliarusPopuliarusPianistas Petras Geniušas. "Pokalbis su Čiurlioniu" Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą Koncertas visai šeimai "Nuo Milano vienuolyno iki filharmonijos Berlyno...". Kaja ir Klėja Kašubaitės (fortepijonas), aktorė ir režisierė Agnė Sunklodaitė PopuliarusPopuliarusKoncertas visai šeimai "Nuo Milano vienuolyno iki filharmonijos Berlyno...". Kaja ir Klėja Kašubaitės (fortepijonas), aktorė ir režisierė Agnė Sunklodaitė Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą Liudas Mikalauskas (bosas), Vilija Kuprevičienė (sopranas), Aleksandra Žvirblytė (fortepijonas). "Vokalo žvaigždės" PopuliarusPopuliarusLiudas Mikalauskas (bosas), Vilija Kuprevičienė (sopranas), Aleksandra Žvirblytė (fortepijonas). "Vokalo žvaigždės" Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti