logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Armin van Buuren

Š 2024-08-31 18:00
Tallinna lauluväljak, Tallinn
Metų megašou - rugpjūčio 31 d. Talino dainų šventės teritorijoje koncertuos Arminas Van Buurenas
 
Rugpjūčio 31 d., šeštadienį, Talino dainų šventės teritorijoje vienintelį grandiozinį šou regione surengs vienas populiariausių pasaulio atlikėjų Arminas Van Buurenas. Jo kūryboje, be kita ko, skamba superhitai "This Is What It Feels Like", "In And Out Of Love", "Love You More", "Blah Blah Blah", "Burned With Desire", "Fine Without You" ir daugelis kitų. Tai vienintelis pasirodymas Baltijos šalyse, todėl tikimasi, kad koncerte dalyvaus daug užsienio svečių.
 
Radijo stoties "Sky+" programų direktorius Vaido Panelis nuoširdžiai džiaugiasi Armino Van Buureno sugrįžimu. "Arminas van Buurenas yra kultinis vardas trance muzikos pasaulyje, o jo sugrįžimas į Estiją yra nuostabus pripažinimas mūsų klausytojams. Armino muzika iki šiol padarė įtaką kelioms kartoms, o šis rugpjūčio vakaras Taline - gera proga šokių muzikos mylėtojams patirti dar vieną istorinį momentą Dainų šventės aikštėje, įpratusioje rengti didelius renginius, - sakė Pannel. "Armino vizitinė kortelė - iki smulkmenų nušlifuotas garso ir vaizdo derinys, kuris jaudinančiai veikia net ir nedažnai su jo muzika susiduriantį žmogų. Šis festivalį primenantis didelis šou neabejotinai yra vertas dėmesio renginys, kuriuo užbaigsime trumpą muzikinę vasarą.
 
Armin Jozef Jacobus Daniël van Buuren - olandų didžėjus ir prodiuseris, gimęs 1976 m. gruodžio 25 d. Nuo 2001 m. jis veda kassavaitinę radijo laidą "A State of Trance" (ASOT), kuri per 100 radijo stočių pasiekia beveik 40 mln. klausytojų 84 šalyse. Penkis kartus buvo išrinktas geriausiu didžėjumi prestižiniame "DJ Mag Top100" reitinge, o 2023 m. užėmė penktąją vietą. 2013 m. jis kaip pirmasis solo didžėjus grojo "Madison Square Garden" ir tai tapo vienu svarbiausių jo karjeros įvykių.
 
Arminas van Buurenas žinomas ne tik kaip didžėjus, bet ir kaip sėkmingas prodiuseris. Didelės sėkmės sulaukė jo albumai, tarp jų 76 (2003), Shivers (2005), Imagine (2008), Mirage (2010), Intense (2013) ir Embrace (2015). Jo singlas "This Is What It Feels Like" pelnė "Grammy" nominaciją. Jo muzikai būdingas universalumas ir ribas laužantis stilius.
 
Be didžėjaus karjeros ir muzikos prodiusavimo, Arminas taip pat yra įrašų leidyklos "Armada Music" savininkas. Nuo 2003 m. "Armada Music" išaugo į vieną sėkmingiausių įrašų leidyklų pasaulyje, apimančią daugiau nei 40 šaltinių ir leidžiančią tiek garsių vardų, tiek kylančių talentų kūrinius.
 
Armino van Buureno karjeros viršūnėje - pasirodymai didžiausiuose pasaulio festivaliuose ir klubuose, įskaitant pasirodymus "Madison Square Garden", Nyderlandų karališkosioms šeimoms ir "A State of Trance" renginiuose. Jo įtaka muzikos pasauliui ir didžėjų kultūrai yra neįkainojama, o atsidavimas gerbėjams - nepamirštamas.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Armin van Buuren Š 2024-08-31 18:00 Tallinna lauluväljak, Tallinn 85.60 - 137.60
Renginys Armin van Buuren
Data / Laikas Š 2024-08-31 18:00
Renginio vieta Tallinna lauluväljak, Tallinn
Kaina 85.60 - 137.60
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami
Amžiaus cenzas: N-3
Nuolaidos: netaikomos
 
Judėjimo negalia turintiems dalyviams:  Įėjimas lankytojui vežimėlyje pagal bilietą (kaina 59 €), palydovui be bilieto įėjimas nemokamas. Rezervacija: info@piletilevi.ee
 
VIP:
-Apyrankė, skirta įeiti ir išeiti
-Pozicija su geriausiu vaizdu ant podiumo po dainavimo arka
-Atskiras įėjimas
-Parkavimas Tiigi aikštelėje
-Atskiras baras VIP klientams
-Nemokamas WC dainavimo aikštelės pastate
-Įėjimas į fanų zoną
 


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Organizatorius
Baltic Live Agency OÜ
Narva mnt 5 Tallinn 10117 Harjumaa
Įmonės kodas: 16076637
PVM kodas EE102556737
Renginys Armin van Buuren
Data / Laikas Š 2024-08-31 18:00
Renginio vieta Tallinna lauluväljak, Tallinn
Kaina 85.60 - 137.60
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti