logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Queen show: 50 years tour with choir and orchestra | Vilnius

Pn 2024-11-15 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius

Jau 2024 metais Lapkričio mėnesį projektas QUEEN SYMPHONY sugrįžta su ypatingais pasirodymais į Lietuvą!

QUEEN – be jokių abejonių yra viena žymiausių visų laikų grupių. Parduota šimtai milijonų šios grupės albumų, ji yra pelniusi neįtikėtiną skaičių pačių svarbiausių apdovanojimų, daugybė jos albumų ir kūrinių pasiekė aukščiausias „topų“ vietas.

 „Queen Symphony“ – tai neeiliniai koncertai, sujungiantys nemirtingą grupės QUEEN muziką su Alla Vienna choro ir orkestro atliekamomis simfoninėmis aranžuotėmis, kurie jau daugiau nei 10 metų džiugina legendinės grupės kūrybos gerbėjus ir tapo vienu sėkmingiausių projektų Vidurio Europoje.

Tai dviejų valandų trukmės šou, padalintas į dvi dalis, su didžiausiomis Queen kompozicijomis. Koncerto finale taip pat pasirodys solistas Sebastianas Machalskis, atliekantis Freddie Mercury vaidmenį. Ansamblis atliks naujausią savo programą, kurioje – nauji kūriniai unikaliomis aranžuotėmis. QUEEN SYMPHONY yra absoliutus fenomenas – iš pradžių planuotas vienkartinis pasirodymas virto koncertiniu turu didžiausiose šalių salėse. Kiekvieną pasirodymą iki paskutinės vietos užpildo „Queen“ gerbėjai.

Programoje nuskambės garsiausi Queen kūriniai „Bohemian Rhapsody“ „We Will Rock You“, „I Want To Break Free“, „Don‘t Stop Me Now“, „Somebody To Love“, „Radio Ga Ga“, „Under Pressure“, „The Show Must Go On“, „We Are The Champions“ ir kiti.

Kartų atšvęskime debiutinio studijinio grupės „Queen“ albumo 50-metį! Jei esate tikras Queen gerbėjas – jūs būtinai turite tai pamatyti. Svaiginantis garsas ir meistriškas klasikos ir roko kūrinių atlikimas neleis likti abejingais!

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Queen show: 50 years tour with choir and orchestra | Vilnius Pn 2024-11-15 19:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 34.50 - 79.50
Renginys Queen show: 50 years tour with choir and orchestra | Vilnius
Data / Laikas Pn 2024-11-15 19:00
Renginio vieta COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Kaina 34.50 - 79.50
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos:  18:00
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų imtinai neužimant papildomos vietos (renginio vietoje pateikti dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Organizatorius
BetMar, UAB
Architektų g. 56-101 Vilnius
betmar.uab@gmail.com / +37067064416
Įmonės kodas: 302632222
PVM kodas LT100009270416
Renginys Queen show: 50 years tour with choir and orchestra | Vilnius
Data / Laikas Pn 2024-11-15 19:00
Renginio vieta COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Kaina 34.50 - 79.50
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą JULIEN DASSIN with Paris-Tour Eiffel Orchestra PopuliarusPopuliarusJULIEN DASSIN with Paris-Tour Eiffel Orchestra Palangos koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą MEGA DISKOTEKA su DISCO POLO ir POP muzikos žvaigždėmis! OLEG KENZOV, Defis, Piękni i Młodzi, Playboys! MEGA DISKOTEKA su DISCO POLO ir POP muzikos žvaigždėmis! OLEG KENZOV, Defis, Piękni i Młodzi, Playboys! COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Pirkti bilietą (Perkeltas) THE BEST POL'and'POP FEST: Blanka, Cleo, Kuba (Perkeltas) THE BEST POL'and'POP FEST: Blanka, Cleo, Kuba COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti