logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

RŪTA ŠČIOGOLEVAITĖ | Simply The Best | TINA TURNER TRIBUTE

A 2024-06-11 19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
TINA TURNER TRIBUTE
 
RŪTA ŠČIOGOLEVAITĖ
PAULIAUS ZDANAVIČIAUS GRUPĖ
 
Talentingoji Rūta Ščiogolevaitė kviečia į gaivališką, energingą ir užburiantį koncertą, kuriame įkūnys vieną garsiausių visų laikų dainininkių – Tina Turner.
 
Rokenorolo karalienė ir tikroji muzikos legenda – tik keletas epitetų, kuriais dar esant gyvai būdavo apibūdinama šviesaus atminimo atlikėja. Jos gyvenimas, kūrybinis kelias, muzika, dainos ir, rodos, visa savastis amžiams įsirėžė į istoriją, kurią norisi atsiminti su pagarba ir pasididžiavimu. Tokios užduoties imasi ir Rūta Ščiogolevaitė – padovanoti klausytojams bent dalį Tinos žavesio ir didžiausią jos palikimą – dainas, kurios aprėpia ištisą muzikinę epochą.
 
Rūta prisipažįsta, jog tai ne pirmoji pažintis su savo dievaitės kūryba – „Tina Turner Tribute“ ji išbandė daugiau nei prieš dešimtmetį. Vis tik dabar į šią programą norisi žiūrėti ne tik brandesniu, bet ir kur kas sentimentalesniu žvilgsniu.
 
„Kai pernai netekome muzikos pasaulio šviesulio - Tinos - dalis jautrių sielų neabejotinai pajuto tuštumą. Labai norisi ją užpildyti, prisimenant Tinos Turner kūrybą, energiją ir polėkį. Tikiu, kad visi drauge sukursime patirtį, kuri sušildys ir įkvėps gyvenimui“, - viliasi  Rūta.
Lietuvos scenos diva žada subtilų prisilietimą prie Tinos Turner, perteikiant klausytojams įsimintiniausius jos gyvenimo ir muzikinio kelio momentus. Vakaro metu susirinkę išgirs puikiai pažįstamas amerikiečių atlikėjos dainas, tarp kurių rikiuojasi ir romantiškos baladės, ir ritmingi hitai.
 
Nostalgiškas, tačiau ilgam į širdį įsirėšiantis koncertas, kuris dar ir dar kartą primins, jog tikros muzikos legendos niekuomet nemiršta! 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
RŪTA ŠČIOGOLEVAITĖ | Simply The Best | TINA TURNER TRIBUTE A 2024-06-11 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 28.00 - 42.00
Renginys RŪTA ŠČIOGOLEVAITĖ | Simply The Best | TINA TURNER TRIBUTE
Data / Laikas A 2024-06-11 19:00
Renginio vieta Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Kaina 28.00 - 42.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Šv. Kotrynos bažnyčia
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
accoAkademija, VšĮ
accoAkademija, VšĮ
Pilies g. 36, Vilnius
info@accoakademija.lt / +37067703574
Įmonės kodas: 302617117
PVM kodas LT100011666216
Renginys RŪTA ŠČIOGOLEVAITĖ | Simply The Best | TINA TURNER TRIBUTE
Data / Laikas A 2024-06-11 19:00
Renginio vieta Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Kaina 28.00 - 42.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą MARTYNAS LEVICKIS ir ''Mikroorkéstra'' | METŲ LAIKAI MARTYNAS LEVICKIS ir ''Mikroorkéstra'' | METŲ LAIKAI Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
Pirkti bilietą JURGA | Akustinis koncertas SVAJONIŲ DIRBTUVĖS JURGA | Akustinis koncertas SVAJONIŲ DIRBTUVĖS Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti